a

 

Facebook

Twitter

کپی رایت 2019 دپارتمان آرتان بورس تاپ.
تمامی حقوق محفوظ است.

9:00 – 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

مشاوره تحصیل در ترکیه

جستجو فهرست

بازیگری در ترکیه

رشته بازیگری در ترکیه

نیازی نیست در مورد محبوبیت تحصیل بازیگری در ترکیه صحبت کنیم، وقتی که تیتر بسیاری از دوره ها و برنامه های آموزشی معتبر در زمینه تحصیل بازیگری به کشور ترکیه برمی گردد. از طرف دیگر تحصیل بازیگری و رشته تئاتر در دانشگاههای ترکیه باعث رسیدن به فرصت های شغلی عالی در این کشور می شود. برای تمام فارغ التحصیلان، زمینه ی دیده شدن و کار در پروژه های جهانی فراهم خواهد شد. اگر به تحصیل رشته بازیگری در ترکیه علاقه دارید اما نمی دانید چگونه و از کجا باید شروع کنید با گروه آرتان بورس همراه شوید. در این مقاله شرایط و اطلاعات ضروری در مورد رشته بازیگری را برایتان ارائه داده ایم و تعدادی از بهترین آکادمی ها و دانشگاههای ترکیه برای این رشته را معرفی خواهیم کرد.

رشته بازیگری در ترکیه چگونه است؟

محبوبیت تحصیل بازیگری در ترکیه برای متقاضیان ایرانی از آنجایی ناشی می شود که از حجم محدودیت ها کاسته می شود و با مدرک بین المللی که به آنها اعطا می شود می توانند به عرصه ی گسترده تر اروپا و آمریکا راه پیدا کنند. واحدها و دروسی که در رشته بازیگری ارائه می شوند اصولی و کاملا منطبق با حرفه تئاتر هستند. مثلا در دانشکده هنر دانشگاه کادیرهاس، دپارتمان تئاتر و بازیگری در سال ۲۰۰۶ تاسیس شده است و جوان ترین دپارتمان دانشگاه به حساب می آید. در این دانشگاه یک دوره لیسانس بازیگری به دانشجوها ارائه می شود و در پایان آنها با مدرک لیسانس هنر فارغ التحصیل می شوند.

دانشجویان رشته بازیگری در ترکیه با آموزش و یادگیری اصول پایه و مبانی بازیگری، دوره تحصیل خود را آغاز می کنند. سپس بر روی یک زمینه خاص زوم می کنند و به طور تخصصی در آن زمینه کار خواهند کرد. از جمله بازیگری، فیلمنامه نویسی، کارگردانی، مدیریت تئاتر و … . نکته ی بارز در مورد تحصیل بازیگری ترکیه این است که در برنامه و سیاست آموزشی هدف را این در نظر گرفته اند که دانشجو باید برای ورود و بازی کردن در عرصه ی جهانی مهارت و دانش کافی را داشته باشد و این خیلی خوب است.

اگر به تحصیل در رشته های پرطرفدار ترکیه علاقه مند هستید، پیشنهاد میکنیم این مقاله را هم بخوانید: پزشکی در ترکیه چند سال است

چگونه در ترکیه بازیگر شویم

هدف از تحصیل بازیگری در ترکیه این است که بازیگران توانمندی تربیت شوند و نقش شخصیت های مختلف را با حرکات حرفه ای و آگاهانه بدن خود (conscious use of body) ایفا کنند. فارغ التحصیلان بعد از تحصیل این رشته می توانند به طور مستقل به مجری گری و بازیگری بپردازند. یا اینکه در کارهای تیمی و با کارگردان ها به ایفای نقش کنند و یا با دیگر هنرمندان و شاخه های هنری به فعالیت بپردازند. بهتر است که دانشجویان رشته تئاتر و بازیگری به خوبی با دانشجویان صحنه نگاری و صحنه آرایی در دانشگاه در ارتباط باشند.

مزیت تحصیل بازیگری در ترکیه این است که یک جو هنری و رقابتی سالم در دانشگاههای این کشور برقرار است. واحدهای تئوری در کنار واحدهای عملی و برگزاری سمینارها و ورکشاپ های بازیگری همه فرصتی برای پیشرفت دانشجویان بازیگری هستند. در دانشگاهی مانند دانشگاه یدی تپه که دانشکده هنر آن از سال ۱۹۹۶-۱۹۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده، رشته بازیگری در یک دوره چهارساله ارائه می شود و تمرین های صدا-نفس، آموزش سخنرانی، بازیگری، بداهه گویی و … را با دانشجویان کار می کنند.

تست بازیگری در ترکیه

مانند آزمون های عملی موسیقی، معماری و خوانندگی، تست بازیگری در ترکیه شرط بسیار مهم برای پذیرش در موسسات دانشگاهی و آکادمی هاست. این ویژگی تمام رشته های هنری است. شما باید کاملا از نظر بدنی و زبانی برای شرکت در تست بازیگری آمادگی داشته باشید. برای همین توصیه می کنیم حتما به طور خودجوش به تمرین کنید و از خودتان تست بگیرید. در اینجا چند نمونه تست بازیگری در ترکیه را برای تمرین آورده ایم که می توانید استفاده کنید:

 • نقش کسی را بازی کنید که کوهنوردی کرده و به بالای قله رسیده و از آن بالا نفس نفس به پایین نگاه می کند.
 • نقش یک ورزشکار را بازی کنید که حساس ترین بازی را پیش رو دارد و درست ۵۰ دقیقه قبل از مسابقه خبر مرگ عزیزترین فردش را می شنود. اما شما وارد زمین می شوید و نگاه و امید همه به شماست.
 • یک خبر خیلی خوب به شما داده اند و بسیار خوشحال هستید اما جایی هستید که نباید خیلی داد بزنید.

هزینه تحصیل بازیگری در ترکیه

هزینه تحصیل رشته بازیگری در ترکیه بسیار مطلوب و بصرفه است. فرصت بودن در دانشگاههای کم هزینه ترکیه سبب شده که بسیاری از دانشجوها جذب دانشگاههای مختلف آن شوند. هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی بستگی به دانشگاه مورد نظر شما دارد. این هزینه می تواند حداقل از ۵۰۰ دلار تا ۱۵۰۰ دلار ادامه داشته باشد. اگر رشته بازیگری را به زبان ترکی بخوانید مطمئنا هزینه های کمتری نسبت به زبان انگلیسی برای شما خواهد داشت.

نکته مهم: شهریه دانشگاه های خصوصی از دانشگاه های دولتی بیشتر است. شهریه این دانشگاه ها در رشته بازیگری از ۴۰۰۰ دلار شروع شده و می تواند تا ۱۰۰۰۰ دلار هم ادامه داشته باشد.

شرایط بازیگری در ترکیه

بهترین دانشگاه بازیگری در ترکیه

اگر قصد تحصیل در رشته بازیگری در ترکیه را دارید، بهتر است با دانشگاههای مطرحی که این رشته هنری را ارائه می دهند آشنا شوید. همه ما نام دانشگاه هنر استانبول را زیاد شنیده ایم؛ اما تعدادی از دانشگاهها و آکادمی های هنر در ترکیه هستند که در سطح ملی و جهانی مطرحند. از این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دانشگاه کوچ در استانبول
 • دانشگاه بیلکنت
 • دانشگاه کادیرهاس
 • دانشگاه سابانجی در استانبول
 • دانشکده هنر و طراحی در ازمیر
 • دانشگاه مارمارا در استانبول
 • دانشگاه حاجی تپه در آنکارا
 • دانشگاه اژه در ازمیر
 • دانشگاه معمار سینان
 • دانشگاه یدی تپه

بهترین دانشگاه های ترکیه برای تحصیل رشته های هنری بلاخص بازیگری و سینما دانشگاه های زیر هستند:

 • رتبه اول: دانشگاه کادیرهاس (زبان های تحصیلی: ترکی و انگلیسی، شهریه: ۱۲۰۰۰ دلار، شرط پذیرش: حداقل نمره ۱۰۰۰ از ۱۶۰۰ آزمون SAT)
 • رتبه دوم: دانشگاه باغچه شهیر: (زبان های تحصیلی: ترکی و انگلیسی، شهریه: ۷۹۰۰ دلار (کارشناسی)، ۱۲۰۰۰ دلار (کارشناسی ارشد)، ۴۰۰۰۰ دلار (دکتری))
 • رتبه سوم: دانشگاه شهیر استانبول: (زبان های تحصیلی: ترکی و انگلیسی، شهریه: ۴۵۰۰ دلار (ترکی)، ۶۰۰۰ دلار (انگلیسی)، شرط پذیرش: ارائه نمرات آزمون SAT و یا ACT)
 • رتبه چهارم: دانشگاه اقتصاد ازمیر: (زبان های تحصیلی: انگلیسی، شهریه: ۸۵۰۰ دلار، شرط پذیرش: حداقل نمره ۱۰۰۰ از ۱۶۰۰ آزمون SAT)
 • رتبه پنجم: دانشگاه یدیتپه (زبان های تحصیلی: ترکی و انگلیسی، شهریه: ۱۰۵۰۰ دلار، شرط پذیرش: حداقل نمره ۹۶۰ از ۱۶۰۰ آزمون SAT، حداقل نمره دیپلم برای ایرانیان ۱۴ می باشد)

کلاس بازیگری در ترکیه

آیا می خواهید در دوره های معتبری که در زمان های خاص در آکادمی های ترکیه برگزار می شوند شرکت کنید؟ رشته تئاتر و سینما در ترکیه مرزهای یادگیری را جابجا کرده اند و از همان دوران مدرسه آغاز می شوند. از جمله مواردی که در کلاس بازیگری در ترکیه بر روی آنها حسابی کار می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • حرکات بدن: تمرین های بدنی و ورزش های تعریف شده در برنامه تحصیل تئاتر و بازیگری وجود دارد، چون یک بازیگر در مقام یک هنرمند فعال باید توان بدنی بالا و منعطفی داشته باشد.
 • صدا: صدا خیلی مهم است. بازیگر باید در زمینه تولید صدا و ایجاد حالات مختلف صدایی و آوایی مهارت بالایی داشته باشد.
 • کار کردن با اشیا و وسایل: دقت کرده اید بعضی بازیگران نمی توانند یک ماشین خاص را برانند، یا در نقش شمشیرزن هستند اما در جنگیدن با شمشیر مهارت ندارند؛ برای همین در دوره های تحصیل بازیگری در ترکیه بر روی توانایی بازیگران در کار کردن با وسایل تمرکز می شود.
 • شرکت کردن در موقعیت های پیچیده و ایجاد شخصیت های مستقل در هر بار که نقش جدیدی را بازی می کنند.

بازار کار بازیگری در ترکیه

بر کسی پوشیده نیست که رشته بازیگری در ترکیه یکی از پردرآمدترین رشته هاست. در داخل کشور خودمان نیز همینطور است. دو مسئله ی خیلی مهم در مورد درآمد بازیگری وجود دارد. یکی اینکه قرارداد بازیگری بسته به توان و تجربه شما متفاوت است. ما در سینما بازیگرهای با درآمد کم و بازیگرهای با درآمد بالا داریم. با تحصیل در رشته بازیگری قطعا می توانید در دسته اول این بازیگرها قرار بگیرید. در ترکیه، بازیگران جزو قشر مرفه و ثروتمند جامعه هستند.

برای اینکه بتوانید یک شغل با درامد ایده آل پیدا کنید، حتما به داشتن تجربه و در عین حال گذراندن دوره های آکادمیک توجه داشته باشید. سابقه بازی کردن در فیلم به تجربه شما اضافه میکند. کم کم تمام این تجربیات، به یک رزومه عالی تبدیل می شوند. این روزمه است که به مرور زمان به درآمدزایی بیشتر شما کمک خواهد کرد.

بازیگری در ترکیهدرآمد بازیگری در ترکیه

پیش از شروع این بخش، پیشنهاد میکنیم ابتدا مقاله درآمد در ترکیه را مطالعه کنید. یک فارغ التحصیل رشته هنری تئاتر از دانشگاه که تحت عنوان شغل بازیگر وارد بازار کار می شود با تجربه ۱ تا ۳ سال، به طور میانگین ۹۵۱۸۲ لیره در سال حقوق خواهد داشت. بازی کردن در تلویزیون کم درآمدتر از سینما است. بعنوان مثال، برای بازی کردن در تلویزیون میانگین درآمد سالانه به ۸۲۹۳۰ لیره کاهش پیدا می کند. این مقدار برای یک بازیگر با هشت سال تجربه به ۱۱۹۰۹۲ لیره در سال خواهد رسید. به طور کلی می توان گفت حداقل درآمد بازیگری در ترکیه ۶۸۳۰۴ لیره، حداکثر آن ۱۱۹۰۹۲ لیره و میانگین آن ۹۶۱۸۲ لیره در سال است.

با این اوصاف یک بازیگر آماتور به طور میانگین ۴۶ لیره در ساعت و یک بازیگر ماهر ۲۹۲۲ لیره درساعت درآمد دارد. پیش بینی می شود که تا سال ۲۰۲۵، درآمد بازیگری در ترکیه ۴۶% رشد خواهد داشت. بنابراین مقدار میانگین درآمد به ۱۳۸۹۴۹ لیره در سال می رسد. در سالهای اخیر درآمدزایی این رشته رشد تصاعدی داشته است. البته در نظر داشته باشید که این حقوق کاملا متناسب با تحقیقات صورت گرفته است و می تواند خیلی بیشتر و یا خیلی کمتر از این مقدار باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل بازیگری در ترکیه و آزمون های ورودی آن با کارشناسان ما در آرتان بورس تاپ تماس بگیرید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
148 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فاطمه .s
فاطمه .s
9 ماه ها قبل

Merhaba, maddi durumumuzdan dolayı Türkiye’de oyuncu olabilir miyiz görmek istedim?

artanmoshaver
artanmoshaver
پاسخ به  فاطمه .s
9 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز لطفا سوالتون رو به زبان فارسی بیان کنید ممنونم

سوگند
سوگند
پاسخ به  فاطمه .s
3 ماه ها قبل

سلام شما کسی و می شناسید از ایران بده ترکیه و بازیگر بشه من خودم زبان ترکیه و فولم همه فیلماشم خانوادگی زبان اصلی میبینیم امکان این ک ی آدم غریب و تو حرفه شون قبول کنن و باید اسممون و تغیر بدیم ترکیه کنیم؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  سوگند
3 ماه ها قبل

سلام، احتمالش هست ولی بستگی به استعداد شما دارد. ممکن است اگر استعداد خوبی داشته باشید ممکن است در تست های بازیگری قبول شوید.

fatima
fatima
8 ماه ها قبل

سلام
چطوری با داشتن مدرک بین المللی بازیگری که در ایران کسب کردیم باید وارد سینمای ترکیه بشیم؟یا کسی که در زمینه فرش فعالیت حرفه ای و قوی داره میتونه از طریق رشته فرش اقامت کاری بگیره و همزمان در سینمای ترکیه مشغول بشه؟

artanmoshaver
artanmoshaver
پاسخ به  fatima
8 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز برای اشتغال در حرفه ی بازیگری و کسب اقامت میتونید با ثبت نام در آژانس های بازیگری ترکیه، در صورت داشتن استعداد ، تلاش و علم کافی به خواسته یخود برسید.

fatima
fatima
8 ماه ها قبل

یا فقط همون مدرک بین المللی بازیگری اکتفا میکنه برای اقامت کاری؟

artanmoshaver
artanmoshaver
پاسخ به  fatima
8 ماه ها قبل

مدارک تحصیلی و فنی حرفه ای تاثیر مستقیم در اقامت ندارند.

Aydin saeedi
Aydin saeedi
8 ماه ها قبل

سلام
اين كه ميگن بازيگري در تركيه مثل ايران است و پر از باند و مافيا كثافت كاري است و براي ورود به اين عرصه بايد دست به كاراي كثيفي بزني درسته ؟

artanmoshaver
artanmoshaver
پاسخ به  Aydin saeedi
8 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز، در تمام دنیا و در تمامی حوزه ها همواره و هم زمان راه کارهای مثبت و منفی وجود دارد، مطمئنا تلاش و پشت کار بهترین راه دست بابی به آرزوهایتان خواهد بود، همیشه راه درست وجود دارد، مثل تحصیل و فعالیت های هنری

فاطمه
فاطمه
8 ماه ها قبل

سلام اگر در ایران آموزش کافی برای بازیگری دیده باشی
و بخواهی در ترکیه بازیگر بشی اولین کاری که باید انجام بدم چیه؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  فاطمه
8 ماه ها قبل

بهتر است در یکی از دانشگاه های خصوصی ترکیه این رشته را ۲ سال تحصیل نمایید تا با جو بازیگری در ترکیه بیشتر آشنا شوید .

مصطفی ترکمان
مصطفی ترکمان
8 ماه ها قبل

سلام اگه در تر کیه بازیگر بسم واقامت بگیرم دیگه حق ورد به ایران ندارم

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  مصطفی ترکمان
8 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز ارتباطی نداره شما میتوانید در هر شغلی میخواهید کار کنید اقامت هم بگیرید و به ایران هم سفر کنید.

soheil
soheil
8 ماه ها قبل

من سهیل هستم میخوام در ترکیه بازیگری کنم اقامت هم دارم چگونه میشه بازیگر شد با اینکه مدرکش را نداریم و هم اینکه چند ماه طول میکشه معروف شیم مثل نسرین جواد زاده یا ادا اجه

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  soheil
8 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز میتوانید رشته تلوزیون و سینما را در دانشگاه های ترکیه تحصیل کرده و از آن طریق وارد دانشگاه های ترکیه شوید.

Sara
Sara
پاسخ به  soheil
7 ماه ها قبل

سلام
شما چجورى اقامت تركيه گرفتين؟

soheil
soheil
8 ماه ها قبل

بعدش وقتی مدرکش را گرفتیم به طور حرفه ای وارد بازیگری و سینما میشویم یا نه هنورم کار داره

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  soheil
8 ماه ها قبل

خیر باید رزومه های بسیار قوی داشته باشید تا به صورت حرفه ای وارد بازیگری شوید. بسیاری از بازیگر های حرفه ای دنیا هنوز هم در تئاتر ها برنامه اجرا می کنند.

کیمی بابک
کیمی بابک
8 ماه ها قبل

می‌خوام بدونم میتونیم تا دیپلم یا فوق دیپلم را در ایران بخونیم و بقیشو در ترکیه

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  کیمی بابک
8 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز . بهتره بعد از دوره دبیرستان وارد دانشگاه های ترکیه شوید . معادل سازی مدرک دانشگاه های ایران برای دانشگاه های ترکیه بسیار سخت می باشد.

Kimiya
Kimiya
8 ماه ها قبل

یا اینکه من می‌خوام زودتر وارد این حرفه بشم میتونم در کنار درس بازیگریم تست بازیگری بدم و زودتر وارد این حرفه بشم

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  Kimiya
8 ماه ها قبل

سلام بله مطمئنا می توانید این کار را بکنید. همچنین می توانید با شرکت شرکت در تئاتر بیشتر خودتان را به کارگردان ها و تهیه ککنده ها نشان دهید و رفته رفته حرفه ای تر شوید.

راحیل زارعی
راحیل زارعی
8 ماه ها قبل

اگر من بخواهم بازیگر شم باید چه خصوصیاتی داشته باشم مثلاصورتم چاق باشه یالاغر یا وزنم چقدر باشه

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  راحیل زارعی
8 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز . ما بازیگر خوش اندام، چاق، لاغر، کوتاه، بلند، زشت، زیبا و ….. هر مدلی داریم . برای بازیگر شدن فقط باید استعدادشو داشته باشید.

Yasaman
Yasaman
8 ماه ها قبل

سلام من می خواستم بدونم شما اطلاع دارین کدام یک از بازیگران ترکیه کلاس بازیگری دارند و بازیگری درس می دهند؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  Yasaman
8 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز. خیر متاسفانه در این باره اطلاعات خاصی نداریم.

Saghar Jafari
Saghar Jafari
8 ماه ها قبل

ببخشید میشه شرایط بورسیه شدن توی دانشگاه های تئاتر و بازیگریه ترکیه رو بگید؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  Saghar Jafari
8 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز چشم پیگیری میکنم اطلاعات خاصی بود میزارم .

علیرضا سبزپور
علیرضا سبزپور
8 ماه ها قبل

سلام خسته نباشید من اگه بخوام در ترکیه بازیگر بشم باید چگونه وارد این رشته بشم واز کجا شروع کنم …من که زبان ترکی بلد نیستم حتما باید در ایران زبان ترکی یاد بگیرم یا اینکه در ترکیه هم میتونم زبان یاد بگیرم…بعد یه سوال دارم توی ترکیه در دانشگاه ها یا کلاس های بازیگری معلم ها و استاد هایی هستند که فارسی بلد باشن. بعد کسی که ترکی بلد نیست زبان اون هارو چگونه بفهمه …ممنون میشم اگه کامل بهم توضیح بدید چون هرچی او بالارو خوندم نفهمیدم …ممنون

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  علیرضا سبزپور
8 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز برای بازیگری در ترکیه بهتره ابتدا وارد دانشکده بازیگری دانشگاه ها شوید. و با فعالیت های کوچک رفته رفته حرفه ای تر شده و شروع به فعالیت و انجام پروژه های قوی تر کنید.

علیرضا سبزپور
علیرضا سبزپور
8 ماه ها قبل

سلام اگه زبان ترکی بلد نباشیم اونجا میتونیم یاد بگیریم یا اینکه حتما تو ایران باید یاد بگیریم یا اینکه تو دانشگاه یاد میگیریم …بعد اونجا کسایی هستند که فارسی بلد باشن …کسی که ترکی بلد نیست زبان اونهارو چگونه بفهمه

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  علیرضا سبزپور
8 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز . دانشگاه های ترکیه بعد از پذیرش دانشجویان بین المللی از تمامی آن ها یک آزمون تعیین سطح زبان می گیرند. اگر در این آزمون نتوانند نمره مناسب کسب کنند باید یک سال دوره حاضرلیک بگذرانند. برای مثال اگر شما در ایران زبان ترکی را یاد گرفته باشید و در آزمون تعیین سطح دانشگاه نمره مناسب کسب نکنید باید وارد دوره حاضرلیک یک ساله شوید. بنابراین به نظر ما بهتره دوره آمادگی زبان را نیز در ترکیه بگذرانید.

علیرضاسبزپور
علیرضاسبزپور
8 ماه ها قبل

سلام از ایران چگونه میتونم وارد ترکیه بشم و وارد دنیای بازیگری بشم باید حمتما بورسیه داشته باشم یا جور دیگه هم میشه

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  علیرضاسبزپور
7 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز . برای ورود به دنیای بازیگری در ترکیه راه های مختلفی وجو دارد یکی از آن ها گذراندن دوره های بازیگری بدون شرکت در کلاس های دانشگاه می باشد. همچنین شما می توانید با شرکت در یکی از آزمون های یوس یا sat نیز برای تحصیل رشته بازیگری در ترکیه اقدام نمایید . همچنین ما میتوانیم برای شما از دانشگاه های خصوصی یا دولتی مختلف پذیرش بدون آزمون بگیریم.

فاطمه داوری
فاطمه داوری
پاسخ به  آرتان بورس تاپ
3 ماه ها قبل

سلام چطوری میشه که از دانشگاههای خصوصی یا دولتی مختلف پذیرش بدون آزمون بگیریم؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  فاطمه داوری
3 ماه ها قبل

سلام ممنون، وقت شما بخیر، برای پذیرش بدون ازمون دانشگاه‌های ترکیه، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

Bahar
Bahar
7 ماه ها قبل

سلام وقت بخیر میخواستم بدونم اگر شخصی توی ایران بازیگر بوده باشه و به ترکیه مهاجرت کنه و بخواد اونجا بازیگری رو ادامه بده مشکلی براش پیش نمیاد یعنی از سمت ایران مشکلی به وجود نمیاد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  Bahar
7 ماه ها قبل

سلام بازیگری به استعداده . اگر استعداد بازیگری شما بسیار زیاد باشد نه تنها در هر کجای دنیا از شما استقبال می شود بلکه از همان اول به شما پیشنهاد کاری میدهند .

Bahar
Bahar
7 ماه ها قبل

سلام وقت بخیر میخواستم بدونم اگر شخصی توی ایران بازیگر بوده باشه و به ترکیه مهاجرت کنه و بخواد اونجا هم بازیگر بشه مشکلی براش پیش نمیاد یعنی از طرف ایران مشکلی به وجود نمیاد؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  Bahar
7 ماه ها قبل

سلام اگر شخص استعداد بالای بازیگری داشته باشه مطمئنن مشکلی پیش نخواهد آمد .

Bahar
Bahar
7 ماه ها قبل

سلام و خسته نباشد می خواستم بپرسم میشه همزمان در یک دانشگاه دو تا رشته متفاوت خواند بعد برای بازیگری آزمون چی باید بدیم برای ورود به دانشگاه و بعد اینکه درس تمام شد سریع کارتو در هنر شروع می کنی یا باید یه کاری انجام بدیم

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  Bahar
7 ماه ها قبل

سلام وقتتون بخیر . برخی از دانشگاه های مانند دانشگاه های کوچ، مدیپل، باهچه شهیر و …. این قانون را دارند که دانشجو می تواند ۲ رشته را هم زمان مطالعه کند یا رشته ای را به عنوان رشته فرعی انتخاب نمایید. بیشتر این قانون برای دانشگاه های خصوصی می باشد. به این قانون در اصطلاح ÇAP می گویند و به تحصیل رشته فرعی YDP می گویند .

فاطمه پرنیان
فاطمه پرنیان
7 ماه ها قبل

سلام خسته نباشید با مدرک بین المللی تئاتر میشه تو ترکیه هم بازیگری رو ادامه داد یا نه؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  فاطمه پرنیان
7 ماه ها قبل

سلام رشته بازیگری بیشتر بحث استعداد می باشد. شما اگر استعداد بازیگری داشته باشید نیازی به تحصیل این رشته ندارید و میتوانید با شرکت در تست های بازیگری برای ورود به این صنعت اقدام نمایید .

❤️
❤️
7 ماه ها قبل

سلام من زهرا هستم امسال هم انتخاب رشته دارم میخوام بازیگری انتخاب کنم.
چجوری باید ایران بازیگری انتخاب کنم بعد در ترکیه بازیگر شم؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  ❤️
7 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز . ما تخصصی دانشگاه های ترکیه را کار میکنیم برای قبولی هر رشته ای در ایران بهتر است به موسسات دیگر زنگ بزنید.

Phati
Phati
7 ماه ها قبل

سلام شما منبعی رو نمیشناسید ک ما بتونیم از اون طریق به ترکیه بریم یا باید قبل از رفتن به اونجا چیکار کنیم؟!

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  Phati
7 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز میتونید برای مشاوره تخصصی اگر تهران هستید حضوری دفتر ما تشریف بیاورید .

آریان ظریفی
آریان ظریفی
7 ماه ها قبل

سلام ممنون میشم جواب بدید اگر من در ایران نمونه کار و مدرک و استعداد داشته باشم در ترکیه بدون اینکه وارد دانشگاه بشم میتونم بازیگر شم میشه شرایتش رو بگید ممنون میشم

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  آریان ظریفی
7 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز . شغل بازیگری بیشتر بر اساس لیاقت محوری می باشد. شما اگر در ایران رزومه خوبی داشته باشید میتوانید ابتدا از تئاترهای ترکیه شروع کرده و سپس آرام آرام وارد تست های بازیگری شوید .

Nazanin
Nazanin
7 ماه ها قبل

سلام وقت بخیر… من میخواستم بدونم وقتی زبان ترکی و بلد نیستیم میشه توی دانشگاه به زبان فارسی حرف زد؟ و اینکه از طرف کنکور میشه در ترکیه قبول شد یا حتما باید بورسیه شیم⁦😕

artanmoshaver
artanmoshaver
پاسخ به  Nazanin
6 ماه ها قبل

سلام وقت بخیر
شما برای گرفتن پذیرش دانشگاه های ترکیه راهکارهای متفوتی دارید که یکی از آنها بورسیه و راه های دیگری مثل آزمون یوس و ست و همینطور پذیرش بدون کنکور است، در ضمن در صورت نداشتن مهارت زبان شما میتوانید یکسال در دوره ی کالج برای آمادگی زبان شرکت کنید

mohadese8111
mohadese8111
6 ماه ها قبل

سلام ،خسته نباشید
یه سوالی در ارتباط بازیگری تو ترکیه ازتون داشتم
اگه رشتم بازیگری نبوده باشه و تو ترکیه ام قصد تحصیل این رشته رو نداشته باشم ولی کامل زبان ترکی رو بلد باشم و بتونم روان صحبت کنم شانس گرفتن نقش تو ترکیه رو دارم؟ منظورم اینه که یک راست توی آژانسای بازیگری برای نقش ثبت نام کنم؟

artanmoshaver
artanmoshaver
پاسخ به  mohadese8111
6 ماه ها قبل

سلام وقتتون بخیر
برای خیلی از رشته های هنری تحصیلات آکادمیک نیاز نیست یعنی تحصیل یکی از راه های فراگیریه.

hdy
hdy
6 ماه ها قبل

تست بازیگری در ترکیه محدودیت سنی داره کلا بازیگری در ترکیه محدودیت سنی داره ؟؟

artanmoshaver
artanmoshaver
پاسخ به  hdy
6 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز
فکر نکنم هیچ جای دنیا برای بازیگری محدودیت سنی وجود داشته باشه

Dorsa
Dorsa
6 ماه ها قبل

سلام ما اگر زبان ترکی رو کامل هم مسلط باشیم که حرف زدنمون مثل ترکیه ای ها اصیل نمیشه
آیا مشکلی پیش میاد؟

artanmoshaver
artanmoshaver
پاسخ به  Dorsa
6 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز سوال شما مشخص نیست ، اما اگر در رابطه با بازیگری میفرمایید خیر، همه چیز با تکرار و ممارست شدنی است.

