وبلاگ

دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه

دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه

دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه! آیا چنین چیزی امکان پذیر است؟ آیا شما می توانید بدون اینکه هیچ گونه آزمون ورودی و یا کنکوری بدهید وارد دانشگاه شوید و در رشته دندانپزشکی تحصیل نمایید؟ امروز هدف ما این است که به این سوال پاسخ دهیم که چگونه می‌توان بدون دادن کنکور در رشته دندانپزشکی و در یک دانشگاه معتبر تحصیل کرد. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

از آنجا که رشته دندانپزشکی یکی از رشته های پرطرفدار داخل ایران و همچنین خارج از ایران است؛ مخاطبان بسیاری را به سوی خود جذب کرده. چرا که درآمد این رشته بیشتر از سایر رشته ها بوده و همچنین جایگاه یک دندانپزشک چه در ایران و چه در سایر نقاط جهان از لحاظ اجتماعی بسیار خوب و مناسب است. از همین رو دانشجویان و دانش آموزانی که می خواهند این رشته را به عنوان شغل آینده خود انتخاب کنند دلایل محکمی دارند. اما آیا واقعاً می توان بدون دادن هیچ گونه کنکوری در داخل ایران وارد دانشگاه شد و در رشته دندان پزشکی مشغول به تحصیل شد؟

در جواب به این سوال که چگونه می‌توان بدون دادن هیچ گونه کنکوری وارد رشته دندانپزشکی در دانشگاه های معتبر شد باید بگوییم بسیاری از دانشگاه‌ های ایرانی این امکان را فراهم نکرده اند که شما بتوانید بدون دادن هیچ گونه کنکوری در دانشگاه‌های معتبر و رسمی مشغول به رشته دندانپزشکی شوید؛ از همین رو هدف ما در این مقاله این است که شما را با راه های دیگر برای تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه آشنا کنیم. پس باید این نکته را بخاطر بسپارید که اگر در ایران کنکور ندهید و امتیاز لازم را کسب نکنید به هیچ وجه نخواهید توانست در رشته دندانپزشکی تحصیل نمایید. قوانین آموزشی ایران و سازمان سنجش به شما اجازه چنین کاری را نخواهد داد و اگر دغدغه شما تحصیل در این رشته است و توانایی این را ندارید که بین نفرات برتر کنکور سراسری قرار بگیرید باید به فکر چاره ای دیگر باشید.

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه

اما راهکار ما برای اینکه شما در رشته دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه تحصیل نمایید چیست؟ مسلما هر فردی که علاقه مند به رشته دندانپزشکی است به این موضوع واقف است که این رشته آینده ای درخشان برای او به همراه خواهد داشت؛ در نتیجه ما نیز این موضوع را به خوبی درک کرده ایم و سعی داشته ایم  با ارائه ی مشاوره ی اصولی راه شما عزیزان را در رسیدن به  اهدافتان هموار کنیم. از آنجا که این امر در ایران عزیزمان امری نشدنی است پیشنهاد ما به شما این است که در دانشگاه های ترکیه تحصیل نمایید.

دندانپزشکی بدون آزمون ترکیه

دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه در دانشگاه های دولتی

با جستجویی ساده در اینترنت می توانید مشاهده کنید که دانشگاه های دولتی ترکیه هم مانند دانشگاه های ایران امکان قبولی در رشته دندانپزشکی بدون آزمون را فراهم نکرده اند. در واقع برای اینکه شما بتوانید در این دانشگاه ها پذیرش بگیرید نیازمند این هستید که یا از طریق آزمون sat یا از طریق آزمون yos وارد این دانشگاه ها شوید. البته این موضوعی است که بیشتر سایت ها در سطح اینترنت مطرح کرده اند.

اما خبر خوب: آرتان بورس تاپ با چندین سال سابقه ی درخشان توانسته است به عنوان تنها دپارتمان مشاوره ی تخصصی ایرانی در حوزه ی مهاجرت  به بسیاری از هم وطنان  عزیز در اخذ پذیرش دندان پزشکی بدون کنکور ترکیه در بسیاری از دانشگاه های دولتی و خصوصی کمک نمایید

شاید برای شما نیز این سوال پیش بیاید که آیا دانشگاه هایی که در ترکیه می توانم در آنها بدون دادن هیچ گونه آزمون و کنکوری مشغول به تحصیل در رشته دندانپزشکی شوم، مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران هستند یا خیر؛ چرا که من می خواهم پس از مدتی به ایران بازگردم و مطب خود را در ایران دایر کنم. آیا این دانشگاه ها مورد تایید وزارت علوم ایران هستند؟

در جواب به این سوال باید بگوییم  که مشاوران دپارتمان ما میتوانند  به شما کمک کنند تا به راحتی و به صورت کاملا قانونی برای رشته ی دندانپزشکی از دانشگاه هایی که مورد تایید وزارت علوم وبهداشت و درمان است پذیرش بگیرید. در ادامه می توانید لیست دانشگاه های مورد تایید وزرات بهداشت و درمان در سال 2022-2023 را مشاهده نمایید.

دندانپرشکی بدون آزمون ترکیه در دانشگاه های خصوصی

در ترکیه دانشگاه های خصوصی نیز وجود دارند که بدون آزمون می توانید در آنها تحصیل نمایید. در این بین دانشگاه های خصوصی ترکیه که رشته دندانپزشکی دارند هیچکدام مورد تائید وزارت بهداشت ایران نمی باشند. اما سطح علمی و امکانات دانشگاه های خصوصی مانند مدیپل، بیرونی و …. برای رشته دندانپزشکی بسیار بیشتر از دانشگاه های دولتی می باشد. در نهایت اگر قصد دارید که بعد از اتمام تحصیل به ایران بازگردید و در دانشگاه های خصوصی ترکیه به غیر از موارد ذکر شده تحصیل کنید باید به شما بگویم که نمی توانید در ایران مشغول به کار شوید.

البته این بدان معنا نیست که این دانشگاه ها ، دانشگاه های معتبر و خوبی نمی باشند ، بلکه مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران نیستند و شما به راحتی می توانید با مدرکی که از این دانشگاه ها دریافت می کنید به راحتی در سایر کشورها ، در حوزه دندان پزشکی فعالیت نمایید. مهمترین نکته در مورد دانشگاه های مورد تائید و غیر تائید ایران این است که هر دو باید برای تائید شدن مدرکشان چند واحد اضافی (18 الی 24) را در ایران بگذرانند. کسانی که در دانشگاه های غیر تائید تحصیل کرده اند باید ابتدا در یک آزمون بین اللملی شرکت کرده و با پرداخت هزینه ای مشخص مدرک خود را در وزارت بهداشت ایران به تائید برسانند.

هزینه دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه 2023

هزینه ای که شما برای تحصیل در رشته دندانپزشکی آن هم بدون کنکور در کشور ترکیه باید پرداخت کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ اینکه دانشگاه شما چه دانشگاهی است؟ آیا مورد تایید وزارت بهداشت و درمان هست یا خیر و موضوعاتی از این قبیل. برای اطلاعات بیشتر شما می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید تا بهترین مشاوره های لازم را در اختیارتان قرار دهند. اما در حالت کلی هزینه های دانشگاه های ترکیه که مورد تایید وزارت بهداشت و درمان هستند به مراتب پایین تر از تحصیل در رشته های دندانپزشکی در پردیس دانشگاه های ایران است.

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه

بهترین دانشگاه برای رشته دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا رشته دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه بخوانم؟ مزیت تحصیل در این کشور نسبت به سایر کشورها چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ترکیه به عنوان یک کشور دوست و همسایه ایران، با وجود دانشگاه های معتبر در سطح جهانی و با رنکینگ عالی (بین ۳۰۰ تا ۸۰۰) یکی از انتخاب های همیشگی دانشجویان بوده است. دانشگاه های ترکیه این امکان را برای شما فراهم میکنند که بتوانید بدون آزمون وارد این دانشگاه ها شده و به ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه خود بپردازید. در عین حال این دانشگاه ها جزو برترین دانشگاه های جهانی هم هستند.

از نظر اینکه دانشگاه های ایران برای شما مناسب ترند یا ترکیه؛ بهتر است بگوییم که در حالت کلی مسلما دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم از دانشگاه های ایران معتبرترند. البته دانشگاه هایی که در شهر تهران هستند و از رنکینگ جهانی مناسبی برخوردارند. البته حائز اهمیت است که به این نکته اشاره کنیم، دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و درمان از دانشگاه های بسیار عالی و دارای رنکینگ جهانی فوق‌العاده هستند. این دانشگاه‌ها، دانشگاه هایی هستند که از تمامی اقسا نقاط جهان دانشجو پذیرفته و از همین رو رنکینگ مناسبی را برای خود رقم زدند. سطح علمی این دانشگاه ها بسیار بالا بوده و دانشجو در شرایطی تحصیل خواهد کرد که کمتر کسی می‌تواند در دانشگاه‌های ایران به غیر از تهران این شرایط را تجربه نماید.

در نتیجه اگر شما نگاهی به سطح این دانشگاه ها بیندازید متوجه این اختلاف خواهید شد. البته موضوع مهم ما این است که بتوانید در رشته دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه پذیرفته شوید و اگر قصد بازگشت داشتید بتوانید در ایران نیز فعالیت کنید که این نیازها در دانشگاه های دولتی مورد تایید رفع شده اند. باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که تنها راه قبولی شما در رشته دندان پرشکی در ایران فقط و فقط قبول شدن و کسب رتبه مناسب در کنکور سراسری است. پس چنانچه شما نتوانید در این آزمون رتبه مناسبی کسب نمایید و بخواهید در رشته دندان پزشکی آن هم بدون کنکور و آزمون پذیرفته شوید یکی از مناسب ترین گزینه های پیش روی شما دانشگاه های ترکیه خواهند بود.

آیا بعد از تحصیل می توانم در ایران مشغول به کار شوم؟

سوال دیگری که ذهن بسیاری از افراد را مشغول کرده این موضوع است که آیا میتوانم بعد از تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه، در ایران مطب باز کنم و مشغول به کار شوم؟ در جواب به این سوال باید بگوییم اگر دانشگاه‌هایی که شما در آن مشغول به تحصیل در رشته دندانپزشکی می‌شوید مورد تایید باشد شما این اجازه را خواهید داشت که در ایران برای خود مطب باز کنید اما زمانیکه دانشگاه شما مورد تایید وزارت علوم نباشد شما اجازه چنین کاری را نخواهید داشت. برای آگاهی از اینکه امسال چه دانشگاه هایی مورد تایید هستند می توانید به جدول زیر نگاهی بیندازید.

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در سال تحصیلی 2023 دانشگاه

نام دانشگاهشهر واقع شده دانشگاهآزمون ورودی برای دانشگاه
دانشگاه آنکاراآنکاراSAT , YOS
دانشگاه حاجت تپهآنکاراSAT
دانشگاه آتاتورکارزرومSAT , YOS
دانشگاه استانبولاستانبولYOS
دانشگاه اگهازمیرYOS
دانشگاه کوچاستانبولSAT
دانشگاه سلیمان دمیرلاسپارتاSAT , YOS
دانشگاه کاتب چلبیازمیرSAT , YOS
دانشگاه قاضیآنکاراSAT

آنچه در جدول بالا مشاهده میکنید دانشگاه هایی هستند که در سال 2023 مورد تایید وزارت بهداشت قرار گرفته اند. این بدان معناست که اگر شما قصد تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه را دارید باید یکی از دانشگاه‌های بالا را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کنید. این دانشگاه ها رتبه های جهانی بسیار مناسبی هم دارند.

اگر قصد تحصیل در رشته دندانپزشکی و پزشکی بدون کنکور ترکیه را دارید همین حالا با کارشناسان آرتان بورس تاپ تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

سوالات خود را از ما بپرسید

 

سوالات متداول

58 Comments

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام وقت بخير بنده ديپلمم كاردانش هست متولد 1365هستم متاهل هستم با يه فرزند؛ مي تونم بدون آزمون و بدون محدوديت سني در رشته دندانپزشكي و دانشگاهي كه شهريه اش حداقل هست تحصيل كنم؟

  • سلام دوست عزیز
   با توجه به قوانین ترکیه امسال باید پیش دانشگاهی حتما ارائه کنید و با دیپلم کارودانش نمیتونید وارد دانشگاه بشید مخصوصا در رشته های پزشکی و پیراپزشکی

 • سلام وقت بخیر
  ببخشید میشه تو دانشگاه های خصوصی به زبان ترکی خوند ؟و اینکه بعدا برای مهاجرت به کشور دیگه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

  • سلامو بله میتونید به زبان ترکی تحصیل کنید و بعدا به سایر کشور ها مهاجرت کنید. زبان تحصیلی محدودیتی در این مورد ایجاد نمیکنه

 • ینی میگن بفرما بروسر کلاس،نه آزمونی،نه چیزی،؟!،شایدم ترکاازسرخیرخواهی دیدن ایرانیاعشق دندونن خواستن حال بدن,بعد اونجانوشته وزارت علوم،نامعلومه ربطش.

  • سلام. کشور ترکیه یک کشور توریستی هست و عمده درامد خودش رو از این طریق به دست میاره و از حضور دانشجویان استقبال میکنه. به همین دلیل برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی ترکیه نیازی به آزمون نیست و صرفا شهریه پرداخت میکنید.

 • سلام خسته نباشید من دخترم امسال سال آخر هست میخواستم هزینه خوابگاه و شهریه دانشگاه ترکیه رابدونم و آیا از لحاظ امنیت اونجا چطور هست

  • سلام و وقت بخیر
   شهریه های دانشگاه های ترکیه با توجه به انتخاب شما متفاوت است و از نظر امنیت برای دانشجویان کشور ترکیه سابقه خوبی دارد
   برای کسب اطلاع از هزینه ها و معرفی دانشگاه مناسب با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید

 • سلام، ببخشید برای پذیرش در دانشگاه های ترکیه که مورد تایید ایرانم باشه حتما باید معدل دیپلم بالا باشه؟؟ اگه معدلمون خوب نباشه نمیشه پذیرش گرفت؟؟

  • سلام
   برای پذیرش در رشته های پزشکی و دندان پزشکی در دانشگاه های مورد تایید شرط معدل بالای هجده لحاظ میشه
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید

 • سلام وقت بخیر
  مگه میشه بدون آزمون مثلا وارد دانشگاه اگه ازمیر یا آتاتورک ارزروم شد ؟ من شنیدم اصلا امکان پذیر نیست همچین چیزی .

  • سلام
   خیر فقط با ازمون پذیرش دارند
   دپارتمان ما برای ازمون های ورودی دوره های ویژه با ضمانت قبولی برگزار می کند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید

 • سلام من 27 سالمه و دیپلم تجربی دارم با معدل 17 میخواستم بدونم که میتونم برای رشته دندان پزشکی بدون کنکور ترکیه با وجود گپ تحصیلی طولانی که دارم پذیرش بگیرم؟
  ی سوال دیگه هم داشتم اینه که یکی از دوست هایم هم دیپلم فنی حرفه ای رشته گرافیک داره و میخواد توی همین رشته بدون کنکور تحصیل کنه با همین مدرک میتونه اقدام کنه یا نیاز به دیپلم تجربی داره؟
  ممنون میشم جواب هر دو سوالمو بدید.

  • سلام خانم حقیقت عزیز وقت بخیر. بله هردوی شما می توانید در دانشگاه های خصوصی ترکیه بدون آزمون پذیرش بگیرید.

 • سلام وقتتون بخیر.
  متولد 81 و معدل کل دیپلم17/98. امکان پذیرش و بورسیه در رشته دندانپزشکی هست برای ورودی2022 ؟
  ممنون از پاسخگویی شما.🙏🌻

  • سلام وقت بخیر. زمان اقدام برای بورسیه فول فاند دی ماه است. جهت دریافت مشاوره پذیرش بدون آزمون لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید.

 • سلام وقت بخیر
  میشه پذیرش برای دانشگاه های دولتی بدون هیچگونه آزمونی گرفت؟؟ یعنی فقط تعیین سطح زبان بگیرن که اگر زبانمون اوکی یود مستقیما برین و کلاسها رو شرکت کنیم
  رشته ی پزشکی و دندان پزشکی مد نظرمه
  لطفا هزینه ی پذیرش و ثبت نام رو بفرمایید
  و اینکه چند دانشگاه دولتی امکان پذیرش بدون هیچگونه ازمونی رو دارن؟؟

  • سلام وقت شما بخیر. بله تعدادی از دانشگاه های دولتی نیز امکان پذیرش بدون آزمون را فراهم کرده اند. هزینه ی پذیرش و شهریه با توجه به هر دانشگاه متفاوت است. لطفا جهت دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 • سلام ببخشید من رشته ام تجربی است و در مدرسه نمونه تحصیل کردم هردو مقطع متوسطه اول و دوم رو معدل هفتم تا دهم ام 20 بوده یازدهم 19/90 و دوازدهم حدود 19/70 .مدال برنز المپیاد دارم و رتبه تک رقمی کشوری مسابقات فرهنگی و حدود 20 تا رتبه استانی و منطقه ای دارم احتمالا به زودی مدرک زبان دولینگو رو هم بگیرم .میخواستم ببینم شانس اخذ بورسیه فول فاند رشته دندانپزشکی دانشگاه استانبول رو دارم؟ اگه دارم چقدر احتمال اخذش هست؟و اینکه همین امسال دوازدهم رو تموم کردم الان یعینی برای ثبت درخواست باید تا دی ماه 2022 صبر کنم یا امکان داره مثلا برای نیمسال دوم هم بورسیه فول فاند بدن؟بعد اینکه اون یک سال کلاس رایگان اموزش زبان ترکی رو میشه زودتر هم تموم کرد یا قطعا یکساله هست؟و اینکه بعد از اتمام تحصیل برای دندانپزشکی طرح اجباری هست در ترکیه یا نه؟مثلا ایران دوسال طرح اجباری داره خواستم ببینم اونجا هم همین طوره یا بلافاصله بعد از دفاع از پایان نامه میتونیم برگردیم ایران و مشغول کار بشیم؟

  • سلام خانم وحدت عزیز وقت بخیر. معدل و رزومه شما خوب است ولی با این وجود هم نمی توان به قطعیت گفت که شانس بالایی دارید یا خیر چون رقابت در بورسیه فول فاند بسیار بالاست. تاریخ مجدد ثبت نام دی ماه است. پیشنهاد ما به شما این است که در کنار ثبت نام بورسیه ، جهت پذیرش بدون آزمون نیز اقدام کنید چون با توجه به شرط سن و معدلتان به راحتی می توانید در دانشگاه های سطح بالا و مورد تائید به تحصیل بپردازید و به این ترتیب در صورت قبول نشدن در بورسیه فول فاند یکسال را از دست نمی دهید. لطفا جهت دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 • سلام ، خسته نباشید ، برای اینکه بتونم برای رشته ی دندانپزشکی بورسیه فول فوند رو دریافت کنم باید چه کاری انجام بدم ؟ اگه نمره ی آزمون یوس رو بالا بگیرم بورسیه خواهم شد یا به عوامل دیگری بستگی داره ؟
  من ۱۲ سال تحصیل و تموم کردم و معدلم تو رشته ی تجربی ۱۹.۵۰ بوده ، برای معدل هم بورسیه دریافت میشه؟

  • سلام ممنون از شما،شما برای بورسیه به معدل بالای 18، رزومه‌ی علمی و تحصیلی خیلی خوب نیاز دارید، اگه مدارک زبان داشته باشید امتیاز به حساب میاد، انگیزه نامه و توصیه نامه هم از الزامات است، اما اگه برای پذیرش دانشگاهی از طریق بورسیه قصد دارید اقدام کنید نیاز به ازمون یوس نیست .

 • با سلام آیا با دیپلم انسانی میشه واسه دندانپزشکی یا پزشکی بدون کنکور اقدام کرد؟اگه میشه شرایطش رو کامل توضیح بدید ممنون میشم🙏

  • با سلام و درود شما در رشته های انسانی،تجربی،ریاضی میتوانید بدون کنکور در دانشگاه های معتبر ترکیه ادامه تحصیل دهید
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوره ما در تماس باشید:88739816-021

  • با سلام و درود
   اگر از الان شرکت کنید میتوانید هر دانشگاهی را که مورد پسندتون هست رو پذیرش بگیرید ولی هرچه دیرتر اقدام کنید ممکن است ضرفیت دانشگاه پرشده باشد

 • سلام خسته نباشید حدود قیمت برای رشته دندان در دانشگاه دولتی ترکیه چقدره؟هزینه پذیرش و شهریه…..

  • سلام دوست عزیز شهریه دانشگاه های دولتی از حدود 2000 لیر تا 45000 لیر در سال می باشد. برای اطلاع از هزینه های پذیرش لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

  • سلام دوست عزیز با هرکدام از شماره هایی که در سایت قرار داده ایم میتوانید تماس بگیرید .

  • سلام دوست عزیز هزینه های زندگی در این کشور به لیر بوده و نسبت به دیگر کشورها بسیار پایین است که از 1000 لیر تا 3500 لیر برای خوابگاه ها و از 10000 دلار 28000 دلار در سال در دانشگاههای خصوصی میباشد.

 • سلام من ۲۶ سالم است کارادنی فنی دارم و دیپلم هنرستان ایا می تونم بدون آزمون در رشته دندانپزشکی دانشگاه اتاتورک شرکت کنم

  • سلام دوست عزیز برای تحصیل در رشته ی دندان پزشکی در کشور ترکیه گرایش تحصیلات قبلی شما اهمیتی ندارد و در صورت داشتن معدل حداقل چهارده تا شانزده میتوانید به تحصیل بپردازید.

 • سلام خسته نباشید ببخشید آیا واقعا پذیرش از دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت ایران بدون آزمون امکان پذیره؟ و اینکه تلفن هایی که دادید جواب نمیدن و در واتساپ هم کسی پاسخگو نیست

  • سلام دوست عزیز در هفته های آینده سعی مکنیم مقاله با این عنوان رو آماده کرده و در سایت قرار دهیم. ولی در کل باید بدانید که هزینه خوابگاه ها به بسیاری از شرایط می تواند بستگی داشته باشد.

 • سلام خسته نباشید من پیام ها و جواب هارو خوندم ولی یه سوال داشتم که آیا بدون مدرک زبان ترکی یا انگلیسی میتوان پذیرش دانشگاه های مورد تایید ایران در رشته ی پزشکی بدون کنکور را گرف یا نه؟؟

  • سلام دوست عزیز
   بله میشه گرفت ولی قبل از شروع کلاس ها از شما آزمون تعیین سطح زیان گرفته خواهد شد و اگر شما آمادگی شرکت در کلاس ها را نداشته باشید باید در دوره حاضرلیک ( آماده شدن ) دانشگاه شرکت کرده و یک سال زبان ترکی یا انگلیسی را یاد بگیرید.

 • سلام شروع سال تحصيلي باتوجه به كروناامسال ازچه ماهي هست درتركيه؟وآياداشتن مدرك تومرحتمي هست؟؟

  • سلام دوست عزیز .
   شروع سال جدید احتمالا از همین مهر ماه خواهد بود، اما به خاطر شرایط کورنا ممکن هست تغییراتی در روند آموزشی به وجود بیاد. برای مثال اگر ایران کورنا کنترل نشود شاید برای دانشجویان ایرانی آموزش مجازی برقرار کنند.
   مدرک تومر برای ورود به دانشگاه الزامی نیست ولی اگر این مدرک را نداشته باشید باید در دوره های 6 ماهه تا 1 ساله دانشگاه ها برای اخذ مدرک تومر شرکت نمایید. بعد از گزفتن مدرک کلاس های درسی شما شروع خواهد شد .

  • با عرض سلام . با ما تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید .

 • سلام ببخشید یعنی ما می تونیم با توجه با رقابت بالاباپذیرش بدون کنکور در هر کدوم از دانشگاه های موردنظرمون قبول شیم؟؟

 • سلام ببخشید آخه شما تو صفحه پذیرش بدون کنکور ترکیه نوشتین که دانشگاه استانبول در رشته ی پزشکی و دندانپزشکی پذیرش بدون کنکور نمیده پس چرا تو این صفحه نوشته که با کمک آرتان بورس تاپ پذیرش بدون کنکور تو دانشگاه استانبول در همه ی رشته ها مجازه؟

   • یعنی از میان دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت دانشگاه استانبول که اینجا نوشته دندانپزشکی پذیرش نمی گیره و بقیه همه دانشگاه ها مثل حاجت تپه و قاضی و … بدون کنکور دندانپزشکی پذیرش می گیرند؟

 • منظورتون از بدون کنکور همان نداشتن یوس یا ست و اخذ مستقیم پذیرش از دانشگاه موردنظر هس؟ اخه تو این دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت رقابت بالاست چگونه می تونم بدون کنکور وارد این دانشگاه مورد علاقه ام بشوم؟

  • برای پذیرش بدون کنکور نیاز به هیچ آزمونی نیست
   برای اطلاعات کامل تر در مورد پذیرش بدون کنکور توصیه میکنم با شماره 09229329200 تماس حاصل فرمایید.
   تا مشاوران ما تمامی نکات پذیرش بدون کنکور رو به شما بگویند.

   • سلام .وقت بخیر .پسر من سال 11علوم تجربی در مدرسه غیر انتفایی هست .آیا میتوانم ایشون را قبل از دیپلم .دندانپزشکی در دانشگاه دولتی یا غیر انتفاعی ترکیه کنم .متشکر

 • خب پس باید چه مدارکی برای اخذ پذیرش در دانشگاه دلخواه داشته باشیم؟ یعنی منظورتون اینه که حتی یوس یا ست نخواهیم داد و با نمره بالای دیپلم از دانشگاه پذیرش بگیریم؟

  • سلام دوست عزیز .
   نیاز به مدرک خاصی نیست فقط کارنامه های دیپلم و سال آخر نیاز خواهد بود به همراه پاسپورت .

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=5485

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Telegram
LinkedIn
Twitter
Email
WhatsApp
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
آدرس ایمیل *
دانشگاه مد نظر خود را نام ببرید *
رشته مد نظر خود را نام ببرید *
زبان آموزشی *
مقطع تحصیلی *
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
تصویر گذرنامه
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
تصویر دیپلم
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
پیش دانشگاهی
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
ریز نمرات 3 ساله
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
درخواست شما ثبت می‌شود. در صورتی که نیاز به ویرایش ندارید تایید نهایی کنید “منتظر خبر های خوب از طرف آرتان باش”