logo
کلاسهای آمادگی آزمون یوس

کلاس یوس

آنچه در این مقاله خواهید خواند

هرچه زودتر در کلاس یوس (Yos) شرکت کنید. این تنها یک جمله ی خبری نیست. از آنجایی که آزمون ورودی بسیاری از دانشگاههای ترکیه برای رشته های تاپ، قبولی در آزمون یوس است، هرچه زودتر برای شرکت کردن در کلاس یوس و کسب آمادگی لازم برای این آزمون اقدام کنید، یک قدم جلوتر خواهید بود. اگر با مباحث آزمون یوس، کلاس های آن و کسب نمره قبولی در بار اول آشنایی ندارید، حتما مقاله زیر را تا آخر بخوانید. ما در دپارتمان تخصصی آرتان بورس تاپ هرآنچه در مورد آزمون های ورودی دانشگاههای ترکیه از جمله کلاس یوس، تومر، سات و … مورد نیاز است را به شما خواهیم گفت.

آرتان بورس تاپ تمامی اطلاعات موجود در زمینه آزمون های یوس و اس ای تی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. اما هیچ خدماتی را برای دو آزمون یوس و اس ای تی انجام نمی دهد و این دو آزمون را برای تحصیل در ترکیه نه رد و نه تائید می کند.
تماس با آرتان بورس تاپ

کلاس یوس شامل چه مباحثی است؟

در کلاس یوس دپارتمان آرتان بورس تاپ تمامی مطالب و مباحث آزمون YOS دانشگاه های ترکیه به طور کامل تدریس شده و مورد بررسی قرار خواهد گرفت. مباحث اصلی این آزمون به سه درس اصلی ریاضی، هندسه و هوش تقسیم بندی می شود که تمامی این دروس به بهترین صورت تدریس می شود. علاوه بر این ها برخی از دانشگاه ها مانند دانشگاه اگه شهر ازمیر سوالات عمومی نیز در دفترچه های راهنما دارند که مدل جوابگویی این مدل سوالات نیز به طور کامل بررسی خواهد شد. در کلاس آمادگی آزمون یوس دپارتمان آرتان بورس تاپ علاوه بر تمامی مباحث آزمون زبان ترکی تومر (Tomer) نیز تا سطح متوسط به شما آموزش داده خواهد شد تا توانایی پاسخگویی به سوالات را داشته باشید.

کلاس آنلاین یوس 2023

تا الان هرچه که در مورد کلاس های آنلاین شنیده اید رو کنار بگذارید، آرتان بورس تاپ بهترین، با کیفیت ترین و مدرن ترین کلاس آنلاین یوس 2023 را برایتان به ارمغان خواهد آورد. کلاس های آنلاین آرتان بورس تاپ کاملا به صورت VIP برگزار می شود. کلاس آمادگی آزمون یوس در استانبول در شرایطی امن و مطمئن برگزار خواهد شد و در شرایط کرونای امروزی نیازی به حضور شما در کلاس ها نخواهد بود. در محیط خانه با لپ تاب و یا تلوزیون به کلاس ها متصل خواهید شد و صدای استاد را با کیفیت عالی خواهید داشت مطالبی که استاد در تخته هوشمند می نویسد خواهید دید و می توانید سوالات خودتان را بپرسید.

شروع کلاس یوس آنلاین از 1 مهر می باشد و اتمام کلاس ها تا زمانی که آزمون اصلی دانشگاه ها شروع شود به طول خواهد انجامید. هر هفته شامل 24 تدریس کلاس آنلاین یوس 2023 است که شامل 3 درس اصلی + دوره یوس پلاس + دوره ترکی استانبولی می شود. این دوره شامل 27 دوره آزمایشی و 6 آزمون جامع است. زمان کلاس ها از 5.30 عصر تا 10 شب  به همراه استراحت بین کلاس ها خواهد بود و زمان تدریس برای هر کلاس 120 دقیقه خواهد بود. اسم آنلاین شما را گول نزند، مطمئن باشید این کلاس ها از بشاش ترین و شادترین کلاس های زندگی شما خواهد بود.

ویدیو کلاس آنلاین یوس 2023 تا دو هفته در پروفایل کاربری دانش آموز می ماند. تمامی منابع و کتاب های تست زنی مورد نیاز از طرف موسسه به شما داده می شود. این کتاب ها جمع آوری و گلچین شده از تمامی منابع موجود برای آزمون YOS می باشد. همچنین جزوات مخصوصی به شما تعلق می گیرد که توسط اساتید موسسه تالیف شده است. 6 استاد برای کلاس های آنلاین در نظر گرفته شده است (1 نفر زبان ترکی + 1 نفر مشاوره + 4 نفر استاد یوس) که همگی از رتبه های برتر کنکور ایران و کنکور یوس ترکیه می باشند. تعداد دانشجویان هر دوره 20 نفر می باشد.

