a

 

Facebook

Twitter

کپی رایت 2019 دپارتمان آرتان بورس تاپ.
تمامی حقوق محفوظ است.

9:00 - 20:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

09382091008

مشاوره تحصیل در ترکیه

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 
دپارتمان آرتان بورس تاپ > اعزام دانشجو  > پزشکی بدون کنکور | ۱۰۰% تضمینی

پزشکی بدون کنکور | ۱۰۰% تضمینی

پزشکی بدون کنکور

پزشکی بدون کنکور و آزمون شاید یکی از دغدغه های فکری بیشتر افرادی باشد که می خواهند در رشته پزشکی تحصیل نمایند اما به دلیل رقابت بسیار بالای این حوزه تا کنون نتواسته اند موفق به این کار بشوند. در این مقاله ما قصد داریم روشی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید در رشته پزشکی آن هم بدون هیچگونه آزمون و کنکوری شرکت نمایید.

تحصیل در رشته پزشکی و پوشیدن لباس سفید پزشکان یکی از آرزوهای بزرگ بیشتر دانش آموزان امروزی است. از آنجا که پزشکان در جامعه از جایگاه اجتماعی مناسبی برخوردارند و همچنین درآمد قابل توجهی نیز دارند باعث شده است تا این رشته به یکی از رشته های رویایی بسیاری از هموطنان ما تبدیل شود.

اما به خوبی میدانیم برای اینکه بتوانید در رشته پزشکی تحصیل نمایید باید بتوانید در کنکور سراسری امتیاز قابل قبولی را کسب نمایید که با توجه به تعداد شرکت کنندگان کاری بسیار دشوار می باشد.

قبل از هر چیز بیایید بررسی کنیم که آیا در ایران شما توانایی انجام اینکار را خواهید داشت که بدون دادن هیچگونه آزمونی در رشته پزشکی پذیرش بگیرید یا خیر

آیا بدون کنکور سراسری می توانم در رشته پزشکی تحصیل نمایم؟

در جواب این سوال باید بگوییم خیر – این امکان برای افرادی که قصد دارند در ایران آن هم بدون آزمون در رشته پزشکی تحصیل نمایند به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد. پس نگذارید افراد فریب کار با دادن وعده های دروغینی که مدعی هستند می توانند برای شما پذیرش دانشگاه های ایران را بگیرند شما را فریب بدهند و مبالغ سنگین را از این بابت از شما دریافت نمایند.

متاسفانه مشاهده شده که برخی از افراد با مطرح کردن قبولی پزشکی بدون کنکور در ایران سعی دارند ، مردم را فریب داده و از این راه برای خود کسب درآمد کنند. پس توصیه دپارتمان آرتان بورس تاپ با چندین سال سابقه درخشان در زمینه اعزام دانشجو به ترکیه این است که به هیچ وجه به حرف این افراد اعتماد نکنید.

پزشکی بدون کنکور در ترکیه

پزشکی بدون کنکور در ترکیه

اما اگر شما حتما قصد دارید که در رشته پزشکی تحصیل نمایید ، پیشنهاد ما به شما این است که در کشور ترکیه و در دانشگاه های دولتی آن اقدام به این کار نمایید. دپارتمان آرتان بورس تاپ به عنوان تنها نمایندگی از ایران توانسته است با ۷ دانشگاه دولتی و بیشتر دانشگاه های خصوصی ترکیه قرارداد ببندد.

از همین رو شما می توانید بدون دادن کنکور تجربی ، در کشور ترکیه و آن هم نه فقط در دانشگاه های خصوصی بلکه در دانشگاه های دولتی و مورد تایید وزرات علوم و بهداشت مشغول به تحصیل شوید.

بیشتر بخوانید : آزمون yos چیست؟

پذیرش مستقیم دانشگاه

نوع دیگری که می توانید با استفاده از آن در دانشگاه های دولتی ترکیه پزشکی بدون کنکور و آزمون داشته باشید این است که از طریق پذیرش مستقیم برای شما اقدام نماییم. دپارتمان آرتان بورس تاپ توانسته است با دانشگاه های دولتی نظیر : آتاتورک ، حاجت تپه ، جراح پاشا و … قرارداد مستقیم ببندد و این توانایی را داریم که شما را بدون دادن هیچگونه آزمونی در این دانشگاه ها برای رشته پزشکی ثبت نام نماییم.

پس اگر شما تمایل دارید بدون دادن آزمون و کنکور در رشته پزشکی قبول شوید و همچنین از دانشگاه های معتبر جهانی و مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ، مدرک خود را دریافت نمایید بهتر است با ما تماس بگیرید.

پزشکی بدون کنکور | قبولی و پذیرش رشته پزشکی ترکیهپذیرش دانشگاه با آزمون sat

آزمون sat این کمک را به شما خواهد کرد که اگر نمره قابل قبولی کسب نمایید بتوانید از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش بگیرید. با توجه به نتایج قبولی دپارتمان آرتان بورس تاپ و گرفتن نتایج فوق العاده دانش آموزان ما ، می توانیم با قاطعیت بگوییم کسانی که در دوره های ویژه آزمون اس ای تی آرتان بورس تاپ شرکت نمایند می توانند در آزمون sat نمره بالایی را کسب نمایند

برای گرفتن مشاوره درباره آزمون sat با شماره زیر تماس بگیرید

قبولی در آزمون sat

آیا تضمینی برای قبولی پزشکی ارائه می دهید؟

زمانی که هر فرد یا موسسه و مجموعه ای مدعی کاری باشد باید بتواند ادعای خود را با دلایل کاملا مشخص برای دیگران اثبات کند. ما نیز به این مسئله به خوبی واقف هستیم و اگر ادعایی مبنی بر قبولی پزشکی بدون کنکور و آزمون کرده ایم با توجه به نتایج درخشان این سالهای ماست.

لطفا تصاویر زیر را به دقت نگاه کنید

نتیجه آزمون SAT آرتان بورس تاپنتیجه های آزمون SAT آرتان بورس تاپآزمون اس ای تی و نمره های قبولی آننمره آزمون SAT آرتان بورس تاپآزمون اس ای تی و نتیجه های آننتیجه امتحان اس ای تی ترکیه

این ها تنها بخشی از نتایجی هستند که دانش آموزان ما توانسته اند در آزمون sat کسب کنند و این بدان معناست که به راحتی می توانند در رشته پزشکی دانشگاه مورد نظر خود تحصیل نمایند.

اما در این مقاله صرفا هدف ما این است که بگوییم شما عزیزان می توانید بدون دادن هیچ آزمونی به راحتی پذیرش دانشگاه های ترکیه را بدست آورید پس قبل از هرچیز بهتر است با مشاوران ما تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی های لازم را پیرامون پذیرش بدون آزمون پزشکی ترکیه به شما عزیزان داشته باشند

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید