logo
دانشگاه مف استانبول ترکیه
لوگو دانشگاه مف

دانشگاه مف

(MEF University)

location

شهر: استانبول

univercity

تعداد دانشکده: 5

univercity

نوع دانشگاه: خصوصی

rank

رتبه داخلی: 101

checked

تایید: نیست

calender

سال تاسیس: 2012

language

زبان: ترکی, انگلیسی

apply

پذیرش: TR‌‌‌ YÖS, SAT

آنچه در این مقاله خواهید خواند

دانشگاه مف یک دانشگاه بین‌المللی غیرانتفاعی است که در شهر زیبای استانبول قرار دارد که روش آموزش در این دانشگاه بر پایه‌‌ی فناوری های روز دنیا قرار داده شده است. از طرفی این دانشگاه تمام آمادگی های لازم را برای تبدیل شدن به دانشگاهی که بتواند پاسخگوی نیازهای قرن حاضر باشد، را دارد و با یک رویکرد مدیریتی و نوآورانه، در میان دانشگاه‌های جوان ترکیه پیشرو است. همچین این دانشگاه با ارائه تکنولوژی روز دنیا به دنبال یک تحول جهانی در زمینه آموزش است. دانشگاه MEF براساس سیستم بولونیا اداره می‌شود و دارای برنامه‌های تبادل دانشجو اراسموس نیز است. چنانچه تمایل دارید درباره‌ این دانشگاه، شرایط پذیرش آزمون‌های لازم، شهریه‌ها و ویژگی‌های آن اطلاعات کامل به دست آورید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

تاریخچه و معرفی دانشگاه مف

دانشگاه مف اولین دانشجویان خود را در سال تحصیلی 2014-2015 پذیرفته است. این دانشگاه در راستای رسیدن به اهداف خود سعی دارد به دانشگاهی تبدیل شود که کارآفرینی، تفکر نوآورانه و خلاقیت را سرلوحه کار خود قرار دهد. دانشگاه مف ترکیه همراه با مدارس کمک آموزشی مف در سال 1972 شروع به فعالیت کرده است. اما پس از 43 سال تجربه و موفقیت، موسسات آموزشی مف تصمیم گرفتند ساختار خود را با یک موسسه جامع آموزش عالی، ارتقا دهند. جالب است بدانید که موسس این دانشگاه پروفسور محمد شاهین است.

از طرفی این دانشگاه در سال 2012 تأسیس شد و فعالیت خود را به‌طور رسمی از سال 2014 -2015 اغاز کرده است. همچنین این دانشگاه یک موسسه آموزش عالی خصوصی غیرانتفاعی است که در شهر مدرن و زیبای استانبول واقع شده است. هدف این دانشگاه ایجاد یک مرکز علمی منسجم است که نیازهای آموزش عالی جامعه را برآورده کند و بتواند به توسعه نیازهای اجتماعی-اقتصادی کشور کمک کند. همچنین این دانشگاه قصد دارد دانشجویانی را وارد جامعه کند که توانایی رقابت در سطح بین‌المللی ،تسلط بر فناوری، احترام به ارزش‌های جهانی، رفتاری شایسته به ارزش‌های اجتماعی و اخلاقی را به دست آورند.

آدرس دانشگاه مف کجاست؟


آدرس دقیق دانشگاه: شهراستانبول، منطقه‌‌‌ ساری یر، خیابان آیاز آقا، محله حضور، پلاک ۴۳۴۳۹۶.

دانشگاه بین‌المللی مف در مرکز شهر زیبا و توریستی استانبول واقع شده است. به همین دلیل دسترسی دانشجویان این دانشگاه به تمام امکانات مورد نیاز سریع و آسان است.  آدرس دقیق این دانشگاه به زبان فارسی در قسمت زیر تهیه شده است.

رتبه و رنکینگ دانشگاه مف

رتبه دانشگاه مف استانبول

دانشگاه مف که یکی از برترین دانشگاه‌های حال حاضر شهر استانبول است در سطوح مختلف ملی و بین ‌المللی رتبه خوبی را کسب کرده است. گرچه این دانشگاه نوپا و جوان همواره در تلاش است تا از طریق افزایش سطح کیفی آموزشی و امکانات رفاهی و بکارگیری روش‌های نوین آموزشی، رتبه خود را تا حد خوبی ارتقا دهد. در جدول زیر رتبه و رنکینگ دانشگاه خصوصی مف ترکیه را مشاهده می‌کنید.

