رایگان در بهترین دانشگاه های ترکیه

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
جشنواره به پایان رسید

وبلاگ

پزشکی بدون آزمون ترکیه

پزشکی بدون کنکور ترکیه

پزشکی بدون کنکور ترکیه شاید یکی از دغدغه های فکری بیشتر افرادی باشد که می خواهند در رشته پزشکی تحصیل نمایند. اما به دلیل رقابت بسیار بالای این حوزه تاکنون نتواسته اند موفق به این کار شوند. در این مقاله ما قصد داریم روشی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید در رشته پزشکی آن هم بدون هیچگونه آزمون و کنکوری شرکت نمایید.

تحصیل در رشته پزشکی و پوشیدن لباس سفید پزشکان یکی از آرزوهای بزرگ بیشتر دانش آموزان است و پزشکی بدون کنکور ترکیه می تواند یکی از بهترین انتخاب های آنان باشد. از آنجا که پزشکان در جامعه از جایگاه اجتماعی مناسبی برخوردارند و همچنین درآمد قابل توجهی دارند باعث شده است تا این رشته به یکی از رشته های رویایی بسیاری از هموطنان ما تبدیل شود. به خاطر همین است که پزشکی بدون کنکور در ترکیه به یکی از دغدغه های دانش آموزان تبدیل شده است، چون به خوبی می دانید برای اینکه بتوانید در رشته پزشکی تحصیل نمایید باید بتوانید در کنکور سراسری امتیاز قابل قبولی را کسب نمایید که با توجه به تعداد شرکت کنندگان کاری بسیار دشوار می باشد. قبل از هر چیز بیایید بررسی کنیم که آیا در ایران شما توانایی انجام این کار را خواهید داشت که بدون دادن هیچگونه آزمونی در رشته پزشکی پذیرش بگیرید یا خیر.

ثبت نام پزشکی بدون کنکور در ترکیه

برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که آیا بدون کنکور سراسری می توانم در این رشته تحصیل کنم؟ در جواب این سوال باید بگوییم خیر! این امکان برای افرادی که قصد دارند در ایران آن هم بدون آزمون در رشته پزشکی تحصیل نمایند به هیچ وجه امکان پذیر نیست. پس نگذارید افراد فریب کار با دادن وعده های دروغین شما را فریب دهند و مبالغ سنگینی از شما دریافت کنند. متاسفانه مشاهده شده که برخی از افراد با مطرح کردن قبولی پزشکی بدون کنکور در ایران سعی دارند، مردم را فریب داده و از این راه برای خود کسب درآمد کنند. پس توصیه آرتان بورس تاپ با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تحصیل پزشکی بدون کنکور در ترکیه این است که به هیچ وجه به این افراد اعتماد نکنید. برای ثبت نام پذیرش بدون کنکور دانشگاه های ترکیه مدارک زیادی لازم نیست و فقط کافیست مدارک زیر را آماده کنید:

 1. پاسپورت
 2. کارنامه دیپلم
 3. کارنامه پیش دانشگاهی

اما پس از این که دانشگاه پذیرش شما را پذیرفت مدارک دیگری برای ثبت نام در دانشگاه نیاز است. این مدارک عبارتند از:

 1. ارائه اصل مدارک هویتی
 2. اصل مدارک تحصیلی دیپلم و ریز نمرات به صورت ترجمه شده به ترکی
 3. اصل مدرک پیش دانشگاهی به صورت ترجمه شده به ترکی
 4. ارائه مدرک زبان انگلیسی و یا (TÖMER) ترکیه

پذیرش پزشکی بدون کنکور ترکیه

اگر قصد دارید که حتما در رشته پزشکی تحصیل نمایید، پیشنهاد ما به شما این است که پزشکی بدون کنکور ترکیه و دانشگاه های دولتی آن را هدف قرار دهید. دپارتمان آرتان بورس تاپ به عنوان تنها نماینده ایران برای پذیرش دانشجوی پزشکی بدون کنکور در ترکیه توانسته است با 7 دانشگاه دولتی و بیشتر دانشگاه های خصوصی ترکیه قرارداد ببندد. از همین رو شما می توانید بدون دادن کنکور تجربی، در کشور ترکیه و آن هم نه فقط در دانشگاه های خصوصی بلکه در دانشگاه های دولتی و مورد تایید وزرات علوم و بهداشت مشغول به تحصیل شوید.

پزشکی بدون کنکور در ترکیه

پذیرش پزشکی بدون آزمون ترکیه بطور مستقیم

نوع دیگری که می توانید با استفاده از آن در دانشگاه های دولتی ترکیه پزشکی بدون کنکور و آزمون داشته باشید این است که از طریق پذیرش مستقیم اقدام نمایید. دپارتمان آرتان بورس تاپ توانسته است با دانشگاه های دولتی نظیر : آتاتورک، حاجت تپه، جراح پاشا و … قرارداد مستقیم ببندد. ما این توانایی را داریم که شما را بدون دادن هیچگونه آزمونی در این دانشگاه ها برای رشته پزشکی ثبت نام نماییم. اگر به دنبال پذیرش پزشکی بدون آزمون ترکیه هستید و دانشگاه های معتبر جهانی و مورد تایید وزارت علوم و بهداشت را هدف قرار داده اید، با متخصصان و مشاوران آرتان بورس تاپ تماس بگیرید.

