وبلاگ

کاریابی در ترکیه

کاریابی در ترکیه برای ایرانیان

ترکیه کشوری است وسیع در شمال غرب ایران که جمعیت این کشور حدود ۸۰ میلیون نفر می‌باشد. پایتخت این کشور آنکارا با جمعیت ۶ میلیون نفر است. موضوع کاریابی در ترکیه برای ایرانی ها با توجه به نزديكي ترکیه به ايران از لحاظ فيزيكي و فرهنگي و هزینه‌های پایین‌تری که نسبت به ساير کشورهای اروپایی دارد؛ همچنین اقتصاد در حال رشد و درعین‌حال تشابهات ديني و مذهبي، توانسته است نظر افراد بسياري را برای كار در تركيه به خود جلب كند. در این مقاله میخواهیم درمورد موضوع کاریابی در ترکیه برای ایرانیان و افغان ها بپردازیم و در لیست زیر مطالبی که در این مقاله بررسی خواهیم کرد را برای شما قرار داده ایم.

راه های کاریابی در ترکیه

برای پیدا کردن کار و کاریابی در ترکیه برای ایرانیان روش‌های بسیار متعددی وجود دارد. افراد متقاضی کار در ترکیه می‌توانند قبل از ورود به این کشور نسبت به پیدا کردن کار و هماهنگی قبل از ورود اقدام کنند؛ این کار می‌تواند با توجه به تخصص شما یک کار حرفه‌ای بوده و یا در دسته کارهای خدماتی، کارگری و نظافتی جا داشته باشد. افراد می‌توانند تمامی کارهای مد نظر خود را از روش‌های زیر بیابند. نحوه یافتن کار و راه هاي کاریابی در تركيه برای متقاضيان بسیار مهم است. برای کاریابی از چند روش زير می‌توانید اقدام کنید:

 • مراجعه به موسسه کاریابی ایرانی در ترکیه
 • سایت‌های کاریابی
 • مراجعه به سفارت تركيه
 • یافتن کار در شبکه‌های اجتماعي نظير لينكدين
 • کانال‌های تلگرامي کاریابی در تركيه

موسسه کاریابی در ترکیه برای ایرانیان

این موضوع که برای کاریابی در ترکیه لازم است، مدرک تحصیلی بالا و یا چندین مدرک و دیپلم داشته باشید درست نیست. چون تا زمانی که کاری را در حد حرفه‌ای ندانید، برایتان مفید نخواهد بود. داشتن تخصص و تجربه همراه با دانستن زبان ترکی، در پیشرفت شغلی شما بسیار مؤثر خواهد بود. در این شرایط دیگر خارجی بودن شما دلیلی برای پرداخت کمتر به حساب نخواهد آمد. به این موضوع توجه داشته باشید که اگر تخصص کافی ندارید و یا به زبان ترکی مسلط نیستید ممکن است کارهای سیاه را به شما پیشنهاد کنند. این مورد را به هیچ وجه به متقاضیان توصیه نمی‌کنیم. چون ممکن است کارفرما حقوق و دستمزد شما را به بهانه‌ نداشتن اجازه کار یا به بهانه‌های مختلف پرداخت نکرده و یا کمتر از میزان توافق اولیه پرداخت کند. در این صورت به دلیل نداشتن پشتوانه قانونی، متضرر خواهید شد.

کاریابی ترکیه

کاریابی در تركيه برای افغان ها

موسسات مختلفي برای کاریابی افغان‌ها وجود دارد؛ اما قبل از هر كاري بايد به این موضوع توجه کنید که کاریابی در ترکیه بدون داشتن اقامت، کار بسیار سختی است. خارجی‌ها و افغان هایی که به ترکیه مهاجرت می‌کنند معمولاً به دو روش استخدام می‌شوند:

 1. روش اول كار به صورت قانوني در تركيه است. در این روش متقاضیان بايد روال قانوني را طي كرده و كار پيدا كنند. اين روش قدری زمان‌بر بوده و هزینه‌های خاص خودش را دارد.
 2. روش دوم این است که به صورت غیرقانونی در ترکیه کار کنند. در این روش نیازی به سپری کردن مراحل قانونی و صرف هزینه‌های گزاف نیست؛ اما احتمال اینکه کارفرمای ترک سر شما را کلاه بگذارد بسیار زیاد است. در صورتی که دستمزدتان را پرداخت نکند شما نمی‌توانید از وی شکایت کنید. چون کار و شغل شما غیرقانونی است.

مدارک لازم کاریابی ترکیه

بسياري از افراد با مراجعه به سایت‌های مؤسسات کاریابی به دنبال پيدا كردن شغلي مناسب برای خود در كشور تركيه هستند. اين كشور از نظر اقتصادي در وضعيت مطلوبي قرار دارد و در ليست 20 كشور برتر اقتصادي جهان قرار دارد. فرصت‌های كاري بسيار خوبي در اين كشور به چشم می‌خورد و افراد بسياري همه ساله از تمام کشورهای جهان به اين كشور سفر نموده و به كار می‌پردازند. افرادي كه تمايل به كار در تركيه را دارند بايد ابتدا مجوز كار نيمه وقت يا تمام وقت را از اين كشور داشته باشند و سپس از كارفرمايي معتبر در تركيه دعوت‌نامه داشته باشند. بد نیست بدانید که مدارک مورد نیاز مؤسسات کاریابی در ترکیه برای ایرانیان شامل موارد زیر است:

 • نامه قرارداد متقاضي از سوي كارفرما به شكل امضا شده
 • ارائه اصل گذرنامه متقاضی
 • ارائه مدارك هويتی
 • 4 قطعه عكس پاسپورتی
 • نامه گواهي سلامت
 • ارائه نامه عدم سو پيشينه
 • مدارك تحصيلي در دو مقطع گذشته
 • پرينت حساب مبني بر داشتن تمكن مالی
 • رزومه كاري متقاضی
 • نامه درخواست برای اجازه كار در تركيه
 • مدارك هويتي برای بحث ازدواج

