دانشگاه مدیپول
logo
معرفی لیست منابع آزمون تومر

منابع آزمون TOMER

آنچه در این مقاله خواهید خواند

اگر بخواهید در ترکیه با زبان ترکی تحصیل کنید حتما به مدرک Tomer نیاز خواهید داشت. یاد گرفتن زبان ترکی کار سختی نیست و با کمی تلاش و استفاده از بهترین منابع آزمون tomer می توانید به راحتی این زبان را یاد بگیرید. مخصوصا اگر از ترک زبان های کشور عزیزمان ایران باشید. آرتان بورس تاپ با چندین سال سابقه در زمینه اعزام دانشجو به کشور ترکیه دقیقا نیاز شما عزیزان برای یادگیری زبان ترکی را شناسایی کرده و منابع و نمونه سوالات آزمون تومر را به طور کامل برای شما عزیزان آماده کرده است. منابع آزمون تومر دپارتمان آرتان بورس تاپ کامل و معتبر یوده و شامل ویدیو های آموزشی هستند. برای خرید و یا مشاوره درباره این منابع از طریق واتس آپ پیام ارسال نمایید.

سوالات خود را از ما بپرسیدخرید منابع آزمون تومر

مطالعه دقیق از روی بهترین منابع آزمون tomer بسیار هم است. زیرا این آزمون اهمیت بالایی برای ورود به اکثریت دانشگاه های ترکیه مخصوصا دانشگاه هایی که در آنها تدریس دروس به زبان ترکی انجام می شود دارد. لازم به ذکر است که برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه به زبان ترکی استانبولی و یا شرکت در آزمون یوس حتما باید مدرک تومر را با نمره قبولی اخذ کرده باشید. به دلیل وصل نبودن درگاه پرداخت الکترونیکی شما می توانید جهت خرید منابع تومر و برقراری ارتباط با واحد فروش دپارتمان آرتان بورس تاپ از طریق سه شماره که در صفحه تماس با ما قرار داده ایم تماس گرفته و یا از طریق واتس آپ به ما پیام ارسال فرمایید تا در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ دهیم.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون کلیک کنید : آزمون تومر

بهترین منابع آزمون tomer

برای آمادگی هر آزمونی طبیعتا باید از منابع معتبر آن آزمون بهره برد. آزمون تومر نیز از این قاعده مستثنی نیست و منابع مخصوص به خود را دارد. منابع آزمون تومر از چند کتاب مختلف تشکیل شده است که هر کدام مربوط به موسسه خاصی هستند. با توجه به مشکلاتی که در سال های اخیر، در بازار کتاب ایران به وجود آمده است؛ اکثر کتاب فروشی ها دیگر یا نمی توانند منابع آزمون های بین المللی را به فروش برسانند و یا چون نمی توانند بفروشند، در ص.ورت وجود هم اقدام به فروش آن نمی کنند. از این رو دپارتمان آرتان بورس تاپ با واسطه مستقیم کشور ترکیه بهترین منابع آزمون tomer را در تعداد بالا سفارش داده است تا نیاز های آن دسته از متقاضیانی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند را مرتفع گرداند. در ادامه به مهمترین منابع آزمون تومر اشاره می کنیم:

معتبرترین کتاب های آزمون tomer

اگر قصد کسب نمره بالا در آزمون را دارید حتما حتما باید از کتاب Hitit استفاده کنید. این کتاب یکی از معتبرترین کتاب ها و منابع آزمون tomer است؛ که توسط استادان دانشگاه آنکارا تالیف و انتشار یافته. کتاب Hitit از 3 جلد تشکیل شده است که به ترتیب متقاضی را از سطح ابتدائی به سطح حرفه ای می رسانند. هر کدام از جلد های hitit دارای یک کتاب دانش آموز، یک کتاب کار و یک سی دی است که باید به صورت صوتی استفاده شود.

کتاب ها و منابع آزمون تومر

همانطور که به خوبی می دانید آزمون تومر توسط دانشگاه آنکارا گرفته می شود؛ از طرفی کتاب های Hitit  هم حاصل انتشارات این دانشگاه هستند. پس رابطه بسیار نزدیکی بین سوالات و سطح آزمون با این کتاب ها برقرار است. اگر بخواهید در آزمون تومر موفق شوید حتما حتما باید از پایه و سطح 1 این کتاب شروع کنید؛ چون مفاهیمی که در آزمون از آن ها سوال می دهند رابطه مستقیمی با مفاهیم پایه ای زبان ترکی دارند. هر کدام از جلدهای hitit شامل 12 فصل است که از مسائل ساده تر شروع شده و رفته رفته به مسائل پیشرفته و سخت تر می پردازد.

نویسنده آرتان بورس تاپ

Telegram WhatsApp Twitter
دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=11931

برگزاری آزمون بورسیه تحصیلی

دانشگاه‌های مدیپول

مدیپول استانبول
  • مورد تایید وزارت بهداشت
  • پیراپزشکی، مهندسی
مدیپول آنکارا
  • پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی

زمان برگزاری: 11 خرداد ماه 1403

محل برگزاری: تهران، تبریز، ارومیه