a

 

Facebook

Twitter

کپی رایت 2019 دپارتمان آرتان بورس تاپ.
تمامی حقوق محفوظ است.

9:00 - 20:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

09229329200

مشاوره تحصیل در ترکیه

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 
آرتان بورس تاپ > آزمون های دانشگاه های ترکیه  > آزمون sat، ثبت نام در آزمون اس ای تی ۲۰۲۰

آزمون sat، ثبت نام در آزمون اس ای تی ۲۰۲۰

آزمون SAT | آزمون اس ای تی

آزمون SAT را می توان به عنوان یکی از مهم ترین آزمون هایی دانست که اگر قصد دارید در کشوری دیگر مخصوصا ترکیه تحصیل کنید نیاز دارید که مدرک آن را کسب کنید. اگر شما نیز قصد دارید در یکی از دانشگاه های معتبر پذیرش بگیرید و به تازگی نام آزمون اس ای تی به گوشتان خورده و نمی دانید که چیست و چگونه باید برای آن اقدام نمایید باید بگوییم ما در این صفحه به شما چگونگی ثبت نام آزمون SAT را خواهیم گفت ، همچنین زمان برگزاری آزمون sat 2020 و اینکه آزمون اس ای تی چیست را به صورت کامل برایتان توضیح خواهیم داد.

پس برای آگاهی یافتن از این موارد با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا به صورت کامل هرچه که از آزمون sat نیاز دارید را متوجه شوید.

برای دریافت هرگونه مشاوره پیرامون آزمون sat می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

قبولی آزمون sat

یا می توانید فرم زیر را پرکنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

# آزمون اس ای تی 

# آزمون sat ترکیه چیست ؟

#زمان برگزاری آزمون sat 2020

# نقش آزمون SAT در پذیرش دانشگاه های ترکیه

# قسمت های مختلف آزمون SAT

# بخش خواندن یا درک مطلب 

# بخش ریاضی 

# نتایج دانش آموزان آرتان بورس تاپ در آزمون SAT

# جمع بندی

آزمون اس ای تی

برای قبولی در دانشگاه های دنیا نیازهایی را باید برطرف سازید مانند زبانی که قرار است در آن دانشگاه با آن مکالمه کنید و یا اگر قصد دارید در رشته ای تحصیل نمایید که نیاز است از علوم شما نسبت به علم ریاضی آگاهی پیدا شود باید علوم شما مورد ارزیابی قرار گیرد.

این آزمایش ها باید به گونه ای باشد که مورد تایید تمامی مراکز آموزشی و دانشگاه های معتبر جهانی باشد. از همین رو آزمون هایی تهیه شده است که دانشجو با گذراندن آن آزمون بتواند تاییدیه حضور در آن دانشگاه را اخذ نماید.

این آزمون ها گاه ممکن است مختص به خود هر دانشگاه باشد و یا ممکن است یک آزمون کلی و یکسان برای چندین دانشگاه باشد.

آزمون sat ترکیه

در آمریکا برای قبولی در دانشگاه ها دو آزمون  SAT و ACT وجود دارند که برای پذیرش در دانشگاه مورد نظر ، دانشجوها باید این آزمون ها را سپری کنند. اما این آزمون ها تنها مختص کشور آمریکا نیستند و اگر فردی بتواند آزمون اس ای تی خود را با موفقیت بگدراند و مدرک معتبر خود را دریافت کند می تواند در سایر دانشگاه های معتبر جهانی نیز حضور داشته باشد.

در واقع سطح آزمون sat و act یک سطح استاندارد برای دانشجویان می باشد و ملاکی معتبر برای دانشگاه که بتواند افراد را ساده تر و با اطمینان خاطر انتخاب نماید.

با این اوصاف بسیاری از دانشگاه ها مدرک معتبر آزمون اس ای تی را می توانند از شما به عنوان ورودی دانشگاه قبول نمایند ، در این بین برای پذیرش در بسیاری از دانشگاه کشور ترکیه شما نیاز دارید تا در آزمون sat نمره قبولی را کسب نمایید. مسلما هرچه نمره شما در آزمون اس ای تی بیشتر و بهتر از سایر درخواست کنندگان باشد شانس شما برای قبولی در دانشگاه مورد نظر نسبت به سایرین بیشتر خواهد بود.

البته باید به این موضوع اشاره کنیم ، هنگامی که یک آزمون به صورت بین المللی برگزار می شود ، سختی های خود را نیز به همراه دارد. این سختی ها برای شناختن و تشخیص دانشجویان خبره در هر آزمون می باشند. بنابراین آزمون sat نیز از این قاعده مستثنا نیست

 

برای دریافت هرگونه مشاوره پیرامون آزمون sat می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

قبولی آزمون sat

 

امروزه دانشگاه های معتبر کشور های ترکیه ، نروژ ، انگلیس ، استرالیا ، کانادا ، آمریکا و … از این مدرک برای پذیرش دانشجوهای خود استفاده می نمایند. پس گفتنی است که اهمیت آزمون اس ای تی بیش از تصور عمومی است و یکی از مهم ترین ملاک های انتخاب دانشجویان دانشگاه های معتبر سطح جهانی است

اگر شما نیز به دنبال قبولی در این آزمون می باشید چندان نگران نباشید ، مجموعه آرتان بورس تاپ با چندین سال سابقه در این زمینه و همراهی بسیاری از دانشجویان برای قبولی در این آزمون می تواند با اطمینان خاطر به شما بگوید که اگر راهبردهای مارا برای قبولی در این آزمون پیش ببرید قبولی شما تا بالای ۹۰ درصد تضمین خواهد شد

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آزمون SAT ترکیه چیست؟

آزمون SAT در واقع یکی از مهم ترین آزمون هایی می باشد که نمره آن نقش مهمی در قبولی افراد در دانشگاه های انگلیسی زبان ترکیه و تمامی دانشگاه های مورد تایید آن را ایفا می کند. آزمون SAT مخفف عبارت Scholastic Assessment Test و به معنی آزمون استعداد تحصیلی است.
آزمون اس ای تی توسط موسسه خصوصی و غیر انتفاعی هیئت کالج برد آمریکا پایه گذاری شده است و حق امتیاز آن برای این کالج محفوظ می باشد. این خدمات به نمایندگی از هیئت کالج برد توسط سرویس تست آموزشی اداره می شود، که تا همین اواخر SAT را نیز توسعه داده بود.

آزمون اس ای تی برای ارزیابی میزان آمادگی دانشجویان برای دانشکده ها در نظر گرفته شده است تا بتوان معیار مناسبی از توانایی هر دانشجو در اختیار داشت. SAT در ابتدا به گونه ای طراحی شده بود که با برنامه های درسی دبیرستان مطابقت نداشته باشد ، اما تغییر چندین مورد برای نسخه SAT که در سال ۲۰۱۶ انجام شد باعث شد کارها به گونه ای دیگر انجام شوند.

آزمون اس ای تی در دو نوع اراده شده است که در ادامه به بررسی هرکدام می پردازیم:

General SAT : این آزمون برای افرادی است که برای گرفتن پذیرش از مراکز آموزشی می خواهند اقدام نمایند
Subject SAT : این آزمون نیز برای افرادی است که قصد دارند از دانشگاه های معتبر اقدام به دریافت پذیرش نمایند

پس با احتساب این موضوع باید فهمیده باشید که ملاک بسیاری از دانشگاه ها برای پذیرش دانشجو قبولی در آزمون sat و گرفتن نمره خوب و قابل قبول می باشد. در رشته هایی که متقاضی زیادی برای آن وجود دارد ، مثل رشته پزشکی و دندانپزشکی ، دانشجویان باید بتوانند نمره حداقلی ۱۱۰۰ را برای دانشگاه های ترکیه اخذ کنند.

در مورد سایر دانشگاه های مطرح دنیا و برای اطلاع و آگاهی از نمره قابل قبول این دانشگاه ها ، نیاز است تا به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کنید و ببینید رشته مورد نظر شما چه امتیازی را می خواهد.

