اخبار

تشکیل دادگاه‌ مجازی برای دانشجویان حقوق دانشگاه یدی تپه

دادگاه مجازی دانشجویان حقوق یدی تپه

دانشجویان دانشکده حقوق دانشگاه یدی تپه در یک دادگاه مجازی شرکت کردند و جلسات دادرسی با شبیه‌سازی پرونده‌های مهم تاریخی را تشکیل دادند. با تشکیل این دادگاه مجازی، پرونده‌های مهم تاریخی دوباره ارزیابی و نتایج اعلام شده بررسی شد.

دانشکده حقوق دانشگاه یدی تپه در راستای آمادگی دانشجویان رشته حقوق برای شرکت در فعالیت دادرسی به عنوان وکیل مکانی را به عنوان سالن دادگاه ایجاد کرده‌ است.

این برنامه در راستای تلاش‌های دانشگاه یدی تپه برای تربیت دانشجویان حقوق است. بر این اساس، دانشگاه دانشجویان رشته حقوق را به‌گونه‌ای پرورش ‌می‌دهد که توانایی ایفای نقش در دادگاه‌های سراسر دنیا را داشته باشند.

تحصیل در دانشکده حقوق دانشگاه یدی تپه چهار سال طول می‌کشد. با این حال، به دلیل برگزاری برخی از دوره‌ها به زبان انگلیسی، دانشجویانی که سطح آنها مطلوب نباشد به فراگیری برنامه مقدماتی هدایت می‌شوند.

همچنین، در دانشکده حقوق دانشگاه یدی تپه، دروسی که اغلب در سایر دانشکده‌های حقوق به صورت انتخابی تدریس می‌شوند، اجباری هستند.

علاوه بر این، دوره‌هایی به زبان انگلیسی در کنار برنامه درسی دانشکده حقوق برگزار می‌شود. در این زمینه، دوره‌های «حقوق بین‌المللی»، «حقوق و مؤسسات اتحادیه اروپا»، «معاملات تجاری بین‌المللی»، «داوری تجاری بین‌المللی»، «حفاظت بین‌المللی از حقوق بشر» و «قراردادها و تخلفات در بریتانیا و آمریکا» به زبان انگلیسی ارائه و تدریس می‌شوند.

از سوی دیگر دانشجویان دروس حقوق، حقوق مالکیت فکری و صنعتی، حقوق بین‌الملل زنان و… را نیز در طول سال تحصیلی می‌آموزند. علاوه بر این، به دانشجویان این فرصت ارائه می‌شود تا در مدارس تابستانی جهت توانمندسازی برای کسب تجربه در سطح بین‌المللی شرکت کنند و دیدگاه‌های جدیدی در مورد دوره‌های ارائه شده در این سطح به دست آورند.

یکی از ویژگی‌های برجسته دانشکده حقوق دانشگاه یدی تپه توجه به زبان‌های خارجی دیگری غیر از انگلیسی است. این دانشکده معتقتد است در دنیای حقوقی امروز و اهمیت آگاهی از مقوله جهانی شدن، دانشجویان باید این فرصت را داشته باشند که 24 زبان مختلف از روسی تا چینی، از ارمنی تا عبری و از سوئدی تا لهستانی را بیاموزند.

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در زمینه مهاجرت در خبرنامه ما عضو شوید

دریافت آخرین اخبار
در زمینه مهاجرت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=23461

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Telegram
LinkedIn
Twitter
Email
WhatsApp