وبلاگ

دانشگاه آیدین استانبول ترکیه
لوگو دانشگاه آیدین

دانشگاه آیدین

(Istanbul Aydın University)

آیکون شهر دانشگاه

شهر: استانبول

آیکون تعداد دانشکده

تعداد دانشکده: 12

آیکون نوع دانشگاه

نوع دانشگاه: خصوصی

آیکون رتبه دانشگاه

رتبه ترکیه: 31

آیکون تایید دانشگاه ها

تایید: نیست

آیکون سال تاسیس

سال تاسیس: 2007

آیکون زبان تدریس

زبان: ترکی, انگلیسی

آیکون پذیرش

پذیرش: دیپلم, TR‌‌‌ YÖS, SAT

“پیش به سوی آینده ای روشن” این شعار دانشگاه آیدین استانبول است. Aydın University از مشهورترین دانشگاه­ های کشور ترکیه است که همواره فارغ‌التحصیلان بسیاری را برای بازار کار آماده کرده است. پس تعجب‌آور نیست که با فارغ‌التحصیلان دانشگاه آیدین استانبول در درخشان‌ترین مقطع تجاری و شغلی‌شان روبرو شوید. دانشگاه آیدین استانبول یک دانشگاه شهری است که در مرکز استانبول واقع شده است. اولین چیزی که هنگام قدم‌گذاشتن در محوطه دانشگاه توجه شما را جلب می‌کند، سرزندگی آن است. در آیدین شما می‌توانید هر ساعت از روز، تحت‌تأثیر انرژی و تحرک فضای دانشگاه، یک فعالیت جدید را تجربه کنید.

دانشگاه آیدین از مشهورترین دانشگاه­ های کشور ترکیه است که همواره فارغ‌التحصیلان بسیاری را برای بازار کار آماده کرده است. این دانشگاه تازه تأسیس با توجه به گسترش روابط بین‌المللی خود و پیشرفت‌های متعدد در زمینه­ های علمی، محبوبیت بسیاری در بین دانشجویان بین‌المللی به دست آورده و به مقاصد اصلی این دانشجویان تبدیل شده است. تا جایی که سالانه بیش از ۳۵۰۰ دانشجوی بین‌المللی را از ۱۰۱ کشور جهان به سمت خود جذب می‌کند. به همین دلیل بر آن شدیم تا در ادامه مطلب به معرفی این دانشگاه بپردازیم و تمامی اطلاعات لازم در مورد این دانشگاه را در اختیار شما قرار دهیم.

تاریخچه و معرفی دانشگاه آیدین استانبول

دانشگاه آیدین استانبول از جمله دانشگاه‌های خصوصی ترکیه است که در سال 2007، توسط بنیاد آموزش و فرهنگ Anadolu (آناتولی) در شهر استانبول تأسیس شد. این دانشگاه خود را به عنوان یکی از جوان‌ترین و پویاترین دانشگاه‌های کشور ترکیه در عرصه آموزش جهانی و توسعه بین‌المللی معرفی کرده است. بر اساس آمارهای سازمان آموزش عالی ترکیه (YÖK)، دانشگاه آیدین در سال‌های 2007 تا 2016 بیش از سایر دانشگاه‌ها، نظر دانشجویان، خصوصا داوطلبان بین‌المللی را به خود جلب کرد.

دانشگاه آیدین استانبول با واحدهای دانشگاهی در مقیاس محلی، ملی و بین‌المللی مشارکت دارد و با بهره‌گیری از این همکاری‌ها توانسته پیشتاز عرصه آموزش و مطالعات در زمینه علوم مدرن باشد. همچنین این دانشگاه به دانشجویان خود خدمات برنامه‌ریزی شغلی ارائه می‌دهد و فارغ‌التحصیلان و دانشجویان را برای بازارکار آماده می‌کند. با استفاده از این خدمات دانشجویان با فراگیری مهارت‌های لازم، به راحتی می‌توانند در حرفه ایده‌آل خود مشغول به کار شوند.

دانشگاه آیدین با در اختیار داشتن 12 دانشکده، 2 مدرسه عالی، 3 مدرسه عالی حرفه‌ای و 1 مؤسسه تحصیلات تکمیلی، به ارائه خدمات آموزشی در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می‌پردازد. همچنین دانشگاه آیدین در 3 پردیس فلوریا، کادیکوی و پردیس باهچلی ائولر زندگی دانشجویی غنی‌ای را ارائه می‌کند.

