اخبار

گزارش برگزاری فشن شوی بزرگ دانشگاه آتیلیم

فشن شوی بزرگ آتیلیم

دانشگاه آتیلیم با برگزاری فشن‌شو حیرت انگیز خود، روز 19 می که روز گرامیداشت آتاتورک و عید جوانی و ورزش است، را جشن گرفت. این رخداد که در مرکز خرید آرجادیوم آنکارا برگزار شد، اولین شوی هنری دانشگاه آتیلیم در زمینه مد و طراحی نیست و سالانه در تاریخ‌های مختلف نمایش‌های بسیار حرفه‌ای و جذابی را تدارک می‌بیند.

در این فشن‌شو طراحان خبره که در دپارتمان طراحی پارچه و لباس دانشگاه آتیلیم درس می‌خوانند، کارهای خود را ارائه کردند و به فعالان این حوزه دستاوردها و دید هنری و زیبایی‌شناختی خود را نشان دادند. در ادامه می‌توانید عکس‌های این مراسم را ببینید.

دانشکده طراحی لباس اتیلیم

شوی هنری دانشگاه آتیلیم

دانشجویان طراحی لباس آتیلیم

دپاتماران طراحی پارچه و لباس

دپارتمان طراحی پارچه و لباس دانشگاه آتیلیم با در نظر گرفتن دانشجویان و حمایت از رشد حرفه‌ای و شخصی آن‌ها برنامه درسی جامع خود را تدوین کرده است. این برنامه شامل دروس نظری و کاربردی مانند طراحی پایه، مد پایدار، طراحی تجربی، پروژه‌های عملی و تاریخ هنر می‌شود که در میان برنامه‌های سایر دانشگاه های ترکیه، بسیار کاربردی‌تر و تجربه‌محور‌تر است. دانشجویان این دانشگاه به‌واسطه ارتباط مستمر با طراحان لباس و همچنین از طریق برنامه‌های نوآورانه دانشگاه این فرصت را پیدا می‌کنند که با متد آموزش مشترک در شرکت‌های پیشرو حتی پیش از فارغ‌التحصیلی، مشغول کار شوند.

دانشگاه آتیلیم برای تضمین آینده شغلی دانشجویان خود با بخش صعنت به‌طور ویژه‌ای همکاری می‌کند. به این صورت که هنرجویان با شرکت در دوره‌های کارآموزی اجباری، مهارت‌های لازم یک طراح حرفه‌ای را کسب می‌کنند. علاوه بر این، با قراردادهای آموزشی که با بسیاری از دانشگاه‌های خارج از کشور امضا شده است، امکان تحصیل در کشورهای مختلف برای دانشجویان دانشگاه آتیلیم فراهم شده است.دانشگاه آتیلیم محیطی عالی برای پرورش و رشد طراحان مد موفق به شمار می‌رود. به همین خاطر اگر قصد تحصیل در رشته طراحی مد را دارید این دانشگاه گزینه‌ای ایده‌آل برای شما محسوب می‌شود.

خبر خوب: مجموعه آرتان بورس تاپ با استفاده از تجربیات خود، توانسته است متقاضیان زیادی را در جهت اخذ پذیرش موفق در رشته‌ مد و طراحی لباس راهنمایی کند. شما هم می‌توانید با بهره‌مندی از خدمات مشاوره دپارتمان آرتان بورس تاپ جزء این متقاضیان باشید.

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در زمینه مهاجرت در خبرنامه ما عضو شوید

دریافت آخرین اخبار
در زمینه مهاجرت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=21687

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Telegram
LinkedIn
Twitter
Email
WhatsApp