a

 

Facebook

Twitter

کپی رایت 2019 دپارتمان آرتان بورس تاپ.
تمامی حقوق محفوظ است.

9:00 – 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

مشاوره تحصیل در ترکیه

جستجو فهرست

کاریابی در ترکیه

کاریابی در ترکیه برای ایرانیان

ترکیه کشوری است وسیع در شمال غرب ایران که جمعیت این کشور حدود ۸۰ میلیون نفر می‌باشد. پایتخت این کشور آنکارا با جمعیت ۶ میلیون نفر است. موضوع کاریابی در ترکیه برای ایرانی ها با توجه به نزديكي ترکیه به ايران از لحاظ فيزيكي و فرهنگي و هزینه‌های پایین‌تری که نسبت به ساير کشورهای اروپایی دارد؛ همچنین اقتصاد در حال رشد و درعین‌حال تشابهات ديني و مذهبي، توانسته است نظر افراد بسياري را برای كار در تركيه به خود جلب كند. در این مقاله از دپارتمان آرتان بورس تاپ می خواهیم به موضوع کاریابی در ترکیه برای ایرانیان و افغان ها بپردازیم و در لیست زیر مطالبی که در این مقاله بررسی خواهیم کرد را برای شما قرار داده ایم.

راه های کاریابی در ترکیه

برای پیدا کردن کار و کاریابی در ترکیه برای ایرانیان روش‌های بسیار متعددی وجود دارد. افراد متقاضی کار در ترکیه می‌توانند قبل از ورود به این کشور نسبت به پیدا کردن کار و هماهنگی قبل از ورود اقدام کنند؛ این کار می‌تواند با توجه به تخصص شما یک کار حرفه‌ای بوده و یا در دسته کارهای خدماتی، کارگری و نظافتی جا داشته باشد. افراد می‌توانند تمامی کارهای مد نظر خود را از روش‌های زیر بیابند. نحوه یافتن کار و راه هاي کاریابی در تركيه برای متقاضيان بسیار مهم است. برای کاریابی از چند روش زير می‌توانید اقدام کنید:

 • مراجعه به موسسه کاریابی ایرانی در ترکیه
 • سایت‌های کاریابی
 • مراجعه به سفارت تركيه
 • یافتن کار در شبکه‌های اجتماعي نظير لينكدين
 • کانال‌های تلگرامي کاریابی در تركيه

موسسه کاریابی در ترکیه برای ایرانیان

این موضوع که برای کاریابی در ترکیه لازم است، مدرک تحصیلی بالا و یا چندین مدرک و دیپلم داشته باشید درست نیست. چون تا زمانی که کاری را در حد حرفه‌ای ندانید، برایتان مفید نخواهد بود. داشتن تخصص و تجربه همراه با دانستن زبان ترکی، در پیشرفت شغلی شما بسیار مؤثر خواهد بود. در این شرایط دیگر خارجی بودن شما دلیلی برای پرداخت کمتر به حساب نخواهد آمد. به این موضوع توجه داشته باشید که اگر تخصص کافی ندارید و یا به زبان ترکی مسلط نیستید ممکن است کارهای سیاه را به شما پیشنهاد کنند. این مورد را به هیچ وجه به متقاضیان توصیه نمی‌کنیم. چون ممکن است کارفرما حقوق و دستمزد شما را به بهانه‌ نداشتن اجازه کار یا به بهانه‌های مختلف پرداخت نکرده و یا کمتر از میزان توافق اولیه پرداخت کند. در این صورت به دلیل نداشتن پشتوانه قانونی، متضرر خواهید شد.

موسسه آرتان بورس تاپ يك موسسه کاریابی ایرانی در ترکیه است كه اقدام به کاریابی برای عزيزان ايراني می‌کند. هم‌اکنون برای دريافت اطلاعات تكميلي می‌توانید با كارشناسان ما ارتباط برقرار كنيد.

کاریابی ترکیه

کاریابی در تركيه برای افغان ها

موسسات مختلفي برای کاریابی افغان‌ها وجود دارد؛ اما قبل از هر كاري بايد به این موضوع توجه کنید که کاریابی در ترکیه بدون داشتن اقامت، کار بسیار سختی است. خارجی‌ها و افغان هایی که به ترکیه مهاجرت می‌کنند معمولاً به دو روش استخدام می‌شوند:

 1. روش اول كار به صورت قانوني در تركيه است. در این روش متقاضیان بايد روال قانوني را طي كرده و كار پيدا كنند. اين روش قدری زمان‌بر بوده و هزینه‌های خاص خودش را دارد.
 2. روش دوم این است که به صورت غیرقانونی در ترکیه کار کنند. در این روش نیازی به سپری کردن مراحل قانونی و صرف هزینه‌های گزاف نیست؛ اما احتمال اینکه کارفرمای ترک سر شما را کلاه بگذارد بسیار زیاد است. در صورتی که دستمزدتان را پرداخت نکند شما نمی‌توانید از وی شکایت کنید. چون کار و شغل شما غیرقانونی است.

مدارک لازم کاریابی ترکیه

بسياري از افراد با مراجعه به سایت‌های مؤسسات کاریابی به دنبال پيدا كردن شغلي مناسب برای خود در كشور تركيه هستند. اين كشور از نظر اقتصادي در وضعيت مطلوبي قرار دارد و در ليست ۲۰ كشور برتر اقتصادي جهان قرار دارد. فرصت‌های كاري بسيار خوبي در اين كشور به چشم می‌خورد و افراد بسياري همه ساله از تمام کشورهای جهان به اين كشور سفر نموده و به كار می‌پردازند. افرادي كه تمايل به كار در تركيه را دارند بايد ابتدا مجوز كار نيمه وقت يا تمام وقت را از اين كشور داشته باشند و سپس از كارفرمايي معتبر در تركيه دعوت‌نامه داشته باشند. بد نیست بدانید که مدارک مورد نیاز مؤسسات کاریابی در ترکیه برای ایرانیان شامل موارد زیر است:

 • نامه قرارداد متقاضي از سوي كارفرما به شكل امضا شده
 • ارائه اصل گذرنامه متقاضی
 • ارائه مدارك هويتی
 • ۴ قطعه عكس پاسپورتی
 • نامه گواهي سلامت
 • ارائه نامه عدم سو پيشينه
 • مدارك تحصيلي در دو مقطع گذشته
 • پرينت حساب مبني بر داشتن تمكن مالی
 • رزومه كاري متقاضی
 • نامه درخواست برای اجازه كار در تركيه
 • مدارك هويتي برای بحث ازدواج

نکات مهم کاریابی در ترکیه

برای کاریابی در ترکیه، افرادي كه به زبان تركي مسلط هستند از شانس بسيار بالاتری نسبت به بقيه برخوردارند و می توانند پردرامدترین شغل ها در ترکیه را از آن خود کنند. افراد و متقاضياني كه به زبان تركي مسلط هستند می‌توانند شغل بهتر و با دستمزد بالاتري پيدا كنند. درعین‌حال افرادي كه تسلط کافی به زبان ترکی ندارند ممکن است شغل‌هایی با دستمزد پایین‌تر پیدا کنند. بيشترين مشاغل در تركيه مربوط به صنعت توريست و كشاورزي هستند.
ساعت كاري در كشور تركيه ۴۵ ساعت در هفته است كه نسبت به بسیاري از کشورهای اروپايي بيشتر است. بعد از اينكه فرد متقاضي دعوت‌نامه را دريافت كرد و فرم‌ها و مدارك توسط كارفرما و متقاضي یا از طریق موسسه کاریابی ایرانی در ترکیه و یا هر موسسه دیگری تكميل و ارسال شدند؛ در ابتدا يك مجوز با مدت زمان یک‌ساله داده می‌شود و متقاضي بايد ۶۲۰ لير برای این مجوز پرداخت کند. مدت زمان تقريبي پروسه كار در تركيه تقریباً ۳ ماه است. پس از اينكه متقاضي مدت زمان یک‌ساله‌اش به پايان رسيد می‌تواند قبل از پايان مدت یک سال، مجدداً درخواست تمديد اجازه اقامت بدهد كه در اين حالت به فرد متقاضي يك اجازه اقامت دو ساله و پس از آن سه ساله اعطا می‌شود. درنهایت پس از ۸ سال، اين اقامت می‌تواند به اقامت دائم تغيير كند.

لیست موسسات کاریابی ترکیه

مؤسسات معتبر کاریابی در ترکیه بسیار زیاد هستند و افراد متقاضی از طریق جستجو در این مؤسسات با توجه به شرایط خود، کار مناسب خود را که می‌تواند کار تمام‌وقت و یا نیمه‌وقت باشد جستجو کنند از جمله این مؤسسات کاریابی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود. برخی از این مؤسسات امکان جستجوی کار در ترکیه و حتی دیگر کشورها را ایجاد نموده‌اند. متقاضيان می‌توانند از طريق ارسال رزومه برای مؤسسات کاریابی اقدام به پيدا كردن كار مورد نظر خود كنند. همچنین لازم به ذكر است که مؤسسات کاریابی مبلغي را جهت حق معرفي دريافت می‌کنند. در ليست زير تعدادي از بهترین مؤسسات کاریابی در ترکیه را مشاهده می‌کنید:

 • Nunu
 • HRM Danışmanlık
 • Arbeitsvermittlung
 • Michael Page International Turkey
 • Manpower Genel Müdürlük
 • Mento
 • onster.com.tr

سایت کاریابی ترکیه

لیست سایت های کاریابی ترکیه

در کشور ترکیه مانند بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته اغلب شرکت‌ها و افرادی که دنبال جذب نیرو هستند، آگهی‌های مربوط به کاریابی در ترکیه را در سایت‌های استخدام آنلاین قرار می‌دهند و از طریق سایت‌های استخدام آنلاین اقدام به جذب نیرو می‌کنند. ما در موسسه آرتان بورس تاپ برای شما لیستی از بهترین سایت‌های استخدام را که می‌توانید به صورت مستقیم با کارفرما ارتباط برقرار کنید فراهم کرده ایم. همچنين متقاضيان می‌توانند از طريق سایت‌های کاریابی به طور مستقيم كار مدنظر خود را پيدا كنند:

 • expat.com
 • iSKUR
 • Jobs In Istanbul
 • Learn4Good

میزان حقوق برای کار در ترکیه

براساس گزارش مرکز آمار ترکیه، نرخ بیکاری در ماه آوریل نسبت به دوره مشابه خود در سال گذشته ۰٫۹ درصد کاهش یافته و وضعیت کار در این کشور بهبود یافته است. دانستن میانگین درآمد در ترکیه و حقوق برای زندگي در كشوری که قصد دارید در آنجا زندگي كنيد بسيار ضروري است. افراد متقاضي بايد از ميزان دخل‌ وخرج خود قبل از مهاجرت اطلاع داشته باشند و يك برآورد هزينه نسبي كنند.

درآمد پزشک متخصص در ترکیه ۱۰۱۰۰ – ۹٫۳۱۴
درآمد مهندس در ترکیه۸٫۷۰۰ – ۸٫۰۰۱
حقوق پروفسور در ترکیه ۱۱٫۹۵۰
حقوق وکیل در ترکیه۷٫۶۳۹
حقوق معلم در ترکیه۶٫۰۴۹
حقوق بارمن کافه در ترکیه۷٫۹۰۰ – ۲٫۸۰۰
حقوق متخصص تجارت الکترونیک در ترکیه۴٫۲۹۰
حقوق کارمند بخش آرایشی بهداشتی در ترکیه۳٫۵۰۰
حقوق مشاور املاک در ترکیه ۶٫۵۰۰ – ۳٫۰۰۰
حقوق راننده شخصی در ترکیه۵٫۳۰۰ – ۳٫۰۰۰

 