زمان برگزاری آزمون sat 2020

زمان برگزاری این آزمون به دودسته تقسیم می شود:

افراد ساکن ایالت متحده آمریکا: در ایالت متحده ، آزمون ست ۷ بار در سال انجام می شود که متقاضی می تواند در زمان های اعلام شده برای ثبت نام ، اقدام به ثبت نام کند. معمولا ثبت نام آزمون ها یک ماه قبل از برگزاری آزمون اصلی انجام می شود. ماه هایی که آزمون ست در آمریکا برگزار می شود به صورت زیر است:
۱- مارس
۲- می
۳- ژوئن
۴- آگوست
۵- اکتبر
۶- نوامبر
۷- دسامبر

سایر کشور های جهان: ساکنین سایر کشورها از جمله کانادا ، انگلیس ، استرالیا ، آلمان ، ترکیه ، ایران و … نیز می توانند تقریبا یک ماه قبل از آزمون اقدام به ثبت نام در آزمون سات کنند. برای ثبت نام آزمون می توانید با مراجعه به سایت ، اقدام به ثبت نام کنید، اما اگر فکر می کنید که توانایی این کار را ندارید بهتر است با مشاوران و کارشناسان دپارتمان ما تماس بگیرید تا ثبت نام شما را به صورت اصولی و درست انجام دهند.

نکته مهمی که در این باره باید بدانید این است که ، اگر در زمان تعیین شده موفق به ثبت نام آزمون نشدید می توانید با پرداخت جریمه و در زمان مهلت داده شده مجددا ثبت نام کنید.

نقش آزمون SAT در پذیرش دانشگاه های ترکیه

نقش آزمون sat در پذیرش دانشگاه های ترکیه

در مورد تاثیر این آزمون در دانشگاه های مختلف سرتاسر جهان صحبت کردیم ، اما یکی از کشورهایی که دانشگاه های آن اهمیت زیادی به مدرک آزمون اس تی می دهند ، کشور ترکیه می باشد.

دانشگاه های انگلیسی زبان ترکیه اگر شاهد این باشند که شما توانسته باشید در آزمون SAT رتبه قابل قبولی را کسب نمایید از شما استقبال خواهند کرد و شما می توانید پذیرش این دانشگاه ها را بدست آورده و با خیالی آسوده در این دانشگاه ها تحصیل نمایید.

مسلما نقش آزمون sat در قبولی دانشگاه های انگلیسی زبان کشور ترکیه انکار ناپذیر است و توصیه اکید ما این است که اگر تمایل دارید تا در این نوع از دانشگاه های ترکیه مشغول به تحصیل شوید ابتدا آزمون sat را به بهترین حالت ممکن خود سپری کنید تا بتوانید تا حد جدی ای قبولی خود را تضمین نمایید.

دپارتمان آرتان بورس تاپ هموراه کوشیده است تا بتواند با اعزام دانشجو به ترکیه آن هم بدون دردسر ، زمینه ای سالم را برای تحصیل هم وطنانمان در بهترین دانشگاه های ترکیه ایجاد نماید. برای همین موضوع اگر شما نیز علاقه دارید در آزمون SAT شرکت کرده و بتوانید نمره قابل قبولی را کسب کرده و از این طریق نیز بتوانید بورسیه تحصیلی دانشگاه های ترکیه را بدست آورید می توانید با همکاران ما تماس گرفته و از راهنمایی های آنها در جهت شرکت در آزمون SAT برخوردار شوید

یکی از مهمترین مزیت های آزمون sat این است که شما با دادن این آزمون می توانید در بیشتر دانشگاه های سطح جهانی حضور داشته باشید. آزمون sat آزمونی است که توسط موسسه کالج برد آمریکا برگزار می‌شود بنابراین شما می‌توانید در تمامی دانشگاه‌هایی که این مدرک را قبول دارند پذیرش گرفته و تحصیل کنیداز همین رو آزمون اس ای تی را به عنوان یکی از معتبرترین آزمونهای ورودی دانشگاه‌ها می شناسند.

دانشگاه های ترکیه نیز از این امر به دور نیستند و دانشگاه‌های بزرگ ترکیه با این آزمون دانشجو می پذیرند برای قبولی در رشته های دندانپزشکی و پزشکی نیازمند این هستیم که در این آزمون رتبه قابل قبولی را کسب نمایید

برای دریافت هرگونه مشاوره پیرامون آزمون sat می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

قبولی آزمون sat

پذیرش در دانشگاه های اروپایی و آمریکایی

یکی از سوالاتی که بسیاری از متقاضیان از ما می پرسند این موضوع است که بعد از گرفتن نتیجه خوب و قبولی در آزمون sat می توانند برای دانشگاه های اروپایی یا آمریکایی و کانادایی اقدام کنند یا نه؟

در جواب به این سوال باید بگوییم که بله ، هر دانشگاهی که با مدرک sat پذیرش داشته باشد ، شما می توانید با در دست داشتن مدرک sat خود پذیرش آن دانشگاه را به راحتی اخذ کنید.

البته نکته ی مهمی که در پذیرش دانشگاه های اروپایی و آمریکایی باید مد نظر داشته باشید این موضوع می باشد که ابتدا ، باید بررسی کنید که چه امتیازی برای رشته دانشگاهی مورد نظرتان نیاز است ، چرا که ممکن است به عنوان مثال دانشگاهی در آلمان با امتیاز ۱۴۰۰ شما را به عنوان دانشجوی رشته پزشکی بپذبرد اما دانشگاهی در ترکیه با امتیاز ۱۴۵۰ نیز شما را پذیرش نکند. پس قبل از هرچیز نمرات قبولی برای تحصیل در دانشگاه مورد نظر خودتان را از طریق وبسایت های دانشگاه ها پیگیری نمایید.

قسمت های مختلف آزمون SAT

آزمون SAT از قسمت های مختلفی تشکیل شده است تا توانایی های داوطلب را در زمینه های مختلفی که نیاز است مورد سنجش قرار دهد. ۳ قست مجزا که توانایی های علمی و عملی داوطلب را به چالش می کشد. در ادامه قصد داریم این ۳ بخش را به طور کامل به شما عزیزان توضیح دهیم.

بخش های مختلف آزمون SAT

بخش های مختلف آزمون اس ای تی عبارت است از:

 1. ریاضی
 2. درک مطلب و زبان انگلیسی
 3. انشاء.

نمره دو بخش اول عددی بین ۲۰۰ تا ۸۰۰ خواهد بود و نمره بخش سوم از ۱ تا ۶ حساب می شود. در آخر تمامی نمره ها بررسی شده و کارنامه آزمون به شما تحویل داده می شود. چگونگی نمره دهی آزمون SAT را در بخش های بعدی به طور مفصل شرح خواهیم داد. در جدول زیر می توانید به خوبی بخش های مختلف آزمون اس ای تی و مدت زمان هر کدام را مشاهده کنید.

 

          بخش های مختلف آزمون             تعداد کل سوالات       مدت زمان و موضوع سوالات
  خواندن موضوعی Critical Reading         ۲ قسمت ۲۵ دقیقه ایی
۱ قسمت ۲۰ دقیقه ایی
          ۴۸ Passage-Based

۱۹ Sentence Completions

             ریاضی Math          ۲ قسمت ۲۵ دقیقه ایی

۱ قسمت ۲۰ دقیقه ایی

           ۴۴ Multiple Choice

۱۰ Grid-Ins

         نوشتاری  Writing          ۱ مقاله ۲۵ دقیقه ایی

۱ قسمت ۲۵ سوالی

۱ قسمت ۱۰ سوالی

      ۲۵ Improving Sentences

۱۸ Identifying Sentence Errors

۶ Improving Paragraphs

بخش خواندن یا درک مطلب

این بخش تشکیل شده از سوالاتی تشریحی و تستی می باشد، که تعداد سوالات تستی از تشریحی ها بیشتر می باشد. اگر در جدول بالا توجه کرده باشید این بخش از آزمون از دو بخش ۲۵ دقیقه ای و یک بخش ۲۰ دقیقه ای تشکیل شده است که ۶۵ دقیقه برای جواب دادن به سوالات و ۵ دقیقه زمان مرور می باشد. سوالات این بخش بیشتر دایره لغات و درک مطلب شرکت کنندگان را به چالش می کشد.

