a

 

Facebook

Twitter

کپی رایت 2019 دپارتمان آرتان بورس تاپ.
تمامی حقوق محفوظ است.

9:00 - 20:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

09382091008

مشاوره تحصیل در ترکیه

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 
دپارتمان آرتان بورس تاپ > خرید منابع آزمون TOMER

برای خرید از واتساپ پیام بفرستید

09015686500

منابع آموزشی آزمون TOMER

آیکون ساختمان

اگر بخواهید در ترکیه با زبان ترکی تحصیل کنید حتما به مدرک Tomer نیاز خواهید داشت. یاد گرفتن زبان ترکی کار سختی نیست و با کمی تلاش و استفاده از منابع درست می توانید به راحتی این زبان را یاد بگیرید ( مخصوصا اگر از ترک زبان های کشور عزیزمان ایران باشید. ). آرتان بورس تاپ با چندین سال سابقه در زمینه اعزام دانشجو به کشور ترکیه دقیقا نیاز شما عزیزان برای یادگیری زبان ترکی را شناسایی کرده و منابع آزمون تومر را به طور کامل برای شما آماده کرده است. منابع آزمون Tomer دپارتمان آرتان بورس تاپ کامل بوده و شامل ویدیو های آموزشی نیز می باشد. برای خرید و یا مشاوره درباره این منابع از طریق واتس آپ پیام ارسال نمایید. 

 

آزمون تومر (Tomer) چیست ؟ 

 

آزمون تومر یا Tomer مخفف کلمات Türkçe Öğretim Merkezi می باشد به معنی مرکز آموزش زبان ترکی می باشد. این آزمون از اهمیت بالایی برای ورود به اکثریت دانشگاه های ترکیه مخصوصا آن هایی که تحصیل در آن ها به زبان ترکی است دارا می باشد. لازم به ذکر است که برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه به زبان ترکی استانبولی و یا شرکت در آزمون یوس حتما باید مدرک تومر را با نمره قبولی اخذ کرده باشید .

 

اطلاعات بیشتر : همه چیز درباره آزمون tomer

 

نحوه خرید منابع آزمون Tomer از دپارتمان آرتان بورس تاپ : 

 

به دلیل وصل نبودن درگاه پرداخت الکترونیکی شما می توانید جهت خرید منابع تومر برقراری ارتباط با واحد فروش دپارتمان آرتان بورس تاپ از طریق سه شماره که در صفحه تماس با ما قرار داده ایم تماس گرفته و یا از طریق واتس آپ به ما پیام ارسال فرمایید تا در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ دهیم . 

کتاب استانبول 4

کتاب استانبول ۴ برای آزمون تومر

شما می توانید جهت سفارش این کتاب با ما تماس بگیرید.

کتاب استانبول 3

کتاب استانبول ۳ برای آزمون تومر

شما می توانید جهت سفارش این کتاب با ما تماس بگیرید.

کتاب استانبول 2

کتاب استانبول ۲ برای آزمون تومر

شما می توانید جهت سفارش این کتاب با ما تماس بگیرید.

کتاب استانبول 1

کتاب استانبول ۱ برای آزمون تومر

شما می توانید جهت سفارش این کتاب با ما تماس بگیرید.

کتاب هیت هیت سه برای آزمون تومر

کتاب هیت هیت سه برای آزمون تومر

شما می توانید جهت سفارش این کتاب با ما تماس بگیرید.

کتاب هیت هیت دو برای آزمون تومر

کتاب هیت هیت دو برای آزمون تومر

شما می توانید جهت سفارش این کتاب با ما تماس بگیرید.

کتاب استانبول 5

کتاب هیت هیت یک برای آزمون تومر

شما می توانید جهت سفارش این کتاب با ما تماس بگیرید.

کتاب استانبول 5

کتاب استانبول ۵ برای آزمون تومر

شما می توانید جهت سفارش این کتاب با ما تماس بگیرید.

اطلاعاتی درباره منابع آزمون Tomer :

 

برای آمادگی هر آزمونی طبیعتا باید از منابع خاصی بهره برد. آزمون تومر نیز از این قاعده مستثنی نیست و منابع مخصوص خود را دارد. منابع آزمون Tomer از چند کتاب مختلف تشکیل شده است که هرکدام مربوط به موسسه خاصی می باشد و در ادامه به توضیحات تکمیلی آن ها خواهیم پرداخت . 

