a

 

Facebook

Twitter

کپی رایت 2019 دپارتمان آرتان بورس تاپ.
تمامی حقوق محفوظ است.

9:00 – 19:00

ـــــ

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

مشاوره تحصیل در ترکیه

جستجو فهرست
آرتان بورس تاپ > خرید منابع آزمون TOMER

برای خرید از واتساپ پیام بفرستید

021-28427706

منابع آزمون TOMER

آیکون ساختمان

اگر بخواهید در ترکیه با زبان ترکی تحصیل کنید حتما به مدرک Tomer نیاز خواهید داشت. یاد گرفتن زبان ترکی کار سختی نیست و با کمی تلاش و استفاده از بهترین منابع آزمون tomer می توانید به راحتی این زبان را یاد بگیرید. مخصوصا اگر از ترک زبان های کشور عزیزمان ایران باشید. آرتان بورس تاپ با چندین سال سابقه در زمینه اعزام دانشجو به کشور ترکیه دقیقا نیاز شما عزیزان برای یادگیری زبان ترکی را شناسایی کرده و منابع و نمونه سوالات آزمون تومر را به طور کامل برای شما عزیزان آماده کرده است. منابع آزمون تومر دپارتمان آرتان بورس تاپ کامل و معتبر یوده و شامل ویدیو های آموزشی هستند. برای خرید و یا مشاوره درباره این منابع از طریق واتس آپ پیام ارسال نمایید.

منابع آزمون تومر آرتان بورس تاپخرید منابع آزمون تومر

مطالعه دقیق از روی بهترین منابع آزمون tomer بسیار هم است. زیرا این آزمون اهمیت بالایی برای ورود به اکثریت دانشگاه های ترکیه مخصوصا دانشگاه هایی که در آنها تدریس دروس به زبان ترکی انجام می شود دارد. لازم به ذکر است که برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه به زبان ترکی استانبولی و یا شرکت در آزمون یوس حتما باید مدرک تومر را با نمره قبولی اخذ کرده باشید. به دلیل وصل نبودن درگاه پرداخت الکترونیکی شما می توانید جهت خرید منابع تومر و برقراری ارتباط با واحد فروش دپارتمان آرتان بورس تاپ از طریق سه شماره که در صفحه تماس با ما قرار داده ایم تماس گرفته و یا از طریق واتس آپ به ما پیام ارسال فرمایید تا در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ دهیم.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون کلیک کنید : آزمون تومر

کتاب استانبول 4

کتاب استانبول 4 برای آزمون تومر

کتاب استانبول 3

کتاب استانبول 3 برای آزمون تومر

کتاب استانبول 2

کتاب استانبول 2 برای آزمون تومر

کتاب استانبول 1

کتاب استانبول 1 برای آزمون تومر

کتاب هیت هیت سه برای آزمون تومر

کتاب هیت هیت سه برای آزمون تومر

کتاب هیت هیت دو برای آزمون تومر

کتاب هیت هیت دو برای آزمون تومر

کتاب استانبول 5

کتاب هیت هیت یک برای آزمون تومر

کتاب استانبول 5

کتاب استانبول 5 برای آزمون تومر

بهترین منابع آزمون tomer

برای آمادگی هر آزمونی طبیعتا باید از منابع معتبر آن آزمون بهره برد. آزمون تومر نیز از این قاعده مستثنی نیست و منابع مخصوص به خود را دارد. منابع آزمون تومر از چند کتاب مختلف تشکیل شده است که هر کدام مربوط به موسسه خاصی هستند. با توجه به مشکلاتی که در سال های اخیر، در بازار کتاب ایران به وجود آمده است؛ اکثر کتاب فروشی ها دیگر یا نمی توانند منابع آزمون های بین المللی را به فروش برسانند و یا چون نمی توانند بفروشند، در ص.ورت وجود هم اقدام به فروش آن نمی کنند. از این رو دپارتمان آرتان بورس تاپ با واسطه مستقیم کشور ترکیه بهترین منابع آزمون tomer را در تعداد بالا سفارش داده است تا نیاز های آن دسته از متقاضیانی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند را مرتفع گرداند. در ادامه به مهمترین منابع آزمون تومر اشاره می کنیم:

معتبرترین کتاب های آزمون tomer

اگر قصد کسب نمره بالا در آزمون را دارید حتما حتما باید از کتاب Hitit استفاده کنید. این کتاب یکی از معتبرترین کتاب ها و منابع آزمون tomer است؛ که توسط استادان دانشگاه آنکارا تالیف و انتشار یافته. کتاب Hitit از 3 جلد تشکیل شده است که به ترتیب متقاضی را از سطح ابتدائی به سطح حرفه ای می رسانند. هر کدام از جلد های hitit دارای یک کتاب دانش آموز، یک کتاب کار و یک سی دی است که باید به صورت صوتی استفاده شود.

کتاب ها و منابع آزمون تومر

همانطور که به خوبی می دانید آزمون تومر توسط دانشگاه آنکارا گرفته می شود؛ از طرفی کتاب های Hitit  هم حاصل انتشارات این دانشگاه هستند. پس رابطه بسیار نزدیکی بین سوالات و سطح آزمون با این کتاب ها برقرار است. اگر بخواهید در آزمون تومر موفق شوید حتما حتما باید از پایه و سطح 1 این کتاب شروع کنید؛ چون مفاهیمی که در آزمون از آن ها سوال می دهند رابطه مستقیمی با مفاهیم پایه ای زبان ترکی دارند. هر کدام از جلدهای hitit شامل 12 فصل است که از مسائل ساده تر شروع شده و رفته رفته به مسائل پیشرفته و سخت تر می پردازد.

54

منابع آزمون Tomer

تعداد کتاب های موجود برای منابع آزمون تومر در دپارتمان آرتان بورس تاپ

34

ویدیو های آموزشی

تعداد ویدیو های آموزشی موجود برای آزمون تومر در دپارتمان آرتان بورس تاپ

منابع آزمون TOMER و ویدئوهای آموزشی

شما می توانید برای تهیه تمامی منابع ویدیویی و آموزشی زیر که توسط مجموعه آرتان بورس تاپ ارائه می گردد، با ما تماس حاصل فرمائید

بهترین منابع آزمون تومر

تمام منابع آموزشی برای آزمون TOMER در آرتان بورس تاپ موجود می باشد

منابع آموزشی ویدیویی

تمامی منابع آموزش ویدیویی آزمون TOMER در آرتان بورس تاپ

منابع آموزشی موسسه متروپل ترکیه

تمامی منابع آموزشی دانشگاه متروپل ترکیه در آرتان بورس تاپ موجود می باشند

منابع آموزشی موسسه پوزا ترکیه

تمامی منابع آموزشی دانشگاه کالج بورد در آرتان بورس تاپ موجود می باشند