Dorsa
Dorsa
6 ماه ها قبل

سلام ما اگر کامل به زبان ترکی مسلط هم باشیم نمیتونیم مثل یه ادم ترکی لحجه اصلیشون داشته باشیم
آیا مشکلی پیش میاد؟

artanmoshaver
artanmoshaver
پاسخ به  Dorsa
6 ماه ها قبل

سلام وقتتون بخیر
تسلط به لهجه ی ترکی یا هر کار دیگری نیاز به تکرار و ممارست دارد.

امیر مقدم
امیر مقدم
6 ماه ها قبل

سلام من اهل ایرانم و میخوام بازیگر بشم تو ترکیه
ولی هزینه های دانشگاه خیلی زیاده
بدون رفتن به دانشگاه میشه بازیگر شد تو ترکیه
به زبان ترکی مسلط هستم
چیکار باید بکنم تا برم ترکیه بازیگر بشم بدون رفتن به دانشگاه؟؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  امیر مقدم
6 ماه ها قبل

می توانید در دوره های آمادگی بازیگری و تئاتر شرکت کنید ولی این دوره ها هم هزینه دارد. متاسفانه مهاجرت کردن نیاز به هزینه کردن دارد و بسیار کم اتفاق می افتد فردی بدون هزینه بتواند مهاجرت کند .

مهدی شهبازی
مهدی شهبازی
6 ماه ها قبل

سلام من یه سوال داشتم این بود که:
من به بازیگری در ترکیه علاقه زیادی دارم و اگر رشته تئاتر هم انتخاب کنم از نظر شما راه سختی در پیش دارم؟ و حتما باید نام فامیلیم را عوض کنم؟

artanmoshaver
artanmoshaver
پاسخ به  مهدی شهبازی
6 ماه ها قبل

سلام وقتتون بخیر
برایس موفقیت در هر رشته ای نیاز به تلاش و پشتکار بسیار است و برای هیج کاری نیاز به تغییر نام خانوادگی نیست

رامین مهدیزاده
رامین مهدیزاده
پاسخ به  artanmoshaver
3 ماه ها قبل

سلام اگر کسی مدرک نداشته باشه استعداد بازیگری داشه باشه و زبان ترکیو خوب بلد باشه میتونه در ترکیه بازیگر شود

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  رامین مهدیزاده
3 ماه ها قبل

سلام، شما میتونید یا از طریق دانشگاه اقدام کنید و مدرک بازیگری بگیرید و یا از طریق کلاس های بازیگری اقدام کنید و در صورتیکه استعداد داشته باشید از شما در پروژه‌ها استفاده میکنند.

کیوان درخشی
کیوان درخشی
6 ماه ها قبل

سلام.وقت بخیر.کیوان درخشی هستم.از ایران.استان گلستان.
۳تامدرک بازیگری(مبتدی.پیشرفته.حرفه ای).دارم.
۴تافیلم کوتاه بازی کردم.درتهران.
سریال بازی کردم.درتهران.
فیلم های کوتاه بنده با کارگردانی استاد های بزرگی بوده.
کلاسهای استاد امین تارخ رو گذروندم.
دوره های نویسندگی و فیلم نامه نویسی رو گذراندم.
خاستم شرایط بازی در ترکیه رو بدونم.ممنون

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  کیوان درخشی
6 ماه ها قبل

با سلام و درود شما میتوانید در دوره های بازیگری شرکت کنید یا در دانشگاه رشته مربوطه رو تحصیل کنید.
باتشکر.

Aylin. Mirzaii
Aylin. Mirzaii
6 ماه ها قبل

سلام خسته نباشی ممنون میشم پاسخ من را بدید
من اگر بخوام در کلاس های بازیگری در ترکیه شرکت کنم معمولا چند سال یه ماه زمان میبره؟

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  Aylin. Mirzaii
6 ماه ها قبل

سلام
دوره های بازیگری از حدودا ۳ ماه تا ۱۲ ماه می باشد.

Aylin. Mirzaii
Aylin. Mirzaii
6 ماه ها قبل

سلام خسته نباشید ممنون میشم پاسخ من را بدید
من به زبان ترکی مسلط هستم اگر بخوام در ترکیه در کلاس های بازیگری شرکت کنم میشه بگید حدودا چقدر زمان میبره این دوران؟
یک سال؟

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  Aylin. Mirzaii
6 ماه ها قبل

سلام برای رشته بازیگری هم میتوانید در دانشگاه های ترکیه مشغول به تحصیل بشید و هم میتوانید در دوره های بازیگری شرکت کنید. این دوره ها حدود چند ماه ( ۳ تا ۱۲ ماه ) می باشد. هزینه این دوره ها نیز کمتر از شهریه دانشگاه ها می باشد . شهریه این دوره ها از ۳۰۰ لیر تا ۳۳۰۰ لیر می باشد.

مبیناحیدری
مبیناحیدری
6 ماه ها قبل

سلام من میخوام بازیگرترکیه بشم باید چیکارکنم مثلا روز اولی که رفتم من ازکجا باید پول بیارم برم دانشگاه یاخونه بخرم

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  مبیناحیدری
6 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز سوال شما اصلا واضح نبود
پیشنهاد میشود اگر سرمایه مالی خوبی ندارید به ترکیه سفر نکنید.

کیوان درخشی
کیوان درخشی
6 ماه ها قبل

سلام.وقت بخیر.من مجددا پیام میدم خدمتتون.
من کیوانم.از ایران.استان گلستان.۳تامدرک بازیگری حرفه ای دارم.دوره های نویسندگی وفیلم نامه نویسی رو کامل گذراندم.۴تا فیلم کوتاه بازی کردم در تهران.با کارگردانی استادان بزرگی چون استاد تارخ.استاد بوریان.استاد رجایی مقدم.
سریال هم بازی کردم.برای پخش استانی.
فیلم سینمایی هم بازی کردم.
خواستم شرایط بازیگری در ترکیه رو بدونم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  کیوان درخشی
6 ماه ها قبل

با سلام و درود
شما میتوانید برای بازیگری در ترکیه در خود کشور ترکیه دوره های آموزشی بازیگری را پشت سر بگذارید برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های بازیگری در ترکیه با کارشناسان ما در تماس باشید.۰۹۲۲۹۳۲۹۲۰۰

Ehsan yousefi sadat
Ehsan yousefi sadat
6 ماه ها قبل

سلام خسته نباشین ببخشید میشه شرایط بدنی فیزیکی بازیگری در ترکیه رو ذکر کنید و کسی میتونه میتونه هم در دانشگاه تحصیل کنه و هم کار کنه ممنون میشم راهنمایی کنید

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  Ehsan yousefi sadat
6 ماه ها قبل

با سلام و درود
بازیگری در ترکیه بستگی به استعداد شما دارد و شرایط بدنی یا فیزیکی تاثیر آنچنانی ندارد
شما میتوانید در هنگام تحصیل نیز کار به صورت پاره وقت انجام دهید.

