دانشگاه مدیپول
logo
دندانپزشکی بدون کنکور و آزمون در ترکیه

دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه

آنچه در این مقاله خواهید خواند

دندانپزشکی، به عنوان یکی از پرطرفدارترین رشته‌های تحصیلی در جهان، همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. همان‌طور که خودتان هم می‌دانید، در ایران، رقابت برای ورود به این رشته از طریق کنکور بسیار فشرده است. اما آیا راهی آسان‌تر برای دستیابی به آرزوهای تحصیلی شما وجود دارد؟ بله، دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه راه حلی بسیار راحت و جذاب برای تحصیل رشته دلخواه شما است.  بدون شک دانشگاه‌های ترکیه با سیستم آموزشی بسیار پیشرفته و ارائه مدارکی که در اتحادیه اروپا مورد تأیید است،گزینه‌ای عالی برای داوطلبان می‌باشند.

در ادامه این مطلب، همراهتان هستیم تا ببینید که چگونه می‌توانید از فرصت‌های بی‌نظیر تحصیلی که دانشگاه‌های ترکیه در اختیارتان قرار می‌دهند، به بهترین شکل استفاده کنید و بدون نیاز به شرکت در آزمون و کنکور، به رویای خود دست یابید و در محیطی بین‌المللی و با کیفیت تحصیل کنید.

شرایط دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه

تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه

بسیاری از دانشگاه‌های خصوصی و برخی از دانشگاه‌های دولتی، فرصت مطلوبی را برای تحصیل رشته دندانپزشکی در ترکیه، بدون نیاز به شرکت در آزمون ورودی (کنکور) فراهم کرده‌اند. این یک فرصت طلایی برای شماست تا تجربه‌ای راحت‌تر و بهتر در تحصیل خود داشته باشید. تنها کافیست که مدرک دیپلم دبیرستان با حداقل معدل مورد نیاز (حداقل نمره معدل برای هر دانشگاهی می‌تواند متفاوت باشد اما معمولاً نمره 14 در نظر گرفته می‌شود) را داشته باشید.

مهم است بدانید که تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه، معمولاً به زبان‌های ترکی و یا انگلیسی انجام می‌شود. داشتن مهارت و آشنایی به یکی از این دو زبان می‌تواند مزیت مهمی برای پذیرش در دانشگاه‌ها باشد. اما اگر به این زبان‌ها مسلط نیستید، نگران نباشید؛ شما می‌توانید به مدت یک سال در دوره‌های آمادگی زبان که توسط دانشگاه‌ها برگزار می‌شود شرکت کنید و مهارت کافی برای شروع تحصیلات خود در ترکیه را به دست آورید. برای اثبات مهارت زبان خود می‌توانید در یکی از آزمون‌هایی که در جدول زیر نام برده‌ایم شرکت کنید و حداقل نمره لازم را به دست آورید.

حداقل امتیاز زبان انگلیسی برای ورود به برنامه دندانپزشکی بدون آزمون ترکیه
آزمون‌های زبان مورد تایید رشته‌های دندانپزشکی حداقل نمره
آزمون مهارت زبان انگلیسی خود دانشگاه 70 از 100
TOEFL IBT  85 از 120
YDS 80 از 100
CPE B
CAE B
PTE 70 از 90

مدارک ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون در ترکیه

برای ثبت نام در رشته دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه لازم است مدارک زیر را ارائه دهید:

 • مدرک دیپلم دبیرستان
 • مقطع متوسطه
 • پاسپورت
 • مجوز اقامت (در صورت وجود)
 • ویزای تحصیلی (در صورت وجود)
 • عکس از چهره داوطلب

هزینه و شهریه دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه

در جدول زیر، شهریه سالانه رشته دندانپزشکی در دانشگاه‌های خصوصی ترکیه را برای شما گردآوری کرده‌ایم. در یک نگاه کلی، می‌توان دریافت که تحصیل دندانپزشکی در ترکیه بدون آزمون، در مقایسه با بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا که سطح مشابهی از کیفیت آموزشی را ارائه می‌دهند، ارزان‌تر است.

