; cPanel-generated php ini directives, do not edit ; Manual editing of this file may result in unexpected behavior. ; To make changes to this file, use the cPanel MultiPHP INI Editor (Home >> Software >> MultiPHP INI Editor) ; For more information, read our documentation (https://go.cpanel.net/EA4ModifyINI) upload_max_filesize = 1024M post_max_size = 256M max_execution_time = 300 allow_url_fopen = On display_errors = Off enable_dl = Off file_uploads = On max_input_time = 6000 max_input_vars = 50000 memory_limit = 512M session.gc_maxlifetime = 1440 session.save_path = "/var/cpanel/php/sessions/ea-php74" zlib.output_compression = On چطور کار در ترکیه با جای خواب پیدا کنیم - آرتان بورس تاپ
logo
یافتن کار در ترکیه با جای خواب

کار در ترکیه با جای خواب

آنچه در این مقاله خواهید خواند

ترکیه یک کشور با فرهنگ غنی و تاریخ باستانی، همواره مقصدی محبوب برای مسافران از سراسر جهان است. کار در ترکیه با جای خواب نیز طرفداران بسیاری داشته و افراد زیادی را به این کشور جذب می‌کند؛ زیرا این کشور دارای بهترین جاهای خواب، خوابگاه‌ها و اقامتگاه‌ها است. در این مقاله به بررسی کار با جای خواب می‌پردازیم و درباره شرایط، مزایا و معایب و… آن شرح خواهیم داد پس برای آگاهی از کار در ترکیه، تا پایان این مطلب در کنار ما بمانید.

روش های پیدا کردن کار در ترکیه با جای خواب

برای پیدا کردن کار در ترکیه دو روش وجود دارد. اگر قصد دارید در این کشور فعالیت کنید و به دنبال کار در ترکیه با جای خواب هستید، می‌توانید از روش‌هایی که در ادامه خواهیم گفت استفاده کنید.

اقدام به صورت شخصی

در ابتدا باید با توجه به مهارت و علاقه‌ای که دارید، در سایت‌های کاریابی برای شغل مورد نظرتان جستجو کنید. سپس برای درخواست اشتغال و اطلاع از شرایط با کارفرما تماس بگیرید و بعد از توافق کاری مدارک مورد نیاز را ارائه کنید. برای استفاده از این روش باید مهارت کافی زبان ترکی را داشته باشید.

اقدام از طریق شرکت‌های کاریابی

پیدا کردن کار در ترکیه با جای خواب

برای شروع باید درخواست کار خود را به این شرکت‌ها اطلاع دهید. شرکت‌های کاریابی بر اساس رزومه و توانایی‌های شما به جستجوی مشاغل مناسب همچنین کار در ترکیه با جای خواب می‌پردازند. آن‌ها با کارفرما مذاکره کرده و شما را به او معرفی می‌کنند. در پایان شرکت کاریابی از کارفرما و کارجو و گاهی تنها از کارجو پورسانت دریافت می‌کنند.

شرایط لازم برای کار در ترکیه با جای خواب

در ظاهر به نظر می‌آید پیدا کردن کار در ترکیه با جای خواب برای خانم ها دشوار باشد اما اصلا این‌گونه نیست. اگر درخواست کار در ترکیه را با جای خواب دارید، باید انعطاف پذیر و قادر به انطباق با سیستم کاری مختلف باشید. به طور معمول برای مشاغلی که جای خواب ارائه می‌دهند، کار در شیفت شب هم وجود دارد و شما نباید هیچ مشکل و مانعی برای کار در این شیفت داشته باشید.

همانند هر شغل دیگری الزامی است که به ظاهر و بهداشت فردی خود اهمیت دهید و بهتر است ارتباطی مؤثر با دیگران داشته و علاقه‌مند به کار گروهی باشید. ضروری است که با توجه به تخصص، تجربه و مهارتی که دارید برای کار مرتبط درخواست دهید. متقاضی باید مهارت انجام کار انتخابی را داشته باشد، در غیر این صورت در مشاغل پایین و کم درآمد مشغول خواهد شد.

