logo

بیمارستان دندانپزشکی دانشگاه باهچه شهیر افتتاح شد

افتتاح بیمارستان دندانپزشکی دانشگاه باهچه شهیر

بیمارستان بهداشت دهان و دندان دانشگاه باهچه شهیر (BAU) در بشیکتاش استانبول افتتاح شد. این بیمارستان مجهز به آخرین دستگاه‌های فنی و به همراه کادر متخصص دانشگاهی با برگزاری مراسمی به بهره‌برداری رسید.

دانشگاه باهچه شهیر (BAU) که ​​به مطالعات آکادمیک و تحقیق و توسعه خود ادامه می‌دهد، سرمایه‌گذاری قابل توجهی در بخش سلامت دهان و دندان انجام داده است. در بیمارستان این دانشگاه تشخیص و درمان با کارکنان متخصص، دستگاه‌های پیشرفته، هوش مصنوعی و پزشکی دیجیتال انجام می‌شود.

جدیدترین بیمارستان دندانپزشکی با تکنولوژی پیشرفته

کلیه کاربردها از تشخیص تا درمان در بیمارستان بهداشت دهان و دندان BAU انجام می‌شود که دارای 183 یونیت دندانپزشکی، 2 اتاق بیهوشی عمومی، کلینیک اورژانس، کلینیک‌های دندانپزشکی چند رشته‌ای و آزمایشگاه ساخت پروتز است. خوب است بدانید که در این بیمارستان در روز تقریباً 1500 بیمار می‌توانند خدمات درمانی با بالاترین کیفیت دریافت کنند. همچنین دانشجویان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه باهچه شهیر آموزش‌های تئوری و دندانپزشکی دیجیتال و آموزش عمل بالینی مبتنی بر هوش مصنوعی را دریافت می‌کنند.

“ما ساختاری خواهیم بود که رضایت و منافع زیادی برای جامعه دارد”

رئیس دانشگاه BAU گفت: «هدف اولیه ما برای بیمارستانمان این است که ساختاری مطمئن باشیم که در عرصه ملی و بین‌المللی بیشترین ارجحیت و رضایت بالا از خدمات داشته و به نفع جامعه باشد. ما دانشجویانی از 133 کشور مختلف در دانشگاه خود داریم. با توجه به جایگاه ما در جهان؛ ما فکر می‎کنیم که می‌توانیم گردشگری سلامت را با بیمارستان خود در کشور احیا کنیم.»

همچنین ایشان در مورد خدماتی که ارائه خواهند کرد، اظهار داشت: “بیمارستان ما مجهز به فناوری مدرن است و کلیه درمان‌ها را در تمام شاخه‌های دندانپزشکی ارائه می‌دهد. از همان ابتدا برنامه‌ریزی کردیم که به بیماران بین‌المللی خود از کودک تا بزرگسال بهترین خدمات را ارائه بدهیم. تمام درمان‌ها به سرعت در یک ساختمان واحد انجام می‌شود. ما می‌توانیم روزانه به 1500 بیمار خدمات ارائه دهیم.”

نکات بیشتر
در ادامه بخوانید:

مقایسه دانشگاه باهچه شهیر و یدی تپه

نویسنده آرتان بورس تاپ

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در زمینه مهاجرت در خبرنامه ما عضو شوید

دریافت آخرین اخبار
در زمینه مهاجرت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=40656

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Telegram
LinkedIn
Twitter
Email
WhatsApp
آرتان بورس تاپ تمایل دارید از جدیدترین ظرفیت ها و فرصت های مهاجرتی باخبر شوید.
نه بعدا
بله حتما