پذیرش تضمینی در دانشگاه های ترکیه

اخذ پذیرش بدون آزمون دانشگاه های ترکیه، راحت ترین و مطمئن ترین راهی است که می توانید برای تحصیل در دانشگاه‌ های این کشور انتخاب کنید. همانطور که می دانید، دانشگاه های کشور ترکیه، دانشجویان بین المللی خود را به دو شیوه مختلف پذیرش می کنند.در شیوه اول داوطلبان ملزم به شرکت در یکی از آزمون‌ های ورودی دانشگاه نظیر یوس و SAT می شوند. شرکت در این آزمون ها معایبی دارد که از آن ها می توان موارد زیر رو نام برد:
آمادگی برای شرکت در این آزمون ها زمان و هزینه زیادی لازم دارد.

  1. بعد از شرکت در آزمون، این امکان وجود دارد که نتوانید حد نصاب نمره لازم را دریافت کنید.
  2. ممکن است، نمره قبولی در این آزمون ها را به دست آورید ولی به دلیل پر شدن ظرفیت دانشگاه، موفق به اخذ پذیرش دانشگاه انتخابی خود نشوید.

این در حالی است که در شیوه پذیرش بدون آزمون، خیلی راحت و بدون دردسر؛ آن هم به صورت تضمینی، می توانید نامه پذیرش خود در دانشگاه انتخابی را دریافت کنید. دپارتمان آرتان بورس تاپ با توجه به قراردادهای همکاری متعدد خود با تمامی دانشگاه های خصوصی ترکیه؛ همچنین قراردادهای همکاری با بیش از ۱۰ دانشگاه دولتی رنک بالای این کشور، زمینه پذیرش شما در دانشگاه انتخابی را بدون شرکت در کنکور یا هر نوع آزمون ورودی دیگری فراهم می کند.
لازم به ذکر است که در شیوه پذیرش بدون آزمون، امکان تحصیل شما در تمامی رشته ‌های تحصیلی به ویژه تاپ ‌ترین آن ها نظیر پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی؛ همچنین بهترین رشته های گروه مهندسی و… وجود دارد.

چرا آرتان بورس تاپ

موسسه آرتان بورس تاپ در قالب مشاوره خدمات زیر را ارائه می‌نماید.

نتایج درخشان

موسسه اعزام دانشجو آرتان بورس تاپ تاکنون توانسته است برای بیش از 300 دانشجو از دانشگاه‌های خصوصی ترکیه پذیرش دریافت نماید.

تنوع دانشگاه‌ها

موسسه آرتان بورس تاپ می‌تواند برای شما از بیش از 40 دانشگاه خصوصی کشور ترکیه با بورس‌های تحصیلی ویژه پذیرش دریافت نماید.

پشتیبانی

مشاوران و کارشناسان موسسه آرتان بورس تاپ لحظه به لحظه مسیر را در کنار شما هستند تا زمانی که شما فارغ التحصیل شوید.

می توانید برای مشاوره بهتر و دقیق تر فرم زیر را تکمیل نمایید.

زبان انگلیسی

Info: A= PERFECT - B= NORMAL - C= BEGINNER

زبان ترکیه ای

دانشگاه هایی که با آنها همکاری می کنیم

پزشکی

دانشگاه آرل

دانشگاه هالیچ

دانشگاه اوکان

دانشگاه اطلس

دانشگاه ینی یوزیل

دانشگاه نیشانتاشی

دانشگاه مدیپول آنکارا

دندانپزشکی

دانشگاه گالاتا

دانشگاه اوکان

دانشگاه اطلس

دانشگاه ینی یوزیل

دانشگاه نیشانتاشی

دانشگاه کوجالی ساغلیک

دانشگاه ایستینیه

داروسازی

دانشگاه لقمان حکیم

دانشگاه نیشانتاشی

دانشگاه ایستینیه

دانشجویان موفق درباره خدمات موسسه اعزام دانشجو بورس تاپ چه می‌گویند؟

آنیتا محمدی
Read More
موسسه آرتان بورس تاپ برای من و دوستم از دانشگاه مدیپل آنکارا پذیرش گرفت. ما چون دیر اقدام کردیم نگران این موضوع بودیم که نتوانیم در رشته مورد علاقه‌مان پذیرش بگیریم که با راهنمایی‌های عالی آقای فتحی و مشاوران موسسه آرتان در کمتر از 2 روز پذیرش ما از دانشگاه مدیپل آنکارا در رشته دندانپزشکی اخذ شد.
یزدان محسنی پور
Read More
با سلام من دانشجوی رشته دندانپزشکی دانشگاه گالاتا هستم. من به دنبال دانشگاهی بودم که بتوانم بورس 100 درصد کسب کنم. با موسسات بسیاری تماس گرفتم ولی تنها موسسه‌ای که توانست برای من این بورس رو کسب کند آرتان بورس تاپ بود. ناگفته نماند که دوستان خوب آرتان بورس تاپی برای خواهرم هم در مقطع کارشناسی ارشد در رشته طراحی لباس پذیرش گرفتند.
آیدا رنجبر
Read More
آرزوی چندین ساله من همیشه کمک به مردم بوده و به همین خاطر رشته فیزیوتراپی را برای تحصیل انتخاب کردم. چون از کنکور ایران برای قبولی در این رشته ناامید شده بودم، جستجویی در گوگل برای تحصیل در ترکیه کردم و از این طریق با موسسه آرتان بورس تاپ آشنا شدم. هم اکنون من از دانشجویان رشته فیزیوتراپی در دانشگاه بیرونی هستم و از این که موسسه آرتان بورس تاپ مرا در راه رسیدن به این رشته بسیار کمک کرد سپاسگزارم.
تکنم صادق زاده
Read More
بهمن ماه که لیست جدید دانشگاه‌های مورد تائید وزارت بهداشت و علوم ایران منتشر شد، من برای پذیرش در دانشگاه یدی تپه شهر استانبول اقدام کردم. کارشناسان موسسه آرتان بورس تاپ خیلی من رو راهنمایی کردن و پذیرش مرا به سرعت گرفتند. اگر به دنبال یک موسسه قابل اعتماد میگردین من آرتان بورس تاپ رو بهتون معرفی میکنم.
Previous
Next

سوالات بیشتری دارین؟ پس با ما در تماس باشین

مشاوره از طریق تلفن

021-91303800

مشاوره از طریق واتس آپ

09925769014

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد

مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.