رنکینگ دانشگاه مف 2023
سطح رتبه دهی رتبه مرجع رنکینگ
رتبه جهانی 5108 Edurank
رتبه داخلی 101 Edurank

شرایط پذیرش دانشگاه مف در ترکیه

به طور کلی دروس ارائه‌شده در دانشگاه مف به غیر از رشته‌ی حقوق 100% به زبان انگلیسی است. در این راستا متقاضیانی که تمایل دارند برای دریافت پذیرش از دانشگاه مف اقدام کنند یا باید دارای مدرک تافل با نمره‌ی 80 باشند یا در کلاس‌های زبان پیش‌دانشگاهی که خود دانشگاه برگزار می‌کند، شرکت کنند.

مدارک ثبت نام دانشگاه مف استانبول

بطور کلی دانشجویان پذیرفته شده در این دانشگاه باید در تاریخ های اعلام شده توسط وب سایت دانشگاه، مدارک لازم برای ثبت ‌نام را در سایت دانشگاه بارگزاری کنند. در ادامه متن لیست مدارک لازم برای ثبت‌نام در دانشگاه مف ذکر شده است:

 • ارائه اصل مدرک دیپلم و ترجمه ترکی محضری آن در صورتی که به زبان ترکی یا انگلیسی صادر نشده باشد.
 • ارائه گواهی معادل دیپلم دبیرستان از وزارت آموزش ترکیه
 • ریزنمرات دوره ی دبیرستان(ترجمه شده به زبان ترکیه‌ای)
 • فتوکپی صفحه اطلاعات شناسایی پاسپورت متقاضی و صفحه حاوی ویزای دانشجویی (ویزای دانشجویی برای همه دانشجویان بین‌المللی اجباری است)فتوکپی هفت صفحه اول مجوز اقامت (دریافت از اداره اقامت خارجی)
 • ارائه 4 قطعه عکس در اندازه استاندارد گذرنامه
 • ارائه رسید پرداخت شهریه
 • ارائه کارت امتیازی اصلی آزمون مهارت زبان (در صورت وجود)

آزمون های لازم برای پذیرش دانشگاه مف ترکیه

در صورتی که دانشجویان دارای مدرک معادل دیپلم دبیرستان ترکیه نباشند (دیپلم‌های مدارس ایران مورد تایید وزارت آموزش ترکیه هستند) می‌توانند با ارائه‌ی مدرک دیپلم بین المللی  IB, Abiturو یا جواب آزمون‌های بین‌المللی SAT, GCE, ACT در این دانشگاه پذیرش دریافت کنند.

پذیرش بدون کنکور دانشگاه مف

پذیرش دانشگاه مف ترکیه

خوشبختانه ازآنجایی که دانشگاه مف ترکیه یکه دانشگاه خصوصی غیرانتفاعی است، شرایط پذیرش بدون کنکور برای دانشجویان فراهم شده است. اگرچه لازم است که دانشجویان حتما نمره قابل قبول که در سایت دانشگاه درج شده است را، در کارنامه دبیرستان کسب کرده باشند. همچنین دانشجویان موظف هستند که در آزمون‌های ورودی دانشگاه نمره حدنصاب که توسط دانشگاه تعیین شده است را، بدست آورند.

بهتراست بدانید که به دلیل اینکه این دانشگاه یک دانشگاه خصوصی است هزینه تحصیل و شهریه نسبت به دانشگاه‌های دولتی مشابه مقداری بالاتر است. خبر خوب این است که این دانشگاه برای کمتر شدن هزینه‌های دانشجویان، بورسیه‌هایی متنوعی را با شرایط مشخص، برای دانشجویان در نظر گرفته است.

