a

 

Facebook

Twitter

کپی رایت 2019 دپارتمان آرتان بورس تاپ.
تمامی حقوق محفوظ است.

9:00 – 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

مشاوره تحصیل در ترکیه

جستجو فهرست
 
آرتان بورس تاپ > خدمات آرتان بورس تاپ  > بورسیه تحصیلی ترکیه

بورسیه تحصیلی ترکیه

بورس تحصیلی ترکیه

بورسیه تحصیلی ترکیه یکی از موارد مهمی است که به هنگام اعزام دانشجو به ترکیه مورد توجه دانشجویان قرار می‌گیرد. گرفتن بورسیه ترکیه مزیت‌های زیادی دارد که شامل: تحصیل رایگان، بیمه‌های درمانی، خوابگاه، حقوق و … است. باید این نکته را خاطر نشان کنیم که شرایط کاری در ترکیه بسیار خوب است. اگر دانشجویی موفق به اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه ۲۰۲۰ شود می‌تواند هزینه‌های زندگی را کاهش داده و بعد از ادامه تحصیل و اخذ مدرک دانشگاهی وارد بازار کار شود؛ بنابراین بورس ترکیه شرایطی را فراهم می‌کند که فرد متقاضی بعد از دریافت بورسیه می‌تواند هزینه‌های خود را تا حد زیادی کاهش داده و در دانشگاه مورد نظر هم به صورت رایگان تحصیل کند. علاوه بر قبولی در آزمون یوس و آزمون sat، بورسیه ترکیه هم یکی از بهترین انتخاب ها برای تحصیل در ترکیه است. امروز قصد داریم شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی ۲۰۲۱ ترکیه را با شما مرور کنیم تا بتوانید از مزایای آن نهایت استفاده را ببرید.

ویدئوی بورسیه تحصیلی ترکیه ۲۰۲۱

شانس قبولی در بورسیه ترکیه

زمانی که صحبت از بورسیه‌های تحصیلی به میان می‌آید، دانشجویان انتظار دارند که در دانشگاه مورد نظر کاملاً رایگان تحصیل کنند و یا حداقل بیشتر هزینه‌های آن‌ها توسط دولت همان کشور پرداخت شود. این موضوع باعث می‌شود که رقابت بین دانشجویان بالا برود و شانس قبولی در بورسیه ترکیه را کمی پایین بیاورد. دریافت بورسیه تحصیلی ترکیه ۲۰۲۱ نیازمند شرایطی است که باید فراهم شود و بدون دارا بودن شرایط مورد نظر نباید انتظار قبولی داشت. این فرایند در همه‌ی کشورهای جهان برقرار است و دانشجوی متقاضی باید واجد شرایط دریافت بورس تحصیلی باشد. این موضوع را هم به خاطر بسپارید که اگر معدل بالایی داشته باشید این فرصت ساده‌تر به دست می‌آید و شانس قبولی در بورسیه ترکیه بالا می رود. معمولاً دانشجوهایی که معدل بالاتری نسبت به سایرین، سریع‌تر و راحت تر بورسیه می‌گیرند.

انواع بورسیه تحصیلی ترکیه ۲۰۲۱

از آنجایی که تحصیل در کشورهای دیگر هزینه‌بردار است؛ خیلی از دانشجویان به دلیل هزینه‌های بالا نمی‌توانند در کشورهای دیگر ادامه تحصیل بدهند. برای حل این موضوع، دولت‌ها برای دانشجویان توانمند و بااستعداد امکانی فراهم کرده‌اند که بتوانند با دریافت کمک هزینه‌های تحصیلی از طرف دولت، مؤسسات خیریه و … در دانشگاه‌های مطرح به تحصیل بپردازند. به این ترتیب شانس قبولی در بورسیه ترکیه برای افراد باهوش با استعدادهای درخشان بسیار بالا می رود. دولت ترکیه هم هر سال برای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بورسیه‌های تحصیلی در نظر می‌گیرد؛ تا دانشجویان بدون دغدغه‌های مالی بتوانند در ترکیه تحصیل کنند. انواع بورسیه تحصیلی ترکیه دو نوع در دو دسته کلی قرار می‌گیرند که شامل:

 • بورسیه تحصیلی فول فاند ترکیه: زمان ثبت‌نام این بورسیه از اواخر دی شروع می‌شود و در اوایل اسفند به اتمام می‌رسد. بورسیه فول فاند را می‌توان کامل‌ترین و بهترین نوع بورسیه دانست که تمامی هزینه‌های دانشجو حتی هزینه‌های حمل‌ونقل و پزشکی را هم شامل می‌شود. در ترکیه بعضی از دانشگاه‌ها از این طریق دانشجو جذب می‌کنند.
 • بورسیه تحصیلی درصدی ترکیه: بورسیه درصدی شامل افرادی می‌شود که در آزمون یوس یا sat شرکت کرده‌اند و یا از طریق پذیرش بدون آزمون می‌خواهند وارد دانشگاه شوند. در این بورسیه، دانشجو با در دست داشتن رزومه قوی (شامل معدل بالا، تقدیرنامه‌ها و مدارک مختلف و …) از دانشگاه درخواست بورسیه می‌کند و دانشگاه با بررسی رزومه وی بورسیه ۲۰ درصدی، ۵۰ درصدی و یا صد درصدی به وی اعطا می‌کند.

بورسیه ترکیه 2021

شرایط بورسیه ترکیه ۲۰۲۱

طبق مطلبی که وب‌سایت معتبر turkiyeburslari منتشر کرده، ترکیه تمایل دارد تا سال‌های متمادی، دانشجویان بین‌المللی را برای تحصیل در این کشور جذب نماید. به همین دلیل می‌خواهد در بورسیه ترکیه ۲۰۲۱ شرایطی را فراهم کند که تحصیل در ترکیه برای دانشجویان بین‌المللی ساده‌تر باشد. چون ورود افراد بااستعداد، مزایا و سود زیادی برای این کشور به ارمغان خواهد آورد. مورد دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که بورس تحصیلی که دانشجو دریافت می‌کند نسبت به دانشگاه مورد نظر، مقطع تحصیلی و نمرات دانشجو متفاوت خواهد بود. این یعنی برای برخی دانشگاه‌ها هزینه تحصیل کاملاً رایگان و برای برخی دیگر ممکن است تا ۵۰ درصد هزینه‌ها کاهش یابد؛ بنابراین بسته به دانشگاه مورد نظر شرایط بورسیه کاملاً متفاوت خواهد بود.

یکی از مهم‌ترین مواردی که در شرایط بورسیه تحصیلی ترکیه وجود دارد، این است که دانشجو باید یک مقطع قبل را گذرانده باشد تا بتواند برای بورس تحصیلی ترکیه ثبت‌نام کند. به‌عنوان مثال دانشجویی که قصد دارد در مقطع دکترا بورسیه ترکیه ۲۰۲۱ را بگیرد، باید کارشناسی ارشد خود را به‌طور کامل گذرانده باشد. مورد مهم دیگر برای دریافت پذیرش تحصیلی در ترکیه این است که دانشجویی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارد، باید با زبان ترکی استانبولی هم آشنایی کافی داشته باشد. در حدی که بتواند به زبان ترکی استانبولی ارتباط برقرار کند. به همین خاطر لازم است که در آزمون تومر شرکت کرده و نمره حداقلی این آزمون را کسب کند. گفتنی است فراگرفتن زبان ترکی استانبولی می‌تواند شرایط زندگی در این کشور را به مراتب راحت تر کند. برای شرکت در این آزمون می‌توانید از منابع آزمون تومر که مجموعه آرتان بورس تاپ جمع‌آوری کرده است استفاده نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به ترکیه استانبولی مسلط شوید.

شرایط سنی بورس تحصیلی ترکیه

مقوله سن بسیار مهم‌تر از آن چیزی است که تصورش را می‌کنید. اگر در آزمون‌ها شرکت کنید و نمره قبولی را کسب کنید ولی سن شما برای بورسیه تحصیلی ترکیه ۲۰۲۱ مناسب نباشد نمی‌توانید آن را دریافت کنید و وضعیت شما به حالت تعلیق در خواهد آمد؛ بنابراین هر چه زودتر برای بورس تحصیلی ترکیه اقدام کنید. متأسفانه افرادی که از این موضوع اطلاع ندارند، وقت زیادی صرف دریافت بورسیه ترکیه می‌کنند و پس از قبولی در آزمون‌ها با مقوله سن مواجه می‌شوند. سن مناسب برای دریافت بورس ترکیه به شرح زیر است:

    • کارشناسی (لیسانس): حداکثر ۲۰ سال تمام
    • کارشناسی ارشد (فوق لیسانس): حداکثر ۲۹ سال تمام
    • دکتری: حداکثر ۳۴ سال تمام

بورسیه تحصیلی ترکیه آرتان بورس تاپ

بورسیه تحصیلی ترکیه با دیپلم

اگر متقاضی بورسیه تحصیلی ترکیه با دیپلم هستید حتما باید مدرک و ریز نمرات دیپلم را در هنگام ثبت نام در سایت بارگزاری نمایید. البته اگر سال دوازدهم هستید و هنوز تحصیلات دبیرستان را تمام نکرده اید، می توانید با بارگزاری ریز نمرات ترم اول تحصیلی سال دوازدهم در سایت ثبت نام نمایید.

برای ثبت نام بورسیه تحصیلی ترکیه با دیپلم برای دوره کارشناسی حداقل معدل ۱۴ می باشد اما با بررسی قبولی های چند سال گذشته و بررسی ثبت نام آن ها به این نتیجه رسیده ایم که عموما معدل های کمتر از ۱۸ نمی توانند بورسیه تحصیلی را دریافت کنند (مگر این که شرایط بسیار خاص داشته و یا از مناطق محروم باشند). برای کسب بورسیه رشته های تاپ مانند پزشکی و دندان پزشکی کمترین معدل مورد قبول ۱۸ می باشد، اما در سال های گذشته تمامی افرادی که توانسته اند بورسیه این رشته ها را کسب کنند معدل بالای ۱۹ داشته اند.

زمان ثبت نام بورسیه ترکیه ۲۰۲۱

بورسیه تحصیلی فول فاند ترکیه هر سال در زمان مشخصی انجام می‌شود و متقاضیان فقط در آن زمان می‌توانند برای ثبت‌نام اقدام کنند. بورسیه تحصیلی درصدی زمان خاصی برای ثبت‌نام ندارد و هنگام ثبت‌نام برای دانشگاه می‌توانید رزومه‌ی خود را به دانشگاه ارسال نمایید. دقت کنید که تمام رزومه خود را در هنگام ثبت‌نام بورسیه ترکیه ۲۰۲۱ برای دانشگاه در دسترس داشته باشید تا بعداً با مشکل مواجه نشوید. در جدول زیر زمان ثبت‌نام و اعلام نتایج بورسیه تحصیلی ترکیه ۲۰۲۱ (turkiyeburslari) را به‌طور کامل توضیح داده‌ایم. برای ثبت نام در بورسیه تحصیلی کشور ترکیه برای سال ۲۰۲۱ باید طبق جداول زیر اقدام نمایید:

مقطع تحصیلیمعدل (حداقل)
تاریخ آغاز ثبت نام بورسیه۲۵ دی ماه سال
آخرین زمان ثبت نام۱ اسفند ماه
پایان ارزیابی مدارک ارسالیآپریل ۲۰۲۱ (در پایان ماه فروردین یا اردیبهشت)
اعلام نتایج بورسیه ترکیه ۲۰۲۱جولای ۲۰۲۱ ( تیر و مرداد)
آغاز کلاس ها۱۱ شهریورماه

شرایط نمره معدل در بورسیه تحصیلی ترکیه ۲۰۲۱

مقطع تحصیلیحداقل معدل
متقاضیان مقطع لیسانس ( کارشناسی )۱۴ به بالا
متقاضیان مقطع فوق لیسانس ( کارشناسی ارشد ) و دکترا۱۵ به بالا
متقاضیان پزشکی ، دندانپزشکی و دارو۱۸ به بالا

نحوه ثبت نام بورسیه ترکیه ۲۰۲۱

ثبت‌نام بورسیه ترکیه ۲۰۲۱ از طریق وب‌سایت www.turkiyeburslari.gov.tr انجام می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به این سایت این کار را خودتان انجام دهید. ثبت‌نام بورسیه تحصیلی به دلیل داشتن فیلدها و موارد مختلف کاملاً تخصصی است و بسیار اتفاق افتاده که افراد پس از این که شخصاً ثبت‌نام کرده‌اند به ما زنگ زده‌اند و گفته‌اند که ثبت‌نامشان با مشکل مواجه شده است. دپارتمان آرتان بورس تاپ در چند سال گذشته ثبت‌نام بورسیه بسیاری از متقاضیان را با موفقیت کامل انجام داده است. ثبت‌نام توسط افراد متخصص و مسلط به زبان انگلیسی و ترکی انجام خواهد شد و تمامی اطلاعات به درستی درج می‌شوند.

توجه کنید که اگر مدارک بورسیه ترکیه ۲۰۲۱ را به درستی در فیلدهای مخصوص به خود قرار ندهید و یا اطلاعات را به صورت دقیق و درست وارد مکنید؛ ممکن است بورس ترکیه شما توسط دانشگاه مورد نظر رد شود. برای همین توصیه می‌کنیم ثبت‌نام بورسیه تحصیلی خود را به متخصصان این حوزه بسپارید.

بورسیه تحصیلی ترکیه با دیپلم

مدارک بورسیه تحصیلی ترکیه ۲۰۲۱

برای دریافت بورس تحصیلی ترکیه ۲۰۲۱، لازم است مدارک فارغ التحصیلی، مدرک زبان و همین طور برگه قبولی خود را ارائه دهید. یکی از موارد بسیار مهم داشتن مدرک زبان است. برای دریافت بورس تحصیلی بعضی از دانشگاه‌های ترکیه نیاز است مدارک خود را ترجمه کنید، در حالی که برای دانشگاه‌های دیگر نیازی به این کار نیست. مدارک لازم برای دریافت بورسیه تحصیلی ترکیه شامل موارد زیر هستند:

   • مدارک شناسایی معتبر فرد (پاسپورت)
   • گواهی مدرک قبولی کنکور در صورت موجود بودن
   • مدرک تحصیلی اخذ شده به همراه تمامی ریز نمرات از مقطع دیپلم تا آخرین مقطع تحصیلی
   • توصیه‌نامه‌های اساتید دانشگاهی (تنها برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا)
   • مدارک بین‌المللی موجود: TOFEL – GRE – ILES – GMAT
   • عکس دانشجو به صورت اسکن شده در ابعاد ۴*۶

مصاحبه بورس ترکیه

داوطلبانی شانس بیشتری برای دریافت بورسیه تحصیلی و دعوت به مصاحبه بورس ترکیه را دارند که توانسته‌اند مدارک لازم را به صورت کامل آپلود کرده و اسناد را به درستی ثبت نمایند. بعد از آماده شدن مدارکتان، باید آن‌ها را برای دانشگاه مورد نظر خود ارسال کنید. بعد از ارسال مشخصات و مدارک، دو مرحله بازبینی انجام خواهد شد. در مرحله اول بررسی می‌شود که آیا مدارک شما به صورت کامل تهیه و ارسال شده یا خیر. در مرحله دوم اگر مدارکتان را به درستی به دانشگاه مورد نظر ارسال کرده باشید نوبت به مصاحبه بورس ترکیه خواهد رسید. مصاحبه حضوری هم معمولاً به دو شکل انجام می‌شود:

   1. در حالت اول دانشجو برای مصاحبه به دانشگاه مورد نظر دعوت می‌شود. در این حالت نیاز است دانشجو حتماً در مکان دانشگاه حضور داشته باشد. در مصاحبه حضوری سؤالاتی پیرامون اینکه چرا فرد برای اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه اقدام کرده مطرح می‌شود.
   2. حالت دوم، مصاحبه بورس ترکیه به صورت اینترنتی و یا به صورت حضور در سفارت ترکیه انجام می‌شود. در مصاحبه اینترنتی معمولاً سؤالات ۴ گزینه‌ای مطرح می‌شوند. به طبع سطح این سؤالات نسبت به سؤالات مصاحبه حضوری سخت‌تر است.

اعلام نتایج بورسیه ترکیه ۲۰۲۱

زمان اعلام نتایج بورسیه ترکیه ۲۰۲۱ کاملاً به رزومه ارسالی و مصاحبه بورس ترکیه بستگی دارد. هرچه رزومه کامل‌تر و قوی‌تر باشد شانس قبولی هم بیشتر خواهد شد. اعلام زمان نتایج عموماً ۲ تا ۳ ماه بعد از پایان مهلت ثبت‌نام است. تصویر زیر نشان دهنده قبولی های بورسیه تحصیلی ۲۰۲۰ ترکیه دپارتمان آرتان بورس تاپ می باشد.

اطلاعیه مهم: نتایج بورسیه ۲۰۲۰ دولت ترکیه اعلام شد. داوطلبان میتوانند به پروفایل خود وارد شده و در قسمت مای اپلیکیشن نتیجه را مشاهده نمایند. توجه کنید که به دلیل حجم بالای ایمیل ها، ممکن است نتایج با تاخیر ارسال شوند.نتایج ترکیه بورسلاری

مشاوره دریافت ترکیه بورسلاری

مدارک بورسیه تحصیلی دانشگاه‌های ترکیه بستگی به دانشگاهی دارد که دانشجو آن را انتخاب کرده است و نسبت به قوانین هر دانشگاه ممکن است این شرایط دستخوش تغییراتی باشد. برای دانستن قوانین و مقررات دانشگاه‌ها و شرایط اعطای بورسیه تحصیلی هر یک، لازم است با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید. دپارتمان آرتان بورس تاپ چندین سال است که در زمینه دریافت بورسیه تحصیلی ترکیه ۲۰۲۱ فعالیت دارد؛ و توانسته است دانش آموزان و دانشجویان بسیاری را با بورسیه تحصیلی کامل به دانشگاه‌های برتر ترکیه هدایت کند. امسال هم با قدرت بیشتر و با کمک افراد متخصص در خدمت دانشجویان و متقاضیان است تا شما عزیزان بتوانید به راحتی و بدون دغدغه برای ترکیه بورسلاری ۲۰۲۱ اقدام نمایید.

بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا تعدادی از دانش آموزان و دانش جویانی که توسط دپارتمان آرتان بورس تاپ در دانشگاه‌های مختلف ترکیه بورسیه تحصیلی شده‌اند را مشاهده نمایید.

https://artanburstap.com/turkish-scholarship-results/

سوالات متداول ترکیه بورسلاری

ترکیه بورسلاری چیست ؟

این نوع بورس که دولت ترکیه آن را برای دانشجویان و متقاضیان بین المللی در نظر گرفته است از نوع بورس فول فاند می باشد. بورس فول فاند بهترین نوع ترکیه بورسلاری می باشد چرا که علاوه بر در برگرفتن تمام هزینه تحصیل موارد دیگری مانند هزینه های خوابگاه، تغذیه و ایاب و ذهاب را نیز در بر می گیرد. همچنین علاوه بر تمامی این موارد ماهانه مقداری پول بسته به مقطعی که برای بورسیه درخواست داده اید به شماره حساب دانشجو پرداخت می شود که دانشجو هیچ گونه مشکل مالی نداشته باشد. همچنین اگر شما از طریق بورسیه تحصیلی در دانشگاه قبول شوید و تحصیلاتتان را تمام کنید این مورد یک امتیاز برای اپلای و تحصیل در اروپا به حساب می آید. چون در کل دنیا دانشجویان بورسیه را به عنوان نوابغ تحصیلی می شناسند.

بورسیه تحصیلی ترکیه برای چه مقاطعی می باشد؟

این نوع از ترکیه بورسلاری برای مقاطعی از جمله: دبیرستان، کاردانی ، لیسانس، فوق لیسانس، دکتری و همچنین برخی کارهای تحقیقاتی و رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی نیز قابل استفاده هستند. البته در رشته های کاردانی فقط چند رشته می توانید بورسیه بگیرید که یکی از این رشته ها آشپزی می باشد. به این موضوع دقت نمایید، تعداد افرادی که برای دوره تحصیلات تکمیلی بورسیه می شوند بیشتر از کارشناسی می باشد. در دوره های تحصیلات تکمیلی بیش از ۳۰۰۰ نفر را بورس خواهند کرد.

دپارتمان آرتان بورس تاپ می تواند بورسیه تحصیلی ترکیه ۲۰۲۱ را برای ما دریافت کند؟

با توجه به سابقه درخشان دپارتمان آرتان بورس تاپ در زمینه ترکیه بورسلاری، اگر دانشجو شرایط دریافت بورسیه تحصیلی را دارا باشد، دپارتمان آرتان بورس تاپ می تواند با مشاوره های کاملا تخصصی از طریف افرادی که خود توانسته اند این بورسیه را به دست آورند، شانس شما را برای دریافت این بورسیه بسیار بالا خواهیم برد. کارشناسان آرتان بورس تاپ با بررسی رزومه قبولی ها سال های گذشته هم اکنون می دانند که چه چیزهایی میتواند در قبولی شما تاثیر مثبتی داشته باشد.

آیا پس از دریافت بورسیه می توان تحصیلی نیاز است که از دانشگاه پذیرش بگیریم؟

روال کاری سازمان ترکیه بورسلاری به این صورت است که در صورت قبول شدن شما، نامه پذیرش و اینکه تمامی هزینه های دانشگاه به عهده سازمان و دولت ترکیه می باشد را به دانشگاهی که قبول شده اید می فرستد. پس از آن شما مانند هر ثبت نامی با در دست داشتن نامه معرفی سازمان ترکیه بورسلاری می توانید به دانشگاه مراجعه کرده و ثبت نام خود را کامل کنید.

آیا می توانیم به زبانی غیر از زبان ترکی در دانشگاه تحصیل کنیم؟

جواب این سوال هم بله هست هم خیر، اکثر دانشگاه های دولتی ترکیه به زبان ترکی می باشد و تعداد خیلی کمی از این دانشگاه ها فقط برخی رشته ها را به زبان انگلیسی تدریس می کنند. برای مثال شما اگر بخواهید رشته های پزشکی و دندانپزشکی را در ترکیه تحصیل نمایید فقط در چند دانشگاه مانند : حاجت تپه، کاتب چلبی، آتاتورک و چند دانشگاه دیگر تحصیل نمایید. رشته های به زبان فرانسه و آلمانی در رشته های خیلی محدود و فقط در تعداد خیلی کمی از دانشگاه ها تدریس می شود.

من به زبان ترکی تسلطی ندارم آیا این یک نقض در پرونده ترکیه بورسلاری محسوب می شود؟

خیر- تمامی دانشگاه های ترکیه قبل از شروع سال تحصیلی جدید یک آزمون زبان ترکی یا انگلیسی نسبت به زبان تحصیلی که انتخاب کرده اید برگزار می کنند. اگر شما نتوانید نمره قبولی را در این آزمون کسب نمایید، دانشگاه یک سال برای شما دوره آمادگی زبان خواهد گذاشت تا به طور کامل به مباحث لازم تسلط یابید. این دوره اصطلاحا حاضرلیک به معنای آماده شدن نامیده می شود. پس از پایان دوره یک ساله دانشگاه دوباره آزمون زبان ترکی برگزار می کند. تمامی هزینه های این دوره به دلیل دریافت ترکیه بورسلاری شما رایگان خواهد بود.

626 دیدگاه

 • راضیه امامی پاسخ ژانویه 7, 2020 در 4:01 ب.ظ

  سلام تقرییا تا خرداد ۹۹ من فارغ التحصیل میشم
  میخواستم بدونم مدارکی که باید آپلود کنم چیه و کجای سایت باید این مدارک رو آپلود کنم؟

  • moshaversite پاسخ ژانویه 8, 2020 در 10:54 ب.ظ

   سایت بورس تحصیلی ترکیه: türklet bursları
   در کلیپ های موجود در سایت کامل توضیح داده شده

 • پدرام عزیزی پاسخ ژانویه 8, 2020 در 3:56 ب.ظ

  سلام
  میخواستم بدونم منی که میخوام برای ارشد بورسیه بشم نیازه که توصیه نامه اساتید رو داشته باشم یا نه؟

  • moshaversite پاسخ ژانویه 8, 2020 در 10:52 ب.ظ

   سلام، بله ۱۰۰%

 • سعید راثی پاسخ ژانویه 8, 2020 در 3:59 ب.ظ

  سلام من مدرک لیسانسمو تو رشته کامپیوتر گرفتم اما میخوام ارشد یه رشته کاملا متفاوت بخونم شرایط دانشگاه های ترکیه چجوریه ؟ میتونم بورسیه تحصیلی بشم یا نه؟

  • moshaversite پاسخ ژانویه 8, 2020 در 10:52 ب.ظ

   با سوالتون کامل واضح نبود، رشته ای که میخواید ادامه تحصیل بدید چیه؟

 • محمد یوسفی پاسخ ژانویه 8, 2020 در 4:24 ب.ظ

  میدونم تو متن اشاره کردید که چه معدلی برای بورسیه تحصیلی ترکیه نیازه
  اما سوالم اینه برای کسایی که نتونستن به هر دلیلی معدل خوبی بدست بیارن راهی هست
  خسته شدم از اینجا موندن و فقط میخوام برم
  لطفا بگید که راهی برای این موصوع هست که بشه بدون بورسیه ترکیه هم وارد دانشگاه شد اما هزینه زیادی نخواد
  ممنون

  • moshaversite پاسخ ژانویه 8, 2020 در 10:51 ب.ظ

   با سلام خدمت آقای یوسفی، بله راهی هست. لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون بکنیم. ممنون💐

 • عارفه پاسخ ژانویه 11, 2020 در 9:33 ق.ظ

  سلام
  بعد از فارغ تحصیلی میتونیم به ایران برگردیم یا برای ترکیه باید کار کنیم ؟

  • moshaversite پاسخ ژانویه 11, 2020 در 9:54 ق.ظ

   سلام وقتتون بخیر، بله میتونید، اما شرایط مختلفی داره
   اگر در دانشگاه های مورد تایید تحصیل کنید که خیلی راحت میتونید در ایران کار کنید، اگر در دانشگاه های غیر تایید تحصیل کنید باید چندتا مرحله بگذرونی تا مدرکتون رو ایران تایید کنه بعد میتونید مشغول کار بشید

 • امیر حسنی پاسخ ژانویه 11, 2020 در 10:00 ب.ظ

  سلام و درود
  من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی شیرازم
  و میخوام برای بورسیه اقدام کنم
  واقعیت امر اینه که هیچ اطلاعاتی راجب ثبت نام ندارم
  چه راهکاری پیشنهاد میدید؟

 • نفیسه هاشمی پاسخ ژانویه 16, 2020 در 2:11 ب.ظ

  خوش دارم درسم را درترکیه به اتمام برسانم چون ازاول هدفم این بود ولی متسفانه نتانیستم ولی فعلا میخواهم که درسم بخوانم

  • Naserbashardoost پاسخ ژانویه 26, 2020 در 12:05 ب.ظ

   نتیجه شما گرفتید

   • مشاور سایت پاسخ ژانویه 26, 2020 در 7:12 ب.ظ

    سلام وقتتون بخیر، بله
    میتونید تو سایت به قسمت نتایج بورسیه ترکیه مراجعه کنید و نتایج و قبولی های مارو ببینید

    • مشاور سایت پاسخ ژانویه 26, 2020 در 7:14 ب.ظ

     سلام، ببخشید من منظورتون رو دقیق نفهمیدم، ما زبان افغانی رو کامل متوجه نمیشیم
     برای راهنمایی بهتر با شماره ۹۸۹۰۳۲۰۳۰۰۸۵+
     در واتس آپ تماس بگیرید

 • danyal amami پاسخ ژانویه 18, 2020 در 5:25 ب.ظ

  ba salam .ye soal az khedmatetun dashdam, akharin mohlat sabtenam takey hast baraye bursiye?

  • آرتان بورس تاپ پاسخ ژانویه 18, 2020 در 5:55 ب.ظ

   با سلام و احترام
   آخرین مهلت ثبت نام تا ۱ اسفند می باشد. اما برای ثبت نام با قدرت می بایست زودتر اقدام گردد.

   • Nazgol پاسخ می 25, 2020 در 10:54 ق.ظ

    سلام ببخشید یعنی کسانی که زود تر ثبت نام کردن شانس قبولیشون بیشتره؟

  • فاطمه پاسخ نوامبر 1, 2020 در 2:26 ب.ظ

   سلام ببخشید قبولی در بورسیه پزشکی ترکیه احتمالش چقدره؟

   • artanmoshaver پاسخ نوامبر 3, 2020 در 12:34 ب.ظ

    سلام دوست عزیز این موضوع کاملا بستگی به سن ، معدل و رزومه ی شما داره

 • سروش احمدی پاسخ ژانویه 22, 2020 در 6:13 ب.ظ

  سلام. ممنون از سایت خوبتون. میخواستم ببینم برای بخش high-school diplomaباید معدل دیپلم را وارد کنم یا پیش دانشگاهی رو؟ چون فقط میتونم یک مدرک و معدل رو وارد کنم. بعضیا میگن دیپلم چون که ۳ سال رو دربرمی‌گیرد. بعضیا میگن پیش چون که آخرین مدرکه. چطوری ممکنه هر دوتاشون تاثیر داشته باشه وقتی فقط جا برای یکیش گذاشته. لطفا راهنمایی کنید.

 • Naserbashardoost پاسخ ژانویه 26, 2020 در 12:04 ب.ظ

  ببخشید مصارف این
  بورسیه چی قانون مقررات دارد
  آیا رشته عالی هست

  • مشاور سایت پاسخ ژانویه 26, 2020 در 7:15 ب.ظ

   سلام، ببخشید من منظورتون رو دقیق نفهمیدم، ما زبان افغانی رو کامل متوجه نمیشیم برای راهنمایی بهتر با شماره ۹۸۹۰۳۲۰۳۰۰۸۵+…

 • ولید سعیدی پاسخ فوریه 20, 2020 در 11:08 ق.ظ

  سلام
  متقاضیانی که سال قبل راه پیدا کرده بودن و بعد مصاحبه را نیز سپری کره باشند؟!
  اما با مشکلاتی که داشتن نتوانستند بروند
  آیا دو باره ثبت نام میتوانند یا خیر؟

 • بهار وصال پاسخ فوریه 22, 2020 در 8:20 ق.ظ

  سلام ببخشید با معدل دیپلم ۱۷.۵۰ میتونم فیزیوتراپی قبول بشم؟ نتایج قبولی کی میاد؟

  • آرتان بورس تاپ پاسخ فوریه 22, 2020 در 9:55 ق.ظ

   شما میتونید با اون معدل در بورسیه رشته فیزیوتراپی رو انتخاب کنید و احتمال قبولی میباشد
   زمان اعلام نتایج دقیق مشخص نکردن

 • Arefe پاسخ آوریل 9, 2020 در 2:37 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من با معدل۱۸/۴۰برای کدوم رشته ها شرایط بهتری دارم و احتمال قبولیم بیشتر؟؟ثبت نام کردم و رشته های مورد نظرمو زدم فقط نمیدونم احتمال کدومش بیشتر
  و جدا از اینها مدارک و تشویقی های کشوری هم داشتم که ارائه کردم

 • سجاد وزیری پاسخ آوریل 13, 2020 در 3:07 ب.ظ

  سلم
  جواب نتایج اولیه امسال کی اعلام میش؟؟؟؟
  باتشکر

 • آیدا پاسخ آوریل 18, 2020 در 1:14 ب.ظ

  مطالب مفیدی بود ممنونم.

 • احسان خدادادی پاسخ آوریل 19, 2020 در 6:37 ب.ظ

  سلام و خسته نباشید
  من دانشجوی رشته برنامه ریزی شهری از دانشگاه تبریز هستم که کارشناسی رو با معدل ۱۷٫۸۰ گذروندم و هم اکنون درحال در همین رشته در دانشگاه تبریز هستم که بعنوان دانشجوی استعداد درخشان این دانشگاه بدون کنکور قبول شدم ، معدل ترم یک هم ۱۸٫۰۵ بود ، پایان نامه امم در مورد کاهش گازهای گلخانه ای در شهر هست ، زبان ترکیه تقریبا بلدم اما مدرک تومر ندارم ، چندتا هم تقدیرنامه و حکم قهرمانی در فوتبال و دوره های آموزش آن داشتم ، به خبرنگاری هم مشغول بودم میخوام امسال برای بورسیه دوره دکترا ترکیه ثبت نام کنم به نظرتون امکان قبولی بنده چقدر هست؟! میتونم ممنون هستم که همیشه پاسخگوی سوالات ما هستید 🌹❤️

 • mohammadreza پاسخ می 17, 2020 در 9:05 ق.ظ

  با سلام خدمت شما.
  ببخشید من امسال اخر خرداد فارغ التحصیل میشم و اخرین معدل که باید میدادم به سایت ۱۹.۶۲ بوده و فقط هم ۱۲دانشگاه رسته مهندسی مکانیک انتخاب کردم. شانس قبولیم چقدر میتونه باشه؟

 • Nazgol پاسخ می 26, 2020 در 11:06 ب.ظ

  سلام وقت بخیر کسانی که تدریس رشته خود را به زبان انگلیسی انتخاب کرده اند مثلا پزشکی انگلیسی باید در کشورترکیه دوره ببینند یا از قبل مدرک زبان داشته باشند؟

 • Romin پاسخ ژوئن 1, 2020 در 9:41 ب.ظ

  سلام ببخشید شما میدونید نتایج بورسیه ترکیه کی اعلام میشه آخه گفته بودن از یازدهم اعلام میشه ولی از هر کی میپرسم ایمیلی براش نیومده

 • Romin پاسخ ژوئن 2, 2020 در 4:33 ب.ظ

  یعنی فعلا برا ایرانیا ایمیلی نیومده؟

 • Romin پاسخ ژوئن 2, 2020 در 5:26 ب.ظ

  و اینکه برای کسایی هم که پذیرش نمیگیرن ایمیلی میاد که قبول نشدن؟

 • ل. د پاسخ ژوئن 4, 2020 در 1:48 ق.ظ

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید
  ببخشید من ۳ دوره دانشجوی استعداد درخشان شدم. ۴ تا مقام بین المللی دارم. رشته ام مدرسی دیزاین هم از آلمان و هم ایران با درجه ۱٫
  بیش از ۵۰ تا مقام های مختلف نخبگی دارم. ۹ سال تدریس در دانشگاه سراسری. و معدلهای ۱۹ به بالا.
  من همه کارهامو خودم انجام دادم. هم ثبت نام و همه کارهای ثبت مدارک برای بورس دکترا.
  سوالم اینه؛ اگر توصیه نامه نداشته باشم و انگیزه نامه خوب ننوشته باشم احتمال قبولی ندارم؟
  دوم اینکه با شرایط حاضر چقدر احتمال قبولی دارم؟
  ا

 • Romin پاسخ ژوئن 6, 2020 در 11:38 ب.ظ

  سلام ببخشید کسی تا الان ایمیلی برل قبولی بورسیه ترکیه دریافت نکرده؟اخه فقط یه روز از وقتش مونده

 • bahar پاسخ ژوئن 8, 2020 در 11:34 ب.ظ

  سلام و عرض ادب .
  نتایج کامل اعلام شده؟ در پروفایل من هنوز waiting evaluation زده. و جوابی نه برای رد و نه برای پذیرش داده شده.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 • Romin پاسخ ژوئن 10, 2020 در 10:14 ق.ظ

  سلام ببخشید ۱۰ ژوئن گفتن نتایج اعلام میشه تا حالا کسی ایمیل دریافت کرده؟

 • ماه پاسخ ژوئن 10, 2020 در 5:35 ب.ظ

  هنوز هم ایمیلی ارسال نکردند 🙁

 • Pouri پاسخ ژوئن 11, 2020 در 12:12 ق.ظ

  سلام.ایمیل ارزیابی مرحله اول اومده.میتونم برای مرحله دوم ارزیابی امیدوار باشم؟ با معدل ۱۹/۸۶ از رشته تجربی برای پزشکی ثبت نام کردم

 • ماه پاسخ ژوئن 11, 2020 در 6:27 ب.ظ

  سلام. قبل از ورود به مرحله مصاحبه، دو مرحله ارزیابی رو باید طی کنیم؟ من ایمیل قبولی در مرحله ی اول را دریافت کردم. اما نمیدونم مرحله ی بعد ارزیابی مجدد است و بعد مصاحبه؟ یا مستقیم مصاحبه؟

 • ماه پاسخ ژوئن 15, 2020 در 4:17 ب.ظ

  شما اطلاع دارید که مرحله ی ارزیابی چقدر ممکنه طول بکشه؟ و ما حدودا کی ایمیل دوم رو دریافت خواهیم کرد؟

 • مقدم پاسخ ژوئن 20, 2020 در 8:52 ب.ظ

  سلام
  برای دکتری حقوق درخواست داده بودم و ایمیل پذیرش در مرحله اول برای من اومده. معمولا چه سوالاتی در مصاحبه می پرسند؟

 • Haniyeh fard پاسخ ژوئن 27, 2020 در 3:33 ب.ظ

  سلام من ۱۸ ساله و دانشجوی کامپیوتر فنی و حرفه ای هستم،معدل دبیرستان و دیپلمم بالای ۱۷ هستش و در حال آموزش زبان تومر هستم ،امکانش هست ک برای دوره کاردانی هم اقدام ب بورسیه کرد،یا بهتره تو کارشناسی بورسیه کرد،
  زمان ثبت نام دوباره کی هستش ؟