شهریه دندانپزشکی ترکیه 2024
نام دانشگاه زبان آموزشی شهریه سالانه (دلار)
دانشگاه مدیپول استانبول انگلیسی 26,000
دانشگاه باهچه شهیر انگلیسی 20,000
دانشگاه ایستینیه ترکی 13,500
دانشگاه آیدین ترکی  20,000
دانشگاه آیدین انگلیسی 20,000
دانشگاه نیشانتاشی انگلیسی 14,000
دانشگاه بیکنت ترکی 13,500
دانشگاه اوکان انگلیسی 18,000
دانشگاه اوکان ترکی 16,200
دانشگاه اطلس ترکی 10,700
دانشگاه مدیپول آنکارا انگلیسی 20,196
دانشگاه مدیپول آنکارا ترکی 18,360

بورسیه دندانپزشکی ترکیه بدون کنکور

دو راه برای دریافت بورسیه جهت تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه وجود دارد:

 1. بورسیه از طریق بنیادهای ترکیه: شما می‌توانید با داشتن مدرک یک آزمون معتبر بین‌المللی از جمله آزمون sat، یا یوس متمرکز (TR-YÖS) یا ACT به دست آوردن نمرات بالا و ارائه یک رزومه قوی، بورسیه‌ای از طرف یکی از بنیادهای ترکیه دریافت کنید.
 2. بورسیه موفقیت تحصیلی از طریق دانشگاه: اگر پس از ورود به دانشگاه و گذراندن حداقل دو ترم، عملکرد تحصیلی درخشانی داشته باشید، می‌توانید بورسیه موفقیت تحصیلی را از طریق دانشگاه دریافت نمایید.

دانشگاه های دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه

در این جدول چند مورد از بهترین دانشگاه‌های ترکیه را به شما معرفی کرده‌ایم که امکان پذیرش در رشته دندانپزشکی، بدون نیاز به شرکت و قبولی در آزمون ورودی را فراهم کرده‌اند.

بهترین دانشگاه های خصوصی رشته دندانپزشکی در ترکیه
نام دانشگاه شهر رتبه دانشگاه در ترکیه رتبه در بین دانشگاه‌های خصوصی در رشته دندانپزشکی مورد تأیید وزارت بهداشت یا علوم
دانشگاه یدی تپه استانبول 50 1 وزارت بهداشت
دانشگاه آیدین استانبول 6 4 وزارت بهداشت
دانشگاه باهچه شهیر استانبول 14 2 وزارت بهداشت و علوم
دانشگاه مدیپول استانبول استانبول 52 3 وزارت بهداشت
دانشگاه مدیپول آنکارا آنکارا 5 نیست
دانشگاه خاورنزدیک(قبرس) نیکوزیا 15 6 وزارت بهداشت و علوم

در ادامه با دو مورد از دانشگاه‌های نام برده شده در جدول، بیشتر آشنا می‌شویم.

تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور در دانشگاه مدیپول

دندانپزشکی بدون کنکور در دانشگاه مدیپول استانبول

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه مدیپول استانبول، با بهره‌گیری از فناوری‌های مدرن و نوآوری‌های آموزشی، تبدیل به یکی از پیشتازان در این زمینه شده است. این دانشکده با دارا بودن بزرگ‌ترین آزمایشگاه شبیه‌سازی، به دانشجویان علاقه‌مند به تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه فرصت می‌دهد تا مهارت‌های عملی و بالینی خود را به بهترین شکل ممکن تقویت کنند. همچنین، کلینیک‌های دانشکده که تحت نظر اعضای مجرب هیئت علمی اداره می‌شوند، به مراکز معتبری برای بهداشت دهان و دندان تبدیل شده‌اند. شیوه آموزش دانشکده که مطابق با استانداردهای انجمن اروپایی آموزش دندانپزشکی است، به دانشجویان امکان می‌دهد تا دانش و تجربه‌های ارزشمندی کسب کنند.

تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور در دانشگاه باهچه شهیر

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه باهچه شهیر، با دارا بودن امکانات پیشرفته، یکی از مراکز برجسته برای آموزش دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه است. این دانشکده، دارای کلینیک‌های دندانپزشکی و آزمایشگاه‌های مدرن است که به فناوری پیشرفته تجهیز شده‌اند. این امکانات به دانشجویان فرصت می‌دهد که در محیطی حرفه‌ای و با استانداردهای بین‌المللی، تجربیات عملی و مهارت‌های لازم را به دست آورند. علاوه بر این، دانشکده باهچه شهیر به دانشجویان فرصت‌های کارآموزی بین‌المللی را ایجاد می‌کند که به آن‌ها امکان می‌دهد تا با شیوه‌ها و رویکردهای مختلف دندانپزشکی در سراسر جهان آشنا شوند و تجربیات گران‌بهایی را کسب کنند.