حقوق جوشکار در ترکیه۵٫۶۰۰ – ۴٫۵۰۰
حقوق مونتاژ کار مبل در ترکیه
۵٫۶۰۰ -۳٫۱۵۰
حقوق گارسون در ترکیه۳٫۹۰۰ -۳٫۱۰۰
حقوق چرخکار صنعتی در ترکیه۴٫۵۰۰ – ۳٫۰۰۰
حقوق نیرو خدماتی نظافتی در ترکیه۲٫۹۰۰ – ۵۰۰۰
دستمزد پرستار در ترکیه۵٫۵۰۰ – ۴٫۷۰۰ 
دستمزد تکنسین در ترکیه۴٫۱۹۰ – ۴٫۸۴۰
دستمزد دستیار تحقیق در ترکیه۶٫۹۲۰ – ۶٫۰۵۰
حقوق کارمند دولت در ترکیه۴٫۸۴۱
درآمدکارمند بخش توریسم در ترکیه۴٫۵۰۰ – ۳٫۰۰۰

 

حقوق فرشنده در ترکیه۷٫۰۰۰ – ۳٫۰۰۰
حقوق پاسخگوی تلفن در ترکیه ۶٫۰۰۰ – ۳٫۵۰۰
دستمزد مشاور حسابدار در ترکیه۱۲٫۰۰۰ – ۶٫۵۰۰
دستمزد پرستار کودک در ترکیه ۶٫۰۰۰- ۳٫۵۰۰
درآمد اپراتور صدا، نور و تصویر در ترکیه۸٫۵۰۰ – ۵٫۵۰۰
حقوق گرافیست در ترکیه۷٫۰۰۰ -۲٫۸۰۰
درآمد آرایشگر۶٫۵۰۰ – ۳٫۰۰۰
درآمد تابلو ساز ال ای دی در ترکیه۶٫۰۰۰ – ۴٫۵۰۰
حقوق کارگر ساده در ترکیه۲٫۸۰۰ -۲٫۴۰۰
حقوق متخصص رسانه های اجتماعی در ترکیه۶٫۵۰۰ – ۴٫۵۰۰

 

حقوق مدرس زبان انگلیسی در ترکیه۷٫۱۰۰ -۲٫۸۰۰
حقوق پرسنل هتل در ترکیه۶٫۳۰۰ – ۲٫۸۰۰

 

سوالات متداول کاریابی در ترکیه

بهترین شهر برای کار در ترکیه کدام است؟ 

چون حقوق های پرداختی به کارکنان در شهر استانبول بیشتر از شهرهای دیگر است، و همچنین ایرانیان ساکن در این شهر بسیار بیشتر از شهر های دیگر هستند، زندگی و کار در شهر استانبول بسیار توصیه می شود.

حداقل حقوق و درآمد در ترکیه چقدر است؟ 

حداقل حقوق برای یک کارگر ساده که تخصصی ندارد در ترکیه ۲۵۰۰ لیر می باشد.

چگونه برای کار در ترکیه اقدام کنیم؟ 

شما با مشاوران ما تماس گرفته و زمینه هایی که در آنها تخصص دارید را عنوان می کنید. پس از بررسی زمینه های کاری و تخصصی شما مشاوران با کارفرمایان تماس گرفته و شما را معرفی خواهند کرد.

3.4 5 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
104 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
محمد کرمی
محمد کرمی
10 ماه ها قبل

Hi, I’m a simple worker. Please find me a job I also do not know English

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  محمد کرمی
10 ماه ها قبل

hi plz call

مهرداد خانقلی
مهرداد خانقلی
7 ماه ها قبل

من ترکی فول نیستم
در زمینه کامپیتو نرم افزار با فتوشاپ و پریمیر مهارت دارم
کار برای من هست؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  مهرداد خانقلی
7 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز . می توانید کار کنید اما سال های اول درآمد کم خواهد بود . همچنین برای شروع به کار در ترکیه با این مهارت ها نمی توانید وارد شوید و حتما باید از کارهای یدی شروع کنید.

میلاد صادق پور
میلاد صادق پور
7 ماه ها قبل

سلام خسته نباشید من فوق دیپلم نقشه برداری دارم و حدود شیش سال سابقه مرتبط با این کار زو دارم ایا کار مرتبط با شغل فعلیم در ترکیه میتونم داشته باشم ؟
ممنون

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  میلاد صادق پور
7 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز . بله میتوانید این شغل را به دست آورید ولی فعلا موسسه ما به دلیل شرایط کورنا و پاندمی نمی تونیم کارای شما رو انجام بدیم .

سیاوش عشقعلی
سیاوش عشقعلی
7 ماه ها قبل

سلام خوب هستین من مکانیک خودروام ترکیم بلدم ولی زبان ترکیه بلد نیستم زیاد برای من کار هست من فعلا ساکن ایرانم بعدشم من ۱۷ سالمه الان برای کار میتونم بیام

artanmoshaver
artanmoshaver
پاسخ به  سیاوش عشقعلی
6 ماه ها قبل

سلام وقتتون بخیر فعلا بخاطر پاندمی کرونا بخش کاریابی در ترکیه فعالیت چشمگیری ندارد به امید نابودی کرونا

پویا نادری
پویا نادری
7 ماه ها قبل

درود
من ۳۸سالمه فوق لیسانس مدیریت ،تسلط کامل به زبان انگلیسی ،روابط عمومی بسیار بالا، یکم ترکی بلدم کارم تو ایران دلالی همه چیزه (خانه، ماشین، مشاوره وام بانکی، غرفه های نمایشگاه بین المللی، پخش الکل و ماسک، ) حتی تدریس فیزیک و زبان انگلیسی
آیا میتونم تو ترکیه شغل نسبتا مناسبی پیدا کنم؟
ممنون از راهنماییتون

artanmoshaver
artanmoshaver
پاسخ به  پویا نادری
7 ماه ها قبل

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز
کاریابی و اشتغال نیازمند تخصص, تجربه و عملکرد ماهرانه است،
البته در کشور ترکیه یا هر کشور دیگری تسلط به زبان آن کشور این امر رو بسیار راحت میکنه، شما با ارسال رزومه برای شرکت ها و اشخاصی که به دنبال شخصی با مهارت های شما هستند میتوانید در این چالش شرکت کنید.

Mehdi
Mehdi
6 ماه ها قبل

سلام وقت بخیر برای کار لوله کشی اب ساختمان با مدرک فنی حرفه ای قابل ترجمه میتونم اونجا مشغول به کار بشم ممنون میشم راهنمایی کنید

artanmoshaver
artanmoshaver
پاسخ به  Mehdi
6 ماه ها قبل

سلام وقتتون بخیر
تسلط به زبان کشور مقصد برای کاریابی اهمییت بالایی دارد ، داشتن تخصص و تجربه باعث میشود تا کار مناسب پیدا کنید ، شما میتونید برای شرکت هایی که به تخصص شما نیاز دارند رزومه بفرستید

حسین علیزاده
حسین علیزاده
6 ماه ها قبل

سلام وقتتون بخیر من طراح لباسم و مدرک بین المللی دارم و لیسانس معماری و زبان ترکی استانبولی فول و تو کارم خوب هستم میتونم یه کار خوب تو حرفه خودم طراحی لباس کار گیر بیارم .

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  حسین علیزاده
6 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز . طراحی لباس در ترکیه یکی از بهترین بیزنس ها به حساب می آید. برای پیدا کردن کار تخصصی در ترکیه می توانید به واتس آپ شماره ۰۹۲۱۴۶۴۰۰۳۵ تماس بگیرید.

محمد کردی نژاد
محمد کردی نژاد
پاسخ به  artanadmin
5 ماه ها قبل

سلام وقت بخیر.من ۲۹ سالمه. و مدرک بین اللملی ماساژ دارم. و ۳ سال تو فروشگاهای جانبو کار کردم. مدیر فروشگاه بودم.و الان هم دارم زبان ترکی یاد میگیرم.میتونم در ترکیه کار پیدا کنم.

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  محمد کردی نژاد
5 ماه ها قبل

با سلام و درود بله حتما شما میتوانید در کشور ترکیه کارپیداکنید
برای اطلاعات بیشتر در مورد کار در ترکیه میتوانید با شماره ۸۸۷۳۹۸۱۶-۰۲۱ تماس بگیرید

ایرج جهانی
ایرج جهانی
5 ماه ها قبل

سلام و ارادت
بنده ۲۹ سالمه کارشناسی مکانیک و طراحی صنعتی دارم – برنامه های طراحی صنعتی و برنامه ریزی نگهداری تجهیزات و دستگاه ها رو مسلط هستم و شغل دومم طراحی پله های دوبلکس هست و تو ایران تو بخش های مختلفی فعالیت کردم و بیشتر سمت های سرپرستی و مدیریت تولیدی و فنی داشتم – ترکی استانبولی مسلط نیستم ولی اصالتا تورک هستم و چند وقتی تو ایران با ترکیه ای ها کار کردم و برمبنا ترک بودنم تونستم باهاشون ارتباط برقرار کنم
ایا برای بنده در ترکیه کار در زمینه های کاریم هست؟
و اگر موجود هست حقوق چه مقدار هست ؟ چون من تو کاریابی های ترکیه دیدم یه نرم افزار سالید کار ۱۰۰۰۰لیر حقوق میدادن ایا بما هم این مقدار تعلق میگیره؟

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  ایرج جهانی
5 ماه ها قبل

با سلام و درود بله در ترکیه کار برای این صنعت شما کار های بسیار زیادی و با درآمد بالا نیز وجود دارد
برای اطلاعات بیشتر برای این صنعت با شماره ۸۸۷۳۹۸۱۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

فرشید فتحی
فرشید فتحی
5 ماه ها قبل

سلام من گواهینامه لیفتراک دارم دنبال کار تو ترکیه هستم

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  فرشید فتحی
5 ماه ها قبل

با سلام و درود
برای اینحوضه میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید
۸۸۷۳۹۸۱۶ شماره تماس مشاورین ما هستند

مهدی بیگلری
مهدی بیگلری
5 ماه ها قبل

سلام من ۴۰ سال دارم استاد کار در رویه کوبی مبل هستم کار برای من هستش

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  مهدی بیگلری
5 ماه ها قبل

با سلام و درود
بله در ترکیه موقعیت کاری نسبت به ایران خیلی بیشتر هستش
شما میتوانید با شماره ی ۸۸۷۳۹۸۱۷-۰۲۱ برای مشاوره تماس حاصل فرمایید

فتاح
فتاح
5 ماه ها قبل

سلام و درود من کمک اشپزم کار هست برم کار

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  فتاح
5 ماه ها قبل

باسلام و درود بله شما میتوانید در رستوران های ترکیه مشغول به کار شوید برای اطلاعات بیشنتر در مورد کار در ترکیه میتوانید با شماره های ۸۸۷۳۹۸۱۶-۰۲۱ تماس بگیرید

مینا تقوایی
مینا تقوایی
5 ماه ها قبل

با سلام بنده به زبان ترکی تقریبا مسلط هستم .مدرس طراحی لباس هستم و به رشته نقاشی گرافیک و طراحی لباس و تصویر ساز عالی وطراحی دوخت کاملا مسلطم آیا برای من موقیعت خوب وجود داره در ترکیه؟

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  مینا تقوایی
5 ماه ها قبل

با سلام و درود
بله در ترکیه در صورت داشتن رزومه خوب برای شما کار هست شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد کاریابی در ترکیه
با شماره ۸۸۷۳۹۸۱۷-۰۲۱

Bita saboor
Bita saboor
4 ماه ها قبل

سلام من ۵۴ ساله هستم پشتیبان اینترنت هستم با۱۶ سال سابقه .دیپلم ارایشگری دارم مسلط به کامپیوتر و تایپ….با روابط عمومی بالا
آیا در ترکیه کار برای من هست؟

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  Bita saboor
4 ماه ها قبل

با سلام و درود ببینید برای دریافت کار در ترکیه باید رزومه خوبی به همراه داشته باشید برای مشاوره بیشتر در زمینه کار در ترکیه میتوانید با شماره ۸۸۷۳۹۸۱۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

میلاد
میلاد
4 ماه ها قبل

سلام
بنده لیسانس عمران دارم.
۳ سال هم سابقه اجرایی دارم
ایا برای بنده کاری هست؟

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  میلاد
4 ماه ها قبل

باغ سلام و درود بله در ترکیه برای افرادی که در کشور های دیگر مخصوصا در ایران لیسانس و یا رزومه ای عالی به همراه است کار وجود دارد
پیشنهاد میشود برای دریافت لیست کار ها در ترکیه با شماره ۸۸۷۳۹۸۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

Jamil
Jamil
4 ماه ها قبل

سلام من ۳۰ ساله کابینت ساز هستم برای من در استانبول کار هست

artanadmin
artanadmin
پاسخ به  Jamil
4 ماه ها قبل

با سلام و درود بله در استانبول نیز کار بسیار زیاد است برای شما برای اطلاعات بیشتر در مورد کار در ترکیه میوانید با شماره های ۸۸۷۳۹۸۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

علی غازیانی
علی غازیانی
3 ماه ها قبل

سلام خسته نباشید
ضمن تبریک سال نو به شما
۲۴ سال دارم و ۵ سال تجربه ارایشگری و دیپلم کامپیوتر دارم و متاسفانه زبان ترکی بلد نیستم ولی انگلیسی چرا میخواستم ببینم کاری هست برای من تو ترکیه یا چیکار میتونم بکنم !

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  علی غازیانی
3 ماه ها قبل

سلام جناب غازیانی، شما میتونید با ثبت نام در کلاس های تومر موسسه ی ما اموزش زبان ترکی ببینید چرا که برای زندگی و کار در ترکیه به دانش زبان نیاز دارید، برای پیدا کردن کار مناسب با تخصص شما، کارشناسان ما در واحد کاریابی موسسه شما را راهنمایی میکنند، با ما در تماس باشید.

سحر رحیم
سحر رحیم
پاسخ به  علی غازیانی
24 روزها قبل

سلام من ۳۴ سالمه دیپلم آرایشگری دارم ۱۰ سال سابقه کار تو آرایشگاه دارم ولی ترکی بلد نیستم کاربرای من هست

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  سحر رحیم
24 روزها قبل

سلام وقت بخیر. لطفا با مسئول بخش کاریابی موسسه آقای علیزاده در تماس باشید. ۰۹۳۰۰۵۰۶۴۱۴

مسعود نادری
مسعود نادری
3 ماه ها قبل

با سلام و درود
من ۳۴ سالمه و ۷ سال سابقه کار در حوزه های کامپیوتر و سخت افزار و آی تی دارم
در زمینه های مایکروسافت و مجازی سازی و سیسکو تا حد نسبتا قابل قبولی مهارت دارم و مدارک فنی و حرفه ای CCNA و مایکروسافت و همچنین مدرک بین المللی CCNA دارم.
مدرک کارشناسی نرم افزار و دانشجوی کارشناسی ارشد آی تی هستم.
میخواستم از شما جهت کار در استانبول کمک بگیرم.
آیا امیدی به کار در استانبول هست یا خیر ؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  مسعود نادری
3 ماه ها قبل

سلام وقت شما بخیر، سن و سابقه‌ی کاری خوبی دارید، با استناد به رزومه‌ی کاری شما و مدرک تحصیلیتون می‌تونید از طریق واحد کاریابی موسسه ما برای کار در ترکیه اقدام کنید، با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما شما را بهتر راهنمایی کنند.

امیر علی محسنی
امیر علی محسنی
3 ماه ها قبل

با سلام بنده ۱۰ سال در زمینه شبکه های کامپیوتری تجربه کار دارم برای من کاری در استانبول هست

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  امیر علی محسنی
3 ماه ها قبل

سلام وقت شما بخیر، در این خصوص شما میتونید با کارشناسان ما در واحد کاریابی موسسه تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

محمد الهیاری
محمد الهیاری
3 ماه ها قبل

سلام و عرض تبریک سال نو
بنده لیسانس پرستاری دارم
مهم نیست برام حتما کارم مرتبط با رشتم باشه مثلا تو رستوران یا فروشگاه هم میتونم کار کنم
میخواستم بدونم شما میتونین برام کار پیدا کنین؟
کاریابی میکنین برام؟
باید چیکار کنم؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  محمد الهیاری
3 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز
بله واحد کاریابی هم داریم، جهت دریافت اطلاعات با واحد کاریابی ما تماس بگیرید
۰۹۱۹۳۱۵۵۱۵۶

بهرام ملکی
بهرام ملکی
3 ماه ها قبل

با سلام. من مهندس استخراج معدن هستم مدرک فوق لیسانی و حدود ۱۸ سال (در تولید بالاست برای ریل های قطار) سابقه دارم(قوی و مسلط). آذری و ترک زبان هستم ولی زبان ترکیه را مسلط نیستم. آیا در تخصص خودم در ترکیه کار هست؟ و اگر بله حقوق چقدر ؟ با تشکر

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  بهرام ملکی
3 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز
جهت اطلاع از شرایط کار در ترکیه با واحد کاریابی موسسه تماس بگیرید
۰۹۱۹۳۱۵۵۱۵۶

alizade
alizade
3 ماه ها قبل

دوستان سلام علیزاده هستم مدیرارشد فروش کمپانی . در استانبول جذب نیرو گذاشتیم و فرصت محدوده اگر مایل بوید به شماره زیر تو واتساپ پیام دهید
۰۹۱۹۳۱۵۵۱۵۶

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  alizade
3 ماه ها قبل

ممنون از اقای علیزاده.