پذیرش پزشکی بدون کنکور ترکیه با آزمون SAT

تحصیل پزشکی بدون کنکور در ترکیه با آزمون sat این کمک را به شما خواهد کرد که اگر نمره قابل قبولی کسب نمایید بتوانید از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش بگیرید. با توجه به نتایج قبولی دپارتمان آرتان بورس تاپ و گرفتن نتایج فوق العاده دانش آموزان ما، می توانیم با قاطعیت بگوییم کسانی که در دوره های ویژه آزمون اس ای تی آرتان بورس تاپ شرکت نمایند می توانند در این آزمون نمره بالایی را کسب نمایند.

بیشتر بخوانید: همه چیز در مورد آزمون sat

هزینه پزشکی بدون کنکور ترکیه 2021

هزینه تحصیل رشته پزشکی در ترکیه کاملا به نوع دانشگاه ( دولتی یا خصوصی ) انتخابی شما بستگی دارد. دانشگاه های دولتی هزینه تحصیل به مراتب پایین تری نسبت به دانشگاه های خصوصی دارند. دانشگاه های خصوصی به دلیل این که از دولت کمک هزینه ای دریافت نمی کنند شهریه های بالاتری دارند. دپارتمان آرتان بورس تاپ به دلیل قرارداد های مستقیمی که با دانشگاه ها دارد می تواند پذیرش های شما را با بورسیه های تحصیلی  مختلفی از دانشگاه ها اخذ نماید. در این نوع بورسیه شما فقط درصد مشخصی از شهریه را پرداخت خواهید کرد. البته به این نکته باید اشاره کرد که شهریه های دانشگاه های خصوصی با یکدیگر متفاوت است. این مورد در دانشگاه های دولتی نیز به همین صورت می باشد.

دانشگاه های پزشکی بدون کنکور ترکیه

اکثر دانشگاه های ترکیه از سطح بسیار بالای علمی برای تحصیل و تحقیق برخوردارند. در ادامه به 5 دانشگاه برتر ترکیه که می شود بدون شرکت در آزمون ورودی در آن ها قبول شد اشاره کرده ایم. لازم به ذکر است که دانشگاه های اشاره شده از رنکینگ های جهانی بالایی برخوردار هستند، برای مثال دانشگاه کوچ بهترین دانشگاه برای گرفتن پذیرش پزشکی بدون کنکور ترکیه است.

 • دانشگاه کوچ: دانشگاه کوچ یکی از دانشگاه های خصوصی ترکیه است که در سال 1993 در شهر استانبول تاسیس شد. این دانشگاه در رنکینگ جهانی QS رتبه 451 جهان را به خود اختصاص داده است. و به عنوان بهترین دانشگاه ترکیه شناخته می شود. زبان تحصیلی این دانشگاه انگلیسی می باشد. شهریه سالانه برای تحصیل رشته پزشکی در دانشگاه کوچ نسبتا بالا می باشد.
 • دانشگاه کاتب چلپی: دانشگاه کاتب چلبی یکی از دانشگاه های تازه تاسیس و پیشرفته کشور ترکیه می باشد که در شهر زیبا و ساحلی ازمیر قرار دارد. دانشگاه کاتب چلبی در سال های اخیر توانسته است افتخارات بسیاری را به دست آورد و مورد قبول کشور های سرتاسر دنیا  قرار گرفته است. این دانشگاه در سال 2010 تاسیس شده و دولتی می باشد.
 • دانشگاه سلیمان دمیرل: دانشگاه سلیمان دمیرل یکی از دانشگاه های دولتی کشور ترکیه می باشد که سال 1992 در شهر اسپارتا تاسیس شد. این دانشگاه بسیار پژوهش محور می باشد و از مراکز تعصیصاتی بسیاری بهره می برد. هدف دانشگاه سلیمان دمیرل تبدیل به بهترین موسسه پژوهش محور اروپا می باشد.
 • دانشگاه مدیپل: دانشگاه مدیپل یکی از دانشگاه های خصوصی و پیشرفته ترکیه است که در سال 2009 توسط بنیاد بهداشت و آموزش در شهر استانبول تاسیس شد. امکاناتی که این دانشگاه در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد بسیار کامل و با متد روز جهانی می باشد. شهریه های رشته پزشکی و دندان پزشکی این دانشگاه نیز به دلیل خصوصی بودن دانشگاه نسبتا بالا می باشد.
 • دانشگاه باهچه شهیر: دانشگاه باهچه شهیر یکی از دانشگاه های برجسته و مدرن ترکیه است که توسط موسسه آموزشی باغچه شهیر در سال 1998 در شهر استانبول تاسیس شد. دانشکده های این دانشگاه در بهترین مناطق استانبول (بشیکتاش، گالاتا و گوزتپه) قرار دارند.