شهریه دانشگاه مف در سال 2024

همان طور که پیش از این اشاره کردیم دانشگاه بین‌المللی مف استانبول یک دانشگاه خصوصی است که تحصیل در آن نسبت به دانشگاه‌های دولتی مشابه هزینه بیشتری دارد. از طرفی این دانشگاه بسیاری از رشته های پرطرف‌دار و برتر دنیا را برای تحصیل به دانشجویان ارائه کرده است. در این راستا این دانشگاه برای کاهش هزینه‌های شهریه، تخفیف‌ها و بورسیه های متنوعی را ارائه می‌دهد. در جدول زیر هزینه شهریه برخی از رشته های موجود در این دانشگاه گردآوری شده است.

 شهریه دانشگا مف سال 2024
شهریه (دلار) نام رشته
10.084 مهندسی کامپیوتر
10.084 مهندسی برق و الکترونیک
10.084 مهندسی صنایع
10.084 مهندسسی عمران
10.084 مهندسی مکانیک
9.139 اقتصاد
10.084 حقوق
9.139 راهنمایی و مشاوره روانشناسی
9.139 مدیریت
9.139 روانشناسی
10.084 معماری
9.139 علوم سیاسی و مدیریت دولتی
10.084 معماری داخلی
9.139 دبیری انگلیسی

بورسیه دانشگاه مف استانبول

با توجه به اینکه دانشگاه مف در ترکیه یک دانشگاه خصوصی غیرانتفاعی است و هزینه های تحصیل در آن نسبت به دانشگاه‌های دولتی بیشتر است، دانشگاه بورسیه‌های متنوعی را برای دانشجویان در نظر گرفته است. در این میان دانشگاه با ارائه این بورسیه‌ها، شرایط مناسبی را فراهم کرده است که دانشجویان بتوانند مقداری از هزینه های خود را پوشش دهند و برای آن‌ها دغدغه پرداخت شهریه، کمرنگ شود. در این قسمت تعدادی از بورسیه های ارائه شده توسط این دانشگاه را مشاهده می‌کنید.

 • 25 درصد بورسیه تحصیلی برای فارغ التحصیلان دانشگاه MEF
 • 50٪ بورس تحصیلی برای 3 فارغ التحصیل برتر برنامه های دانشگاه MEF
 • 20% تخفیف برای معلمان مدارسی که بعنوان کارآموز توسط دانشکده آموزش به دانشگاه MEF اعزام می شوند.

شرایط بورسیه دانشگاه مف در ترکیه

شرایط پذیرش بورسیه دانشگاه مف

دانشگاه MEF تلاش می‌کند تا با هدف توسعه سطح علمی و کمک به هزینه‌های دانشجویان شرایط مناسبی را برای دانشجویان فراهم کند. از این رو امتیازات ویژه‌ای را برای دانشجویان درنظر گرفته است که از این طریق دانشجویان بتوانند از بورسیه‌های 50 الی 100 درصدی دانشگاه مف بهره‌مند شوند. اما به‌طور کلی این بورسیه ها به دانشجویانی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند، تعلق می‌گیرد.

 • دانشجویان که بتوانند جزء نفرات اول دانشگاه باشند
 • دانشجویانی که شهریه تحصیل خودرا بطور کامل پرداخت کنند
 • داشتن معدل بالا برای مدرک دیپلم
 • داشتن موفقیت‌های تحصیلی و افتخارات ملی
 • دریافت نمرات بالا در آزمون ورودی دانشگاه
 • دریافت نمره بالا در آزمون زبان

دانشکده های دانشگاه MEF

به‌طور کلی دانشگاه مف دارای 5 دانشکده است که در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و مقطع دکتری (Ph.D)، از نقاط مختلف دنیا دانشجو پذیرش می‌کند. در ادامه این متن لیست دانشکده‌های این دانشگاه قرار داده شده است.

 • دانشکده آموزش
 • دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی و اداری
 • دانشکده حقوق
 • دانشکده مهندسی
 • دانشکده معماری و طراحی

دانشگاه مف چه رشته هایی دارد؟

دانشگاه مف همواره در تلاش است تا لیست کاملی از رشته‌‌های پرطرفدار و مهم را به دانشجویان خود ارائه دهد. اما به‌طور کلی این دانشگاه 14 رشته در مقطع کارشناسی، 13 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و 3 رشته در مقطع دکتری، برای دانشجویان در نظر گرفته است. در قسمت زیر نام 10 رشته پرطرفدار این دانشگاه را مشاهده می‌کنید.

 • حقوق( 30% ترکیه‌ای)
 • مهندسی مکانیک (انگلیسی)
 • مهندسی کامپیوتر (انگلیسی)
 • برق و الکترونیک (انگلیسی)
 • مهندسی صنایع (انگلیسی)
 • مهندسی عمران (انگلیسی)
 • مهندسی معماری (انگلیسی)
 • معماری داخلی (انگلیسی)
 • مشاوره روانشناسی (انگلیسی)
 • اقتصاد (انگلیسی)
 • کسب و کار (انگلیسی)
 • علوم سیاسی و ارتباط بین‌المللی انگلیسی روانشناسی انگلیسی

جدول رشته‌های دانشگاه مف براساس مقطع تحصیلی

رشته کارشناسی کارشناسی ارشد دکتری
مشاوره روانشناسی انگلیسی * *
آموزش ریاضی ابتدای (انگلیسی) *
آموزش انگلیسی *
اقتصاد (انگلیسی) *
کسب و کار (انگلیسی) * *
حقوق * * *
مهندسی مکانیک انگلیسی *
مهندسی کامپیوتر انگلیسی * *
برق و الکترونیک انگلیسی *
مهندسی صنایع *
مهندسی عمران *
مهندسی معماری *
مهندسی داخلی *
تکنولوژی آی تی *
تجزیه و تحلیل داده *
مدیریت پروژه عمرانی *
آموزش ریاضی انگلیسی *
مهندسی مکاترونیک و روباتیک *
طراحی معماری *
حقوق خاص ترکیه ای * *
اقتصاد و تامین مالی *
امنیت بین المللی *
حقوق اجتماعی *

پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه مف

بطورکلی متقاضیان علاقمند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه خصوصی مف باید در آزمون ales  شرکت کنند و حداقل نمره 55 را کسب کنند. همچنین دانشجویان باید برای دریافت مهارت زبان انگلیسی از طریق شرکت در یکی از آزمون‌های gre  با حداقل نمره 149 یا آزمون gmat  با حداقل نمره 450، شرکت کنند. از طرفی یادتان باشد افرادی که مدرک کارشناسی خود را در خارج از کشور ترکیه دریافت کرده‌اند باید مدرک آن‌ها مورد تایید موسسه آموزش عالی YÖK  باشد. به این منظور باید در آزمون YDS دارای حداقل نمره 50، در آزمون زبان این دانشگاه دارای حداقل نمره 50 و یا در آزمون زبان تافل (IBT) دارای حداقل نمره 66 باشند. در قسمت زیر نام 5 رشته‌ پرطرفدار در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه مف لیست شده است.

 • تکنولوژی آی تی ترکیه و انگلیسی (با پایان نامه و بدون پایان نامه)
 • مدیریت پروژه عمرانی ترکیه (بدون پایان نامه)
 • طراحی معماری انگلیسی (با پایان نامه)
 • حقوق خاص ترکیه ای (با پایان نامه و بدون پایان نامه)
 • مشاور روانشناسی ترکی (بدون پایان نامه و با پایان نامه)

نکته: برای متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی هیچ الزامی وجود ندارد که لیسانس دریافتی آن‌ها از  دانشکده حقوق باشد. شرکت در این مقطع و رشته تحصیلی برای همه دانشجویان کارشناسی ارشد بدون محدودیت است.

پذیرش دکتری دانشگاهMEF

دانشگاه مف ترکیه دارای چندین رشته متفاوت برای متقاضیانی است که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری این دانشگاه را دارند. اگرچه متقاضی برای دریافت پذیرش از این دانشگاه باید حداقل نمره ۶۵ از آزمون ALES یا معادل همین امتیاز را در آزمون‌های GRE و یا GMAT بدست آورند. همچنین دانشجویان باید حداقل ۶۰ امتیاز از امتحان‌های زبان خارجی را که مورد قبول شورای آموزش عالی باشد، مانند آزمون YDS یا TOEFL IBT را ارائه دهند. پس از آن دانشجویانی که شرایط فوق را دارند باید در آزمون علوم و مصاحبه نیز قبول شوند. رشته های پرطرفدار این دانشگاه در مقطع دکتری را، در لیست زیر مشاهده می‌کنید:

 • حقوق خاص ترکیه ای
 • حقوق اجتماعی ترکیه ای
 • مهندسی کامپیوتر ترکیه ای و انگلیسی

امکانات دانشگاه مف

خبر خوب این است که دانشگاه مف امکانات فوق‌العاده‌ای را در زمینه های مختلف ورزشی، رفاهی، تفریحی و آموزشی برای دانشجویان خود در نظر گرفته است. در قسمت زیر سعی کردیم تعدادی از امکانات موجود در این دانشگاه را به‌صورت تیتروار قرار دهیم.