نیما عظمت
نیما عظمت
3 ماه ها قبل

سلام خسته نباشید من مربی بین المللی فیتنس هستم و از فدراسوین المان و امریکا مدارکمو گرفتم .. میتونم تو استانبول به مربی گری مشغول بشم ؟و درامدش چقدره تقریبا؟؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  نیما عظمت
3 ماه ها قبل

سلام ممنون از شما، جهت اطلاع از شرایط کار در ترکیه باید واحد کاریابی موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

سعید شهابی
سعید شهابی
3 ماه ها قبل

سلام من تخصصم در زمینه کاربادستگاه cnc وتراش هست وضعیت کار برایم چگونه است و میزان حقوق چقدر است

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  سعید شهابی
3 ماه ها قبل

سلام وقت شما بخیر، شما باید با موسسه تماس بگیرید و کارشناسان ما در واحد کاریابی در ارتباط باشید.

Mahdi Shahmirzaei
Mahdi Shahmirzaei
2 ماه ها قبل

سلام .روزتون بخير
من فوق ليسانس الكترونيك دارم وتخصصم تعميرات برد الكترونيكي و تجهيزات صنعتي است .ميشه به پيدا كردن كار اميدوار بود
۴۷ سالمه . ۲۲ سال سابقه دارم

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  Mahdi Shahmirzaei
2 ماه ها قبل

سلام روز شما هم بخیر، بله شما می‌تونید برای پیدا کردن شغل مناسب با تخصصتون با واحد کاریابی موسسه تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

محمد
محمد
2 ماه ها قبل

سلام وقت بخیر بنده تعمیرکار موبایل هستم با مدرک DNW
و وارد به شغل MDF و تا حدودی استابولی بلدم
ایا میتونم در این زمینه ها شغلی پیدا کنم؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  محمد
2 ماه ها قبل

سلام وقت شما بخیر، برای اطلاع از شرایط شغلی در ترکیه با واحد کاریابی موسسه تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را بهتر راهنمایی کنند.

حجت بهراد
حجت بهراد
2 ماه ها قبل

سلام دوست عزیز،من پرستارهستم و هفت سال سابقه کار دارم و ترک زبان هستم میتونم اقدام کنم برای ترکیه؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  حجت بهراد
2 ماه ها قبل

سلام وقت شما بخیر، برای کار و برای تحصیل هرروشی که مد نظر شما باشد براتون اقدام می‌کنیم، با موسسه‌ی ما در ارتباط باشید.

امیر امام وردی
امیر امام وردی
2 ماه ها قبل

سلام
من حدود ۸ سال سابقه در حوزه برقو ابزاردقیق و اندازه‌گیری جریان سیالات در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی هستم
آیا موقعیت شغلی برای من در ترکیه وجود داره؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  امیر امام وردی
2 ماه ها قبل

سلام وقت شما بخیر جناب امام‌وردی، تخصص خوبی دارید ما می‌تونیم برای شما شغل مناسب با تخصصتون را پیدا کنیم، با ما در ارتباط باشید تا شما را بهتر راهنمایی کنیم.

میثم بزرگیان
میثم بزرگیان
2 ماه ها قبل

سلام و عرض ادب
بنده ۳۶ ساله هستم با مدرک آرایشگری از سازمان فنی و حرفه ای و مسلط به گویندگی و کار دوبله آیا موسسه میتونه برای بنده کاری رو معرفی کنن با شرایط کرونا …. زبان ترکی استانبولی رو هم قراره یاد بگیرم ببینم .
با تشکر از تشریک مساعی شما عزیزان

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  میثم بزرگیان
2 ماه ها قبل

سلام وقت شما بخیر جناب بزرگیان، بله هلدینگ ارتان برای شما شرایط شغلی مناسب با تخصصتون را پیدا میکند، با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

آرزو یوسفی
آرزو یوسفی
2 ماه ها قبل

سلام وقت بخیر ، من فوق لیسانس حسابداری دارم و سابقه کار حسابداری دارم و در کنار این کار ، کار کاشت و نگهداری ناخن هم یادگرفتم ، در یکی از این دورشته میتونم اونجا کار پیدا کنم ، زبان ترکیه ای هم تازه یاد گرفتم و در حد محاوره میدونم

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  آرزو یوسفی
2 ماه ها قبل

سلام خانم یوسفی وقت شما بخیر،امکان اینکه بتونید با توجه به رزومه و تخصصتون شغل مناسب پیدا کنید وجود دارد ، با واحد کاریابی موسسه تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را بهتر راهنمایی کنند.

محمدی
محمدی
2 ماه ها قبل

درود
وقتتون بخیر.من مدرس و مربی یوگا و مدیتیشن هستم و کارشناسی حقوق هم دارم الان هم موسسه حقوقی دارم…میخواستم بدونم برای تدریس یوگا و آسپزی هم میتونم انجام بدم با توجه به تجربه فعالیت حقوقی ک دارم در زمینه اقامت و قراردادها میتونم ب استانبول مهاجرت کنم.موقیعت کاری چطور هست..تشکر🙏

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  محمدی
2 ماه ها قبل

سلام وقت شما بخیر، بله ما برای شما میتونیم شغل مناسب با رزومه‌تون پیدا کنیم، با موسسه تماس بگیرید و با کارشناس مربوطه در واحد کاریابی اقای علیزاده صحبت کنید ایشون شما رو بهتر راهنمایی میکنند.

داود
داود
2 ماه ها قبل

سلام و وقت بخیر
من ۴۵ سالمه فوق لیسانس مدیریت و فوق دیپلم آموزش ریاضی دارم با۲۰ سال سابقه تدریس ریاضی در مدارس دولتی و دبیر رسمی آموزش و پرورش هستم . آیا متناسب با شغل و یا مدرک من در ترکیه امکان کار هست ؟
درضمن من ترک زبان هستم و تاحدودی هم استانبولی بلد هستم البته به طور کامل مسلط نیستم .
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید .

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  داود
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر. لطفا جهت دریافت مشاوره در بخش کاریابی موسسه با مسئول مربوطه آقای حاتمی در تماس باشید ۰۹۹۲۷۳۵۹۶۰۷

علی
علی
2 ماه ها قبل

سلام،من ۱۷سالمه و میخوام در ترکیه کار کنم،ورزشکار هنر های رزمی هستم.البته میتونم کار های دیگه هم بکنم.خواستم ببینم کار برای من هست؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  علی
1 ماه قبل

سلام دوست عزیز من شماره همکارانم در واحد کاریابی رو میزاریم لطفا تماس بگیرین ۰۹۹۲۷۳۵۹۶۰۷ اقای حاتمی

مهرناز
مهرناز
1 ماه قبل

سلام برا رشته طراحی صنعتی بازار کار چطوووره؟؟؟؟؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  مهرناز
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر. رشته طراحی صنعتی در کل دنیا بازار کار خوبی دارد.

امیرعلی جهانی
امیرعلی جهانی
1 ماه قبل

عرض درود و خسته نباشید ب سروران
بدون مقدمه ؛ امیرهستم ۳۵سال کاردانی معماری ۵_۶سال هست با دستگاههای cnc برش پلاسما و هوابرش رادوکس و cncدریل zpz200 کار میکنم باتسلط نرم افزارهای و رفع نیازهای مرتبط سخت افزار و نرافزاری نقشه کشی و کدنویسی با اتوکد،۳d مکس، پرونست۸، cnc کاتینگ،
۵سال سابقه بعنوان تکنسین عمران مسلط به اجرا در سازه های بتنی بلند مرتبه با تکنولوژی پیش تنیده و پس کشیده را دارم
امکان اینکه بتونم خارج از ایران( هرکجا باشه به جز ایران ) کار گیر بیارم چقدر هست ؟ خواهش میکنم نزدیکترین راهکار و یا راهنمایی که میتونه کمکم کنه پیشنهاد بدین ممنون میشم

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  امیرعلی جهانی
1 ماه قبل

سلام دوست عزیز، شما میتونین با موسسه تماس بگیرین و با کارشناس های واحد کاریابی صحبت کنید

جراحی
جراحی
1 ماه قبل

سلام.
من سی و پنج ساله هستم و فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارم. حدود یازده سال سابقه تدریس دارم و حتی به طور انلاین خیلی راحت می کنم تدریس کنم. چون ترک هستم به لهجه استانبولی تا حد زیادی تسلط دارم و می تونم خیلی سریع بقیه اش رو هم یاد بگیرم. قبل از پاندمی چند بار توریستی اونجا اومدم و برگشتم.
می خواستم ببینم آیا برای من هم در حوزه تدریس و ترجمه کار هست؟
من در ایران کار ترجمه انجام دادم که متاسفانه به دلیل مشکل ارشاد نشد چاپ بشه. آیا می تونم در ترکیه کار پیدا کنم؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  جراحی
1 ماه قبل

سلام وقت شما بخیر،خیلی هم عالی برای افرادی که به زبان تركي مسلط هستند شانس بیشتری نسبت به بقيه است شما با شماره ی کاریابی موسسه که تقدیمتان شده تماس برقرار کنید برای کسب راهنمایی بیشتر/۰۹۲۲۷۳۵۹۶۰۷/

مجیدحسینس
مجیدحسینس
1 ماه قبل

سلام من ۲۶ سالمه لیسانس عمران دارم کاشی کاری وسنگ نما انجام میدم ایا کاربرامن هست توترکیه

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  مجیدحسینس
1 ماه قبل

سلام وقت شما بخیر، بله برای شما کار مناسب با تخصصتون رو می‌تونیم پیدا کنیم، با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان واحد کاریابی شما رو راهنمایی کنند.

رویا
رویا
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر من و همسرم هر دو مسلط ب کار دندانسازی هستیم ب صورت تجربی و مدرک نداریم میتونیم در ترکیه کار پیدا کنیم؟؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  رویا
1 ماه قبل

سلام وقت شما هم بخیر بله امکانش هست ،شما میتوانید باتماس به موسسه از راهنمایی تیم کاریابی اطلاعات لازم را به دست بیارید.

آریا اسدنیا
آریا اسدنیا
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر من همسرم شغلشون خدمات و کاشت ناخن هستش خودمم تصویربردار و تدوینگر هستم ما میتونیم اونجا مشغول به کار بشیم یا سخته؟

آرتان بورس تاپ
آرتان بورس تاپ
پاسخ به  آریا اسدنیا
1 ماه قبل

سلام وقت شما هم بخیر، بله امکان پذیر است شما با شماره ی قسمت کاریابی موسسه که تقدیم شما شده میتونید تماس برقرار نمایید تا راهنمایی کامل و خدمتتان داده شود. /۰۹۹۲۷۳۵۹۶۰۷/

امیرشرما
امیرشرما
1 ماه قبل

سلام بنده ۶سال در شرکت تیشو مشغول به کارهستم و رشته ام مکانیک دستگاههای صنعتی هست.و مدرک جوشکاری لوله کشی گاز صنعتی و خانگی هم دارم..آگربنده بخواهم در ترکیه کارکنم آیا میتوانم همسرو فرزندم راهم ببرم.بنده ۲۸سالمه.به زبان ترکی مسلط نیستم ولی میتونم تا آماده شدن روند حسابی مسلط شوم.واینکه اجاره منزل اونجا چجوره حتما اینو راهنمایی کنید.تشکر

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  امیرشرما
1 ماه قبل

سلام آقای شرما وقت بخیر. لطفا جهت دریافت مشاوره در خصوص کاریابی با مسئول مربوطه آقای حاتمی در تماس باشید. ایشان پاسخگوی شما خواهند بود. ۰۹۹۲۷۳۵۹۶۰۷

سعید رمضانی
سعید رمضانی
1 ماه قبل

سلام من فوق دیپلم عمران دارم و سابقه کار در جوشکار با دستگاه ویا تزریق پلاستیک رو دارا هستم
آیا شغل مناسبی در شهری های ترکیه موجودیت داره و میزان حقوق چقدر هست

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  سعید رمضانی
1 ماه قبل

سلام آقای رمضانی وقت بخیر. در خصوص کاریابی لطفا با مسئول بخش مربوطه آقای حاتمی در تماس باشید. ۰۹۹۲۷۳۵۹۶۰۷

zeynab
zeynab
1 ماه قبل

سلام من ۲۳ سالمه و لیسانس تربیت بدنی دارم و مدرک بین المللی اشپزی درجه یک و دو آیا میتونم با مدرو اشپزی کار پیداکنم راحت در ترکیه؟

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  zeynab
29 روزها قبل

سلام خانم نقوی وقت بخیر. لطفا با مسئول بخش کاریابی موسسه آقای حاتمی در تماس باشید. ۰۹۹۲۷۳۵۹۶۰۷

امیرحسین خرسندی
امیرحسین خرسندی
27 روزها قبل

سلام. من دوسال دیگه پزشک عمومی‌م رو از ایتالیا میگیرم. مسلط به انگلیسی( زبان تحصیل دانشگاهیم بوده)و ترکی( آذری هستیم و خیلی راحت میتونم مدرک ترکی بگیرم)و کمی هم ایتالیایی.موقع فارغ التحصیلی ۲۶ ساله خواهم بود. آیا با مدرک پزشک عمومی میتونم در ترکیه کار پیدا بکنم؟ حقوقش چند خواهد بود؟

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  امیرحسین خرسندی
27 روزها قبل

سلام آقای خرسندی وقت بخیر. لطفا با مسئول بخش کاریابی موسسه آقای حاتمی در تماس باشید. ۰۹۹۲۷۳۵۹۶۰۷

مرتضی شهابادی
مرتضی شهابادی
17 روزها قبل

سلام وقت بخیر بنده دارای سابقه کار حراست ۳سال دارم سابقه خدماتی ۲سال دارم وکناف کاری را به طور حرفه ای بلدم خواستم ببینم کار در ترکیه با این شرایط من هست یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  مرتضی شهابادی
15 روزها قبل

سلام آقای شهابادی وقت بخیر. موسسه تا اطلاع ثانوی در بخش کاریابی فعالیتی ندارد.

میرزایی
میرزایی
16 روزها قبل

سلام من ۲۲ سالمه امسال مدرک لیسانس در رشته مهندسی پزشکی را از دانشگاه علوم و تحقیقات می گیرم و هیچ سابقه کاری نداشتم موقعیت شغلی مناسب برای من در ترکیه هست؟؟

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  میرزایی
15 روزها قبل

سلام وقت بخیر. موسسه تا اطلاع ثانوی در زمینه کاریابی فعالیت ندارد.

سپهر
سپهر
16 روزها قبل

سلام . من دانشجوی دکتری مهندسی کامپیوتر هستم. من استاد حق التدریس دانشگاه هستم و به طراحی سایت و برنامه نویسی و طراحی لوگو تسلط دارم. با این شرایط میتوانم در ترکیه یک کار خوب پیدا کنم ؟

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  سپهر
15 روزها قبل

سلام وقت بخیر. موسسه تا اطلاع ثانوی در بخش کاریابی فعالیتی ندارد.

حسین وفافر
حسین وفافر
14 روزها قبل

سلام وقت شما بخیر همسر بنده دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستریه خودم هم مدت زمان ۳۰ سال سابقه کار حقوقی با رشته کارشناس فقه و حقوق اسلامی دارم و بصورت تجربی ۳۰ سال است کار حقوقی میکنم و همچنین در نظر دارم با مهاجرت به کشور ترکیه یه واحد تولیدی لیوان کاغذی و ظروف یکبار مصرف راه اندازی کنم درصد موفقیتم چقدر میباشه ممنون میشم راهنماییم کنین

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  حسین وفافر
13 روزها قبل

سلام آقای وفافر وقت بخیر. موسسه تا اطلاع ثانوی در زمینه کاریابی فعالیت ندارد.

مریم کمانی
مریم کمانی
12 روزها قبل

سلام من آرایشگرم و تخصصم در زمینه رنگ و دکلره و هیرکات و بافت مو هست ۴۴ سالمه و ۲۰ سال سابقه کار دارم برای من شغل با درآمد خوب هست؟ پیج کاریمو میتونم به عنوان رزومه کاری معرفی کنم.

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  مریم کمانی
12 روزها قبل

سلام خانم کمانی عزیز. موسسه تا اطلاع ثانوی در زمینه کاریابی فعالیت ندارد.

سوده قنبری
سوده قنبری
5 روزها قبل

سلام من دارای مدرک ارشد توریسم هستم و به‌زبان انگلیسی تسلط دارم .اندکی هم ترکی بلدم .میتونید برای من کار پیدا کنید لطفا؟

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  سوده قنبری
1 روز قبل

سلام وقت بخیر. موسسه تا اطلاع ثانوی در زمینه کاریابی فعالیت ندارد.

امین
امین
4 روزها قبل

سلام دوست عزیز من زبان مادریم ترکی
نه ترکیه ای ولی بلدم کاملا و شغلم فروش موبایل تو ایران به نظرتون کار گیرم میاد؟

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  امین
1 روز قبل

سلام وقت بخیر. موسسه تا اطلاع ثانوی در زمینه کاریابی فعالیت ندارد.

میلاد
میلاد
2 روزها قبل

سلام من ۱۸ سالمه به زبان ترکیه ای استانبولی مسلطم میتونم تو پرسنل هتل مشغول به کار بشم یا نه

nakhaieartan
nakhaieartan
پاسخ به  میلاد
1 روز قبل

سلام آقای کفایتی وقت بخیر. موسسه تا اطلاع ثانوی در زمینه کاریابی فعالیت ندارد.