نکات مهم کاریابی در ترکیه

برای کاریابی در ترکیه، افرادي كه به زبان تركي مسلط هستند از شانس بسيار بالاتری نسبت به بقيه برخوردارند و می توانند پردرامدترین شغل ها در ترکیه را از آن خود کنند. افراد و متقاضياني كه به زبان تركي مسلط هستند می‌توانند شغل بهتر و با دستمزد بالاتري پيدا كنند. درعین‌حال افرادي كه تسلط کافی به زبان ترکی ندارند ممکن است شغل‌هایی با دستمزد پایین‌تر پیدا کنند. بيشترين مشاغل در تركيه مربوط به صنعت توريست و كشاورزي هستند.
ساعت كاري در كشور تركيه 45 ساعت در هفته است كه نسبت به بسیاري از کشورهای اروپايي بيشتر است. بعد از اينكه فرد متقاضي دعوت‌نامه را دريافت كرد و فرم‌ها و مدارك توسط كارفرما و متقاضي یا از طریق موسسه کاریابی ایرانی در ترکیه و یا هر موسسه دیگری تكميل و ارسال شدند؛ در ابتدا يك مجوز با مدت زمان یک‌ساله داده می‌شود و متقاضي بايد 620 لير برای این مجوز پرداخت کند. مدت زمان تقريبي پروسه كار در تركيه تقریباً 3 ماه است. پس از اينكه متقاضي مدت زمان یک‌ساله‌اش به پايان رسيد می‌تواند قبل از پايان مدت یک سال، مجدداً درخواست تمديد اجازه اقامت بدهد كه در اين حالت به فرد متقاضي يك اجازه اقامت دو ساله و پس از آن سه ساله اعطا می‌شود. درنهایت پس از 8 سال، اين اقامت می‌تواند به اقامت دائم تغيير كند.

سوالات خود را از ما بپرسید

لیست موسسات کاریابی ترکیه

مؤسسات معتبر کاریابی در ترکیه بسیار زیاد هستند و افراد متقاضی از طریق جستجو در این مؤسسات با توجه به شرایط خود، کار مناسب خود را که می‌تواند کار تمام‌وقت و یا نیمه‌وقت باشد جستجو کنند از جمله این مؤسسات کاریابی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود. برخی از این مؤسسات امکان جستجوی کار در ترکیه و حتی دیگر کشورها را ایجاد نموده‌اند. متقاضيان می‌توانند از طريق ارسال رزومه برای مؤسسات کاریابی اقدام به پيدا كردن كار مورد نظر خود كنند. همچنین لازم به ذكر است که مؤسسات کاریابی مبلغي را جهت حق معرفي دريافت می‌کنند. در ليست زير تعدادي از بهترین مؤسسات کاریابی در ترکیه را مشاهده می‌کنید:

 • Nunu
 • HRM Danışmanlık
 • Arbeitsvermittlung
 • Michael Page International Turkey
 • Manpower Genel Müdürlük
 • Mento
 • onster.com.tr

سایت کاریابی ترکیه

لیست سایت های کاریابی ترکیه

در کشور ترکیه مانند بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته اغلب شرکت‌ها و افرادی که دنبال جذب نیرو هستند، آگهی‌های مربوط به کاریابی در ترکیه را در سایت‌های استخدام آنلاین قرار می‌دهند و از طریق سایت‌های استخدام آنلاین اقدام به جذب نیرو می‌کنند. ما در دپارتمان آرتان بورس تاپ برای شما لیستی از بهترین سایت‌های استخدام را که می‌توانید به صورت مستقیم با کارفرما ارتباط برقرار کنید فراهم کرده ایم. همچنين متقاضيان می‌توانند از طريق سایت‌های کاریابی به طور مستقيم كار مدنظر خود را پيدا كنند:

 • expat.com
 • iSKUR
 • Jobs In Istanbul
 • Learn4Good

میزان حقوق برای کار در ترکیه

براساس گزارش مرکز آمار ترکیه، نرخ بیکاری در ماه آوریل نسبت به دوره مشابه خود در سال گذشته 0.9 درصد کاهش یافته و وضعیت کار در این کشور بهبود یافته است. دانستن میانگین درآمد در ترکیه و حقوق برای زندگي در كشوری که قصد دارید در آنجا زندگي كنيد بسيار ضروري است. افراد متقاضي بايد از ميزان دخل‌ وخرج خود قبل از مهاجرت اطلاع داشته باشند و يك برآورد هزينه نسبي كنند.

درآمد پزشک متخصص در ترکیه  10100 – 9.314
درآمد مهندس در ترکیه 8.700 – 8.001
حقوق پروفسور در ترکیه 11.950
حقوق وکیل در ترکیه 7.639
حقوق معلم در ترکیه 6.049
حقوق بارمن کافه در ترکیه 7.900 – 2.800
حقوق متخصص تجارت الکترونیک در ترکیه 4.290
حقوق کارمند بخش آرایشی بهداشتی در ترکیه 3.500
حقوق مشاور املاک در ترکیه 6.500 – 3.000
حقوق راننده شخصی در ترکیه 5.300 – 3.000

 

حقوق جوشکار در ترکیه 5.600 – 4.500
حقوق مونتاژ کار مبل در ترکیه
5.600 -3.150
حقوق گارسون در ترکیه 3.900 -3.100
حقوق چرخکار صنعتی در ترکیه 4.500 – 3.000
حقوق نیرو خدماتی نظافتی در ترکیه 2.900 – 5000
دستمزد پرستار در ترکیه 5.500 – 4.700 
دستمزد تکنسین در ترکیه 4.190 – 4.840
دستمزد دستیار تحقیق در ترکیه 6.920 – 6.050
حقوق کارمند دولت در ترکیه 4.841
درآمدکارمند بخش توریسم در ترکیه 4.500 – 3.000

 

حقوق فرشنده در ترکیه 7.000 – 3.000
حقوق پاسخگوی تلفن در ترکیه 6.000 – 3.500
دستمزد مشاور حسابدار در ترکیه 12.000 – 6.500
دستمزد پرستار کودک در ترکیه  6.000- 3.500
درآمد اپراتور صدا، نور و تصویر در ترکیه 8.500 – 5.500
حقوق گرافیست در ترکیه 7.000 -2.800
درآمد آرایشگر 6.500 – 3.000
درآمد تابلو ساز ال ای دی در ترکیه 6.000 – 4.500
حقوق کارگر ساده در ترکیه 2.800 -2.400
حقوق متخصص رسانه های اجتماعی در ترکیه 6.500 – 4.500

 

حقوق مدرس زبان انگلیسی در ترکیه 7.100 -2.800
حقوق پرسنل هتل در ترکیه 6.300 – 2.800

سوالات متداول کاریابی در ترکیه

203 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام دوست عزیز وقت بخیر
   ما در زمینه کاری فعالیتی نداریم فقط تحصیلی اقدام میکنیم.
   جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.
   021-91303800

 • باسلام بنده ۳۷ سالم خیاط ماهرتریکو هستم میخاستم بدونم درترکیه میتوانم کارکنم ممنون میشم اگه راهنمایم کنید باتشکر

 • سلام.من توی زمینه نگهداری سالمند مخصوصا افرادی ک سکته مغزی کردن تجربه کار دارم.مخصوصا افراد سالمند از کار افتاده ک پوشکی هستن.تو ایران فیزیوتراپی هم انجام میدم.ایا تو این زمینه میتونم اونجا کار پیدا کنم؟مرسی از شما

  • سلام وقتتون بخیر باشه
   متاسفانه در زمینه ی کاری فعالیتی نداریم و مشاوره ی نداریم

 • سلام وقت بخیر من نمیدونم اسمشو چی میشه گذاشت ولی تو هر صنعتی برم صد درصد حداقل یک اختراع جدید توی اون صنعت ارائه میکنم تا الان هم حداقل 50 تا اختراع ثبت نشده دارم
  برای من چه کاری پیدا میشه ترکیه
  ممنون

  • سلام وقتتون بخیر
   متاسفانه در زمینه ی کاریابی نمیتونیم کمکتون کنیم
   مشاوره تحصیلی دانشگاههای ترکیه هستیم

   • سلام دوست عزیز وقت بخیر
    ما در زمینه کاری فعالیت نداریم و فقط تحصیلی اقدام میکنیم.

 • سلام
  من به زبان انگلیسی و اردو و عربی و ترکی صحبت میکنم و تا حدودی هم میتوتم بخونم همه زبانهایی که گفتم
  برای من کار هست در ترکیه و اگر هست چقدر حقوق میدن

 • باسلام وقتتون بخیر
  بنده نصاب دربهای داخلی ساختمان اعم از MDF, HDF, ملامینه، لمینت… هستم
  مدرک مربیگری و داوری هنرهای رزمی هم دارم
  لطف کنید منو راهنمایی بفرمایید

 • سلام من ۳۰ ساله هستم مدرک رنگ ولایت وکراتین از فنی وحرفه ای دارم ودر ارایشگاه معتبر در ایران کار کردم آیا می تونید در یک ارایشگاه برام کار پیدا کنید

 • سلام 36 سالمه لیسانس حسابداری 12 سال سابقه کار دارم هم اکنون رییس خزانه خودپرداز یکی از بانک های ایران و دارای تمام مدارک خودپرداز از سازمانهای مختلف هستم. زبان ترکی استانبوای هم متوسط هست. امکان پیدا کردن کار در ترکیه را دارم؟

 • سلام بنده رانند پایه یک دارم سابقه پانزده سال دارم باکامیونهای کشندکارکردم ۴۸سال سن دارم، آیا برای من از ترکیه کارهست باتشکر

  • سلام وقتتون بخیر باشه دوست عزیز
   برای راهنمایی و مشاور کاریابی با مشاوران ما در تماس باشید

 • سلام وقتتون بخیر من کلا مسلط به زبان ترکی استانبولی هستم و فوق دیپلم حسابداری بازرگانی هستم میخواستم مهاجرت کنم ولی فعلا کاری پیدا نکردم ، کاری میشه پیدا کرد توی استانبول؟

  • سلام وقتتون بخیر باشه دوست عزیز
   برای راهنمایی و مشاور کاریابی با مشاوران ما در تماس باشید

 • سلام
  من 17سالمه و در زنجان زندگی میکنم
  از 9 سالگی در زمینه چوب و ام دی اف انواع کابینت و کمد و مبل و دکوراسیون داخلی فعالیت دارم
  برای مهاجرت که باید بعد 18 سال اقدام کنم
  فقط میخواستم بدونم برای من کار در استانبول هست؟
  و اگرهم هست میانگین حقوق من چقدره
  و نیازی به کارت پایان خدمت هست؟

 • سلام‌من راننده تاور کردین هستم جوشکاری هم بلدم الان در استانبول بیکارم آیا کار برامن پیدا میکنین منم دست مزد شما اهمیت میدم ۰۹۹۰۳۵۵۲۴۹۳ واتساب میتوانید بهم اطلاع دهید ممنون میشم