دانشگاه‌های بسیاری در ترکیه دندانپزشکی بدون کنکور را ارائه می‌دهند. این دانشگاه‌ها با کشورهای اروپا و آمریکا قرارداد دارند که پلی برای تحصیل شما در آن‌جا خواهند شد. در ویدیو زیر درباره شرایط و مدت تحصیل دندانپزشکی در ترکیه گفته‌ایم و اسامی برخی از دانشگاه‌هایی که این رشته پرطرفدار را ارائه می‌دهند را نام‌بردیم.

دانشگاه های دندانپزشکی بدون آزمون ترکیه مورد تایید وزارت بهداشت

در صورتی که مورد تأیید بودن دانشگاه برای شما اهمیت دارد، بهتر است یکی از دانشگاه‌های زیر را که در فهرست دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت بهداشت ایران در ترکیه  قرار دارند، برای تحصیل دندانپزشکی بدون آزمون انتخاب کنید:

نام دانشگاه زبان آموزشی شهر رتبه دانشگاه در ترکیه
دانشگاه مدیپول استانبول انگلیسی استانبول 52
دانشگاه یدی تپه انگلیسی استانبول 26
دانشگاه باهچه شهیر انگلیسی استانبول 14
دانشگاه آیدین استانبول ترکی استانبول 27
نکات بیشتر
بیشتر بخوانید:

برای تحصیل پزشکی بدون کنکور ترکیه  کدام دانشگاه‌ها بهترین هستند؟

مشاوره قبولی دندانپزشکی بدون آزمون ترکیه

دندانپزشکی بدون آزمون ترکیه با آرتان بورس تاپ

در دنیای پرتلاطم و رقابتی دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه، که در آن متقاضیان از سرتاسر جهان، برای قبولی در دانشگاه‌های مطرح ترکیه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند، چگونه می‌توان این فرصت عالی را نصیب خود کرد؟ اطلاع دقیق از شرایط قبولی، شناخت دانشگاه‌هایی که بدون‌آزمون پذیرش می‌کنند و از همه مهم‌تر آگاهی از اینکه کدام دانشگاه بهترین گزینه برایتان خواهد بود کمک شایانی به شما خواهد کرد. اما جای نگرانی نیست! کارشناسان آرتان بورس تاپ با دانش و تجربه چندین ساله خود و داشتن پرونده‌های موفق بسیار، بهترین راهنمای شما در مسیر دریافت پذیرش از برترین دانشگاه‌های ترکیه خواهند بود. به یاد داشته باشید، برداشتن هر قدم بدون راهنمایی صحیح، می‌تواند چالش‌های زیادی را به همراه داشته باشد. ما در کنار شما هستیم تا این چالش‌ها را به فرصت‌هایی برای موفقیت تبدیل کنیم.

جمع بندی

از مطالبی که خواندیم، می‌توان نتیجه گرفت دانشگاه‌های ترکیه با ارائه دوره‌های دندانپزشکی بدون کنکور، یک فرصت طلایی برای دانشجویان علاقه‌مند به تحصیل در این رشته پرطرفدار فراهم می‌کنند. این دانشگاه‌ها با تمرکز بر آموزش‌های عملی و دسترسی به امکانات پیشرفته، محیطی ایده‌آل برای توسعه مهارت‌های دندانپزشکی به وجود آورده‌اند. چنانچه سؤالی در این خصوص دارید، برای راهنمایی بیشتر و کسب اطلاعات دقیق، با مشاوران آرتان بورس تاپ تماس بگیرید.