 • وجود سالن آمفی تئاتر
 • کتابخانه
 • کافه رستوران
 • آزمایشگاه‌های بزرگ
 • دارای ١۴تیم ورزشی
 • استقرار 54 کلاس فوق العاده برای دانشجویان

امکانات خوابگاه دانشگاه مف

خوابگاه دانشگاه مف

اولین خوابگاه دانشگاه که خوابگاه دخترانه Mydome نام دارد، با ظرفیت ۲۸۰ دانشجو در فاصله 1.2 کیلومتری دانشگاه قرار دارد. شرایط خوابگاه به گونه‌ای است که دانشجویان می‌توانند بر روی درس خود تمرکز کنند و به ضمن شرکت در فعالیت‌های اجتماعی به مطالعه خود بپردازند. تعدادی از امکانات رفاهی ارائه شده به دانشجویان در این خوابگاه به شرح زیر است.

 • تلویزیون، ماهواره، یخچال، تخت، کمد، میز و آشپزخانه در هر اتاق
 • سالن ورزش
 • اتاق مطالعه
 • کافه رستوران
 • کافه تراس
 • اتاق کارائوکه
 • خدمات نظافتی
 • اینترنت رایگان، سریع و بدون وقفه در هر اتاق و دسترسی به آن از طریق اثر انگشت در سراسر خوابگاه

دومین خوابگاه دانشگاه مف که به‌صورت دخترانه و پسرانه است، خوابگاه ماسلکREPUBLIKA نام دارد که واقع در ماسلاک قرار گرفته است. این خوابگاه کاملا مجهز و باکیفیت است و از نظر امکانات و کیفیت همانند یک هتل ۵ ستاره خدمات رسانی می‌کند. دانشجویان در این خوابگاه می‌توانند به صورت ۲۴ ساعته از امکانات آن استفاده کنند. برخی از امکانات رفاهی ارائه شده به دانشجویان در این خوابگاه به شرح زیر است:

 • نظارت دوربین ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 • دسترسی به اینترنت
 • دارای مرکز تناسب اندام
 • ارائه صبحانه، ناهار و شام
 • اتاق سینما
 • اتاق خشکشویی و اتوکشی
 • اتاق مطالعI
 • امکان انجام فعالیت‌های تفریحی

خوابگاه دانشگاه مف استانبول

سومین خوابگاه دانشگاه خوابگاه پسرانه Seyrantepeاست که با هدف تسهیل زندگی دانشجویی و لذت بردن بیشتر  دانشجویان از دوره تحصیل خود ساخته شده است. برخی از امکانات رفاهی ارائه شده به دانشجویان در این خوابگاه در ادامه متن لیست شده است.

 • صبحانه
 • سرویس رفت و برگشت به دانشگاه
 • اتاق سرگرمی
 • اتاق بازی
 • فروشگاه
 • امنیت کامل در طول شبانه روز
 • دسترسی به اینترنت، برق، آب، خدمات گرمایشی و نظافت رایگان
 • چهارمین خوابگاه این دانشگاه، خوابگاه دخترانهACADEMIA VİVA  است که به منظور سهولت در
 • زندگی دانشجویان و حوزه فعالیت های اجتماعی تاسیس شده است. مهمترین امکانات خوابگاه به
 • شرح زیر است.
 • نگهبانی ۲۴ساعته
 • لابی۲۴ ساعته
 • اینترنت
 • خدمات نظافت
 • کافه رستوران
 • سونا

چهارمین خوابگاه دانشگاه (ACADEMIA YURT RESIDENCE) که یک خوابگاه خصوصی است و همانند یک هتل 5 ستاره تمامی خدمات را در واحدهای لوکس ارائه می‌دهد و نیازهای تمام دانشجویان را پوشش می‌ دهد. امکانات این خوابگاه را نیز در قسمت زیر مشاهده می‌کنید.

 • وسایل خانه
 • تمامی وسایل آشپزخانه
 • سرویس حمل و نقل به دانشگاه
 • استخر
 • سالن ورزشی
 • صبحانه رایگان
 • پارکینگ رایگان

جمع بندی

باتوجه به مطالبی که در این مقاله قرار داده شده است، شما می‌توانید تمام اطلاعات جامع و مهم درباره دانشگاه مف ازجمله آزمون‌های ورودی، شرایط پذیرش، بورسیه‌ها وشهریه‌ها را در این مقاله مطالعه کنید. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند که بهترین تصمیم را در مورد رشته مورد نظر خود برای تحصیل در این دانشگاه  بگیرید. چنانچه سوالی در مورد پذیرش این دانشگاه دارید، می‌توانید آن را با مشاورین ما در تیم آرتان بورس تاپ در میان بگذارید تا به سوالات شما به‌طور کامل پاسخ داده شود.

سوالات خود را از ما بپرسید

پینار میرزایی
پینار میرزایی

سوالات متداول دانشگاه مف

خیر، با توجه به اینکه این دانشگاه بسیار جوان و نوپا است در حال حاضر مدرک دریافتی از آن، مورد تایید وزارت بهداشت ایران نیست.
خیر، این دانشگاه به دلیل اینکه در سال‌های اخیر تاسیس شده است و در میان دانشگاه‌های خصوصی ترکیه کاملا نوپا است، مدرک آن مورد تایید وزارت علوم ایران نیست.
از آنجایی که دانشگاه MEF یک دانشگاه بین‌المللی خصوصی است، برای دریافت پذیرش در این دانشگاه علاوه بر وجود شرط معدل، دانشجویان باید در آزمون های ورودی SAT,GCE,ACT  شرکت کنند.
بله، دانشجویان با داشتن مدرک زبان، ارائه معدل دیپلم با نمره بالا و همچنین داشتن موفقیت تحصیلی و افتخارات و شرکت در آزمون ورودی دانشگاه، از بورسیه 20 الی 100 درصدی استفاده کنند.
بله، این دانشگاه بدون کنکور براساس شرط معدل به دانشجویان پذیرش می‌دهد. اگرچه دقت کنید که دانشجویان باید در آزمون‌های ورودی دانشگاه نیز نمره حدنصاب که توسط دانشگاه تعیین شده است را، بدست آورند.
بله، دانشگاه مف ترکیه دارای چندین خوابگاه شامل خوابگاه دخترانه  Mydom، خوابگاه ماسلک REPUBLIKA،  خوابگاه پسرانه  Seyrantepe،  خوابگاه دخترانهACADEMIA VİVA  با امکانات عالی برای دانشجویان دختر و پسر است.
این دانشگاه در تلاش است لیست کاملی از رشته‌ها را به دانشجویان ارائه کند که در این میان مهم‌ترین آن‌ها رشته حقوق، مهندسی کامپیوتر، برق، صنایع، عمران، معماری، مشاوره روانشناسی، اقتصاد و کسب و کار است.
آیا این مطلب برایتان مفید بود؟
میانگین امتیاز 5 از 5 | از مجموعه 1 رای
Telegram WhatsApp Twitter
دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=8574
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
آدرس ایمیل
دانشگاه مد نظر خود را نام ببرید
رشته مد نظر خود را نام ببرید
زبان آموزشی
مقطع تحصیلی
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
تصویر گذرنامه
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
تصویر دیپلم
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
پیش دانشگاهی
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
ریز نمرات 3 ساله
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
درخواست شما ثبت می‌شود. در صورتی که نیاز به ویرایش ندارید تایید نهایی کنید “منتظر خبر های خوب از طرف آرتان باش”

از آرتان پذیرش بگیر

جایزه میلیونی برنده شو!

آرتان بورس تاپ تمایل دارید از جدیدترین ظرفیت ها و فرصت های مهاجرتی باخبر شوید.
نه بعدا
بله حتما