  • سلام وقتتون بخیر باشه دوست عزیز
   برای راهنمایی و مشاور کاریابی با مشاوران ما در تماس باشید

 • باسلام همسر بنده کارمند هلال احمر بوده ۵یا ۶ سال براش بیمه دراین سازمان رد شده و۱۰ سال بیمه کارفرمای پمپ بنزین دارد و ۳۶ سال سن دارد ایا کار در ترکیه برای او وجود دارد

 • سلام ۴۵ سال دارم استاد کار نجاری هستم با ۲۵ سال سابقه برای من کار آنتالیا هست وبا چه حقوقی

 • سلام من در دوران مجردی خیاطی کار میکردم نزدیک به 8 سال و شلوارلی دوز خیلی خوب.بذاز ازدواج درسم رو ادامه دادم و الان زیر مجموعه یکی از بانکها مشغول به کار هستم.
  خواستم بدونم برای من توی استانبول کار پیدا میشه؟

 • سلام من زبانم خوب نیست و در زمینه شارژ انواع کپسول آتش نشانی تخصص دارم برای من کار هست؟

 • من ساکن ازمیر هستم، مدرک تحصیلی فوق لیسانس حسابداری، حدود ٨ سال سابقه کار بانکی در ایران، زبان انگلیسی مسلط و زبان ترکی استانبولی هم در حال یادگیری
  شرکت شما در بحث کاریابی در ازمیر میتونه کمکم کنه؟

  • سلام من ۱۷ سالمه مکانیکی خودرو هستم ایا تو ترکیه کار هست برام و چطور با مشاورین شما تماس بگیرم

   • سلام دوست عزیز وقت بخیر
    ما در زمینه کاری فعالیتی نداریم فقط تحصیلی اقدام میکنیم.
    جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.
    021-91303800

 • سلام من به زبان ترکی مسلتم و در رشته مکانیک خودرو تخصص زیادی دارم میتونم به عنوان تکنسین مکانیک وارد کشوردترکه بشم

 • سلام خسته نباشید اشرف زاده هستم ۳۷ ساله مهارت در کار تولیدی پوشاک نوزادی رادارم جویای کار در ترکیه هستم

 • وقت بخیر
  رشته مکانیک خوندم گرایش طراحی کاربردی مقطع دکتری
  حدود 15 سال سابقه کار مرتبط
  قصد مهاجرت و کار در آنکارا رو دارم
  زبان انگلیسی رو مسلط هستم و در حال آموزش زبان ترکی استانبولی هستم

 • من سايقه كار 12 سال در ازمايشگاه تشخيص طبي رو دارم اما مدرك تحصيليم زيست شناسي هست ايا ميتونم در ازمايشگاه در تركيه مشغول به كار شم ؟زبان هم بلدم

 • سلام بنده کارم کیف چرمی هستش وارد هستم تو کار خودم وارد هستم خیلی دوست دارم تو ترکیه کارگاه بزنم برم ترکیه ولی نمیدونم کجا باید برم چیکار باید بکنم ممنون میشم جواب بنده رو بدین

 • سلام خسته نباشید من مدرک مهندسی نقشه برداری دارم با 12 سال سابقه کار و رزومه کاری به دنبال مهاجرت به ترکیه هستم در خصوص حرفه ی کاری من کاری هس ممنون میشم اگه منو معرفی و راهنمایی کنید

 • در ود و خسته نباشید من سی و سه ساله هستم کانکشن کار برق صنعتی و جوشکار پلیت زبان ترکی بلد نیستم آیا کار در استانبول برای من هست و حقوق تقریبی برای افرادی مثل ما در ماه چقدر است

 • سلام من فوق لیسانس حسابداری و لیسانس نرم افزار کامپیوتر و فوق لیسانس MBA دارم تو بورس ۸ساله کارمندم زبان انگلیسی در حد خوب هست ترکی هم تا حدودی بلدم کاری هست برای من؟

 • سلام من درزمینه خدمات خودرو شامل دزدگیرسیستم کیلس کروزکنترول جی پی اس دزدگیرودوربینهای مداربسته تخصص دارم کار برام هست

 • سلام من مدرک مهندسی ایمنی صنعتی دارم و ۵ سال سابقه تو پتروشیمی و یک مدرک دیگه از شرکت ایتالیایی دارم بنظرتون کار گیرم میاد تو ترکیه؟

 • سلام خسته نباشید من توزمینه اسپرت ماشین نصب دزدگیر جی پی ای کیلس کروز سیستم صوتی وتصویری دوربین های مداربسته ودزدگیر منزل واماکن ۲۴ سال هست کار کردم کار تواین زمینه هست

 • سلام من ۳۵سال دارم .کارم کشاورزی هست فروشندگی هم چند سال کردم ،آیا کار در ترکیه برای من هست.

 • من کارشناس پروتزهای دندانی هستم و حدود ۶ سال هم سابقه تدریس و فعالیت در پروتزهای دندانی دیجیتال و اپراتور کدکم دندانسازی هستم.

 • سلام و خسته نباشید،من 29سالمه و مدرک آرایشگری دارم و سابقه ام ۶ سال،زبان ترکی ام بلد نیستم،میخاستم ببینم میتونم کار پیدا کنم در ترکیه؟؟

 • سلام وققتون بخیر بنده لیسانس شیمی هستم تا حدی هم زبان استانبولی بلدم در واقع تا حد زیادی متوجه میشم اما زیاد نمیتونم حرف بزنم با این اوصاف میخوام ببینم من و همسرم که دیپلم هستن میتونیم اونجا کاری پیدا کنیم؟ اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.حتی به عنوان کارگر ساده. حتی اگر در این زمینه هم فعالیت نداشته باشید مطمئنم میتونید در این زمینه ما رو راهنمایی بفرمایین چون واقعا از شرایط اینجا خسته شدیم.لطفا در صورت امکان راهنمایی کنین.ممنونم

 • سلام و وقت به خیر محمد هستم 40 سال دارم کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران. حدود 10 سال سابقه کار در قسمت اداری یکی از شرکت های معتبر زیرمجموعه وزارت نفت در عسلویه را دارم و حدود 4 سال هم سابقه تدریس بعنوان دبیر در مقطع دبیرستان در آموزش و پرورش را دارم. قصد رقتن به ترکیه و گرفتن اقامت در ترکیه را دارم اما دغدغه کار را دارم آیا با توجه به رشته و سابقه کار می توان کاری در ترکیه پیدا کرد؟

 • سلام من ۱۸ سالمه به زبان ترکیه ای استانبولی مسلطم میتونم تو پرسنل هتل مشغول به کار بشم یا نه

 • سلام دوست عزیز من زبان مادریم ترکی
  نه ترکیه ای ولی بلدم کاملا و شغلم فروش موبایل تو ایران به نظرتون کار گیرم میاد؟

 • سلام من دارای مدرک ارشد توریسم هستم و به‌زبان انگلیسی تسلط دارم .اندکی هم ترکی بلدم .میتونید برای من کار پیدا کنید لطفا؟

 • سلام من آرایشگرم و تخصصم در زمینه رنگ و دکلره و هیرکات و بافت مو هست 44 سالمه و 20 سال سابقه کار دارم برای من شغل با درآمد خوب هست؟ پیج کاریمو میتونم به عنوان رزومه کاری معرفی کنم.

 • سلام وقت شما بخیر همسر بنده دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستریه خودم هم مدت زمان 30 سال سابقه کار حقوقی با رشته کارشناس فقه و حقوق اسلامی دارم و بصورت تجربی 30 سال است کار حقوقی میکنم و همچنین در نظر دارم با مهاجرت به کشور ترکیه یه واحد تولیدی لیوان کاغذی و ظروف یکبار مصرف راه اندازی کنم درصد موفقیتم چقدر میباشه ممنون میشم راهنماییم کنین

 • سلام . من دانشجوی دکتری مهندسی کامپیوتر هستم. من استاد حق التدریس دانشگاه هستم و به طراحی سایت و برنامه نویسی و طراحی لوگو تسلط دارم. با این شرایط میتوانم در ترکیه یک کار خوب پیدا کنم ؟

 • سلام من ۲۲ سالمه امسال مدرک لیسانس در رشته مهندسی پزشکی را از دانشگاه علوم و تحقیقات می گیرم و هیچ سابقه کاری نداشتم موقعیت شغلی مناسب برای من در ترکیه هست؟؟

 • سلام وقت بخیر بنده دارای سابقه کار حراست 3سال دارم سابقه خدماتی 2سال دارم وکناف کاری را به طور حرفه ای بلدم خواستم ببینم کار در ترکیه با این شرایط من هست یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

 • سلام. من دوسال دیگه پزشک عمومی‌م رو از ایتالیا میگیرم. مسلط به انگلیسی( زبان تحصیل دانشگاهیم بوده)و ترکی( آذری هستیم و خیلی راحت میتونم مدرک ترکی بگیرم)و کمی هم ایتالیایی.موقع فارغ التحصیلی ۲۶ ساله خواهم بود. آیا با مدرک پزشک عمومی میتونم در ترکیه کار پیدا بکنم؟ حقوقش چند خواهد بود؟

  • سلام آقای خرسندی وقت بخیر. لطفا با مسئول بخش کاریابی موسسه آقای حاتمی در تماس باشید. 09927359607

 • سلام من ۲۳ سالمه و لیسانس تربیت بدنی دارم و مدرک بین المللی اشپزی درجه یک و دو آیا میتونم با مدرو اشپزی کار پیداکنم راحت در ترکیه؟

  • سلام خانم نقوی وقت بخیر. لطفا با مسئول بخش کاریابی موسسه آقای حاتمی در تماس باشید. 09927359607

 • سلام من فوق دیپلم عمران دارم و سابقه کار در جوشکار با دستگاه ویا تزریق پلاستیک رو دارا هستم
  آیا شغل مناسبی در شهری های ترکیه موجودیت داره و میزان حقوق چقدر هست

  • سلام آقای رمضانی وقت بخیر. در خصوص کاریابی لطفا با مسئول بخش مربوطه آقای حاتمی در تماس باشید. 09927359607

 • سلام بنده ۶سال در شرکت تیشو مشغول به کارهستم و رشته ام مکانیک دستگاههای صنعتی هست.و مدرک جوشکاری لوله کشی گاز صنعتی و خانگی هم دارم..آگربنده بخواهم در ترکیه کارکنم آیا میتوانم همسرو فرزندم راهم ببرم.بنده ۲۸سالمه.به زبان ترکی مسلط نیستم ولی میتونم تا آماده شدن روند حسابی مسلط شوم.واینکه اجاره منزل اونجا چجوره حتما اینو راهنمایی کنید.تشکر

  • سلام آقای شرما وقت بخیر. لطفا جهت دریافت مشاوره در خصوص کاریابی با مسئول مربوطه آقای حاتمی در تماس باشید. ایشان پاسخگوی شما خواهند بود. 09927359607

 • سلام وقتتون بخیر من همسرم شغلشون خدمات و کاشت ناخن هستش خودمم تصویربردار و تدوینگر هستم ما میتونیم اونجا مشغول به کار بشیم یا سخته؟

 • سلام وقتتون بخیر من و همسرم هر دو مسلط ب کار دندانسازی هستیم ب صورت تجربی و مدرک نداریم میتونیم در ترکیه کار پیدا کنیم؟؟

 • سلام.
  من سی و پنج ساله هستم و فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارم. حدود یازده سال سابقه تدریس دارم و حتی به طور انلاین خیلی راحت می کنم تدریس کنم. چون ترک هستم به لهجه استانبولی تا حد زیادی تسلط دارم و می تونم خیلی سریع بقیه اش رو هم یاد بگیرم. قبل از پاندمی چند بار توریستی اونجا اومدم و برگشتم.
  می خواستم ببینم آیا برای من هم در حوزه تدریس و ترجمه کار هست؟
  من در ایران کار ترجمه انجام دادم که متاسفانه به دلیل مشکل ارشاد نشد چاپ بشه. آیا می تونم در ترکیه کار پیدا کنم؟

  • سلام وقت شما بخیر،خیلی هم عالی برای افرادی که به زبان تركي مسلط هستند شانس بیشتری نسبت به بقيه است

 • عرض درود و خسته نباشید ب سروران
  بدون مقدمه ؛ امیرهستم 35سال کاردانی معماری 5_6سال هست با دستگاههای cnc برش پلاسما و هوابرش رادوکس و cncدریل zpz200 کار میکنم باتسلط نرم افزارهای و رفع نیازهای مرتبط سخت افزار و نرافزاری نقشه کشی و کدنویسی با اتوکد،3d مکس، پرونست8، cnc کاتینگ،
  5سال سابقه بعنوان تکنسین عمران مسلط به اجرا در سازه های بتنی بلند مرتبه با تکنولوژی پیش تنیده و پس کشیده را دارم
  امکان اینکه بتونم خارج از ایران( هرکجا باشه به جز ایران ) کار گیر بیارم چقدر هست ؟ خواهش میکنم نزدیکترین راهکار و یا راهنمایی که میتونه کمکم کنه پیشنهاد بدین ممنون میشم

 • سلام،من ۱۷سالمه و میخوام در ترکیه کار کنم،ورزشکار هنر های رزمی هستم.البته میتونم کار های دیگه هم بکنم.خواستم ببینم کار برای من هست؟

 • سلام و وقت بخیر
  من 45 سالمه فوق لیسانس مدیریت و فوق دیپلم آموزش ریاضی دارم با20 سال سابقه تدریس ریاضی در مدارس دولتی و دبیر رسمی آموزش و پرورش هستم . آیا متناسب با شغل و یا مدرک من در ترکیه امکان کار هست ؟
  درضمن من ترک زبان هستم و تاحدودی هم استانبولی بلد هستم البته به طور کامل مسلط نیستم .
  ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید .

  • سلام وقت بخیر. لطفا جهت دریافت مشاوره در بخش کاریابی موسسه با مسئول مربوطه آقای حاتمی در تماس باشید 09927359607

 • درود
  وقتتون بخیر.من مدرس و مربی یوگا و مدیتیشن هستم و کارشناسی حقوق هم دارم الان هم موسسه حقوقی دارم…میخواستم بدونم برای تدریس یوگا و آسپزی هم میتونم انجام بدم با توجه به تجربه فعالیت حقوقی ک دارم در زمینه اقامت و قراردادها میتونم ب استانبول مهاجرت کنم.موقیعت کاری چطور هست..تشکر🙏

  • سلام وقت شما بخیر، بله ما برای شما میتونیم شغل مناسب با رزومه‌تون پیدا کنیم، با موسسه تماس بگیرید و با کارشناس مربوطه در واحد کاریابی اقای علیزاده صحبت کنید ایشون شما رو بهتر راهنمایی میکنند.

 • سلام وقت بخیر ، من فوق لیسانس حسابداری دارم و سابقه کار حسابداری دارم و در کنار این کار ، کار کاشت و نگهداری ناخن هم یادگرفتم ، در یکی از این دورشته میتونم اونجا کار پیدا کنم ، زبان ترکیه ای هم تازه یاد گرفتم و در حد محاوره میدونم

  • سلام خانم یوسفی وقت شما بخیر،امکان اینکه بتونید با توجه به رزومه و تخصصتون شغل مناسب پیدا کنید وجود دارد ، با واحد کاریابی موسسه تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را بهتر راهنمایی کنند.

 • سلام و عرض ادب
  بنده ۳۶ ساله هستم با مدرک آرایشگری از سازمان فنی و حرفه ای و مسلط به گویندگی و کار دوبله آیا موسسه میتونه برای بنده کاری رو معرفی کنن با شرایط کرونا …. زبان ترکی استانبولی رو هم قراره یاد بگیرم ببینم .
  با تشکر از تشریک مساعی شما عزیزان

 • سلام
  من حدود 8 سال سابقه در حوزه برقو ابزاردقیق و اندازه‌گیری جریان سیالات در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی هستم
  آیا موقعیت شغلی برای من در ترکیه وجود داره؟

  • سلام وقت شما بخیر جناب امام‌وردی، تخصص خوبی دارید ما می‌تونیم برای شما شغل مناسب با تخصصتون را پیدا کنیم، با ما در ارتباط باشید تا شما را بهتر راهنمایی کنیم.

  • سلام وقت شما بخیر، برای کار و برای تحصیل هرروشی که مد نظر شما باشد براتون اقدام می‌کنیم، با موسسه‌ی ما در ارتباط باشید.

 • سلام وقت بخیر بنده تعمیرکار موبایل هستم با مدرک DNW
  و وارد به شغل MDF و تا حدودی استابولی بلدم
  ایا میتونم در این زمینه ها شغلی پیدا کنم؟

 • سلام .روزتون بخير
  من فوق ليسانس الكترونيك دارم وتخصصم تعميرات برد الكترونيكي و تجهيزات صنعتي است .ميشه به پيدا كردن كار اميدوار بود
  47 سالمه . 22 سال سابقه دارم

  • سلام روز شما هم بخیر، بله شما می‌تونید برای پیدا کردن شغل مناسب با تخصصتون با واحد کاریابی موسسه تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 • سلام خسته نباشید من مربی بین المللی فیتنس هستم و از فدراسوین المان و امریکا مدارکمو گرفتم .. میتونم تو استانبول به مربی گری مشغول بشم ؟و درامدش چقدره تقریبا؟؟

  • سلام ممنون از شما، جهت اطلاع از شرایط کار در ترکیه باید واحد کاریابی موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 • دوستان سلام علیزاده هستم مدیرارشد فروش کمپانی . در استانبول جذب نیرو گذاشتیم و فرصت محدوده اگر مایل بوید به شماره زیر تو واتساپ پیام دهید
  09193155156

 • با سلام. من مهندس استخراج معدن هستم مدرک فوق لیسانی و حدود 18 سال (در تولید بالاست برای ریل های قطار) سابقه دارم(قوی و مسلط). آذری و ترک زبان هستم ولی زبان ترکیه را مسلط نیستم. آیا در تخصص خودم در ترکیه کار هست؟ و اگر بله حقوق چقدر ؟ با تشکر

 • سلام و عرض تبریک سال نو
  بنده لیسانس پرستاری دارم
  مهم نیست برام حتما کارم مرتبط با رشتم باشه مثلا تو رستوران یا فروشگاه هم میتونم کار کنم
  میخواستم بدونم شما میتونین برام کار پیدا کنین؟
  کاریابی میکنین برام؟
  باید چیکار کنم؟

 • با سلام بنده 10 سال در زمینه شبکه های کامپیوتری تجربه کار دارم برای من کاری در استانبول هست

  • سلام وقت شما بخیر، در این خصوص شما میتونید با ما تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید .

 • با سلام و درود
  من 34 سالمه و 7 سال سابقه کار در حوزه های کامپیوتر و سخت افزار و آی تی دارم
  در زمینه های مایکروسافت و مجازی سازی و سیسکو تا حد نسبتا قابل قبولی مهارت دارم و مدارک فنی و حرفه ای CCNA و مایکروسافت و همچنین مدرک بین المللی CCNA دارم.
  مدرک کارشناسی نرم افزار و دانشجوی کارشناسی ارشد آی تی هستم.
  میخواستم از شما جهت کار در استانبول کمک بگیرم.
  آیا امیدی به کار در استانبول هست یا خیر ؟

  • سلام وقت شما بخیر، سن و سابقه‌ی کاری خوبی دارید، با استناد به رزومه‌ی کاری شما و مدرک تحصیلیتون می‌تونید از طریق واحد کاریابی موسسه ما برای کار در ترکیه اقدام کنید، با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما شما را بهتر راهنمایی کنند.

 • سلام خسته نباشید
  ضمن تبریک سال نو به شما
  ۲۴ سال دارم و ۵ سال تجربه ارایشگری و دیپلم کامپیوتر دارم و متاسفانه زبان ترکی بلد نیستم ولی انگلیسی چرا میخواستم ببینم کاری هست برای من تو ترکیه یا چیکار میتونم بکنم !

   • سلام،وقت بخیر من کاردانی گرافیک و کارشناسی نقاشی دارم فتوشاپ تا حدودی بلدم و زبان ترکی استانبولی رو هم میدونم میخواستم ببینم برای من کار هست میتونم به (عنوان مترجم در تور کار کنم البته در این زمینه فعالیت نداشتم)

    • سلام دوست عزیز وقت بخیر
     جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.
     021-91303800

  • سلام من ۳۴ سالمه دیپلم آرایشگری دارم ۱۰ سال سابقه کار تو آرایشگاه دارم ولی ترکی بلد نیستم کاربرای من هست

  • با سلام و درود بله در استانبول نیز کار بسیار زیاد است برای شما برای اطلاعات بیشتر در مورد کار در ترکیه میوانید با شماره های 88739812-021 تماس حاصل فرمایید

  • باغ سلام و درود بله در ترکیه برای افرادی که در کشور های دیگر مخصوصا در ایران لیسانس و یا رزومه ای عالی به همراه است کار وجود دارد
   پیشنهاد میشود برای دریافت لیست کار ها در ترکیه با شماره 88739812-021 تماس حاصل فرمایید

 • سلام من ۵۴ ساله هستم پشتیبان اینترنت هستم با۱۶ سال سابقه .دیپلم ارایشگری دارم مسلط به کامپیوتر و تایپ….با روابط عمومی بالا
  آیا در ترکیه کار برای من هست؟

  • با سلام و درود ببینید برای دریافت کار در ترکیه باید رزومه خوبی به همراه داشته باشید برای مشاوره بیشتر در زمینه کار در ترکیه میتوانید با شماره 88739816-021 تماس حاصل فرمایید

 • با سلام بنده به زبان ترکی تقریبا مسلط هستم .مدرس طراحی لباس هستم و به رشته نقاشی گرافیک و طراحی لباس و تصویر ساز عالی وطراحی دوخت کاملا مسلطم آیا برای من موقیعت خوب وجود داره در ترکیه؟

  • با سلام و درود
   بله در ترکیه در صورت داشتن رزومه خوب برای شما کار هست شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد کاریابی در ترکیه
   با شماره 88739817-021

  • باسلام و درود بله شما میتوانید در رستوران های ترکیه مشغول به کار شوید برای اطلاعات بیشنتر در مورد کار در ترکیه میتوانید با شماره های 88739816-021 تماس بگیرید

  • با سلام و درود
   بله در ترکیه موقعیت کاری نسبت به ایران خیلی بیشتر هستش
   شما میتوانید با شماره ی 88739817-021 برای مشاوره تماس حاصل فرمایید

  • با سلام و درود
   برای اینحوضه میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید
   88739816 شماره تماس مشاورین ما هستند

 • سلام و ارادت
  بنده 29 سالمه کارشناسی مکانیک و طراحی صنعتی دارم – برنامه های طراحی صنعتی و برنامه ریزی نگهداری تجهیزات و دستگاه ها رو مسلط هستم و شغل دومم طراحی پله های دوبلکس هست و تو ایران تو بخش های مختلفی فعالیت کردم و بیشتر سمت های سرپرستی و مدیریت تولیدی و فنی داشتم – ترکی استانبولی مسلط نیستم ولی اصالتا تورک هستم و چند وقتی تو ایران با ترکیه ای ها کار کردم و برمبنا ترک بودنم تونستم باهاشون ارتباط برقرار کنم
  ایا برای بنده در ترکیه کار در زمینه های کاریم هست؟
  و اگر موجود هست حقوق چه مقدار هست ؟ چون من تو کاریابی های ترکیه دیدم یه نرم افزار سالید کار 10000لیر حقوق میدادن ایا بما هم این مقدار تعلق میگیره؟

  • با سلام و درود بله در ترکیه کار برای این صنعت شما کار های بسیار زیادی و با درآمد بالا نیز وجود دارد
   برای اطلاعات بیشتر برای این صنعت با شماره 88739816-021 تماس حاصل فرمایید.

 • سلام وقتتون بخیر من طراح لباسم و مدرک بین المللی دارم و لیسانس معماری و زبان ترکی استانبولی فول و تو کارم خوب هستم میتونم یه کار خوب تو حرفه خودم طراحی لباس کار گیر بیارم .

  • سلام دوست عزیز . طراحی لباس در ترکیه یکی از بهترین بیزنس ها به حساب می آید. برای پیدا کردن کار تخصصی در ترکیه می توانید به واتس آپ شماره 09214640035 تماس بگیرید.

   • سلام وقت بخیر.من 29 سالمه. و مدرک بین اللملی ماساژ دارم. و 3 سال تو فروشگاهای جانبو کار کردم. مدیر فروشگاه بودم.و الان هم دارم زبان ترکی یاد میگیرم.میتونم در ترکیه کار پیدا کنم.

    • با سلام و درود بله حتما شما میتوانید در کشور ترکیه کارپیداکنید
     برای اطلاعات بیشتر در مورد کار در ترکیه میتوانید با شماره 88739816-021 تماس بگیرید

 • سلام وقت بخیر برای کار لوله کشی اب ساختمان با مدرک فنی حرفه ای قابل ترجمه میتونم اونجا مشغول به کار بشم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام وقتتون بخیر
   تسلط به زبان کشور مقصد برای کاریابی اهمییت بالایی دارد ، داشتن تخصص و تجربه باعث میشود تا کار مناسب پیدا کنید ، شما میتونید برای شرکت هایی که به تخصص شما نیاز دارند رزومه بفرستید

 • درود
  من ۳۸سالمه فوق لیسانس مدیریت ،تسلط کامل به زبان انگلیسی ،روابط عمومی بسیار بالا، یکم ترکی بلدم کارم تو ایران دلالی همه چیزه (خانه، ماشین، مشاوره وام بانکی، غرفه های نمایشگاه بین المللی، پخش الکل و ماسک، ) حتی تدریس فیزیک و زبان انگلیسی
  آیا میتونم تو ترکیه شغل نسبتا مناسبی پیدا کنم؟
  ممنون از راهنماییتون

  • سلام وقتتون بخیر دوست عزیز
   کاریابی و اشتغال نیازمند تخصص, تجربه و عملکرد ماهرانه است،
   البته در کشور ترکیه یا هر کشور دیگری تسلط به زبان آن کشور این امر رو بسیار راحت میکنه، شما با ارسال رزومه برای شرکت ها و اشخاصی که به دنبال شخصی با مهارت های شما هستند میتوانید در این چالش شرکت کنید.

 • سلام خوب هستین من مکانیک خودروام ترکیم بلدم ولی زبان ترکیه بلد نیستم زیاد برای من کار هست من فعلا ساکن ایرانم بعدشم من ۱۷ سالمه الان برای کار میتونم بیام

  • سلام وقتتون بخیر فعلا بخاطر پاندمی کرونا بخش کاریابی در ترکیه فعالیت چشمگیری ندارد به امید نابودی کرونا

 • سلام خسته نباشید من فوق دیپلم نقشه برداری دارم و حدود شیش سال سابقه مرتبط با این کار زو دارم ایا کار مرتبط با شغل فعلیم در ترکیه میتونم داشته باشم ؟
  ممنون

  • سلام دوست عزیز . بله میتوانید این شغل را به دست آورید ولی فعلا موسسه ما به دلیل شرایط کورنا و پاندمی نمی تونیم کارای شما رو انجام بدیم .

    • سلام دوست عزیز وقت بخیر
     ما در زمینه کاری فعالیتی نداریم فقط تحصیلی اقدام میکنیم.
     جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.
     021-91303800

 • من ترکی فول نیستم
  در زمینه کامپیتو نرم افزار با فتوشاپ و پریمیر مهارت دارم
  کار برای من هست؟

  • سلام من کفاش هستم من تو کارکفش ورزشی هستم با سابقه ۲۸ سال تولیدی هم داشتم والان پیشکاری می کنم دوست بدونم تو ترکیه کار ورزشی هست مایل هستم بیام اونجا مشقول کار بشم

   • سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
    ما در زمینه کاری فعالیتی نداریم متاسفانه تحصیلی اقدام میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=5562