انواع کار در ترکیه با جای خواب

کار در ترکیه با جای خواب برای آقایان تفاوت زیادی با خانم‌ها ندارد. متداول‌ترین شغل در این زمینه برای هر دو جنسیت، دستیار امور منزل یا مستخدم شبانه‌روزی است. این شغل ساعت کاری مشخصی ندارد و اگر متقاضی این نوع کارها هستید، این را بدانید که هر کارفرما قبل از استخدام شرایط و قوانین کار را به شما خواهد گفت. اگر کارفرما شما را دعوت به کار کند می‌توانید برای دریافت مجوز کار در ترکیه درخواست دهید. بعد از اخذ مجوز کار می‌توانید بر اساس روال اداری معمول برای اقامت در ترکیه نیز اقدام کنید.

شغل بعدی که بیشترین تعداد نیاز به نیروی کار را در سایت‌های کاریابی به خود اختصاص داده شغل نگهبانی و حراست است. برای این شغل‌ها بر اساس قوانین اداره کار باید مجوز شهروندی ترکیه را داشته باشید. انواع دیگر کار در ترکیه با جای خواب که می‌توانید برای فعالیت در آن‌ها سمت‌ها اقدام کنید؛ رانندگی، مسئول پذیرش، کارگر در تولیدی پوشاک، کارگر بسته‌بندی است.

مزایای کار در ترکیه با جای خواب

مزیت های کار در ترکیه با جای خواب

یکی از دغدغه‌های کاریابی در ترکیه برای ایرانیان پیدا کردن کار با جای خواب است. اگر در کاری با این شرایط مشغول شوید، دیگر از دغدغه پیدا کردن خانه، خوابگاه و پانسیون رها خواهید شد. خوابگاه‌های در نظر گرفت شده عموماً فاصله کمی با محل کار، کارگاه و… دارد و همین مسئله سهولت در رفت‌و‌آمد را برای شما فراهم می‌کند؛ بنابراین هزینه‌ای که برای اقامت و حمل و نقل نیاز است از هزینه‌های همیشگی شما کم شده و می‌توانید درآمد و پس‌انداز بیشتری داشته باشید.

معایب کار در ترکیه با جای خواب

کار در ترکیه با جای خواب در اغلب اوقات شامل مشاغل کوتاه مدت می‌شود که شرایط کاری به نسبت سخت‌تری دارند. این نوع فعالیت‌ها دارای ساعات کاری طولانی و شیفت شب بوده و کارهای راحت و آسانی نیستند. از آنجایی که این مشاغل امور تخصصی و پیچیده‌ای نیستند، حقوق بالایی برای آن‌ها در نظر گرفته نمی‌شود. همچنین در بسیاری از موارد جای خواب ارائه شده فضای بزرگ و مناسبی نیست.

جمع بندی

افراد زیادی برای کار به ترکیه می‌روند و اکثر آن‌ها به دنبال کار با جای خواب هستند تا دیگر نگران اقامت در این کشور نباشند. با توجه به تقاضای بسیار، این مطلب را درباره کار در ترکیه با جای خواب نوشته‌ایم و در آن شرایط، مزایا، معایب، نحوه جستجوی کار و… را شرح دادیم. در صورتی که به دنبال کار در ترکیه هستید، برای اطلاع بیشتر در این زمینه با کارشناسان و مشاوران ما در آرتان بورس تاپ تماس بگیرید.

نویسنده آرتان بورس تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=32406
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
آدرس ایمیل
دانشگاه مد نظر خود را نام ببرید
رشته مد نظر خود را نام ببرید
زبان آموزشی
مقطع تحصیلی
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
تصویر گذرنامه
حداکثر اندازه فایل: 0 بایت
تصویر دیپلم
حداکثر اندازه فایل: 0 بایت
پیش دانشگاهی
حداکثر اندازه فایل: 0 بایت
ریز نمرات 3 ساله
حداکثر اندازه فایل: 0 بایت
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
درخواست شما ثبت می‌شود. در صورتی که نیاز به ویرایش ندارید تایید نهایی کنید “منتظر خبر های خوب از طرف آرتان باش”