Ehsan yousefi sadat
Ehsan yousefi sadat
6 ماه ها قبل

ممنون و تشکر از راهنماییتون

فاطمه میرسالاری
فاطمه میرسالاری
6 ماه ها قبل

سلام برای بازیگری در ترکیه باید سرمایمون تقریبا چقد باشه که باید سرمایه خوبی داشته باشیم ؟؟

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  فاطمه میرسالاری
6 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز . کلا برای مهاجرت به کشور ترکیه بهتره سرمایه خوبی داشته باشید. اگر سرمایه ندارید بهتره در ایران شروع کنید و وقتی به درآمد رسیدید مهاجرت کنید. همچنین برای بازیگری به جز پول باید استعداد زیادی هم داشته باشید. میتوانید برای شروع در دوره های بازیگری کشور ترکیه ثبت نام کنید.

فاطمه
فاطمه
5 ماه ها قبل

سلام ببخشید بهترین دانشگاه استانبول واگر دانشگاه خصوصی باشد خوابگاه دارند

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  فاطمه
5 ماه ها قبل

با سلام و درود
دانشگاه کوچ در استانبول دانشگاه بیلکنت دانشگاه کادیرهاس دانشگاه سابانجی در استانبول بهترین دانشگاه های برای بازیگری در ترکیه هستند
و تمامی دانشگاه های فوق دارای خوابگاه هستند

ناشناس
ناشناس
5 ماه ها قبل

سلام وقتتون بخیر ببخشید بازیگرایی هستن که ایرانی باشن اما تو ترکیه فعالیت داشته باشن

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  ناشناس
5 ماه ها قبل

با سلام و درود
بله بازیگرای ترکیهای همشون ترکیه ای نیستن بلکه ایرانیان هم در بین آنها حضور دارند

Setayesh
Setayesh
5 ماه ها قبل

سلام برای بازی کردن در فیلم کوتاه مثلا ۱ دقیقه ای چقد بودجه لازم است؟

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  Setayesh
4 ماه ها قبل

با سلام و درود
بستگی به نوع فیلم و بازیگرانی که دارد که در آن بازی میکنند هزینه متفاورت میباشد و حتی به خودتان نیز بستگی دارد که چقدر استعداد بازیگری به همراه دارید

Rasul Salimi
Rasul Salimi
5 ماه ها قبل

سلام خستہ نباشید۰
بندہ فارغ التحصیل رشتہ حقوق ھستم
علاقہ مند مھاجرت بہ ترکیہ و شروع کاربازیگری ھستم۰

آیابندہ میتونم ازبانکھای ترکیہ درخواست وام برای پرداخت ھزینہ ھا بکنم؟
واینکہ چقدزمان میبرہ تابازیگریوبطورحرفہ ای یادبگیریم درترکیہ؟

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  Rasul Salimi
5 ماه ها قبل

با سلام و درود
بله شما میتوانید از بانک های ترکیه وام دریافت کنید
میتوانید کار های بانکی خود به موسسه ما بسپارید
برای اطلاعات بیشتر در مورد دریافت وام و کار های بانکی باشماره ۸۸۷۳۹۸۱۷-۰۲۱ تماس بگیرید

Mohammad reza
Mohammad reza
4 ماه ها قبل

سلام میخاستم بدونم چطور میشه برای بازیگری در ترکیه بورسیه گرفت؟

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  Mohammad reza
4 ماه ها قبل

با سلام و درود با ثبت نام در سایت تورکیه بورسلاری شما میتوانید بورسیه تحصیلی ترکیه را دریافت کنید.لازم به ذکر است بورسیه برای رشته بازیگری تا مقطع کاردانی میباشد.

الیاس
الیاس
پاسخ به  artanadmin
3 ماه ها قبل

سلام خسته نباشید من میخاهم به ترکیه سفر کنم
علاقه شدیدی به بازیگری دارم
برام بگین چقد سرمایه باید داشته باشم عددشو برام بگین
و بدون اینکه به دانشگاه برم میتونم طی ۲ماه
بازیگر بشم
تو کلاس بازیگری

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  الیاس
3 ماه ها قبل

سلام تشکر، اگر از طریق دانشگاه و تحصیلات اکادمیک بازیگری را دنبال نکنید باید در کلاس‌های بازیگری و استعدادیابی شرکت کنید که هزینه‌های متغیر دارند، اینکه در طول دو ماه بازیگر شوید نیز بستگی به استعداد شما دارد.

zoya farokhi
zoya farokhi
4 ماه ها قبل

سلام من مدرک پزشکی عمومی رو دریافت کردم وبه بازیگری هم خیلی علاقه دارم میخواستم بپرسم میشه وقتی به ترکیه رفتم میشه که با مدرک فارغ التحصیلی پزشکی در یکی از موسسه های بازیگری ثبت نام کنم و بازیگر شوم و در همان حال هم به عنوان پزشک در یکی از بیمارستان ها مشغول بکار شوم؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  zoya farokhi
3 ماه ها قبل

سلام وقت شما بخیر، شما باید به موسسه‌ها و کلاس‌های بازیگری واقع در ترکیه مراجعه کنید و ثبت نام کنید در صورتیکه استعداد داشته باشید احتمال اینکه بتوانید به حرفه‌ی بازیگری بپردازید است، در خصوص کار در بیمارستان‌های ترکیه با واحد کاریابی موسسه‌ی ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

Samin
Samin
4 ماه ها قبل

سلام و وقت بخیر.
من میخوام در رشته هنر تحصیل کنم و در هنگام دادن کنکور،کنکور در ترکیه بدهم از دانشگاه های استانبول قبول شوم.
و میخواهم تابعیتم ترکیه ای شود چقدر طول میکشد تا تابعیتم کلا ترکیه شود و من پاسپورت ترکیه را داشته باشم و بگویم هم پاسپورت ترکیه را دارم هم شناسنامه ایران.
راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم🙏🙏🙏

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  Samin
3 ماه ها قبل

سلام وقت شما هم بخیر خانم حاجی اقاپور، برای شرکت در ازمون‌های پذیرش دانشگاه‌های ترکیه نیاز به شرکت در کنکور ایران نیست، برای گرفتن پاسپورت ترکیه راه‌های متفاوتی است، مثلا به مدت ۵سال از خاک ترکیه خارج نشوید و یا مثلا به قیمت ۲۵۰۰۰۰دلار سرمایه گذاری کنید مثل خرید خانه، با این روش‌ها امکان گرفتن پاسپورت ترکیه را دارید.

Samin
Samin
4 ماه ها قبل

سلام .
من میخواهم تابعیتم را نرکیه ای کنم و بازیگر شوم من در هنگام دادن کنکور در ترکیه ک قبول شدن در آنجا و بعد از فارغ التحصیل شدن میتوانم در فیلم ها بازی کنم آیا قبولم میکنند یا نه ؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  Samin
3 ماه ها قبل

سلام، شما برای بازیگر شدن باید در کلاس‌های بازیگری و یا در دانشگاه در این رشته ادامه‌ی تحصیل دهید. پس از این بازی شما در پروژه‌های ترکیه بستگی به استعداد خودتون داره.

صادقی
صادقی
4 ماه ها قبل

سلام خسته نباشید .
اگر در ایران دوره های بازیگری گذرانده باشم به علاوه ی زبان ترکی استانبولی و زبان انگلیسی و مدرک مورد تایید وزارت علوم کشور بهمراه مهره دادگستری و ترجمه ی آن را داشته باشم چطور باید پذیرش بگیرم ؟اقامت یا شهروندی ؟
ولی بدون تجربه ی بازیگری در هیچ پروژه ای

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  صادقی
3 ماه ها قبل

سلام وقت شما بخیر، اگر قصد ادامه‌ی تحصیل دارید که از طریق پذیرش دانشگاه می‌تونید به رشته‌ی بازیگری ادامه دهید و در حین تحصیل برای گرفتن اقامت اقدام کنید، روش دیگر برای بازیگر شدن این است که شما به کلاس‌های بازیگری درترکیه مراجعه کنید و در صورتیکه استعداد داشته باشید از شما در پروژه‌ها استفاده میکنند.اگر فقط قصد دریافت اقامت دارید با کارشناسان ما در موسسه در ارتباط باشید تا شما رو راهنمایی کنند.

zoya farokhi
zoya farokhi
3 ماه ها قبل

سلام خسته نباشید
من مدرک پزشکی عمومی ایران رو دریافت کردم و به بازیگری در ترکیه هم علاقه زیادی دارم میخواستم بپرسم که میشه وقتی به ترکیه رفتم هم بازیگر شوم و هم در یکی از بیمارستان ها به عنوان پزشک کار کنم؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  zoya farokhi
3 ماه ها قبل

سلام خانم فرخی. شما ابتدا باید سعی کنید در یکی از بیمارستان های ترکیه (مخصوصا خصوصی ها) کار پیدا کنید و اقامت کاری بگیرید. برای بازیگر شدن در ترکیه هم می‌توانید دوره های بازیگری بگذرانید و هم در تست های بازیگری شرکت نمایید.

وصال مصطفایی
وصال مصطفایی
3 ماه ها قبل

سلام خسته نباشید
برای ورودی دانشگاه های بازیگری تو ترکیه با معدل دیپلم تجربی میشه رفت؟
قبل اینکه تست بازیگری بدیم باید چه مدارکی داشته باشیم؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  وصال مصطفایی
3 ماه ها قبل

سلام ممنون از شما، بله میشه فقط تحصیلات تکمیلی باید مدرکتون مرتبط باشه، برای مقطع کارشناسی نیاز نیست دیپلمتون هم مرتبط باشه.اگر نمی‌خواین در دانشگاه بازیگری بخونین باید در موسسه‌ها تست بازیگری بدید و اینکه چه مدارکی لازم است بستگی به اون موسسه دارد.

حسین
حسین
2 ماه ها قبل

برای کسی که زبان ترکی بلد هست و کلاس بازیگری رفته ولی تجربه بازیگری نداره باید چی کار کنه در ترکیه بازیگر بشه

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  حسین
2 ماه ها قبل

سلام وقت شما بخیر،می‌تونید در دانشگاه رشته‌ی بازیگری اقدام کنید در غیر این صورت به موسسه‌ها و کلاس‌های بازیگری مراجعه کنید و در صورتیکه استعداد داشته باشید فعالیتتون رو شروع کنید.

حسین
حسین
2 ماه ها قبل

سلام و خسته نباشید خدمتتون من می خواستم بدانم من الان به زبان ترکیه مسلط هستم و کلاس بازیگری هم رفتم می خوام بدونم چه جوری در ترکیه بازیگر بشم

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  حسین
2 ماه ها قبل

سلام ممنون از شما، اگر از دانشگاه اقدام نکنید و بخواید از طریق موسسه‌ها و کلاس‌های بازیگری اقدام کنید بستگی به این دارد که چقدر در این عرصه استعداد دارید.

حسین محمدی
حسین محمدی
پاسخ به  آرتان بورس تاپ
2 ماه ها قبل

اگر بخواهم از یکی از دانشگاه های ترکیه اقدام کنم ازمون ورودی می خواهد

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  حسین محمدی
2 ماه ها قبل

شرایط دانشگاه‌های ترکیه باهم متفاوت هستند، ما می‌تونیم از طریق پذیرش بدون ازمون در دانشگاه‌های خصوصی برای شما پذیرش در رشته‌ی بازیگری را بگیریم، جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌تونین با موسسه تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

Emir
Emir
2 ماه ها قبل

سلام من در ایران برای بازیگری در یکی از موسسه ها آموزش دیدم میخوام بدانم در ترکیه لازم است دوباره اموزش ببینم .
اگر بخواهم در یکی از دانشگاه های ترکیه برای بازیگری اقدام کنم ازمون ورودی می خواهند .
میشه از طریق اژانس های بازیگری ترکیه بازیگر شد اگر میشه شما می توانید بهترین اژانس را به من بگید

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  Emir
2 ماه ها قبل

سلام وقت شما بخیر، اگر بخواین از طریق دانشگاه اقدام کنید مشاوران ما در واحد تحصیل در ترکیه می‌تونن به شما کمک کنند اما اگر قصد دارید از طریق اژانس‌های بازیگری اقدام کنید باید با کارشناسان ما در واحد کاریابی در ارتباط باشید.

ریحانه رجوی
ریحانه رجوی
پاسخ به  آرتان بورس تاپ
2 ماه ها قبل

سلام وقت بخیر من تو ایران زندگی می کنم ۱۴ سالمه و نه کلاس بازیگری رفتم نه چیزی می خواهم از اول تو ترکیه شروع بکنم باید چه کار هایی انجان دهم ممنون میشم جواب دهید

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  ریحانه رجوی
2 ماه ها قبل

سلام وقت شما بخیر، شما باید یا از طریق تحصیلات اکادمیک وارد عرصه‌ی بازیگری شوید،و یا اینکه از طریق موسسات جذب بازیگر ترکیه اقدام کنید، با موسسه تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را بهتر راهنمایی کنند.

ملیکا
ملیکا
2 ماه ها قبل

سلام من در استانبول به دنبال چندتا موسسه خوب هستم برای دوره های بازیگری و تئاتر با ارائه مدرک اگر میشه راهنمایی کنید ممنون

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  ملیکا
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر. لطفا با کارشناس بخش کاریابی موسسه آقای حاتمی در تماس باشید. ۰۹۹۲۷۳۵۹۶۰۷

علیرضا امیدی
علیرضا امیدی
2 ماه ها قبل

سلام خسته نباشید علیرضا هستم ۱۷ ساله از تهران میخواستم بدونم اگر کسی سابقه بازیگری نداشته باشه اما تا حدودی استعداد داشته باشه میتونه تو اژانس های بازیگری در ترکیه ثبت نام کنه یا اگر بخواد تو دانشگاه بازیگری بخونه دانشگاه دولتی بدون ازمون هست ممنون میشم راهنمایی کنید

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  علیرضا امیدی
1 ماه قبل

سلام آقای امیدی وقت بخیر. برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه باید تا پایه ۱۲ را گذرانده باشید. در حال حاضر می توانید در کلاس های زبان و آمادگی آزمون موسسه شرکت نمائید. جهت دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

سهیل
سهیل
2 ماه ها قبل

سلام ببخشید بنده به زبان ترکی کاملا مسلط هستم
و در ایران در چند تبلیغات نیز حضور پیدا کرده ام
میخواستم بدونم اگر وارد آژانس ها بشم و استعداد خودمو نشون بدم احتمال هست در همون ماه های اول وارد عرصه بازیگری بشم