 • Mahdi پاسخ جولای 14, 2020 در 12:45 ق.ظ

  سلام خسته نباشید من امسال دارم میرم کلاس دوازدهم حسابداری در رشته فنی و چون که سال بعد دیپلمم رو میدن من باچه شرایطی میتونم تو بورسیه ترکیه شرکت کنم و اینکه معدلم من همشون بالا ۱۸/۵۰ هستش و اینکه معدل خرداد امسال هم ۱۸/۸۰ شده و اینکه چندین تقدیر نامه از مدرسمون به عنوان شاگرد اول دارم و من به زبان ترکی تا ۷۰ درصد مسلط هستم و دارم خودم توی خونه زبان ترکی یاد میگیرم و هیچ مدرک زبان ترکی ندارم آیا این امکان وجود دارد قبول بشم توی یک دانشگاه فنی ترکیه که مورد تایید ایران باشه و اینکه اگر میشه زبان ترکی تدریس میشه درسها یا به زبان انگلیسی
  ((اگه متنم زیاد شد ببخشید یکم میخواستم فقط اطلاعاتم کامل تر بشه )) ممنون میشم جواب بدین

   • Mahdi پاسخ جولای 14, 2020 در 3:01 ب.ظ

    سلام خسته نباشید کی ثبت نام های بورسیه شروع میشه و اینکه درس های دانشگاه به زبان ترکی تدریس میشه یا انگلیسی واینکه کدوم دانشگاه ها برای رشته حسابداری هستش و اینکه من سال بعد دیپلم میگیرم چه مدارکی باید ارائه بدم و اینکه من میخوام با شرط معدل وارد دانشگاه بشم بدون اینکه آزمون یوس رو امتحان بدم این امکان وجود داره یا نه

 • Ali پاسخ جولای 27, 2020 در 11:00 ب.ظ

  سلام خسته نباشید معدل سال دوازدهم من کمتراز هجده هستش آیا بازم میتونم بورس تحصیلی ترکیه قبول بشم؟؟ سپاس.

 • samir پاسخ آگوست 1, 2020 در 7:26 ب.ظ

  سلام.وقت بخیر من لیسانس روانشناسی هستم بامعدل۱۴/۵٫برای ادامه تحصیل در ترکیه میخواستم ببینم میتونم اقدام کنم و رشته روانشناسی بالینی در مقطع ارشد مدرکش از ترکیه معتبره؟در ضمن من به زبان ترکیه مسلطم.,و اینکه منظورتون از رزومه ارائه مقالات علمی می باشد؟

 • Farnaz پاسخ آگوست 13, 2020 در 12:04 ب.ظ

  سلام
  آیا با معدل دیپلم ۱۸/۹۰ میشه از رشته ی دندان بورسیه گرفت؟
  و اینکه نتیجه ی آزمون یوس در بورسیه تاثیر داره؟

   • Farnaz پاسخ آگوست 14, 2020 در 11:02 ب.ظ

    بعد ببخشید این درسته که اگه با آزمون یوس هم قبول شیم بعد از دوترم میتونیم بورس بگیریم؟اینم امکان پذیره؟

   • Farnaz پاسخ آگوست 14, 2020 در 11:09 ب.ظ

    ببخشید اگه دوترم در دانشگاه دولتی اونجا تحصیل کنیم که نمره هامونم تاپ باشه اآیا امکان بورسیه تحصیلی هس برای دندان

 • نیوشا زارعی پاسخ آگوست 30, 2020 در 8:34 ب.ظ

  سلام ببخشیدمن الان دیپلم دارم ۱۹ سال دارم بامعدل ۱۸/۹۲ برای رشته پزشکی ۲۰۲۱ نمیتونم یعنی بورسیه بگیرم؟

 • حدیث عابدینی پاسخ سپتامبر 9, 2020 در 3:36 ب.ظ

  سلام میخواستم بپرسم اگر کسی از دانشگاه های ترکیه بورسیه بشه و پزشکی بخونه بعدا به مهاجرتش به کشور های اروپایی یا آمریکایی آسونتره یا مثل ایرانه؟

 • امید میری پاسخ سپتامبر 14, 2020 در 1:35 ق.ظ

  با سلام ، می خواستم از طریق موسسه ی شما برای بورسیه ترکیه سال اینده اقدام بکنم شرایط و رزومه ی خودم را برای شما می فرستم با توجه به سابقه ی کار شما لطفا بفرمایید ایا بنده شانسی برای پذیرش بورسیه در پزشکی را دارم یا خیر ؟
  نوزده سال سن دارم و معدل کل راهنمایی ۱۹/۸۶ از نمونه دولتی و کل دیپلم ۱۸/۷۶ و پیش ۱۵ از استعدادهای درخشان و در تمام دوران تحصیل جز معدل های ممتاز بوده و در معدل کتبی نهایی به عنوان نفر برتر شهر معرفی شدم . دو تقدیرنامه از طرف دانشگاه واترلو کانادا و دعوت نامه موسسه علوم مالزی برای کنفرانس ابن سینا و یک مقاله در حوزه بیوتکنولوژی و مقام اول کشوری در جشنواره بیوتکنولوژی دانش اموزی و برگزیده استانی جشنواره خوارزمی همچنین برای کنگره زیست پزشکی ابان ۹۹ هم دعوت شدم که یک مدرک از یکی از دانشگاه های سوئیس هم از انجا دریافت میکنم در کنار ۴ مدرک از دانشگاه پزشکی سوئیس برای شرکت در چند کارگاه تخصصی پزشکی علاوه بر این موارد دو مقام اول استانی در مسابقات رباتیک و پژوهشگر برتر استانی در سال گذشته ، برگزیده مسابقه داستان نویسی منطقه ای ، برگزیده المپیاد مهارت ازمایشگاه زیست شناسی ، مدال طلای المپیاد دانش اموزی هلال احمر وسوابق بشردوستانه در هلال احمر را دارام می باشم .
  ممنون

  • artanmoshaver پاسخ اکتبر 22, 2020 در 2:14 ب.ظ

   سلام ذوست عزیز
   لطفا با کارشناسان ما تما بگیرید ۰۹۲۲۹۳۲۹۲۰۰

 • M.m پاسخ سپتامبر 16, 2020 در 12:05 ب.ظ

  سلام من با معدل۱۸٫۶۱از دانشگاه تبریز در رشته سنجش از دور و GIS فارغ التحصیل شدم(ارشد )
  هر دو مقطع هم کارشناسی و هم کارشناسی ارشد در دانشگاه تبریز استعداد درخشان بودم.به نظرتون شانس قبولی من چقدر است؟
  و اینکه برای این رشته دانشجویانی ک سالهای قبل از بورسیه قبولی گرفتند چه رزومه ای داشتند؟
  با تشکر

 • M.m پاسخ سپتامبر 16, 2020 در 12:06 ب.ظ

  سلام من با معدل۱۸٫۶۱از دانشگاه تبریز در رشته سنجش از دور و GIS فارغ التحصیل شدم(ارشد )
  هر دو مقطع هم کارشناسی و هم کارشناسی ارشد در دانشگاه تبریز استعداد درخشان بودم.به نظرتون شانس قبولی من چقدر است؟
  و اینکه برای این رشته دانشجویانی ک سالهای قبل از بورسیه قبولی گرفتند چه رزومه ای داشتند؟لطفا راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