نویسنده آرتان بورس تاپ

پرسش های متداول

خیر، بسیاری از دانشگاه‌های ترکیه، به ویژه دانشگاه‌های خصوصی امکان تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون نیاز به کنکور را فراهم کرده‌اند.
برای تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه به دیپلم دبیرستان با حداقل معدل نیاز دارید.
تحصیل در این رشته معمولاً به زبان‌های ترکی و انگلیسی انجام می‌شود.
بله، امکان دریافت بورسیه از طریق بنیادهای ترکیه یا بورسیه موفقیت تحصیلی در دانشگاه‌ها وجود دارد.
بله، بهترین دانشگاه‌های دندانپزشکی ترکیه مورد تأیید وزارت بهداشت ایران را در این مقاله نام برده‌ایم.
Telegram WhatsApp Twitter

68 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام من معدل 16/66 رشته تجربی دارم میخواستم بدون کنکور اقدارم کنم برای ترکیه
  میخواستم بدونم چقدر طول میکشه که بذیرش بشیم توسط دانشگاه یعنی میشه برای شروع سال تحصیلی امسال بذیرش شد یا بیشتر طول میکشه؟
  و اینکه میشه برای تخصص انتقالی گرقت به کشور غیر ایران؟ 7446746467466547

  • سلام دوست عزیز وقت بخیر
   جهت مشاوره تخصصی و راهنمایی بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید
   شماره تماس :
   021-91303800

 • سلام من معدل 16/66 رشته تجربی دارم میخواستم بدون کنکور اقدارم کنم برای ترکیه
  میخواستم بدونم چقدر طول میکشه که بذیرش بشیم توسط دانشگاه یعنی میشه برای شروع سال تحصیلی امسال بذیرش شد یا بیشتر طول میکشه؟
  و اینکه میشه برای تخصص انتقالی گرقت به کشور غیر ایران؟

  • سلام دوست عزیز وقت بخیر
   بله امکانش هست.
   جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید
   شماره تماس :
   021-91303800

 • سلام وقت بخیر
  برای تحصیل در رشته دندانپزشکی ترکیه شرایط مدرکی و کارنامه چیا لازم هست؟
  نمره حداقل 16 دیپلم؟ و پاسپورت؟

  • سلام دوست عزیز وقت بخیر
   شرایط برای هر دانشگاه متفاوت است.
   جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.
   021-91303800

  • سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای هر دانشگاهی متفاوت است.
   جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.
   021-91303800

 • سلام وقت بخير بنده ديپلمم كاردانش هست متولد 1365هستم متاهل هستم با يه فرزند؛ مي تونم بدون آزمون و بدون محدوديت سني در رشته دندانپزشكي و دانشگاهي كه شهريه اش حداقل هست تحصيل كنم؟

  • سلام دوست عزیز
   با توجه به قوانین ترکیه امسال باید پیش دانشگاهی حتما ارائه کنید و با دیپلم کارودانش نمیتونید وارد دانشگاه بشید مخصوصا در رشته های پزشکی و پیراپزشکی

 • سلام وقت بخیر
  ببخشید میشه تو دانشگاه های خصوصی به زبان ترکی خوند ؟و اینکه بعدا برای مهاجرت به کشور دیگه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

  • سلامو بله میتونید به زبان ترکی تحصیل کنید و بعدا به سایر کشور ها مهاجرت کنید. زبان تحصیلی محدودیتی در این مورد ایجاد نمیکنه

 • ینی میگن بفرما بروسر کلاس،نه آزمونی،نه چیزی،؟!،شایدم ترکاازسرخیرخواهی دیدن ایرانیاعشق دندونن خواستن حال بدن,بعد اونجانوشته وزارت علوم،نامعلومه ربطش.

  • سلام. کشور ترکیه یک کشور توریستی هست و عمده درامد خودش رو از این طریق به دست میاره و از حضور دانشجویان استقبال میکنه. به همین دلیل برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی ترکیه نیازی به آزمون نیست و صرفا شهریه پرداخت میکنید.

 • سلام خسته نباشید من دخترم امسال سال آخر هست میخواستم هزینه خوابگاه و شهریه دانشگاه ترکیه رابدونم و آیا از لحاظ امنیت اونجا چطور هست

  • سلام و وقت بخیر
   شهریه های دانشگاه های ترکیه با توجه به انتخاب شما متفاوت است و از نظر امنیت برای دانشجویان کشور ترکیه سابقه خوبی دارد
   برای کسب اطلاع از هزینه ها و معرفی دانشگاه مناسب با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید

  • سلام من دیپلم کاردانش دارم میتونم برای دندانپزشکی درترکیه بخونم یایه آزمون تجربی بدم تابتونم برم دانشگاه

   • سلام وقتتون بخیر باشه. جهت اقدام برای دانشگاه های ترکیه نیاز به دیپلم دوازده ساله هست.
    برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید. 91303800-021

