offer
15% تخفیف فقط برای آرتانی‌ها
logo

نشست مؤسس دانشگاه اوزیین با دانشجویان هاروارد برگزار شد

نشست مؤسس دانشگاه اوزیین با دانشجویان هاروارد

بنیان‌گذار و رئیس هیئت امنای دانشگاه اوزیین (هوسنو اوزیین) در مدرسه بازرگانی هاروارد (HBS)، یکی از معتبرترین مدارس تجارت جهان که خود از آن فارغ‌التحصیل شده، نشست تاثیرگذاری برگزار کرد.

موضوع نشست در رابطه با آشنایی دانشجویان با مؤسس دانشگاه اوزیین و عوامل موفقیت های ایشان و تاریخچه آشنایی با دانشگاه بود. در این نشست از سرمایه‌گذاری‌های اجتماعی خانواده اوزیین برای یک میراث معنوی و کا‌رهایی که برای نهادینه سازی فعالیت‌های بشردوستانه انجام دادند نیز سخن گفته شد.

هوسنو اوزیین موسس دانشگاه اوزیین، در سال  1969 از مدرسه بازرگانی هاروارد (HBS) فارغ‌التحصیل شده و پس از گذشت 54 سال در تاریخ 20 نوامبر 2023 به همان مدرسه بازگشته و به سخنرانی برای دانشجویان در‌رابطه با زندگی‌ پربار خود پرداخته است.

ایشان بیان کرد که احساسی شگفت‌انگیز و وصف‌ناپذیر است که داستان زندگی و دستاوردهایش برای دانشجویان مدرسه‌ای که سال‌ها پیش از آن فارغ‌التحصیل شده به عنوان یک الگوی موفقیت باشد.

هوسنو اوزیین اهداف و چشم اندازهای زیادی در جهت تأسیس  دانشگاه اوزیین  داشته است. این دانشگاه به‌عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی، دانشجویان خود را قادر می‌سازد تا با فرصت‌هایی که در دانشگاه ارائه می‌دهد، شایستگی‌های خود را کشف کنند. هدف اصلی دانشگاه اوزیین این است که دانشجویانش برای دنیای تجارت مجهز شوند، چندین زبان بدانند، از طریق فعالیت‌های اجتماعی مهارت‌های جدیدی کسب کنند، خود را بهبود بخشند، با رفتن به کشورهای اروپایی با برنامه‌های مبادله یا فرصت‌های کارآموزی به یک چشم‌انداز جهانی دست یابند.

نویسنده آرتان بورس تاپ

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در زمینه مهاجرت در خبرنامه ما عضو شوید

دریافت آخرین اخبار
در زمینه مهاجرت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=44943

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Telegram
LinkedIn
Twitter
Email
WhatsApp