a

 

Facebook

Twitter

کپی رایت 2019 دپارتمان آرتان بورس تاپ.
تمامی حقوق محفوظ است.

9:00 – 20:00

ـــــ

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

مشاوره تحصیل در ترکیه

جستجو فهرست
آرتان بورس تاپ > درباره ما

درباره دپارتمان آرتان بورس تاپ

آیکون ساختمان

پلتفرم آرتان بورس تاپ با تجربه ی موفق در سالهای گذشته در حوزه ی مهاجرت ، در حال حاضر بستری آنلاین را فراهم نموده تا در قالب یک پلتفرم واسط ، بین متقاضیان مهاجرت و موسسات مهاجرتی دارای مجوز ارتباط بر قرار نماید. با این هدف که دانش پذیران یا کاربرانی که قصد مهاجرت دارند قادر به شناسایی معتبر ترین موسسات و اخذ بهترین مشاوره ها ، در کوتاه ترین زمان ممکن و کم هزینه ترین روش با بهترین کیفیت را داشته باشند. و برای داشتن آینده ای درخشان و فتح قله های پیشرفت مسیری هموارتر پیش روی آنها قراردهد. لازم به ذکر است که مجموعه آرتان هیچ هزینه ای بابت مشاوره و اپلای در دانشگاه ها دریافت نمی‌کند و این خدمات بصورت کاملا رایگان انجام می‌شود.
آرتان بورس تاپ در زمینه آزمون های یوس و اس ای تی هیچ خدماتی را ارائه نمی دهد. و این آزمون ها را برای تحصیل در خارج از کشور پیشنهاد نمی کند.

اهداف و چشم اندازهای آرتان بورس تاپ

اهداف : پلتفرم آرتان بورس تاپ هم اکنون بستری آنلاین را فراهم نموده تا موسسات دارای مجوز در زمینه ی مشاوره ی مهاجرت تحصیلی و کاریابی به فعالیت بپردازند ، اما اهداف ما فراتر از این فعالیت ها می باشد. ما قصد داریم در فضایی امن و مطمئن با اطمینان اگر سوالی راجع به چگونگی امور مربوط به مهاجرت تحصیلی و کاریابی در تمام دنیا داشتید بتوانید با مشاورین حاضر در پلتفرم تماس بگیرید. علاوه بر این ها با گردهم آوری نیروی کار متخصص و متعهد تمامی اطلاعات واخبارلازم درباره امور مورد نیاز در تمامی کشور ها که برای متقاضیان مهم است را در وبسایت و شبکه های اجتماعی برای مردم ایران قرار خواهیم داد.

چشم انداز ها: ما آینده ای را می بینیم که در آن تمامی مردم ایران بتوانند به راحتی در هر کجای این کره خاکی که می خواهند به زندگی، کار و تحصیل بپردازند.

اهداف و چشم اندازهای آرتان بورس تاپ

خدمات دپارتمان آرتان بورس تاپ

اعزام به دانشگاه های ترکیه

معرفی تمامی دانشگاه های ترکیه همراه با عکس و فیلم

آزمون های بین المللی

معرفی کامل تمامی آزمون های بین المللی

فروش منابع آموزشی و تستی

ارائه و فروش منابع آموزشی و تستی آزمون های بین المللی

ارائه اطلاعات در مورد شرایط اعزام دانشجو

ارائه اطلاعات در مورد شرایط اعزام دانشجو به ترکیه

اطلاع رسانی برای بورسیه تحصیلی

اطلاع رسانی کامل و دقیق تمامی بورسیه های تحصیلی