خدمات و پشتیبانی صفر تا صد آرتان بورس تاپ

چرا آرتان بورس تاپ را انتخاب کنیم؟

پلتفرم آرتان بورس تاپ با تجربه ی موفق در سالهای گذشته در حوزه ی مهاجرت ، در حال حاضر بستری آنلاین را فراهم نموده تا در قالب یک پلتفرم واسط ، بین متقاضیان مهاجرت و موسسات مهاجرتی دارای مجوز ارتباط بر قرار نماید. با این هدف که دانش پذیران یا کاربرانی که قصد مهاجرت دارند قادر به شناسایی معتبر ترین موسسات و اخذ بهترین مشاوره ها ، در کوتاه ترین زمان ممکن و کم هزینه ترین روش با بهترین کیفیت را داشته باشند. و برای داشتن آینده ای درخشان و فتح قله های پیشرفت مسیری هموارتر پیش روی آنها قراردهد.
آرتان بورس تاپ در زمینه آزمون های یوس و اس ای تی هیچ خدماتی را ارائه نمی دهد. و این آزمون ها را برای تحصیل در خارج از کشور پیشنهاد نمی کند.

درباره ما

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی تنها مرجع رسمی اعطای مجوز و نظارت بر کسب‌و‌کارهای اینترنتی است که فعالیت خود را از آبان ماه 1396به‌طور رسمی در جهت حمایت از کسب‌وکارهای اینترنتی کشور، تسهیل و تسریع رشد و توسعه کسب‌وکارهای مجازی آغاز کرده است.

گواهی کسب و کار
اتصال

مجوز وزارت تجارت ترکیه

از دیگر مجوزهای بسیار مهم که شرکت “آرتان مشاوران مهاجر” از آن بهره مند است، مجوز … از وزارت تجارت دولت ترکیه می باشد که بر اساس آن شرکت “آرتان مشاوران مهاجر” مجوز همه خدمات مهاجرتی در کشور ترکیه را دارا می باشد و متقاضیان عزیز می توانند هرگونه خدمات مورد نیاز در کشور ترکیه را به مجموعه ما بسپارند.

مجوز وزارت تجارت ترکیه
اتصال

نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)

هم‌زمان با گسترش پلتفرم‌های آنلاین و افزایش تمایل مردم برای خرید از کسب‌وکارهای آنلاین، فضای اینترنت راه را برای کلاهبرداران سایبری باز کرده و وجود معیاری مشخص برای فیلتر کردن این مجموعه‌ها ضروری است. همین احساس ضرورت به تشخیص صلاحیت کسب‌وکارها، باعث شد تا مرکز تجارت الکترونیک با شرایط و ضوابط از پیش تعیین شده، نمادی به کسب‌وکارهای آنلاین بدهد تا به واسطه آن کاربران بتوانند به آن کسب‌وکار آنلاین اعتماد کنند. نماد اعتماد الکترونیکی (ای‌نماد)، لوگویی به شکل (e) است که در گوشه‌ای از سایت کسب‌وکار قرار می‌گیرد. کاربران با دقت بر ستاره‌­ها و کلیک روی اینماد می‌توانند اطلاعات شناسنامه کسب‌و‌کار را مشاهده کنند.پلتفرم آنلاین آرتان موفق به دریافت این نماد شده است.

نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)
اتصال

نماد ساماندهی

نماد ساماندهی نشانه‌ای است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی درگاه‌ (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یاحقوقی) آن برای مدت دو سال صادر می‌گردد.
پلتفرم آنلاین آرتان موفق به دریافت نماد ساماندهی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت ارشاد شده است و شما می توانید با کلیک بر روی نماد آن که در پایین سایت آرتان موجود است از مجوزهای فعالیتی این مجموعه اطمینان پیدا کنید.

نماد ساماندهی

تیم ما

مجموعه آرتان با داشتن تیمی از متخصصان و مشاوران حرفه ای در کنار هم خانواده ای را تشکیل داده اند که هر یک همواره تلاش میکنند در جهت کمک به کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی به ترکیه را دارند همچون خانواده در کنار آنها بمانند و آنها را تا رسیدن به خواسته شان تنها نگذارند.
شما می توانید به دانش و تخصص تیم ما اطمینان داشته باشید چون ما حرفه ای ترین ها را در کنار هم جمع کرده ایم

تیم ما
افتخارات ما
افتخارات ما
افتخارات ما
افتخارات ما

افتخارات ما

مجموعه آرتان با واسطه حضور چندین ساله خود در زمینه مهاجرت تحصیلی موفق به دریافت جوایز و لوح های تقدیر متعدد از مجموعه ها و دانشگاه های مختلف ترکیه شده است.
اعتبار شرکت آرتان در بعضی از دانشگاه های ترکیه به اندازه ای میباشد که در ساختمان های مرکزی آن دانشگاه ها دارای دفتر مستقل بوده و در این دانشگاه ها دانشجویان همواره می توانند با مراجعه به دفتر شرکت آرتان مشکلات خویش را بر طرف نمایند.
جوایزی که ثمره تلاش دلسوزانه برای ایرانیانی است که به این مجموعه اعتماد کرده اند و آینده خویش را با کمک “آرتان” برنامه ریزی کرده اند.

خدمات دپارتمان آرتان بورس تاپ

دانشجویان موفق ما

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در زمینه مهاجرت در خبرنامه ما عضو شوید

دریافت آخرین اخبار
در زمینه مهاجرت