a

 

Facebook

Twitter

کپی رایت 2019 دپارتمان آرتان بورس تاپ.
تمامی حقوق محفوظ است.

9:00 – 19:00

ـــــ

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

مشاوره تحصیل در ترکیه

جستجو فهرست
آرتان بورس تاپ > همکاران تامین کننده

همکاران تامین کننده

شرکت ما در تمامی مراحل کنار شما خواهد بود. شما می توانید تمامی شرکت ها و موسساتی که با ما همکاری دارند را مشاهده کنید 

021-91303800

درباره ما

پلتفرم آرتان بورس تاپ با تجربه ی موفق در سالهای گذشته در حوزه ی مهاجرت ، در حال حاضر بستری آنلاین را فراهم نموده تا در قالب یک پلتفرم واسط ، بین متقاضیان مهاجرت و موسسات مهاجرتی دارای مجوز ارتباط بر قرار نماید. با این هدف که دانش پذیران یا کاربرانی که قصد مهاجرت دارند قادر به شناسایی معتبر ترین موسسات و اخذ بهترین مشاوره ها ، در کوتاه ترین زمان ممکن و کم هزینه ترین روش با بهترین کیفیت را داشته باشند. و برای داشتن آینده ای درخشان و فتح قله های پیشرفت مسیری هموارتر پیش روی آنها قراردهد.
آرتان بورس تاپ در زمینه آزمون های یوس و اس ای تی هیچ خدماتی را ارائه نمی دهد. و این آزمون ها را برای تحصیل در خارج از کشور پیشنهاد نمی کند.

آباد مهاجر دانش

برای مهاجرت به ترکی به شما توصیه میکنیم هدف از مهاجرت خودتون به ترکیه رو مشخص کنید؛ میزان سواد، سطح سرمایه، نوع مهاجرت و… اینها موارد مهمی هستند که باید با دقت و اصول پیش ببرید.ما هستیم تا در این مسیر کمکتون کنیم

سال تاسیس: 1388

نوع فعالیت: تحصیلی

شماره تماس: 09122021692

ABAD

آتیه داران علم و فرهنگ

موسسه آتیه داران علم و فرهنگ در سال 1390 تآسیس گردید. این موسسه با 10 سال فعالیت قانونمند در این حوزه به عنوان یکی از قدیمی ترین موسسات مجاز و فعال در تهران، توانسته است با صدها پرونده موفق، در خدمت هموطنان عزیز باشد

سال تاسیس: 1388

نوع فعالیت: تحصیلی

شماره تماس: 09037651670

عدل گستر وزین

موسسه حقوقی عدل گستر وزین در راستای رفع نیازهای حقوقی تمامی اقشار جامعه در حوزه حقوق خصوصی بین المللی با در نظر گرفتن تمامی جوانب فردی و قانونی سعی در حل مسائل حقوقی و قانونی موکلین در سایر کشورها میکند.

سال تاسیس: 1380

نوع فعالیت: حقوقی

شماره تماس: 09120614423

Study in Turkey

موسسه ما نقش پررنگی در برقراری ارتباطات بین‌المللی متقاضیان خارجی با دانشگاه‌های ترکیه دارد.از مزایای موسسه ما می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
کاهش حجم کاری کارکنان پذیرش دانشگاه‌ها، افزایش آگاهی از برند دانشگاه در بازارهای بین المللی، آوردن دانشجویان واجد شرایط به پردیس دانشگاه

سال تاسیس: 1390

نوع فعالیت: تحصیلی

شماره تماس: 905078531838+

اهداف و چشم اندازهای آرتان بورس تاپ

اهداف : پلتفرم آرتان بورس تاپ هم اکنون بستری آنلاین را فراهم نموده تا موسسات دارای مجوز در زمینه ی مشاوره ی مهاجرت تحصیلی و کاریابی به فعالیت بپردازند ، اما اهداف ما فراتر از این فعالیت ها می باشد. ما قصد داریم در فضایی امن و مطمئن با اطمینان اگر سوالی راجع به چگونگی امور مربوط به مهاجرت تحصیلی و کاریابی در تمام دنیا داشتید بتوانید با مشاورین حاضر در پلتفرم تماس بگیرید. علاوه بر این ها با گردهم آوری نیروی کار متخصص و متعهد تمامی اطلاعات واخبارلازم درباره امور مورد نیاز در تمامی کشور ها که برای متقاضیان مهم است را در وبسایت و شبکه های اجتماعی برای مردم ایران قرار خواهیم داد.

چشم انداز ها: ما آینده ای را می بینیم که در آن تمامی مردم ایران بتوانند به راحتی در هر کجای این کره خاکی که می خواهند به زندگی، کار و تحصیل بپردازند.