 • سلام، ببخشید برای پذیرش در دانشگاه های ترکیه که مورد تایید ایرانم باشه حتما باید معدل دیپلم بالا باشه؟؟ اگه معدلمون خوب نباشه نمیشه پذیرش گرفت؟؟

  • سلام
   برای پذیرش در رشته های پزشکی و دندان پزشکی در دانشگاه های مورد تایید شرط معدل بالای هجده لحاظ میشه
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید

 • سلام وقت بخیر
  مگه میشه بدون آزمون مثلا وارد دانشگاه اگه ازمیر یا آتاتورک ارزروم شد ؟ من شنیدم اصلا امکان پذیر نیست همچین چیزی .

  • سلام
   خیر فقط با ازمون پذیرش دارند
   دپارتمان ما برای ازمون های ورودی دوره های ویژه با ضمانت قبولی برگزار می کند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید

 • سلام من 27 سالمه و دیپلم تجربی دارم با معدل 17 میخواستم بدونم که میتونم برای رشته دندان پزشکی بدون کنکور ترکیه با وجود گپ تحصیلی طولانی که دارم پذیرش بگیرم؟
  ی سوال دیگه هم داشتم اینه که یکی از دوست هایم هم دیپلم فنی حرفه ای رشته گرافیک داره و میخواد توی همین رشته بدون کنکور تحصیل کنه با همین مدرک میتونه اقدام کنه یا نیاز به دیپلم تجربی داره؟
  ممنون میشم جواب هر دو سوالمو بدید.

  • سلام خانم حقیقت عزیز وقت بخیر. بله هردوی شما می توانید در دانشگاه های خصوصی ترکیه بدون آزمون پذیرش بگیرید.

 • سلام وقتتون بخیر.
  متولد 81 و معدل کل دیپلم17/98. امکان پذیرش و بورسیه در رشته دندانپزشکی هست برای ورودی2022 ؟
  ممنون از پاسخگویی شما.??

  • سلام وقت بخیر. زمان اقدام برای بورسیه فول فاند دی ماه است. جهت دریافت مشاوره پذیرش بدون آزمون لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید.

 • سلام وقت بخیر
  میشه پذیرش برای دانشگاه های دولتی بدون هیچگونه آزمونی گرفت؟؟ یعنی فقط تعیین سطح زبان بگیرن که اگر زبانمون اوکی یود مستقیما برین و کلاسها رو شرکت کنیم
  رشته ی پزشکی و دندان پزشکی مد نظرمه
  لطفا هزینه ی پذیرش و ثبت نام رو بفرمایید
  و اینکه چند دانشگاه دولتی امکان پذیرش بدون هیچگونه ازمونی رو دارن؟؟

  • سلام وقت شما بخیر. بله تعدادی از دانشگاه های دولتی نیز امکان پذیرش بدون آزمون را فراهم کرده اند. هزینه ی پذیرش و شهریه با توجه به هر دانشگاه متفاوت است. لطفا جهت دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 • سلام ببخشید من رشته ام تجربی است و در مدرسه نمونه تحصیل کردم هردو مقطع متوسطه اول و دوم رو معدل هفتم تا دهم ام 20 بوده یازدهم 19/90 و دوازدهم حدود 19/70 .مدال برنز المپیاد دارم و رتبه تک رقمی کشوری مسابقات فرهنگی و حدود 20 تا رتبه استانی و منطقه ای دارم احتمالا به زودی مدرک زبان دولینگو رو هم بگیرم .میخواستم ببینم شانس اخذ بورسیه فول فاند رشته دندانپزشکی دانشگاه استانبول رو دارم؟ اگه دارم چقدر احتمال اخذش هست؟و اینکه همین امسال دوازدهم رو تموم کردم الان یعینی برای ثبت درخواست باید تا دی ماه 2022 صبر کنم یا امکان داره مثلا برای نیمسال دوم هم بورسیه فول فاند بدن؟بعد اینکه اون یک سال کلاس رایگان اموزش زبان ترکی رو میشه زودتر هم تموم کرد یا قطعا یکساله هست؟و اینکه بعد از اتمام تحصیل برای دندانپزشکی طرح اجباری هست در ترکیه یا نه؟مثلا ایران دوسال طرح اجباری داره خواستم ببینم اونجا هم همین طوره یا بلافاصله بعد از دفاع از پایان نامه میتونیم برگردیم ایران و مشغول کار بشیم؟

  • سلام خانم وحدت عزیز وقت بخیر. معدل و رزومه شما خوب است ولی با این وجود هم نمی توان به قطعیت گفت که شانس بالایی دارید یا خیر چون رقابت در بورسیه فول فاند بسیار بالاست. تاریخ مجدد ثبت نام دی ماه است. پیشنهاد ما به شما این است که در کنار ثبت نام بورسیه ، جهت پذیرش بدون آزمون نیز اقدام کنید چون با توجه به شرط سن و معدلتان به راحتی می توانید در دانشگاه های سطح بالا و مورد تائید به تحصیل بپردازید و به این ترتیب در صورت قبول نشدن در بورسیه فول فاند یکسال را از دست نمی دهید. لطفا جهت دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 • سلام ، خسته نباشید ، برای اینکه بتونم برای رشته ی دندانپزشکی بورسیه فول فوند رو دریافت کنم باید چه کاری انجام بدم ؟ اگه نمره ی آزمون یوس رو بالا بگیرم بورسیه خواهم شد یا به عوامل دیگری بستگی داره ؟
  من ۱۲ سال تحصیل و تموم کردم و معدلم تو رشته ی تجربی ۱۹.۵۰ بوده ، برای معدل هم بورسیه دریافت میشه؟

  • سلام ممنون از شما،شما برای بورسیه به معدل بالای 18، رزومه‌ی علمی و تحصیلی خیلی خوب نیاز دارید، اگه مدارک زبان داشته باشید امتیاز به حساب میاد، انگیزه نامه و توصیه نامه هم از الزامات است، اما اگه برای پذیرش دانشگاهی از طریق بورسیه قصد دارید اقدام کنید نیاز به ازمون یوس نیست .

 • با سلام آیا با دیپلم انسانی میشه واسه دندانپزشکی یا پزشکی بدون کنکور اقدام کرد؟اگه میشه شرایطش رو کامل توضیح بدید ممنون میشم?

  • با سلام و درود شما در رشته های انسانی،تجربی،ریاضی میتوانید بدون کنکور در دانشگاه های معتبر ترکیه ادامه تحصیل دهید
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوره ما در تماس باشید:88739816-021

  • با سلام و درود
   اگر از الان شرکت کنید میتوانید هر دانشگاهی را که مورد پسندتون هست رو پذیرش بگیرید ولی هرچه دیرتر اقدام کنید ممکن است ضرفیت دانشگاه پرشده باشد

 • سلام خسته نباشید حدود قیمت برای رشته دندان در دانشگاه دولتی ترکیه چقدره؟هزینه پذیرش و شهریه…..

  • سلام دوست عزیز شهریه دانشگاه های دولتی از حدود 2000 لیر تا 45000 لیر در سال می باشد. برای اطلاع از هزینه های پذیرش لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

  • سلام دوست عزیز با هرکدام از شماره هایی که در سایت قرار داده ایم میتوانید تماس بگیرید .

  • سلام دوست عزیز هزینه های زندگی در این کشور به لیر بوده و نسبت به دیگر کشورها بسیار پایین است که از 1000 لیر تا 3500 لیر برای خوابگاه ها و از 10000 دلار 28000 دلار در سال در دانشگاههای خصوصی میباشد.

 • سلام من ۲۶ سالم است کارادنی فنی دارم و دیپلم هنرستان ایا می تونم بدون آزمون در رشته دندانپزشکی دانشگاه اتاتورک شرکت کنم

  • سلام دوست عزیز برای تحصیل در رشته ی دندان پزشکی در کشور ترکیه گرایش تحصیلات قبلی شما اهمیتی ندارد و در صورت داشتن معدل حداقل چهارده تا شانزده میتوانید به تحصیل بپردازید.

 • سلام خسته نباشید ببخشید آیا واقعا پذیرش از دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت ایران بدون آزمون امکان پذیره؟ و اینکه تلفن هایی که دادید جواب نمیدن و در واتساپ هم کسی پاسخگو نیست

  • سلام دوست عزیز در هفته های آینده سعی مکنیم مقاله با این عنوان رو آماده کرده و در سایت قرار دهیم. ولی در کل باید بدانید که هزینه خوابگاه ها به بسیاری از شرایط می تواند بستگی داشته باشد.

 • سلام خسته نباشید من پیام ها و جواب هارو خوندم ولی یه سوال داشتم که آیا بدون مدرک زبان ترکی یا انگلیسی میتوان پذیرش دانشگاه های مورد تایید ایران در رشته ی پزشکی بدون کنکور را گرف یا نه؟؟

  • سلام دوست عزیز
   بله میشه گرفت ولی قبل از شروع کلاس ها از شما آزمون تعیین سطح زیان گرفته خواهد شد و اگر شما آمادگی شرکت در کلاس ها را نداشته باشید باید در دوره حاضرلیک ( آماده شدن ) دانشگاه شرکت کرده و یک سال زبان ترکی یا انگلیسی را یاد بگیرید.

 • سلام شروع سال تحصيلي باتوجه به كروناامسال ازچه ماهي هست درتركيه؟وآياداشتن مدرك تومرحتمي هست؟؟

  • سلام دوست عزیز .
   شروع سال جدید احتمالا از همین مهر ماه خواهد بود، اما به خاطر شرایط کورنا ممکن هست تغییراتی در روند آموزشی به وجود بیاد. برای مثال اگر ایران کورنا کنترل نشود شاید برای دانشجویان ایرانی آموزش مجازی برقرار کنند.
   مدرک تومر برای ورود به دانشگاه الزامی نیست ولی اگر این مدرک را نداشته باشید باید در دوره های 6 ماهه تا 1 ساله دانشگاه ها برای اخذ مدرک تومر شرکت نمایید. بعد از گزفتن مدرک کلاس های درسی شما شروع خواهد شد .

  • با عرض سلام . با ما تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید .

 • سلام ببخشید یعنی ما می تونیم با توجه با رقابت بالاباپذیرش بدون کنکور در هر کدوم از دانشگاه های موردنظرمون قبول شیم؟؟

 • سلام ببخشید آخه شما تو صفحه پذیرش بدون کنکور ترکیه نوشتین که دانشگاه استانبول در رشته ی پزشکی و دندانپزشکی پذیرش بدون کنکور نمیده پس چرا تو این صفحه نوشته که با کمک آرتان بورس تاپ پذیرش بدون کنکور تو دانشگاه استانبول در همه ی رشته ها مجازه؟

   • یعنی از میان دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت دانشگاه استانبول که اینجا نوشته دندانپزشکی پذیرش نمی گیره و بقیه همه دانشگاه ها مثل حاجت تپه و قاضی و … بدون کنکور دندانپزشکی پذیرش می گیرند؟

 • منظورتون از بدون کنکور همان نداشتن یوس یا ست و اخذ مستقیم پذیرش از دانشگاه موردنظر هس؟ اخه تو این دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت رقابت بالاست چگونه می تونم بدون کنکور وارد این دانشگاه مورد علاقه ام بشوم؟

  • برای پذیرش بدون کنکور نیاز به هیچ آزمونی نیست
   برای اطلاعات کامل تر در مورد پذیرش بدون کنکور توصیه میکنم با شماره 09229329200 تماس حاصل فرمایید.
   تا مشاوران ما تمامی نکات پذیرش بدون کنکور رو به شما بگویند.

   • سلام .وقت بخیر .پسر من سال 11علوم تجربی در مدرسه غیر انتفایی هست .آیا میتوانم ایشون را قبل از دیپلم .دندانپزشکی در دانشگاه دولتی یا غیر انتفاعی ترکیه کنم .متشکر

 • خب پس باید چه مدارکی برای اخذ پذیرش در دانشگاه دلخواه داشته باشیم؟ یعنی منظورتون اینه که حتی یوس یا ست نخواهیم داد و با نمره بالای دیپلم از دانشگاه پذیرش بگیریم؟

  • سلام دوست عزیز .
   نیاز به مدرک خاصی نیست فقط کارنامه های دیپلم و سال آخر نیاز خواهد بود به همراه پاسپورت .

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=5485

برگزاری آزمون بورسیه تحصیلی

دانشگاه‌های مدیپول

مدیپول استانبول
 • مورد تایید وزارت بهداشت
 • پیراپزشکی، مهندسی
مدیپول آنکارا
 • پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی

زمان برگزاری: 11 خرداد ماه 1403

محل برگزاری: تهران، تبریز، ارومیه