اخبار

ثبت‌نام بورسیه موفقیت در ترکیه آغاز شد

ثبت نام بورسیه موفقیت در ترکیه

درخواست‌های بورسیه موفقیت ترکیه به‌صورت آنلاین بین 16 اکتبر تا 17 نوامبر 2023 آغاز شد.

بورسیه موفقیت بورسیه ای است که به طور ویژه برای دانشجویان بین‌المللی‌ که با امکانات خود در دانشگاه‌های ترکیه تحصیل می‌کنند و عملکرد تحصیلی برجسته‌ای از خود نشان داده‌اند. برنامه بورسیه موفقیت فقط پول تو جیبی ماهانه را پوشش می‌دهد. بورسیه های تحصیلی موفقیت به تعداد محدودی از دانشجویان بین‌المللی که در ترکیه تحصیل می‌کنند ، در ترکیه زندگی می‌کنند و دارای شرایط ذکر شده در زیر هستند اعطا می‌شود.

درخواست‌های بورسیه موفقیت به‌صورت آنلاین بین 16 اکتبر تا 17 نوامبر 2023 دریافت می‌شود. داوطلبان پس از ایجاد عضویت از طریق سامانه درخواست بورسیه تحصیلی ترکیه و پر کردن اطلاعات خود مانند “اطلاعات شخصی، اطلاعات آموزشی، فعالیت‌های اجتماعی” می‌توانند برای برنامه بورسیه موفقیت اقدام کنند. اطلاعات درخواست باید به طور کامل پر شده و مدارک اجباری با فرمت مناسب pdf، اسکن و در سامانه بارگذاری شود. در غیر این صورت، درخواست نامعتبر تلقی می‌شود.

درصورتی‌که در اطلاعات و مدارک ارسالی در حین درخواست، اشتباه باشد و یا خطایی مشاهده شود، درخواست نامعتبر تلقی می‌شود. اگر این امر پس از اعطای بورسیه تشخیص داده شود، مبالغ بورسیه پرداخت شده به داوطلب در چارچوب قوانین مربوطه از او پس گرفته می‌شود. بورسیه موفقیت فقط پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی ماهانه برای یک سال تحصیلی را پوشش می‌دهد و این پرداخت فقط در ماه‌هایی که در طی آن تحصیل ادامه می‌یابد (حداکثر 9 ماه) انجام می‌شود.

به طور ماهانه به دانشجویان محدوده بورسیه موفقیت؛ در مقطع کارشناسی 1400 لیر، به دانشجویان تحصیلات تکمیلی 2000 لیر، به دانشجویان دکتری 2750 لیر پرداخت می‌شود.

***ازآنجایی‌که سهمیه محدودی برای بورسیه موفقیت در نظر گرفته شده است، در تعیین دانشجویان موفق توزیع متوازن بر اساس کشور، دانشگاه، گروه و سطح انجام خواهد شد***

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در زمینه مهاجرت در خبرنامه ما عضو شوید

دریافت آخرین اخبار
در زمینه مهاجرت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=33007

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Telegram
LinkedIn
Twitter
Email
WhatsApp