قبولی تضمینی پزشکی بدون آزمون ترکیه

زمانی که هر فرد یا دپارتمان و مجموعه ای مدعی کاری باشد باید بتواند ادعای خود را با دلایل کاملا مشخص به دیگران اثبات نماید. ما نیز به این مسئله به خوبی واقف هستیم و اگر ادعایی مبنی بر پذیرش پزشکی بدون آزمون ترکیه کرده ایم با توجه به نتایج درخشان این سالهای ماست.

این ها تنها بخشی از نتایجی هستند که دانش آموزان ما توانسته اند در آزمون sat کسب کنند؛ این بدان معناست که به راحتی می توانید پزشکی بدون کنکور ترکیه را در دانشگاه مورد نظر خود تحصیل کنید. اما در این مقاله صرفا هدف ما این است که بگوییم شما عزیزان می توانید بدون دادن هیچ آزمونی به راحتی پذیرش دانشگاه های ترکیه را بدست آورید. پس قبل از هرچیز بهتر است با مشاوران ما در تماس باشید تا بهترین راهنمایی های لازم را پیرامون پذیرش پزشکی بدون آزمون در ترکیه به شما عزیزان داشته باشند.

سوالات خود را از ما بپرسید

سوالات متداول پزشکی بدون کنکور در ترکیه

بله شما می توانید رشته پزشکی را در تمامی دانشگاه های خصوصی و برخی دانشگاه های دولتی بدون آزمون پذیرش بگیرید.
هزینه پذیرش با توجه به خصوصی یا دولتی بودن دانشگاه و همچنین  مورد تایید بودن دانشگاه از نظر وزارت بهداشت متغیر می باشد برای اطلاع از هزینه پذیرش دانشگاه ها با ما تماس بگیرید:09214640035
دانشگاه کوچ، دانشگاه کاتپ چلپی، دانشگاه سلیمان دمیرل، دانشگاه مدیپل، دانشگاه باهچه شهیر.
بله شما می توانید با ثبت نام در سامانه ترکیه بورسلاری و آپلود رزومه خود بورسیه این رشته را دریافت کنید.
شرط معدل تحصیل در ترکیه
شرط معدل برای تحصیل در ترکیه از روش‌هایی است که داوطلبان با استفاده از آن می‌توانند در مؤسسات عالی ترکیه، پذیرش شوند و در رشته‌های مورد علاقه خود،…
ویزای همراه تحصیلی ترکیه
ویزای همراه دانشجویی ترکیه برای کسانی است که به عنوان همراه در کنار دانشجویانی که برای تحصیل به خارج از کشور می روند، صادر می‌شود. زمانی که شخصی…
ادامه تحصیل در ترکیه با مدرک دیپلم
ما در این مقاله به عنوان یک راهنمای تخصصی در مورد مهاجرت تحصیلی به کشور ترکیه، تمامی اطلاعات لازم در مورد تحصیل در ترکیه با مدرک دیپلم را در اختیار…
راهنمای نوشتن پروپوزال بورسیه ترکیه
Propose که همان طرح تحقیقاتی خودمان است، برای اپلای و یا گرفتن بورسیه مورد استفاده قرار می گیرد معمولا پروژه ای را دانشجو برای پروپوزال بورسیه ترکیه…
شرایط تحصیل مجازی در ترکیه
تحصیل غیر حضوری در ترکیه امروز دیگر آن چنان کار سختی به حساب نمی‌آید؛ چرا که داوطلبان می‌توانند در یک فضای فوق العاده خاص، معتبر و البته خصوصی با…
انگیزه نامه برای بورسیه ترکیه به زبان فارسی
انگیزه نامه برای بورسیه ترکیه بحث مهمی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این نوع متن انگیزشی باعث می‌شود که دانشگاه موردنظر در ترکیه با…
Study-Turkey-without-end-service-1
تحصیل در ترکیه بدون پایان خدمت دیگر امروزه یک دغدغه بزرگ به حساب نمی‌آید؛ چرا که مجموعه آرتان بورس تاپ با تجربه و پیشینه خود در زمینه اعزام داوطلبان…
سازمان یوک در ترکیه
سازمان یوک ترکیه از جمله سازمان‌ هایی است که صد در صد برای تحصیل در ترکیه و یا کار در این کشور شما باید مدرک خود را در این سازمان برای معادل سازی…

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=5372

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

در telegram به اشتراک بگذارید
Telegram
در linkedin به اشتراک بگذارید
LinkedIn
در twitter به اشتراک بگذارید
Twitter
در email به اشتراک بگذارید
Email
در whatsapp به اشتراک بگذارید
WhatsApp