نکته مهم: دانشجو می تواند بدون ثبت نام کلاس یوس از 1 مهر در کلاس ها شرکت کند. که هر هفته 6 ساعت کلاس خواهد بود تا 20 مهر. این کلاس ها برای آشنایی اساتید و دانشجوها با یکدیگر و آشنایی دانشجوها با شیوه تدریس می باشد. اگر قصد ادامه تحصیل در ترکیه را دارید، پیشنهاد می کنیم حتما در مورد کلاس sat هم مطالعه کنید.

هزینه كلاس يوس در استانبول

كلاس يوس در استانبول

کلاس YOS در ترکیه، چه به صورت حضوری و چه به صورت خصوصی در شهر استانبول ترکیه برگزار می شود. تمامی اساتید ما برای این کلاس ها از رتبه های برتر کنکور ایران و ترکیه می باشند و به تمامی مباحث تسلط 100 درصد کامل دارند. این کلاس ها کاملا به صورت VIP برگزار می شود و خدمات بسیار زیادی در مکان کلاس ها به دانشجو داده می شود. در دوره های حضوری کلاس یوس در استانبول وقتی زمان کلاس ها تمام می شود دانش آموز می تواند در محل کلاس مانده و تست حل کند. اساتید نیز در کنار دانش آموزان خواهند بود تا به اشکالات و سوالات آن ها به بهترین نحو جواب دهند.

كلاس يوس در استانبول به صورت حضوری از 1 مهر شروع شده و تا زمان برگزاری آزمون اصلی دانشگاه ها ادامه خواهد داشت و زمان خاصی برای پایان کلاس ها در نظر گرفته نشده است. این کلاس ها شامل تدریس کلیه مباحث، تست زنی، رفع اشکال و اردوهای تفریحی خواهد بود. منابع کلاس ها از طرف موسسه به شما تحویل داده می شود (مطمئن باشید بهترین منابع و کتاب های تست برای آزمون یوس به دست شما می رسد). ظرفیت هر کلاس 10 نفر می باشد که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد. اگر دانش آموز ترکیه جایی برای زندگی نداشته باشد موسسه به او کمک می کند تا قبل از ورود به استانبول خانه یا خوابگاهی برای زندگی با مناسب ترین قیمت پیدا کند.

هزینه کلاس های یوس در ترکیه

هزینه کلاس آمادگی آزمون YOS به طور کامل 18 میلیون می باشد. شما می توانید هزینه کلاس های یوس در ترکیه را به صورت سه قسط پرداخت کنید:

  • قسط اول: 6 میلیون موقع ثبت نام
  • قسط دوم: 6 میلیون 29 مهر
  • قسط سوم: 6 میلیون 29 آبان

نکته مهم: این را بدانید که هزینه کلاس های yos در ترکیه به ازای 1 سال از شما گرفته خواهد شد و 2 سال به شما خدمات داده خواهد شد و در صورتی که سال اول نتیجه نگرفتید سال دوم به صورت کاملا رایگان در کلاس آمادگی آزمون Yos شرکت خواهید کرد.

نویسنده آرتان بورس تاپ

سوالات متداول در مورد کلاس یوس

مباحث کلاس yos در سه بخش ریاضی و هندسه و هوش دسته بندی میشود که عموما به هنگام آزمون بسته به مرکز برگزار کننده به زبان ترکی، انگلیسی یا عربی است،کلاس های یوس چیزی شبیه به کلاس های کنکور ما اما به مراتب ساده تر است.
کلاس آنلاین یوس 2023 دپارتمان آرتان بورس تاپ در شهر زیبای استانبول برگزار می شود،کلاس های آنلاین با کیفیت بسیار بالا هم از نظر اساتید هم نظر سرور اینترنت برگزار می شوند.
جواب این سوال هم مثبت است، همزمان با مباحث اختصاصی یوس دروس تومر (Tomer) هم تدریس می شود، لازم به ذکر است که اساتید کلاس های تومر دپارتمان آرتان بورس تاپ جز بهترین اساتید حال حاضر هستند.
دپارتمان آرتان بورس تاپ این اعتماد را به شما می دهد که تا زمان برگزاری آزمون یوس همراه متقاضی باشد و با اعنماد به بنیه ی  آموزشی خود کسب نمره عالی را به متقاضی می دهد.
Telegram WhatsApp Twitter

3 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=6344
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
آدرس ایمیل
دانشگاه مد نظر خود را نام ببرید
رشته مد نظر خود را نام ببرید
زبان آموزشی
مقطع تحصیلی
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
تصویر گذرنامه
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
تصویر دیپلم
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
پیش دانشگاهی
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
ریز نمرات 3 ساله
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
درخواست شما ثبت می‌شود. در صورتی که نیاز به ویرایش ندارید تایید نهایی کنید “منتظر خبر های خوب از طرف آرتان باش”

از آرتان پذیرش بگیر

جایزه میلیونی برنده شو!

آرتان بورس تاپ تمایل دارید از جدیدترین ظرفیت ها و فرصت های مهاجرتی باخبر شوید.
نه بعدا
بله حتما