 

با توجه به مشکلاتی در سال های اخیر در بازار کتاب ایران به وجود آمده است، اکثر کتاب فروشی ها دیگر یا نمی توانند منابع آزمون های بین المللی را به فروش برسانند و یا چون نمی توانند بفروشند، اقدام به فروش آن نمی کنند. از این رو دپارتمان آرتان بورس تاپ با واسطه مستقیم کشور ترکیه منابع مهم آزمون تومر را در تعداد بالا سفارش داده است تا نیاز های آن دسته از متقاضیانی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند را برساند. 

 

مهمترین منابع آزمون تومر به شرح زیر می باشد. 

کتاب های Hitit : 

 

اگر قصد کسب نمره بالا در آزمون تومر را دارید حتما حتما باید از این کتاب استفاده کنید. کتاب Hitit یکی از معتبرترین کتاب برای آمادگی آزمون Tomer می باشد . این کتاب توسط استادان دانشگاه آنکارا تالیف و انتشار یافته است. این کتاب از ۳ جلد تشکیل شده است که به ترتیب متقاضی را از سطح ابتدائی به سطح حرفه ای می رساند. هر کدام از جلد های hitit دارای یک کتاب دانش آموز، یک کتاب کار و یک سی دی می باشد که باید به صورت صوتی استفاده شود. 

 

کتاب های Hitit

 

همانطور که به خوبی می دانید آزمون تومر توسط دانشگاه آنکارا گرفته می شود و از طرفی کتاب های Hitit  هم حاصل انتشارات این دانشگاه است. پس رابطه بسیار نزدیکی در سوالات و سطح آزمون تومر با این کتاب ها وجود دارد. اگر بخواهید در آزمون تومر موفق شوید حتما حتما باید از پایه و سطح ۱ این کتاب شروع کنید چرا که مفاهیمی که در آزمون از آن ها سوال می دهند رابطه مستقیمی با مفاهیم پایه ای زبان ترکی نیز دارد. هر کدام از جلدهای hitit شامل ۱۲ فصل می باشد که از مسائل ساده تر شروع شده و رفته رفته به مسائل پیشرفته و سخت تر می پردازد. 

برای هرگونه مشاوره و راهنمایی می توانید بر روی دکمه مقابل کلیک کرده و در واتساپ با ما ارتباط برقرار کنید. (خرید و فروش منابع آزمون ها از طریق واتساپ انجام می شود)

54

منابع ما

تعداد کتاب های موجود برای منابع آزمون تومر در دپارتمان آرتان بورس تاپ

34

ویدیو های آموزشی

تعداد ویدیو های آموزشی موجود برای آزمون تومر در دپارتمان آرتان بورس تاپ

منابع آموزشی و ویدیوئی آزمون TOMER

شما می توانید برای تهیه تمامی منابع ویدیویی و آموزشی زیر که توسط مجموعه آرتان بورس تاپ ارائه می گردد، با ما تماس حاصل فرمائید

منابع آموزشی آزمون TOMER

تمام منابع آموزشی برای آزمون TOMER در آرتان بورس تاپ موجود می باشد

منابع آموزشی ویدیویی

تمامی منابع آموزش ویدیویی آزمون TOMER در آرتان بورس تاپ

منابع آموزشی موسسه متروپل ترکیه

تمامی منابع آموزشی دانشگاه متروپل ترکیه در آرتان بورس تاپ موجود می باشند

منابع آموزشی موسسه پوزا ترکیه

تمامی منابع آموزشی دانشگاه کالج بورد در آرتان بورس تاپ موجود می باشند

دانشگاه های کشور ترکیه

زبان تحصیلی دانشگاه های مقابل ترکی می باشد. شما برای تحصیل در این دانشگاه ها باید نمره قبولی را در آزمون Tomer کسب نمایید. مجموعه آرتان بورس تاپ در راه رسیدن شما به این دانشگاه ها قدم به قدم با شما خواهد بود. برای مشاوره رایگان درباره تحصیل در ترکیه با شماره هایی که در قسمت پایین سایت آورده ایم تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما