وبلاگ

جوشکاری در ترکیه

شغل جوشکاری در ترکیه

از جمله مشاغل مورد نیاز در ترکیه جوشکاری است که البته این شغل نیز شرایط ویژه خود را می‌طلبد. برخی فکر می‌کنند که جوشکاری شغل بسیار استرس زایی است، اما بهتر است بدانید که هر شغلی دردسر و استرس خاص خود را دارد که با رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات مناسب و البته مهارت بالا به راحتی می‌توان سالیان دراز را در یک شغل به سادگی به فعالیت پرداخت.

جوشکاری در ترکیه نیز از جمله مشاغلی است که فرصت‌های شغلی بسیاری را پدید می‌آورد. به‌گونه‌ای که برخی از کارگاه‌ها و شرکت‌ها حتی با وعده غذا و جای خواب رایگان به دنبال استخدام یک جوشکار ماهر هستند. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید، از یک مجموعه کاریابی معتبر همانند آرتان بورس تاپ در این زمینه کمک بگیرید تا بتوانید با کم‌ترین هزینه و در کم‌ترین زمان ممکن مهاجرت کاری خود را به این کشور عملی کنید.

شرایط کار جوشکاری در ترکیه

از جمله شرایط کاری که برای جوشکاری در ترکیه مورد نیاز است مدرک بین‌المللی شما خصوصاً در حوزه غواصی شنا برای انجام جوشکاری در زیرآب است. اگر بخواهیم به صورت کاملاً ساده در مورد شرایط استخدام جوشکاری در ترکیه صحبت کنیم، باید به این 2 نکته توجه داشته باشید که میزان تسلط شما در حرفه‌ای مانند جوشکاری که انتخاب می‌کنید و تسلط شما به قدری که بتوانید به راحتی در این کشور زندگی کنید برای صحبت کردن لازم است.

چنان چه شما از طریق یک مجموعه معتبر هم چون آرتان بورس تاپ قصد اعزام به ترکیه و پرداختن به حرفه جوشکاری در فیلدهای متفاوت آن را داشته باشید که جوشکاری آرگون، برق و زیر آب مهم‌ترین‌های آن هستند، صد درصد با شرایط قابل قبول‌تری رو به رو خواهید شد و در مدت زمان کمتر اعزام شما برای مهاجرت کاری انجام می‌پذیرد. شرایط کار در ترکیه برای ایرانیان بسیار خوب است و کافیست یک مشاور خوب مانند آرتان بورس تاپ داشته باشید تا با توجه به سابقه کار و عمق تخصصتان کار با بالاترین حقوق را پیدا کنید.

بهترین فیلدهای کار جوشکاری در ترکیه

انواع حرفه جوشکاری در ترکیه

جوشکاری در ترکیه که امروزه بسیار مورد توجه مهاجرین عزیز قرار گرفته است، حوزه‌های متفاوتی دارد. به عنوان مثال جوشکاری در زیرآب درآمد بالا و البته مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است. سپس جوشکاری آرگون نیز جزء فیلدهای اصلی جوشکاری به شمار می‌آید. به هر حال به تمامی حرفه‌ها در هر کشوری نیاز است، اما سعی کنید در هر حوزه ای که وارد می‌شوید در ابتدا به مهارت و توانایی خود توجه کنید تا بتوانید سقف درآمدی خود را به راحتی افزایش دهید.

جوشکاری زیرآب در ترکیه

امروزه جوشکاری زیرآب در ترکیه بسیار مورد توجه افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند قرار گرفته است. البته مهارت و تخصص در این حرفه خود نیز حرف اول را می‌زند. شما باید توانایی لازم را نیز برای شنا کردن داشته باشید تا قادر باشید در این حرفه موفق شوید و به همین دلیل، داشتن گواهینامه معتبر غواصی تجاری یکی از شرط‌های اصلی برای قبولی در شرایط کاری این نوع جوشکاری در ترکیه محسوب می‌شود و حتی اگر شما مهارت کافی در این نوع جوشکاری را ندارید می‌توانید در دوره‌های متفاوت این رشته شرکت نمایید. البته بهتر است قبل از انجام هرکاری با یک مجموعه باسابقه هم چون آرتان بورس تاپ در این زمینه مشورت کنید.

جوشکاری برق در ترکیه

برای انجام کار جوشکاری برق در ترکیه شما می‌توانید میانگین درآمد ماهیانه 2850 الی 8310 لیر را برآورد کنید. هم چنین در برخی از شرایط یک وعده غذایی در محل کار نیز بر عهده کارفرما است. چنان چه به دنبال جای خواب هم هستید، اگر از یک کاریابی معتبر اقدام کنید، حتی شرایط جای خواب نیز می‌تواند به راحتی برای مهاجرین عزیز فراهم گردد.

کار جوشکاری ارگون در ترکیه

جوشکاری آرگون برای متصل کردن لوله‌های تحت فشار به کار می‌رود. امروزه برای جوش دادن صفحه های نازک نیز این نوع جوشکاری استفاده می‌شود افرادی که تمایل به کار جوشکاری در ترکیه و خصوصاً در شاخه جوشکاری آرگون را دارند بهتر است بدانند که باید توانایی بالایی برای جوش دادن کلیه صفحه های فلزی در هرنوع ابعاد و شکلی را داشته باشند. این نوع جوشکاری را معمولاً جزء جوشکاری‌هایی برای کارهای زینتی می‌شناسند و به همین دلیل تبحر و مهارت شما برای این نوع حرفه جزء شرایط اصلی به حساب می‌آید.

حقوق و درامد شغل جوشکاری در ترکیه

شغل جوشکاری از جمله شغل‌هایی است که باید تمرکز بالایی برای کار با دست داشته باشید. دستمزد جوشکاری در ترکیه از ۳۵۰۰ لیر آغاز می‌شود اما برای آن دسته از افرادی که جویای کار جوشکاری در ترکیه هستند، توصیه ما این است که سعی کنند با مهارت بالا در این حرفه و تسلط کافی به زبان ترکی استانبولی به فکر پیدا کردن کار مناسب خود در این حوزه باشند. به هر حال در هر کشوری به مشاغل و حرفه‌های گوناگون نیاز است، اما تنها تسلط و مهارت افراد در شغل آن‌ها می‌تواند به افزایش درآمد و حقوق آن‌ها کمک کند.

درآمد جوشکاری آرگون در ترکیه

درآمد جوشکاری در ترکیه

درآمد جوشکاری آرگون در ترکیه وابسته به مهارت و تسلط افراد به جوشکاری و مدرك تحصيلي برآورد می‌شود اما شما میانگین درآمدی بالغ بر 4000 الی 10000 را می‌توانید برای این نوع جوشکاری در نظر بگیرید. البته باز هم ما به این نکته تأکید داریم که مهارت شما در این حرفه، حرف اول را می‌زند. به همین دلیل سعی کنید اگر مهارت بالایی ندارید حداقل در دوره‌های اختصاصی این حرفه قبل از شروع کار شرکت کنید.

جمع بندی

ما در این مقاله هر آن چه که لازم بود را در مورد شرایط کار جوشکاری در ترکیه برای شما بیان کردیم. همان گونه که اشاره شد هر کشوری به هر شغلی به شکل خاصی نیاز دارد. ترکیه نیز به افراد ماهر و متخصص برای جوشکاری در کارگاه‌ها و شرکت‌های زیادی احتیاج دارد. به همین دلیل اگر با شگرد و روش کار آشنا باشید می‌توانید به راحتی مقدمات اعزام خود را از طریق یک مجموعه اینترنتی معتبر که سابقه بالایی برای اعزام مهاجرین به کشور ترکیه دارد را در نظر بگیرید. به هر حال تخصص افراد مشاور و کارشناس به‌گونه‌ای است که به سادگی می‌توانند با یک هزینه معقولانه بهترین شرایط کاری را برای شما جهت شروع در بازار کار جوشکاری این کشور را فراهم نمایند.

سؤالات متداول در مورد جوشکاری در ترکیه

14 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=7616

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Telegram
LinkedIn
Twitter
Email
WhatsApp
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
آدرس ایمیل *
دانشگاه مد نظر خود را نام ببرید *
رشته مد نظر خود را نام ببرید *
زبان آموزشی *
مقطع تحصیلی *
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
تصویر گذرنامه
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
تصویر دیپلم
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
پیش دانشگاهی
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
ریز نمرات 3 ساله
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
درخواست شما ثبت می‌شود. در صورتی که نیاز به ویرایش ندارید تایید نهایی کنید “منتظر خبر های خوب از طرف آرتان باش”