logo
دانشگاه صباح الدین زعیم استانبول
لوگو دانشگاه صباح الدین زعیم

دانشگاه صباح الدین زعیم

(Istanbul Sabahattin Zaim University)

location

شهر: استانبول

univercity

تعداد دانشکده: 8

univercity

نوع دانشگاه: خصوصی

rank

رتبه داخلی: 117

checked

تایید: نیست

calender

سال تاسیس: 2010

language

زبان: ترکی, انگلیسی

apply

پذیرش: TR‌‌‌ YÖS, SAT

آنچه در این مقاله خواهید خواند

دانشگاه صباح الدین زعیم (IZU) یکی از دانشگاه‌های تحقیقاتی بین‌المللیِ پیشرو در ترکیه است که با 36 رشته در مقطع کارشناسی، 65 رشته کارشناسی ارشد و 19 رشته دکترا (Ph.D.) از سراسر دنیا دانشجو می‌پذیرد. فارغ‌التحصیلان این دانشگاه از دانشگاه‌های ملی و مشهور بین‌المللی هستند که نقش برجسته‌ای در ارتقا سطح علمی آن دارند. این دانشگاه در بین 5 دانشگاه برتر غیرانتفاعی ترکیه قرار دارد و متعهد به ارائه آموزش با کیفیت بالا و انجام پژوهش و تحقیقات علمی مداوم است. از طرفی IZÜ تلاش می‌کند دوره‌ها و برنامه‌هایی را ارائه ‌دهد که دانشجویان بتوانند با دریافت مدارک تحصیلی عالی و معتبر، در دیگر دانشگاه‌های دنیا ادامه تحصیل دهند. چنانچه تمایل دارید درمورد این دانشگاه، شرایط پذیرش و ویژگی‌های آن، اطلاعات جامع و کامل کسب کنید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

تاریخچه و معرفی دانشگاه صباح الدین زعیم

دانشگاه صباح الدین زعیم در سال 2010 در شهر زیبای استانبول، بعنوان یک دانشگاه غیرانتفاعی تأسیس شده است و توسط شورای آموزش عالی ترکیه تایید گشته است. این دانشگاه آموزش خود را با 25 دانش آموزی که در سال 1889 پذیرفته شدند، آغاز کرد و در 24 آوریل 2010 به طور رسمی فعالیت خود را در دو پردیس مرکزی Halkalı و پردیس Altunizade آغاز کرده است. از طرفی قدمت پردیس تاریخی دانشگاه، با 155 هکتار زمین، به کالج کشاورزی و دامپزشکی در سال 1892 باز می‌گردد. ماموریت دانشگاه Sabahattin Zaim، ارتقا سطح تحقیقات علمی و رتبه ملی و بین‌المللی، در میان دانشگاه‌های مشابه است. همچنین این دانشگاه تلاش می‌کند تا در زمینه تحقیقات بین‌المللی پیشرو باشد و دانش‌آموزان خود را برای تبدیل شدن به افراد برجسته، همراه با تفکر انتقادی و آمادگی برای فعالیت در جایگاه‌های شایسته و مهم، حمایت کند.

ادرس دانشگاه صباح الدین زعیم کجاست؟


آدرس دقیق دانشگاه: استانبول، کوچک چکمجه، هاکالی، مرکز هالکالی، پلاک 34303

دانشگاه صباح الدین زعیم در یک فضای آکادمیک و آرام قرار دارد که با ساختمان‌های زیبا و یک فضای سبز وسیع احاطه شده است. این دانشگاه در نزدیک دانشگاه آجی بادام که یکی از بهترین دانشگاه‌های پایه ترکیه است، قرار دارد. همچنین اینکه این دانشگاه از سمت غرب فاصله چندانی با دریاچه Küçükçekmece ندارد. آدرس این دانشگاه در قسمت زیر نوشته شده است.

آدرس دو پردیس مرکزی Halkalı و پردیس Altunizade در قسمت زیر نوشته شده است.

 1. آدرس پردیس مرکزی هالکالی: استانبول، کوچوک چکمجه، خیابان هالکالی، پلاک281
 2. پردیس آلتونیزاده: استانبول، اسکودار، خیابان کوشباکیشی، آلتونیزاده، پلاک2,34662

رتبه و رنکینگ دانشگاه صباح الدین زعیم

رتبه دانشگاه صباح الدین زعیم ترکیه

دانشگاه صباح الدین زعیم استانبول یکی از برترین دانشگاه‌های خصوصی استانبول ترکیه است که به‌عنوان یک دانشگاه تحقیقات‌محور بین‌المللی فعالیت می‌کند. این دانشگاه با ارئه مدارک معتبر و عالی به فارغ‌التحصیلان خود، توانسته است در رتبه‌بندی دانشگاه EECA 2022، رتبه 351-400 را کسب کند. در مورد شاخص رنکینگ جهانی تایمز باید بگوییم که در اینجا به شاخص ارزیابی مؤثر (Impact) یا رتبه‌بندی تأثیر آموزش عالی تایمز به عنوان تنها جدول عملکرد جهانی استناد کردیم که عملکرد دانشگاه‌ها را با توجه به اهداف توسعه پایدار سازمانملل می‌سنجد. این شاخص شامل حوزه‌های تحقیق، سرپرستی، گسترش و آموزش است. رتبه و رنکینگ دانشگاه صباح الدین را در سطح‌های مختلف ملی و بین‌المللی، در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

رنکینگ دانشگاه صباح الدین زعیم 2023
سطح رتبه دهی رتبه مرجع رنکینگ
رتبه جهانی +1001 Times Higher Education
رتبه داخلی 117 Edurank

شرایط پذیرش دانشگاه صباح الدین زعیم در ترکیه

از آنجایی که دانشگاه Sabahattin Zaim یک موسسه آموزش عالی خصوصی است، شرایط پذیرش آن، از طریق شرط معدل و آزمون‌های ورودی دانشگاه است. این بدین معنی است که شما باید حداقل نمره معدل مورنیاز را داشته باشید و مدارک تعیین شده در وبسیات دانشگاه را به‌صورت آنلاین، به دانشگاه ارسال کنید. همچنین اینکه با مراجعه حضوری به واحد ثبت‌نام دانشجویان بین‌المللی، اصل مدارک خود را تحویل دهید. یادتان باشد شما باید در یکی از آزمون‌های بین‌المللی YOS یا SAT که توسط دانشگاه برگزار می‌شود، نمره حدنصاب را کسب کنید. دقت کنید اگر رشته موردنظرتان به زبان انگلیسی ارائه می‌شود، باید مدرک معتبر زبان انگلیسی داشته باشید و به دانشگاه ارائه دهید.

نکات بیشتر
یادتان نرود!

ما تمام اطلاعات لازم درباره‌ی نحوه پذیرش و شرایط تحصیل در دانشگاه استانبول را بهمراه آخرین مبالغ شهریه رشته ها و راه های گرفتن بورسیه در این دانشگاه را به روز کرده ایم.

مدارک ثبت نام دانشگاه صباح الدین زعیم استانبول

برای ثبت نام در دانشگاه صباح الدین زعیم، ابتدا باید مدارک مورد نیاز که در قسمت زیر لیست شده است را آماده کنید. سپس به دفتر امور دانشجویی دانشگاه مراجعه کنید و در آنجا ثبت نام خود را تکمیل کنید. در اینجا لیست مدارک مورد نیاز برای ثبت نام قرار داده شده است.

 • نامه پذیرش
 • پاسپورت یا کارت شناسایی
 • اصل دیپلم دبیرستان (اگر مدارک به زبان انگلیسی یا ترکی نباشد، ترجمه محضری الزامی است)
 • اصل کارنامه دبیرستان (اگر مدارک به زبان انگلیسی یا ترکی نباشد، ترجمه محضری الزامی است)
 • گواهی معادل‌سازی (Denklik Belgesi)
 • عکس های پرتره x4
 • رسید پرداخت شهریه (اگر به‌صورت 100٪ بورسیه تحصیلی دریافت کرده‌اید، پرداخت شهریه نیاز نیست)
 • گواهی مهارت زبان (در صورت نیاز)
 • 2 عدد توصیه‌نامه
 • انگیزه‌نامه
 • مجوز اقامت

آزمون های لازم برای پذیرش دانشگاه صباح الدین زعیم ترکیه

آزمون های دانشگاه صباح الدین زعیم در ترکیه

آزمون های لازم برای پذیرش دانشگاه صباح الدین زعیم ترکیه که توسط کمیته پذیرش دانشگاه تعیین شده است شامل آزمون SAT و آزمون YOS است. از طرفی شما با توجه به زبان آموزشی برنامه دانشگاهی خود، باید در یکی از آزمون‌های مهارتی ترکی، انگلیسی و عربی شرکت کنید. در قسمت زیر جدول آزمون‌های موردنیاز همراه با نمره حدنصاب قبولی در این دانشگاه تهیه شده است.

CEFR TOEFL-IBT PTE (Akademik) YDS / ÜDS
C1 and Over 95 – 120 77 – 90 79 – 100
B2 72 – 94 55 – 76 60 – 78
B1 42 – 71 30 -54 40 – 59
A2
A1

پذیرش بدون کنکور دانشگاه زعیم ترکیه

از آنجایی که دانشگاه Sabahattin Zaim یک موسسه آموزش عالی خصوصی است، امکان دریافت پذیرش بدون کنکور در آن وجود دارد. اگرچه لازمه آن این است که دانشجویان نمره معدل حدنصاب را داشته باشند و در یکی از آزمون‌های ورودی دانشگاه شرکت کنند. همچنین مهم است بدانید که با توجه به اینکه این دانشگاه خصوصی است، شهریه آن بالاتر از دانشگاه‌های دولتی مشابه است. اما نگران نباشید چراکه این دانشگاه بورسیه‌های متعددی را با شرایط مختلف، برای دانشجویان واجدشرایط درنظر گرفته است.

شهریه دانشگاه صباح الدین زعیم در سال 2024

دانشگاه صباح الدین زعیم یکی از دانشگاه‌های خصوصی ترکیه است که با ارائه انواع بورسیه‌های تحصیلی و تخفیف‌های ویژه تحصیلی سعی کرده است، امکان پرداخت شهریه را برای دانشجویان، ممکن سازد. اما به‌طورکلی شهریه رشته‌های کارشناسی برای سال تحصیلی 2022-2023، 5.750 دلار (با احتساب مالیات بر ارزش افزوده) در سال، برای دانشجویان ملی و بین‌المللی است.

شهریه دانشگاه صباح الدین زعیم سال 2024
نام رشته شهریه (دلار)
آموزش زبان عربی 7.000
معماری 7.000
مدیریت کسب‌وکار 7.000
مهندسی کامپیوتر 7.000
اقتصاد 7.000
مهندسی برق 7.000
آموزش زبان انگلیسی 7.000
راهنما و مشاوره روانشناسی 7.000
مدیریت سلامت 7.000
تاریخ 7.000
مهندسی صنایع 7.000
معماری داخلی و طراحی محیط 7.000
کسب‌وکار و امور مالی بین‌المللی 7.000
اقتصاد و دارایی اسلامی 7.000
علوم اسلامی 7.000
حقوق 7.000
پرستاری 7.000
تغذیه و رژیم غذایی 7.000
علوم سیاسی و روابط بین‌الملل 7.000
آموزش پیش‌دبستانی 7.000
روانشناسی 7.000
آموزش ریاضی متوسطه 7.000
مددکاری اجتماعی 7.000
جامعه‌شناسی 7.000
مهندسی سخت‌افزار 7.000
تدریس آموزش ویژه 7.000
آموزش زبان ترکی 7.000

بورسیه دانشگاه زعیم استانبول

دانشگاه Sabahattin Zaim استانبول یک دانشگاه خصوصی است که رسالت خود را ارائه آموزش با‌کیفیت برای اقشار مختلف دانشجویان قرار داده است. در این راستا تقریباً 63٪ از تمام هزینه‌های تحصیلی دانشجویان بین‌المللی را با ارائه بورسیه‌های تحصیلی مناسب از طریق یارانه پرداخت می‌کند. دراین میان آزمون ISE یک آزمون رسمی است که هرساله توسط دانشگاه زعیم استانبول برگزار می‌شود و متقاضیان تحصیل در این دانشگاه برای دریافت بورسیه، باید در این آزمون شرکت کنند. از طرفی یادتان باشد که اکثر بورسیه‌ها برای دانشجویان در مقطع کارشناسی است و همه متقاضیان می‌توانند در هنگام ثبت‌نام در رشته موردنظرشان، برای دریافت بورسیه تحصیلی نیز اقدام کنند. اگرچه یادتان باشد حتما در قسمت بورسیه‌ها قبل از تاریخ مشخص‌شده، درخواست خود را ثبت کنید.

در جدول زیر میزان بورسیه‌های تحصیلی مختلف این دانشگاه را برایتان قرار داده‌ایم.

شهریه سالیانه سال تحصیلی 2022-2023 برای دانشجویان بین المللی
میزان بورسیه شهریه + مالیات بر ارزش افزوده
بدون بورسیه 5.750 دلار
25% بورسیه 4.312,50 دلار
50% بورسیه 2.875 دلار
100% بورسیه 0 دلار

نکته: شهریه رشته‌های کارشناسی برای سال تحصیلی 2022-2023، 5.750 دلار (با احتساب مالیات بر ارزش افزوده) در سال برای دانشجویان ترکیه و بین‌المللی است. همچنین دو نوع دیگر بورسیه تحصیلی در این دانشگاه وجود دارد که اطلاعات آن‌ها در قسمت زیر تهیه شده است.

بورسیه شایستگی تحصیلی

این بورسیه تحصیلی براساس معدل اعطا می‌شود که سه دانشجوی برتر در ترم هر تحصیلی آن را دریافت می‌کنند. به‌طورکلی حقوق بورسیه شامل دانشجویان رتبه اول 100٪ بورسیه تحصیلی، دانشجویان رتبه دوم 75٪ کمک هزینه تحصیلی اضافی و دانشجویان رتبه سوم 50٪ کمک هزینه تحصیلی، می‌شود. یادتان باشد که دانشجویان باید رتبه خود را روی میانگین بالای 3.0 حفظ کنند تا بتوانند بورس تحصیلی را دریافت کنند.

تخفیف خواهر و برادر / همسر

به هر خواهر و برادر و همسری که در همان مقطع، در این دانشگاه تحصیل کنند میزان 10 درصد تخفیف در شهریه‌ای که باید بپردازند، داده می‌شود. این تخفیف تا زمانی که دانشجویان همزمان در حال تحصیل هستند، معتبر است. جهت اینکه تخفیف خواهر و برادر یا همسر در شهریه شما اعمال شود، شما باید قبل از تاریخ‌های ثبت نام و پرداخت شهریه، با مدارک خود مبنی بر خواهر و برادر یا همسر بودن خود، به دبیرخانه کل دادخواست بنویسید و درخواست تعریف تخفیف کنید..

توجه: به درخواست‌های تخفیف خواهر و برادر یا همسری که بعد از تاریخ ثبت نام ارسال می‌کنید، سال تحصیلی آینده رسیدگی می‌شود.

شرایط پذیرش بورسیه دانشگاه

دانشگاه زعیم استانبول با برگزاری آزمون بین‌المللی International Student Exam فرصت بسیار خوبی را برای دریافت بورسیه تحصیلی به دانشجویان، به‌ویژه در مقطع کارشناسی فراهم کرده است. آزمونISE یک آزمون رسمی است که هرساله توسط دانشگاه زعیم استانبول برگزار می‌شود و توسط برخی از موسسات آموزش عالی دیگر نیز به رسمیت شناخته شده است. بنابراین ما به متقاضیان تحصیل در این دانشگاه توصیه می‌کنیم که در این آزمون شرکت کنند و از شانس دریافت بورسیه تحصیلی استفاده کنند. اما به‌طورکلی 20 درصد از متقاضیان توسط کمیته بورس تحصیلی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و شانس دریافت حداقل 25 درصد بورس تحصیلی دارند. همچنین 5 درصد از متقاضیان شانس دریافت حداقل 50 درصد بورسیه تحصیلی را دارند.

بورسیه دانشگاه Sabahattin Zaim

دانشکده های دانشگاه Sabahattin Zaim

دانشگاه صباح الدین زعیم دارای 7 دانشکده است که در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های مختلف دانشجو می‌پذیرد. در قسمت زیر لیست تمام دانشکده‌های این دانشگاه تهیه شده است.

 • دانشکده تعلیم و تربیت
 • دانشکده حقوق
 • دانشکده علوم انسانی و اجتماعی
 • دانشکده علوم اسلامی
 • دانشکده علوم بازرگانی و مدیریت
 • دانشکده فنی و مهندسی و علوم طبیعی
 • دانشکده علوم بهداشت

رشته های دانشگاه زعیم

دانشگاه زعیم در 36 رشته در مقطع کارشناسی، 65 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و 19 رشته در مقطع دکترا (Ph.D.) از تمام کشورهای دنیا، پذیرای دانشجویان است. در ادامه متن، نام 10 رشته پرطرفدار این دانشگاه قرار داده شده است.

 • پرستاری
 • حقوق
 • روانشناسی
 • مهندسی برق
 • معماری
 • مهندسی کامپیوتر
 • زبان و ادبیات انگلیسی
 • مدیریت کسب و کار
 • آموزش ابتدایی
 • تربیت بدنی و آموزش ورزش
نکات بیشتر
از قلم نیندازید!

هر آنچه درباره‌ی نحوه پذیرش و آخرین شهریه های دانشگاه ها برای تحصیل پرستاری در ترکیه نیاز دارید را بهمراه شرایط بورسیه بازار کار و درامد این رشته، در اینجا بخوانید.

پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه زعیم

به‌طورکلی متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه صباح الدین زعیم در مقطع کارشناسی ارشد می‌توانند در رشته‌های مختلفی درس بخوانند. اما برای دریافت پذیرش در هر کدام از رشته‌ها باید در آزمون ورودی دانشگاه شرکت کنند و نمره حدنصاب را کسب نمایند. نام 5 رشته‌ مهم و پرطرفدار موجود در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه، در قسمت زیر لیست شده است.

 • پرستاری داخلی
 • حقوق
 • مهندسی کامپیوتر
 • روانشناسی بالینی
 • مطالعات و مدیریت شهری

پذیرش دکتری دانشگاه زعیم

چندین رشته‌ متنوع در مقطع دکتری، برای متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه زعیم را دارند وجود دارد. اگرچه دانشجویان جهت ادامه تحصیل در مقطع دکتری در این دانشگاه هم، باید در آزمون ورودی دانشگاه شرکت کنند و نمره حدنصاب را کسب نمایند. نام 5 رشته‌ پرطرفدار این دانشگاه در مقطع دکتری را،در قسمت زیر مشاهده می‌کنید.

 • حقوق عمومی
 • زبان و ادبیات انگلیسی
 • روانشناسی
 • مدیریت کسب و کار
 • شهرسازی و تحولات شهری

امکانات دانشگاه صباح الدین زعیم

واحد آموزشی تاسیسات دانشگاه، امکاناتی ازجمله سالن‌های غذاخوری، سالن‌های جلسه و کنفرانس، امکانات ورزشی و بهداشتی مناسبی را برای دانشجویان این دانشگاه درنظرگرفته است. همچنین این دانشگاه دارای چندین کتابخانه مجهز با منابع، کتاب، مقالات و پایان‌نامه‌های موردنیاز دانشجویان است که امکان دسترسی به آن‌ها برای تمام دانشجویان، کارکنان دانشگاهی و اداری فراهم شده است. از طرفی پردیس مرکزی Halkali دانشگاه Sabahattin Zaim استانبول دارای امکانات و فضاهای ورزشی باز و سرپوشیده است. همچنین علاوه‌بر سالن ورزشی، سالن‌های بدنسازی نیز در خوابگاه‌ها و مهمانسراها وجود دارد تا دسترسی دانشجویان بین‌المللی آسان باشد.