بخش خواندن و درک مطلب آزمون اس ای تی از ۵ متن تشکیل شده است که هرکدام حدود ۱۰ یا ۱۱ خط را در بر میگیرد. مباحثی که از عموما از آن ها سوال می آید شامل موضوعاتی مانند: متون ادبی کلاسیک، زیست شناسی، جامعه شناسی، روانشناسی، اقتصاد، زمین شناسی، فیزیک، شیمی ، جدول ، نمودار می باشد. در این بخش از آزمون به سوالاتی که اشتباه جواب دهید نمره منفی تعلق نمی گیرد.

همانطور که در جدول بالا نیز اشاره کردیم امتیاز این بخش بین ۲۰۰ تا ۸۰۰ می باشد و به طور میانگین دانشجویانی که تا الان شرکت کرده اند نمره ۴۹۷ را به دست آورده اند. بنابراین برای اینکه بتوانید نمره ای بالاتر از میانگین دانشجویان کسب کنید و در رشته ها و دانشگاه های تراز اول تحصیل کنید باید تلاشی جدی داشته باشید.

بخش ریاضی

بخش ریاضی آزمون SAT

این بخش از آزمون SAT تشکیل شده از سوالات آمار، هندسه، مثلثات و احتمال می باشد. اکثر سوالات در این بخش ۴ گزینه ای می باشد. اما چند سوال تشریحی نیز دارد که باید بتوانید خودتان به آن ها به صورت کامل جواب دهید.

سوالات این بخش نمره منفی ندارد و اگر روی گزینه ها شک داشتید بهتر است یکی از آن ها را انتخاب کنید. تعداد سوالات و مدت زمان پاسخگویی به آن ها را در جدول بالا آورده ایم. به دلیل این که دانش آموزان ایرانی در دوران دبیرستان  ریاضیات را به صورت تخصصی تر کار کرده اند به سوالات این بخش به راحتی می توانند جواب دهند. امتیاز این بخش نیز مانند بخش قبل بین ۲۰۰ تا ۸۰۰ می باشد.

در بخش ریاضی در برخی از سوالات می توان با استفاده از ماشین حساب به سوالات پاسخ داد و برخی دیگر از سوالات بدون استفاده از ماشین حساب می باشد.

سطح سوالات نیز معمولا به صورت متوسط رو به سخت می باشد و برای پاسخ دادن به سوالات ریاضی آزمون sat باید آمادگی خوبی برای این آزمون داشته باشید.

بخش انشا

یکی دیگر از بخش هایی که در آزمون اصالتی وجود دارد بخش انشا است، بخش انشا بخشی است که به دلخواه شما می توانید آنرا بنویسید یا ننویسید برای این بخش یک ساعت زمان در نظر گرفته شده است و دانشجو به دلخواه می‌تواند این کار را انجام دهد در مجموعه شما در آزمون sat سه ساعت زمان خواهید داشت و بعلاوه انشا زمان‌تقریبی شما نزدیک ۴ ساعت خواهد بود.

قبولی در آزمون sat با آرتان بورس تاپ

تصاویر زیر فقط تعداد محدودی از دانش آموزان دپارتمان آرتان بورس تاپ می باشند که توانسته اند در آزمون SAT موفقیت چشمگیری را کسب کنند. قابل ذکر است با نمره های کسب شده توسط این دانش آموزان می توان در هر دانشگاهی که با آزمون SAT دانشجو می پذیرند بورسیه کامل شد.

 

 

نتایج آزمون SAT نتایج آزمون اس ای تی SAT نتایج آزمون نتایج آزمون SAT آرتان بورس تاپنتیجه قبولی تضمینی در SATنتایج آزمون سات ترکیهنتایج آزمون اس ای تی آرتان بورس تاپ قبولی 100 درصد در آزمون SAT نتایج قبولی در آزمون SAT

توجه : ۴ تصویر آخر کارنامه های جدید کالج بورد می باشد . اگر روی تصاویر کلیک نمایید بزرگ تر می شوند.

 

برای دریافت هرگونه مشاوره پیرامون آزمون sat می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

قبولی آزمون sat

کسب نمره بالا آزمون sat، پذیرش دانشگاه های دولتی ترکیه

اما سوال مهمی که در اینجا مطرح می‌شود این است که آیا می توانم با آزمون sat ترکیه پذیرش دانشگاه های معتبر و دولتی ترکیه را دریافت نمایم یا خیر؟ در جواب به این سوال باید بگویم که بله آزمون اس ای تی با توجه به سطح بالایی که دارد مورد تایید بیشتر دانشگاه های دولتی ترکیه می باشد از همین رو دانشگاه هایی هستند که ورودی آنها فقط و فقط با آزمون sat و دانشگاه‌های دیگر با آزمون sat و yos می باشند به خاطر همین موضوع می‌توان انتظار داشت زمانی که شما در آزمون اس ای تی ترکیه خوش بدرخشید پذیرش دانشگاه های دولتی ترکیه را نیز دریافت کنید.

رشته های فراوانی نیز برای ورود به دانشگاه ها از طریق آزمون اس ای تی وجود دارد. از محبوب ترین رشته هایی که ایرانیان تقاضای زیادی برای آن دارند رشته هایی مثل : پزشکی ، دندانپزشکی ، فیزیوتراپی ، هنر ، معماری و … بوده است.

رشته ای که در چند سال اخیر مورد توجه دانشجویان قرار گرفته ، رشته هنر در دانشگاه های مطرح ترکیه می باشد. از آنجایی که برخی محدودیت ها در ایران برای این رشته وجود دارد ، کشور ترکیه مقصد مناسبی برای دانشجویان هنر ایرانی شده است و دانشجویان ایرانی نیز توانسته اند نتایج فوق العاده ای در این رشته بگیرند

آیا آزمون sat به صورت آنلاین نیز برگزار می شود؟

از آنجایی که امروزه ، آزمون های آنلاین نقش پر رنگ تری را پیدا کرده اند ، موسسه کالج برد نیز اقدام به برگزاری آزمون به صورت آنلاین را نیز داشته است ، اما متاسفانه این آزمون در کشور ما ایران به دلیل مشکلات زیر ساختی و دلایل دیگر به صورت آنلاین برگزار نمی شود. در نتیجه متقاضیان آزمون sat در ایران، باید آزمون را به صورت کاغذی دهند.

چه کلاس ها و دوره هایی برای آزمون ست وجود دارد؟

در سطح جهانی کلاس های مختلفی برای آمادگی آزمون sat ( ست ) وجود دارد. کلاس هایی که هم به صورت آنلاین یا مجازی و هم به صورت حضوری برگزار می شوند. اما تشخیص اینکه کدام دوره مناسب شماست باید با توجه به معیارها و انتخاب شما باشد.

در واقع ما قصد نداریم تا آموزش های یک موسسه را تبلیغ کنیم و بگوییم کدام آموزش ها مناسب و کدام نا مناسب می باشند ، این شما هستید که باید این تشخیص را بدهید. اما چگونه؟ ملاک ما برای انتخاب یک موسسه خوب و معتبر ، تعداد قبولی های آن موسسه با امتیازهای عالی می باشد.

یعنی اگر هر موسسه ای ادعای این را دارد که آموزش هایش می تواند باعث قبولی و کسب نمره مناسب در آزمون ست باشد ابتدا باید نتیجه های آزمون های این موسسه را بررسی کنید و اگر نمونه های موفقی داشتند ، آموزش های خود را با آنها آغاز کنید.

ما در دپارتمان آرتان بورس تاپ کلاس هایی که برگزار می کنیم با توجه به تجربه چندین و چند ساله ای است که کسب کرده ایم و قبولی های موفقی که داشته ایم خود بیانگر این موضوع می باشد

جمع بندی

در اخر این مقاله باید بگوییم آزمون اس ای تی یکی از شیوه های رسیدن به دانشگاه مورد نظر شماست پس باید دقت کنید که بتوانید در این آزمون نمره قابل قبولی را کسب نمایید. برای اینکار می توانید از منابع آزمون اس ای تی که مجموعه آرتان بورس تاپ برایتان تدارک دیده است استفاده نمایید و با مشاوران دپارتمان آرتان بورس تاپ تماس بگیرید تا مشاوره های لازم را جهت قبولی در این آزمون بسیار مهم به شما عزیزان داشته باشند.

سوالات متداول

آیا دانش آموزان شما توانسته اند در آزمون sat نمره بالایی را بیاورند

بله-نتایج کارنامه دانشجویان ما نشان دهنده این موضوع است. ما تضمین نمره بالای ۱۳۵۰ را به شما می دهیم

آیا دپارتمان آرتان بورس تاپ ثبت نام آزمون ما را انجام می دهد؟

بله – برای ثبت نام آزمون sat می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید

آیا می توانم در دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت تحصیل کنم؟

بله – دانشگاه های مورد تایید وزرات بهداشت و درمان ترکیه پذیرش با آزمون sat نیز دارند و اگر نمره قابل قبولی کسب نمایید در این دانشگاه ها می توانید تحصیل کنید.

با آزمون sat در کدام کشورها و دانشگاه ها می توانم تحصیل کنم؟

از آنجا که مدرک sat ، یک مدرک بین المللی است ، شما می توانید در تمامی دانشگاه های جهان که با آزمون sat دانشجو جذب می کنند پذیرش بگیرید.

با آزمون sat می توانم در رشته دندان و یا پزشکی پذیرش بگیرم؟

بله – اگر نمره شما قابل قبول باشد و متناسب با حداقل های دانشگاه های مورد نظر شما باشد می توانید از دانشگاه مقصد خود پذیرش بگیرید.

10 دیدگاه

 • رها سلیمی
  پاسخ دسامبر 11, 2019 در 6:01 ب.ظ

  ممنون از توضیحات کاملتون . برای آماده شدن واسه ای ای تی چه مدت زمان نیاز هست . من میخوام سال دیگه ترکیه باشم تو رشته دارو سازی . امکانش هست بتونم خودمو آماده کنم .

  • آرتان بورس تاپ
   پاسخ مارس 16, 2020 در 12:49 ب.ظ

   مسلما بستگی به خود شما داره ، اما یکسال زمان خوبی برای آمادگی در آزمونه
   پیشنهاد میکنم حتما با مشاوران ما تماس بگیرید تا بیشتر شما رو راهنمایی کنند

 • حکیمه رحمانی
  پاسخ ژانویه 26, 2020 در 7:30 ب.ظ

  سلام وعرض ادب.مطالبتون خیلی پر محتوا و آموزنده هستش.یه سوال داشتم از خدمتتون برای آزمونsat کدام منابع را سفارش میکنین؟؟

  • آرتان بورس تاپ
   پاسخ مارس 16, 2020 در 12:47 ب.ظ

   منابع رو میتونید از لینک زیر مشاهده کنید و در صورت تقاضا سفارش بدید.

   خرید منابع sat

 • طاها بخشی
  پاسخ مارس 29, 2020 در 12:11 ب.ظ

  ببخشید سایت شما با سایت بورس تاپ چه فرقی داره ؟؟
  نتایج شما رو سایت بورس تاپ هم گذاشته بود

 • نسیم محمدی
  پاسخ آوریل 4, 2020 در 8:45 ب.ظ

  سلام
  من میخوام تو ازمون ست شرکت کنم و الان ۱۸ سالمه
  معدلمم ۱۸ و نیمه
  میخوام واسه پزشکی اقدام کنم ، شما مشاوره و راهنمایی آزمون مثل مشاوره های کنکور سراسری دارین؟

 • فرزین
  پاسخ آوریل 6, 2020 در 4:19 ب.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید. ببخشید ازتون یه سوال داشتم. آزمون sat توی این وضع کرونا هم زمان بندی هاشون همونه؟ یعنی تغییری نکردن که؟

دیدگاهتان را بنویسید