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  سهیل
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر. لطفا جهت دریافت مشاوره بخش کاریابی با مسئول مربوطه آقای حاتمی در تماس باشید. ۰۹۹۲۷۳۵۹۶۰۷

آیدا زنگنه
آیدا زنگنه
2 ماه ها قبل

سلام من هم ۱۴ سالمه خب اگر بخواهیم بازیگر ترکی بشویم پس حجابمان چی گناه میکنیم من تو ایران زندگی میکنم میشه راهنمایی کنید لطفا

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  آیدا زنگنه
1 ماه قبل

سلام دوست عزیز کشور ترکیه بازیگر با حجاب هم داره حجاب نمیتونه مانع پیشرفتتون بشه

علی رجایی
علی رجایی
2 ماه ها قبل

سلام ببخشید من ۱۶ سال دارم ولی آموزش بازیگری ندیده ام و در ایران زندگی میکنم اگر بخوام از ابتدا در ترکیه شروع کنم باید از کجا شروع کنم؟تحصیلات آکادمیک یعنی لوزوما دانشگاه یا کلاس های متفرقه و بعد آژانس های بازیگری؟
اگه میشه لطفا جواب بدین ممنون🌷

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  علی رجایی
1 ماه قبل

سلام آقای رجایی وقت بخیر. خدماتی که موسسه ما به شما ارائه می دهد اخذ پذیرش تحصیلی است. با توجه به سن، در حال حاضر شما می توانید در کلاس های زبان موسسه و آمادگی آزمون ورودی دانشگاه ها شرکت نمائید. لطفا جهت دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

Noyan
Noyan
2 ماه ها قبل

سلام و خسته نباشید من می خواهم در دانشگاه بازیگری استانبول بعد از گرفتن دیپلم در ایران درس بخوانم من به زبان تورکی را کاملا بلد هستم .

اگر من در دانشگاه بازیگری ترکیه استانبول تحصیل کنم و مدرک بگیرم من می توانم در امریکا بازیگر شوم ایا مدرک ترکیه در امریکا معتبر است

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  Noyan
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر. دانشگاه استانبول گلوبال است و مدرک آن مورد تائید دانشگاه های آمریکا نیز است.

زهرا
زهرا
1 ماه قبل

سلام اگه ایران مدرک‌بازیگریو‌داشته باشیم دیگه نیاز نیست ترکیه هم درس‌بخونیم ؟مدرک براشون قابل قبول؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  زهرا
1 ماه قبل

سلام دوست عزیز بله مدرک شمارو قبول دارن و با توجه به مهارت شما در این رشته میتونین موفق باشید

مهشاد
مهشاد
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید اگه که در دانشگاه های ترکیه بازیگری بخونیم میتونیم در سریال ها نقش داشته باشیم یا فقط بومی های ترکیه اجازه شرکت در سریال دارن..؟

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  مهشاد
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر. لطفا جهت دریافت مشاوره کاریابی با کارشناس ما آقای حاتمی در تماس باشید. ۰۹۹۲۷۳۵۹۶۰۷

فاطمه مولوی
فاطمه مولوی
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر من در ترکیه زندگی میکنم و به بازیگری علاقه دارم و یکی از آژانس های ترکیه در قسمت اروپایی ب من گفتن که فرم پر کنم و زنگ میزنن بهم ولی مشکلی که هست زبان ترکیم کاملا مسلط نیست یعنی حرف روزمره رو میدونم ولی میترسم که اونجا خراب کنم بنظرتون زبانم رو مسلط بشم بعد برم؟؟

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  فاطمه مولوی
1 ماه قبل

سلام خانم مولوی وقت بخیر. جهت کار در ترکیه ترجیحا باید به زبان ترکی مسلط باشید.

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  nakhaieartan
1 ماه قبل

خیلی ممنونم از راهنماییتون زبانم خوب هست یعنی میتونم کارهامو راه بندازم ولی گفتم همین جوری قبول میکنن

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  فاطمه
1 ماه قبل

انجام وظیفست. موفق باشید

تارا
تارا
1 ماه قبل

وقت بخیر
من سوال داشتم
من اگه بخوام تو یکی از دانشگاه های ترکیه تحصیل کنم و استعداد خوبی داشته باشم چقدر امکانش هست من رو تو کشورشون به عنوان یه بازیگر قبول کنن؟
یعنی منی که ترکی نیستم به عنوان یه ایرانی میتونم
تو فیلماشون نفش اصلی بازی کنم ؟
این همه بازیگر ترکی تو ترکیه هست اما اون ها هم اونقدر که باید معروف نیستن من چطور معروفشم ؟
و ایا میتونم ملیتم رو مخفی کنم جوری که همه فکر کنن ترکی هستم؟

تارا
تارا
1 ماه قبل

عذر میخوام
یه سوال دیگه هم هست امکانش هست من از طریف شما توی دانشگاه معمار سیمان ثبت نام کنم شما وکیل مهاجرتی برای مهاجرت دارید ؟
اگه میشه شرایط تحصیل در دانشگاه معمار سینان رشته بازیگری هم در اختیار بزارید
ممنون از سایت خوبتون

مبینا کریمی راد
مبینا کریمی راد
25 روزها قبل

سلام من ۱۴ سالمه و خیلی علاقه دارم ک در آینده بازیگر کشور ترکیه بشم باید از همین الان چ کار هایی انجام بدم لطفا ممنون میشم راهنماییم کنید.ممنون

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  مبینا کریمی راد
25 روزها قبل

سلام خانم کریمی زاد وقت بخیر. می توانید در کلاس های آزاد بازیگری شرکت نمائید و روی دانش زبان ترکی خود کار کنید.

زهرا
زهرا
19 روزها قبل

سلام
سوال من اینکه اگه بخواهیم تو موسسه های بازیگری ثبت نام کنیم
باید اجازه تحصیل بگیریم
یا اگه بخواهیم بازیگری رو تو ترکیه ادامه بدیم باید اجازه کار بگیریم

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  زهرا
19 روزها قبل

سلام وقت بخیر. لطفا سوالتون رو واضح تر عنوان کنید.

آناهیت پارسا
آناهیت پارسا
15 روزها قبل

سلام خسته نباشید من۱۴سالم هست و در لیران زندگی میکنم قصد هاجرت به ترکیه را داریم و من در این عرصه با استعداد هستم ولی زبان ترکی را بلد نیستم شما آموزشگاه خوب میشناسید برای زبان؟

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  آناهیت پارسا
13 روزها قبل

سلام خانم پارسا وقت بخیر. اگر مدنظر شما آموزش زبان به صورت حضوری در کشور ترکیه است لطفا با مشاوران ما در تماس باشید.

Sima
Sima
12 روزها قبل

سلام ببخشید من الان در استانبول زندگی میکنم و میخواستم جایی را برای تدریس بازیگری معرفی کنید بجز دانشگاه بازیگر!

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  Sima
12 روزها قبل

سلام خانم درخشنده عزیز موسسه تا اطلاع ثانوی در زمینه کاریابی فعالیت ندارد.

Ghazl
Ghazl
9 روزها قبل

سلامم وقت بخیر .خواستم بپرسم منی که تو ایران بازیگری کردم و کاملا به بازیگری مسلط هستم چه جوری میتونم تو ترکیه با یک کارگردان شروع به کار کنم؟

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  Ghazl
8 روزها قبل

سلام وقت بخیر. موسسه تا اطلاع ثانوی در زمینه کاریابی فعالیت ندارد.