دانشگاه مدیپول
logo

دانشگاه ساکاریا در زمینه تومر پیشرفت چشمگیری کرد

پیشرفت ساکاریا در آزمون تومر

تومر (TÖMER) به معنای مرکز تحقیقاتی و کاربردی زبان ترکی است که اکثر دانشگاه‌های ترکیه دارای این مراکز در داخل محوطه خود هستند.

دانشگاه ساکاریا واقع در استان ساکاریا، یکی از دانشگاه‌های دولتی محبوب ترکیه است که دارای مرکز تومر به نام Sakarya TÖMER است. در ساکاریا تومر آموزش زبان به‌صورت کاملاً حرفه‌ای انجام می‌شود. این مرکز راه‌ و روش‌های مختلفی را برای آموزش باکیفیت ارائه می‌دهد یکی از این‌ها “روزنامه TÖMER” است که به‌منظور تشویق دانشجویان خارجی به یادگیری بهتر ترکی و استفاده فعال از آن انتشار پیدا کرده است. مرکز کاربردی و تحقیقاتی آموزش زبان ترکی دانشگاه ساکاریا که در زمینه آموزش با رویکردی نوآورانه پیش‌گام است، با انتشار روزنامه TÖMER به‌صورت آنلاین، روند یادگیری زبان ترکی دانشجویان را بهبود می‌بخشد.

این روزنامه‌های آنلاین حاوی مقالاتی هستند که توسط دانشجویان در مورد موضوعات متنوع و یا در مورد فرهنگ ترکیه نوشته شده است. در هر شماره از روزنامه عبارات فرمولی، ضرب‌المثل‌ها و اصطلاحات زبان ترکی وجود دارد. این‌ها نقش‌های مهم در زندگی فرهنگی ترکیه، داستان‌های آهنگ‌های محلی، توصیه‌هایی برای بهبود مهارت‌های زبان دانشجویان، اطلاعاتی در مورد غذاهای ترکی و تاریخ ترکیه دارد.

روزنامه تومر همچنین شامل مقالاتی در مورد فرهنگ‌ها در مناطق مختلف جهان است. دانشجویانی که قبلاً در TÖMER تحصیل کرده‌اند و از آن فارغ‌التحصیل شده‌اند، با نوشتن توصیه‌نامه‌هایی درباره این مرکز و دانشگاه ساکاریا برای دانشجویان آینده، به فرایند آماده‌سازی آنها کمک می‌کنند. شما نیز می‌توانید از وب‌سایت دانشگاه ساکاریا به روزنامه‌های آنلاین TÖMER دسترسی داشته باشید.

نویسنده آرتان بورس تاپ

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در زمینه مهاجرت در خبرنامه ما عضو شوید

دریافت آخرین اخبار
در زمینه مهاجرت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=33288

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Telegram
LinkedIn
Twitter
Email
WhatsApp