آیدین در برنامه تبادل دانشجویی اراسموس پلاس عضویت دارد. این برنامه شامل 266 دانشگاه در 49 کشور است و از طریق آن دانشجویان می‌توانند به صورت دوجانبه بین دانشگاه‌های عضو جابه‌جا شوند.

ویدئوی آشنایی با محیط دانشگاه آیدین

پیش از اینکه اطلاعات بیشتری درباره دانشگاه آیدین بدهیم، بهتر است که ویدئو زیر را تماشا کنید تا با مزایای این دانشگاه و محیط آن آشنا شوید. در بخش‌های بعدی به گفتن شرایط پذیرش، مقاطعی که دانشگاه آیدین در آن دانشجو می‌پذیرد، امکانات، شهریه‌ها و بورسیه‌های این دانشگاه می‌پردازیم.

چرا دانشگاه آیدین استانبول؟

تحصیل در یکی از جوان‌ترین و مدرن‌ترین دانشگاه های ترکیه مزیت‌های فراوانی از جمله آموزش با جدیدترین متدها و تکنولوژی‌های روز دنیا را به همراه خود دارد. دانشگاه آیدین ترکیه دارای ویژگی‌هایی است که طیف وسیعی از خدمات بازرگانی بین‌المللی، فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و دانشگاهی و فرصت‌های شغلی، به دانشجویان خود ارائه می‌کند. این ویژگی‌ها شامل:

 • دانشگاه آیدین دارای برچسب کیفیت (ECTS Label) و برچسب مکمل دیپلم (DS Label) است که به مؤسساتی اهدا می‌شود که مطابق با سیستم انتقال اعتبار اروپا باشند.
 • دانشگاه آیدین به تمام فارغ‌التحصیلان خود یک مکمل دیپلم نیز اعطا می‌کند. این ضمیمه دیپلم یک مدرک مکمل است که هدف آن شناسایی علمی و حرفه‌ای فارغ‌التحصیل در عرصه بین‌المللی است.
 • معتبر شناخته شده از سوی انجمن ارزیابی و اعتباربخشی آموزش مهندسی (MUDEK)
 • معتبر شناخته شده از سوی انجمن ارزشیابی اعتباربخشی (FEDEK)
 • عضویت در انجمن آموزش دندانپزشکی اروپا (ADEE)
 • مرکز کارآفرینی انکوبیشن استانبول
 • مرکز کارآفرینی (BioCube)

آیا دانشگاه آیدین استانبول مورد تایید وزارت بهداشت است؟

ساختمان دانشگاه آیدین استانبول

دانشگاه خصوصی آیدین مورد تأیید وزارت بهداشت و علوم ایران است. همچنین این دانشگاه در برنامه تبادل دانشجویی اراسموس پلاس با 266 دانشگاه از 49 کشور جهان قرارداد دارد و هر ساله میزبان دانشجویان زیادی از خارج از کشور ترکیه است. دانشجویان می‌توانند با بهره‌مندی از این برنامه حداکثر 12 ماه از دوره آموزشی خود را در دانشگاه‌های اروپا بگذرانند.

نکات بیشتر
بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید و لیست این دانشگاه‌ها را مشاهده کنید.

آدرس دانشگاه آیدین استانبول روی نقشه کجاست؟


آدرس دقیق دانشگاه: استانبول، صفا کوی-کوچوک چکمجه، جاده اینونو.ش:38، محله بش یول، پردیس فلوریا

دانشگاه آیدین استانبول در یکی از بهترین نقاط استانبول قرار دارد. این دانشگاه در کوچوک چکمجه، صفاکوی و منطقه هالیت آیدین واقع شده است. دانشگاه آیدین دقیقا کنار فرودگاه بزرگ آتاتورک استانبول قرار دارد. پردیس اصلی دانشگاه یعنی پردیس فلوریا در قسمت اروپایی ترکیه واقع شده است. در فاصله 2 دقیقه‌ای از این پردیس ایستگاه‌های مینی‌بوس، اتوبوس، متروبوس و مترو وجود دارد.