در قسمت زیر لیست دیگر امکانات این دانشگاه را مشاهده می‌کنید:

 • 33 باشگاه دانشجویی فعال
 • وجود 9 انجمن دانشجویی
 • ارائه کنفرانس‌ها، تورنمنت‌های ورزشی، کارگاه‌ها و سفرهای دانشجویی
 • خدمات و امکانات فیزیکی دانشگاه برای دانشجویان معلول.
 • سالن ورزشی سرپوشیده
 • استادیوم
 • زمین گلف (2500 متر مربع و 18 بخش)
 • مرکز تناسب اندام مدرن
 • مرکز تناسب اندام در خوابگاه ها و مهمانسراها
 • زمین تنیس
 • تنیس روی میز
 • زمین بسکتبال و والیبال
 • منطقه تیراندازی با کمان،
 • دوره های قایقرانی دریاچه (Kucukcekmece)

امکانات صباح الدین زعییم

خوابگاه دانشگاه صباح الدین زعیم

به‌طورکلی دانشگاه صباح الدین زعیم برای دانشجویان بین‌المللی، یک محیط گرم و صمیمی در مهمانخانه‌های دانشجویی درنظرگرفته است. این دانشگاه متعهد است که در طول تحصیلات آکادمیک دانشجویان، خدمات مهمانسرای دانشجویی را در محیطی امن و آرام ارائه دهد و شرایط بسیار مناسبی را برای اسکان دانشجویان فراهم کند.

یادتان باشد قبل از شروع ترم تحصیلی برای رزرو این مهمانسراها باید درخواست ثبت کنید و نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را به آدرس international@izu.edu.tr ارسال کنید. درخواست شما از طریق ایمیل توسط مدیریت مهمانخانه‌های دانشجویی IZU دریافت می‌شود و با شما تماس گرفته می‌شود.

جمع بندی

باتوجه به توضیحاتی که در این مقاله داده‌ایم، شما می‌توانید تمام اطلاعات جامع و لازم راجع به دانشگاه صباح الدین زعیم ترکیه را یکجا مطالعه کنید. همچنین سعی کردیم تا شرایط پذیرش، ویژگی‌های شاخص و امکانات این دانشگاه را برایتان توضیح دهیم. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را درمورد ادامه تحصیل در رشته موردنظرتان در این دانشگاه بگیرید. چنانچه اگر سوالی درمورد پذیرش دانشگاه زعیم دارید، آن را با ما و بقیه درمیان بگذارید. قطعا در کم‌تر از 24 ساعت همکاران ما در تیم آرتان بورس تاپ، به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

سوالات خود را از ما بپرسید

پینار میرزایی
پینار میرزایی

سوالات متداول دانشگاه صباح الدین زعیم

خیر، مدرک دانشگاه زعیم مورد قبول وزارت بهداشت ایران نیست.
خیر، مدرک دانشگاه زعیم مورد قبول وزارت علوم ایران نیست.
دانشجویان برای پذیرش در این دانشگاه باید در آزمون‌های بین‌المللی یوس و ست، شرکت کنند و همچنین برای دریافت بورسیه تحصیلی باید در آزمون‌ ISE نمره حدنصاب را کسب کنند.
بله، دانشجویان دانشگاه صباح الدین زعیم با شرکت در آزمون ISE می‌توانند از بورسیه‌های 25% تا 100% دانشگاه بهره‌مند شوند.
بله، این دانشگاه بدون آزمون ورودی هم به دانشجویان، بر اساس شرط معدل، پذیرش می‌دهد.
بله، این دانشگاه از طریق مهمانخانه‌های دانشجویی به دانشجویان بین‌المللی اسکان می‌دهد.
آیا این مطلب برایتان مفید بود؟
میانگین امتیاز 5 از 5 | از مجموعه 1 رای
Telegram WhatsApp Twitter
دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=8497
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
آدرس ایمیل
دانشگاه مد نظر خود را نام ببرید
رشته مد نظر خود را نام ببرید
زبان آموزشی
مقطع تحصیلی
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
تصویر گذرنامه
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
تصویر دیپلم
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
پیش دانشگاهی
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
ریز نمرات 3 ساله
حداکثر اندازه فایل: 2 مگابایت
1
گام اول
اطلاعاتت رو چک کن
2
گام دوم
مدارکت رو بارگذاری کن
3
گام سوم
تا اینجا بیای تمومه
درخواست شما ثبت می‌شود. در صورتی که نیاز به ویرایش ندارید تایید نهایی کنید “منتظر خبر های خوب از طرف آرتان باش”

از آرتان پذیرش بگیر

جایزه میلیونی برنده شو!

آرتان بورس تاپ تمایل دارید از جدیدترین ظرفیت ها و فرصت های مهاجرتی باخبر شوید.
نه بعدا
بله حتما