دانشگاه مدیپول
logo

ثبت نام آکادمی دانشجویی بین المللی ترکیه آغاز شد

نام نویسی آکادمی دانشجویی بین المللی ترکیه

ثبت نام برای آکادمی دانشجویی بین المللی که هر ساله با درخواست‌های زیاد مواجه می‌شود، آغاز شد.
آکادمی دانشجویی بین المللی؛ مجموعه برنامه‌هایی است که با هدف تقویت مهارت علمی، اجتماعی و فرهنگی دانشجویی بین المللی در حال تحصیل در کشور ترکیه و ارائه فرصت‌های جدید در زمینه‌های موردعلاقه و تحصیلی آن‌ها، ارتباط نزدیک با هم‌دانشگاهیان، نویسندگان و هنرمندان که در حرفه خود متخصص هستند ایجاد می‌کند تا دانش خود را انتقال دهند. آکادمی دانشجویی بین المللی امسال بار دیگر در ۱۲ استان (آنکارا، بورسا، استانبول، ازمیر، قونیه و…) برگزار می‌شود. مهلت ثبت نام برای برنامه تا تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۲۳ است، برای این‌کار به سایت ترکیه بورسلاری می‌توانید مراجعه کنید.
دانشجویان دارای بورسیه تحصیلی ترکیه و کلیه دانشجویان بین المللی که در ترکیه تحصیل می‌کنند می‌توانند از برنامه‌های آکادمی دانشجویی بین المللی و سایر فعالیت‌ها بهره‌مند شوند. هنگام ثبت نام برای برنامه‌ها، اولویت با دانشجویانی است که دارای شرایط مشخص اعلام شده به‌عنوان مخاطب هدف باشند. مخاطبان هدف برای هر برنامه متفاوت و اطلاعات دقیق در کاتالوگ برنامه ارائه شده است. آکادمی دانشجویی بین المللی؛ از ۳ دسته اصلی تشکیل شده است: برنامه‌های سمینار، برنامه‌های تخصصی و برنامه‌های فرهنگی – هنری و ورزشی ، که زبان‌آموزش تمامی برنامه‌ها ترکی است.
به دانشجویانی که برنامه‌ها را ادامه می‌دهند، در پایان برنامه توسط ریاست ‌جمهوری ترکیه گواهی معتبر مبنا بر گذراندن دوره داده می‌شود.
برنامه‌های تخصصی برنامه‌هایی هستند که در آن دانشجویان بین المللی می‌توانند مطالعات واجد شرایط بیشتری را انجام دهند. هدف از مطالعات منطقه‌ای و موضوعی که در محدوده برنامه تخصصی انجام می‌شود این است که دانشجویان در زمینه‌های مشخص توانمند شوند و بتوانند محصولات واجد شرایط تولید کنند. در پایان هر برنامه، دانشجویان شرکت‌کننده یک خروجی (مطالب تصویری، فیلم کوتاه، مقاله، گزارش، پروژه و غیره) ارائه می‌کنند و در آخر خروجی‌های باکیفیت بالا تولید شده توسط دانشجویان شرکت‌کننده ارزیابی و به برندگان پاداش داده خواهد شد.

نویسنده آرتان بورس تاپ

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در زمینه مهاجرت در خبرنامه ما عضو شوید

دریافت آخرین اخبار
در زمینه مهاجرت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=33340

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Telegram
LinkedIn
Twitter
Email
WhatsApp