رنکینگ دانشگاه آیدین استانبول

دانشگاه آیدین با وجود تازه تأسیس بودن خود، در طول این سال‌ها توانسته است که تبدیل به یکی از دانشگاه‌های معتبر دنیا شود و بین 60 دانشگاه برتر ترکیه قرار گیرد. در این بخش رتبه دانشگاه آیدین را بر اساس مراجع معتبر و رسمی جهانی به اطلاع شما می‌رسانیم. لازم به ذکر است که شاخص مرجع تایمز در اینجا بر اساس تأثیرگذاری (Impact Ranking) دانشگاه است.

رنکینگ دانشگاه آیدین استانبول
سطح رتبه دهی رتبه مرجع رتبه بندی
رتبه جهانی 800 – 601 Times Higher Educations
رتبه داخل ترکیه 53 EduRank

شرایط پذیرش دانشگاه آیدین ترکیه

دانشگاه خصوصی آیدین در تمامی مقاطع دانشجو می‌پذیرد. این پذیرش در کاردانی و کارشناسی با شرط معدل است و شرکت در آزمون ورودی لزومی ندارد. در ادامه به شرایط پذیرش در دانشگاه آیدین می‌پردازیم:

 • ارائه مدرک دیپلم با معدل 60 از 100
 • ارائه مدرک زبان TOEFFL IBT با حداقل امتیاز 55 برای رشته‌های انگلیسی زبان
 • ارائه مدرک مهارت زبان ترکی TOMER با سطح B1 برای رشته‌های ترکی زبان
 • این سطح برای دانشکده‌های دندانپزشکی و پزشکی C1 است.
نکات بیشتر
بیشتر بدانید

اگر قصد تحصیل در مقاطع بالاتر را دارید، حتماً مقاله پذیرش دکتری در ترکیه را بخوانید تا از صفر تا صد این فرایند مطلع شوید.

مدارک ثبت نام دانشگاه آیدین

دانشجویان کامپیوتر دانشگاه آیدین

در صورتی که درخواست شما از طرف دانشگاه مورد قبول باشد، باید به نزدیک‌ترین سفارت خانه ترکیه در ایران مراجعه کنید و مراحل لازم جهت اخذ ویزای دانشجویی خود را انجام دهید. سپس به صورت حضوری به اداره ثبت نام دانشجویان دانشگاه مراجعه کرده و مدارک لازم را ارائه دهید که عبارت‌اند از:

 • اصل مدرک دیپلم و ترجمه آن که با مهر سفارت ترکیه یا مراکز نوتر تایید شده است.
 • ریزنمرات تحصیلی و ترجمه آن که توسط مهر سفارت ترکیه یا مراکز نوتر تایید شده باشد.
 • کپی ترجمه شده پاسپورت که با مهر سفارت ترکیه یا مراکز نوتر تایید شده است.
 • رسید پیش پرداخت اولیه دانشگاه جهت ثبت نام
 • مدرک زبان معتبر در صورت وجود
 • عکس پاسپورت
نکات بیشتر
پیام کارشناس:

دانشگاه آیدین برای پذیرش داوطلبان آزمون ورودی درخواست نمی‌کند.

7 مزیت ثبت نام در دانشگاه آیدین ترکیه

دانشگاه آیدین ترکیه دارای ویژگی هایی است که از داوطلبان علمی متخصص گرفته تا طیف وسیعی از بورسیه های تحصیلی ، از خدمات بازرگانی بین المللی تا زیرساخت های مجهز به جدیدترین فناوری ، از فعالیت های اجتماعی ، فرهنگی و دانشگاهی تا فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان خود ، همه داوطلبان دانشگاه را به خود جذب خواهد کرد. دانشگاه آیدین استانبول با بیش از 40 هزار فارغ التحصیل در کل بیش از 40 هزار دانشجو تحصیلات عالیه ارائه می دهد.

 1. کادر آموزشی: دانشگاه آیدین با کادر علمی متشکل از بهترین افراد در این زمینه ، از نزدیک با آخرین تحولات در ادبیات علمی ، فرصت آموزش عالی در کلاس جهانی را ارائه می دهد.
 2. روابط بین المللی: دانشگاه آیدین ترکیه توافق نامه های همکاری دوجانبه با 450 دانشگاه از جمله برخی از ریشه دار ترین و موفق ترین دانشگاه های جهان را دارد.  این دانشگاه، جایی است که برنامه های مبادله مانند اراسموس ، مولانا و فارابی در آن با موفقیت اجرا می شود، همچنین به لطف سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) که به آن وابسته است و ضمیمه دیپلم که به فارغ التحصیلان خود می دهد ، مدرک کارشناسی معتبر جهانی را به دانشجویان خود می دهد.  IAU ، تعداد دانشجویان بین المللی که در مجموع از 4 هزار و 500 دانشجو فراتر رفته اند ، اولین گزینه انتخابی در این زمینه در ترکیه است.
 3. مرکز کارآفرینی و فناوری IAU ، که در بدنه دانشگاه آدیدین استانبول قرار دارد، با ایده های جدید، از کارآفرینان در زمینه‌های آموزشی پشتیبانی می‌کند. در مرکز فناوری، جایی که ده ها پروژه کارآفرینی در حال توسعه و گسترش است، همواره از ایده‌های خلاقانه برای راه‌اندازی کسب‌وکار جدید استقبال می‌شود.
 4. اقلیم اجتماعی: دانشگاه یک فضای اجتماعی کامل با 50000 متر مربع محوطه دانشگاه و بیش از هزار رویداد علمی و اجتماعی را که در طول ترم برگزار می شود ، به دانشجویان ارائه می دهد. IAU همچنین با دو مرکز تناسب اندام مجزا و همچنین سالن های ورزشی داخلی و خارجی فضای وسیعی از امکانات ورزشی را به دانشجویان خود ارائه می دهد.
 5. چشم انداز آموزش کاربردی : دانشگاه آیدین ترکیه یکی از دانشگاه های کمیاب است که در چارچوب مأموریت خود “تأمین ارزش افزوده برای اقتصاد از طریق تبدیل دانش به تولید” ، یک مدل آموزش گرا را اجرا می کند.  فرآیند بولونیا هماهنگی پیاده سازی در محل را در چارچوب دوره “تمرین محلی” با دانشجویان غیر فعال در کار و زندگی انجام می دهد و دانشگاه آیدین استانبول فرصتی برای تجربه واقعی کار برای دستیابی به مهارت کسب و کار هم  زمان با تحصیل در ترکیه ارائه می دهد و با همکاری با برندهای معروف جهان دانشجویان را برای زندگی واقعی آماده می سازد.
 6. موقعیت شغلی: به لطف کارهای موفق انجام شده در هماهنگی معرفی فارغ التحصیلان، ویژگی نام “دانشگاهی با ضمانت شغلی” را دارد.  تا جایی که میزان اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی آن 85 درصد است.

شهریه دانشگاه آیدین استانبول

متقاضیان رشته‌های مختلف در دوره‌های کاردانی (دوساله)، کارشناسی (چهارساله)، تحصیل کارشناسی ارشد در ترکیه (دوساله) و دکتری (۴ساله) می‌توانند در رشته‌های مختلف به تحصیل در دانشگاه آیدین در ترکیه بپردازند. در ادامه شهریه‌های این دانشگاه را به تفکیک رشته به اطلاع شما می‌رسانیم:

شهریه دانشگاه آیدین استانبول
رشته به فارسی زبان رشته شهریه (دلار)
پزشکی انگلیسی 22,000
پزشکی ترکی 22,000
دندانپزشکی انگلیسی 20,000
دندانپزشکی ترکی 20,000
تغذیه و رژیم غذایی ترکی 5,000
رشد کودک ترکی 5,000
فیزیوتراپی و توان‌بخشی ترکی 5,000
پرستاری ترکی 5,000
شنوایی‌سنجی ترکی 5,000
مدیریت سلامت ترکی 5,000
کار اجتماعی ترکی 5,000
طراحی محصولات صنعتی ترکی 4,000
روابط عمومی و تبلیغات ترکی 4,000
رادیو، تلویزیون و سینما ترکی 4,000
طراحی ارتباطات بصری ترکی 4,000
تبلیغات ترکی 4,000
گزارش و برنامه‌نویسی اخبار تلویزیون ترکی 4,000
رسانه‌های نوین و ارتباطات ترکی 4,000
جامعه‌شناسی ترکی 4,000
روان‌شناسی ترکی 4,000
مهندسی عمران انگلیسی 6,000
معماری ترکی 4,000
معماری داخلی ترکی 4,000
مهندسی رایانه انگلیسی 6,000
مهندسی پزشکی ترکی 4,000
مهندسی برق و الکترونیک انگلیسی 6,000
مهندسی صنایع انگلیسی 6,000
مهندسی مواد غذایی ترکی 4,000
مهندسی عمران ترکی 4,000
مهندسی مکانیک ترکی 4,000
مهندسی مکاترونیک ترکی 4,000
مهندسی نساجی ترکی 4,000
مهندسی نرم‌افزار انگلیسی 6,000
مدیریت کسب و کار ترکی 4,000
مدیریت کسب و کار انگلیسی 5,000
مدیریت حمل‌ونقل هوایی غیرنظامی انگلیسی 5,000
علوم سیاسی و روابط بین‌الملل انگلیسی 5,000
تجارت و امور مالی بین‌المللی انگلیسی 5,000
مدیریت دولتی ترکی 4,000
مدیریت هوانوردی انگلیسی 5,000

شهریه پزشکی دانشگاه آیدین استانبول

شاید شما هم تعریف سطح علمی دانشگاه آیدین استانبول را برای رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی شنیده باشید. شما برای تحصیل در رشته پزشکی (6 ساله) می بایست شهریه 17500 دلار و برای تحصیل در رشته دندانپزشکی (5 ساله) 15000 دلار به دانشگاه پرداخت کنید. شهریه هر دو رشته سالیانه در 4 قسط پرداخت می شود. برای رشته های دندانپزشکی و پزشکی دانشگاه آیدین ترکیه باید در آزمون تومر حداقل سطح C1 را کسب کرده باشید.

بورسیه دانشگاه آیدین

محوطه دانشگاه آیدین ترکیه

به دانشجویان موفق دانشگاه آیدین که حداقل 2 ترم در دانشگاه تحصیل کرده باشند، بورسیه تحصیلی تعلق می‌گیرد. شرایط اصلی دانشگاه برای اعطای بورسیه به دانشجویان تعیین کرده است از این قرار است: حداقل شرط معدل برای درخواست این بورسیه باید 2.50 از 4.00 (حدوداً معادل 15-14) باشد و دانشجویان باید حداقل 1 توصیه‌نامه و 1 انگیزه‌نامه به دانشگاه ارائه کنند.

رشته های دانشگاه آیدین استانبول

تعدادی از پرطرفدارترین رشته های گرایش ریاضی، تجربی و انسانی در دانشگاه آیدین استانبول ارائه می شود. همین مسئله سبب شده است که از کشورهای مختلف دنیا، دانشجوهایی با فرهنگ ها و سلیقه های مختلف در دانشگاه دور هم جمع شوند و یک جو علمی و با تنوع بالا را ایجاد کنند. از جمله رشته های ارائه شده در آیدین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پزشکی
 • شنوایی سنجی
 • مهندسی الکتریک و الکترونیک
 • مهندسی کامپیوتر
 • مهندسی عمران
 • طراحی گرافیک
 • معماری داخلی
 • حقوق
 • رشته دندانپزشکی ترکیه
 • معماری
 • مدیریت هنری
 • پرستاری
 • حقوق
 • زبان و ادبیات انگلیسی
 • زبان و ادبیات استانبولی
 • فیزیوتراپی
 • تاریخ
 • روانشناسی
 • کامپیوتر
 • مهندسی غذایی
 • مهندسی صنایع
 • ریاضی
 • انیمیشن
 • بازیگری
 • مهندسی برنامه نویسی

دندانپزشکی دانشگاه آیدین استانبول

رشته دندانپزشکی یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین رشته های تحصیلی موسسه آموزش عالی آیدین است. این رشته تحصیلی به زبان ترکی به دانشجویان آموزش داده می شود. به همین دلیل متقاضیان تحصیل در این رشته باید از سطح زبان ترکی مناسبی برخوردار باشند و مدرک زبان تومر c1 را به دانشگاه ارائه دهند. علاوه بر این باید از حداقل معدل دبیرستان 17 برخوردار باشد. تحصیل در رشته دندانپزشکی این دانشگاه تقریبا 5 سال طول می کشد و میزان شهریه آن 15000 دلار در سال است. البته شما می توانید با دریافت بورسیه از دپارتمان آرتان بورس تاپ مبلغ شهریه خود را تا 11202 دلار کاهش دهید. علاوه بر این می توانید مبلغ شهریه را در 4 قسط به دانشگاه پرداخت کنید.

پزشکی دانشگاه آیدین ترکیه

از دیگر رشته های پرطرفدار موسسه آموزش عالی آیدین می توان به رشته پزشکی اشاره کرد. زبان تحصیل این رشته تحصیلی مانند رشته دندانپزشکی ترکی استانبولی است. لذا متقاضیان تحصیل در آن باید مدرک زبان تومر را با سطح c1 به دانشگاه ارائه دهند. طول دوره تحصیل در رشته پزشکی 6 سال است و داوطلبان برای تحصیل در آن باید از حداقل معدل 17 برخوردار باشند. شهریه و هزینه تحصیل در آن نیز 17500 دلار است که می توان آن را در 4 قسط به دانشگاه پرداخت کرد. علاوه بر این با دریافت بورسیه از دپارتمان آرتان بورس تاپ می توان مبلغ آن را تا 13020 دلار کاهش داد.

امکانات دانشگاه پزشکی ایدین ترکیه

در دانشگاه آیدین استانبول ، 165 آزمایشگاه کاربردی مجهز به جدیدترین امکانات فناوری وجود دارد.  این دانشگاه همچنین جایگاه بزرگترین مرکز فناوری تک تخصصی را در بین دانشگاه های خصوصی ترکیه به خود اختصاص داده است که دانشجویان مهندسی در آن فعالیت دارند این مرکز ،مرکز فناوری پروفسور دکتر عزیز سانجار نام دارد. موسسه آموزش عالی آیدین در تلاش است تا در محوطه دانشگاه خود یک محیط شاد و فعال برای زندگی دانشجویان فراهم کند. لذا از تمامی فعالیت های اجتماعی و فرهنگی حمایت می کند و امکانات تخصصی و تفریحی متعددی را به دانشجویان خود ارائه می دهد. از مهمترین امکانات ارائه شده این دانشگاه به دانشجویان خود می توان موارد زیر را نام برد:

 • بیمه دانشجویی که می تواند هزینه های درمانی دانشجویان را تا 50 درصد کاهش دهد.
 • ارائه موزه کارت و استانبول کارت که باعث کاهش هزینه های حمل و نقل دانشجویان در سطح شهر می شود.
 • ارائه برنامه های فنی حرفه ای متعدد در آزمایشگاه ها، آتلیه های مد، عکاسی، نساجی، گرافیک، استودیوی رادیویی، صدا و سیما و … که باعث آشنایی دانشجویان با محیط شغلی آینده خود می شود.
 • کلوپ و باشگاه های مختلف علمی، ورزشی و هنری نظیر کلوپ موسیقی، باشگاه ترجمه، کلوپ موتورسواران، باشگاه عکاسی، باشگاه جواهرات و هنرهای دستی، باشگاه کتابخوانی و …
 • کتابخانه ای غنی و عظیم که دارای منابع چاپی، کتاب های الکترونیک و نشریات متعدد است.
 • امکانات رفاهی و اجتماعی مختلف نظیر بیمارستان، سالن همایش، آمفی تئاترها، کافی نت و …

خوابگاه دانشگاه آیدین استانبول

خوابگاه های دانشگاه آیدین استانبول را رزرو کنید تا بودن در یک اقامتگاه لوکس در دانشگاه را تجربه کنید. این دانشگاه در سال 2014 خوابگاههای تازه ساخت خود را افتتاح کرد. خوابگاه هایی با ظرفیت 256 اتاق، 11 مهمانخانه با سرویس دهی های مختلف، راحت، دنج و فوق العاده که برای 600 دانشجوی ملی و بین المللی تدارک دیده شده اند. دیگر اینکه در کنار خوابگاه های آیدین، اتاق تلویزیون، باشگاههای حرفه ای، مراکز خرید، سالن های بازی، اتاق های مطالعه، خشکشویی و اتوشویی، یک مسجد کوچک، یک مینی بار، میز کار، مغازه، انبار و اتاق تلفن، اینترنت رایگان، و .. نیز وجود دارد. مابقی امکانات و زیبایی هایی که در انتظار حضور شما هستند.

خوابگاه و مرکز زندگی دختران IAU در دانشگاه آیدین ترکیه با راحتی یک هتل پنج ستاره، با ظرفیت 640 تختخواب ، انواع امکاناتی را که ممکن است لازم داشته باشید، از اینترنت بی سیم تا پخش تلویزیون دیجیتال را ارائه می دهد.  علاوه بر سیستم اسکن صورت که در ورودی ها و خروجی ها استفاده می شود، مجموعه ای که در آن امنیت در الویت است، توسط یک سیستم دوربین دید در شب 24 ساعته کنترل می شود و توسط یک تیم امنیتی حرفه ای محافظت می شود.  این دانشگاه همچنین به دانشجویان خود این فرصت را می دهد تا از بسیاری از خوابگاه های خصوصی و دولتی به دلیل موقعیت مکانی خود بهره مند شوند.

سوالات کاربران درباره دانشگاه آیدین 

10 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام دوست عزیز وقت بخیر.
   برای اطلاع از شرایط پذیرش دانشگاه ها و مشاوره تخصصی با مشاوران ما در تماس باشید.
   021-91303800

 • سلام وقت بخیر
  من برای لیسانس رشته طراحی مد و لباس میخوام اقدام کنم شهریه ی این رشته میفرمایید و البته هزینه ی ماهیانه خوابگاه

  • سلام دوست عزیز وقت بخیر
   جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.
   021-91303800

  • سلام دوست عزیز وقت بخیر
   جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.
   021-91303800

 • سلام. من 21 سال سن دارم می خوام تو دانشگاه آیدین استانبول در رشته گرافیک تحصیل کنم.
  دیپلم تجربی با معدل بالای 12 دارم.در حال حاضر دارم لیسانس مدیرت بازرگانی میگرم(معدل فعلی 15).
  مدرک زبان انگلیسی ندارم.ولی زبان انگلیسیم خوب هست
  چه طور می تونم پذیرش بگیرم؟
  آیا دانشگاه آزمون یوس می پذیرد؟

  • سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای پذیرش از طریق یوس معدلتون کمی پایین هست .
   جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.
   021-91303800

 • سلام من ۲۵ سالمه
  استانبول زندگی می‌کنم
  میخوام مدرک فوق دیپلم گرافیک و یا انیمیشن بگیرم
  ۱.هزینه سالیانه شهریه چقدر هست؟
  ۲.برای ترم پاییز کی باید ثبت نام کنم؟
  ۳.برای زبان انگلیسی ایلتس چند لازم هست؟

  • سلام. شهریه‌ سالانه‌ی دانشگاه ایدین برای این رشته 4000دلار است. برای بهتر از تا قبل از تابستان اقدام کنید تا کارها‌ی پذیرش مثل دنکلیک و ثبت نام حضوری شما به درستی انجام شود، دانشگاه‌های ترکیه بیشتر ازمون تافل را قبول دارند اما شما میتوانید با شرکت در ازمون تعیین سطح خود دانشگاه و کسب نمره‌ی قبولی وارد کلاس‌های قبولی وارد کلاس های دانشگاه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در زمینه مهاجرت در خبرنامه ما عضو شوید

دریافت آخرین اخبار
در زمینه مهاجرت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=6411

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Telegram
LinkedIn
Twitter
Email
WhatsApp
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
آدرس ایمیل *
دانشگاه مد نظر خود را نام ببرید *
رشته مد نظر خود را نام ببرید *
زبان آموزشی *
مقطع تحصیلی *
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
تصویر گذرنامه
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
تصویر دیپلم
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
پیش دانشگاهی
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
ریز نمرات 3 ساله
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
درخواست شما ثبت می‌شود. در صورتی که نیاز به ویرایش ندارید تایید نهایی کنید “منتظر خبر های خوب از طرف آرتان باش”