  • artanmoshaver پاسخ اکتبر 22, 2020 در 2:19 ب.ظ

   سلام دوست عزیز
   با کارشناسان ما در تماس باشید ۰۹۲۲۹۳۲۹۲۰۰

 • S.Msi پاسخ سپتامبر 17, 2020 در 1:09 ق.ظ

  سلام من امسال دیپلمم رو گرفتم و میخوام بورسیه ی فول فاند بشم برای دانشگاه های دولتی ترکیه که وزارت بهداشت اون هارو تایید کرده ! اگه میشه بهترین این دانشگاه هارو برای من بگید ؟! و اینکه من معدل سه سال راهنماییم ۱۹٫۹۷ و معدل کل دبیرستانم ۱۸٫۷۲ هستش ترم جدید زبان ترکی ثبت نام کردم و تقدیر نامه های تشویقی و .. دارم ! ایا شانس قبولی برای رشته های پزشکی برای من هست ؟! و اگر ما اونجا ادامه تحصیل بدیم و نمرات خوبی هم کسب کنیم نمیتونیم در اونجا مشغول به کار شیم ؟! و حتما علاوه بر بورسیه نیاز به آزمون یوس هستش ؟! تاریخ ثبت نام بورسیه فول فاند دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشتم کی شروع میشه ؟! ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید !!!

  • artanmoshaver پاسخ اکتبر 22, 2020 در 2:19 ب.ظ

   سلام دوست عزیز
   با کارشناسان ما در تماس باشید

 • Sana پاسخ سپتامبر 17, 2020 در 10:00 ب.ظ

  سلام من تازه دیپلمم رو گرفتم و میخوام بورسیه فول فاند ترکیه برای رشته ی پزشکی بشم . اول از همه من ۱۸ سالمه ، معدلم کلم ۱۸٫۷۲ ، و معدل سه سال راهنماییمم ۱۹٫۹۷ هستش . و اینکه تقدیر و تشویقی هم از مدارس دارم و به عنوان دانش آموز برتر در جشن ستارگان اصفهان در دوره ی راهنمایی بودم . میخوام زبان ترکی یاد بگیرم و برای سال ۲۰۲۱ بورسیه بشم . اول از همه سوالم اینه که من شانش قبولی دارم ؟! بعدم دانشگاه هایی که برای من خوبه و مورد تایید وزارت بهداشت رو لطف کنید بگید ؟! وقتی بورسیه ی فول فاند بشی دیگه نیازی به آزمون دادن نیست ؟! تاریخ ثبت نام کی شروع میشه ؟! و اینکه واقعا هیچ هزینه ای از دانشجو پرداخت نمیشه تو سهمیه ی فول فاند ؟! و اگه اونجا تحصیل کرده باشی و دانشجوی ترکیه باشی و معدل و نمراته خوبی هم داشته باشی ، نمیتونی اونجا کار کنی و باید حتما به کشور خودت برگردی ؟! و اینکه کشوری که چنین بورسیه ای رو به طرف میده حتما در قبالش چیزی میخواد درسته ؟!
  ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید

  • artanmoshaver پاسخ اکتبر 22, 2020 در 2:20 ب.ظ

   سلام دوست عزیز
   با کارشناسان ما در ارتباط باشید۰۹۲۲۹۳۲۹۲۰۰

 • نرگس پاسخ سپتامبر 18, 2020 در 7:48 ق.ظ

  با سلام رشته بینایی سنجی هم جزو رشته های بورسیه ترکیه حساب میشه؟

 • مائده یوسف نژاد پاسخ سپتامبر 20, 2020 در 6:01 ق.ظ

  سلام خسته نباشید من سال یازدهم هستم و در سایت ترکیه بورسلاری ثبت نام کردم ایا این مورد اشتباه شانس من رو در سال های بعدی کمتر میکنه یا خیر؟میتونم دوباره اقدام کنم تو سال دوازدهم؟

 • مهناز پاسخ سپتامبر 21, 2020 در 9:04 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر .میخواستم بدونم اگر قبولی در بورسیه انجام بشه چه دانشگاه هایی برای تحصیل مشمول خواهند شد؟و انتخاب های ما محدود هست یا از پیش تعیین شده؟ممنونم

 • رویا پاسخ سپتامبر 22, 2020 در 1:17 ب.ظ

  سلام من ۱۹سالمه و میخواستم برای تحصیل در رشته های هنر کارشناسی اقدم کنم رشتم ریاضیه از مدرسه ی نمونه معدلم ۱۷٫۲۳ چند تا تقدیر نامه ی ورزشی دارم و توی موسیقیم چند تا تقدیر نامه و روزومه نسبتا قوی دارم به نظرتون شانس قبولی دارم؟

 • صالح ربانی پاسخ سپتامبر 22, 2020 در 4:35 ب.ظ

  سلام من تو افغانستان هستم و فعلا تو مدرسه هستم و کلاس ۱۱ ایا میتوانم در بورس شرکت کنم مدرک زبان انگلیسی دارم فیصدی نمراتم مکمل هست و تقدیر و تصدیق نامه های زیادی دارم و یک تقدیر نامه از طرف سازمان جاپانی ایا میتوانم امتحان بدهم و کامیاب شوم؟؟؟و سوال دومم مصاحبه در کشور ترکیه صورت میگیرد و یا در سفارت همان کشور برای بورس سال ۲۰۲۱ میخواهم ثبت نام کنم

   • علی پاسخ سپتامبر 27, 2020 در 5:54 ق.ظ

    یعنی امسال واسه دیبرستانی ها هم بورسیه اومده؟

 • شهرزاد فانی پاسخ سپتامبر 26, 2020 در 9:50 ب.ظ

  سلام میشه بهم بگین ایا کسانی‌که تو مدرسه اند میتوانند ثبت نام کنند یا نه ؟ کلاس ۱۰ میتونه ثبت نام کنه یا نه ؟ لطفا بهم جواب بدهید

 • سارا ناجی پاسخ سپتامبر 27, 2020 در 2:00 ق.ظ

  سلام خسته نباشید من کارشناسی معماری دارم و معدلم روی ۱۵/۵هست ایا شانسی برای قبولی دارم؟

 • علی پاسخ سپتامبر 27, 2020 در 5:53 ق.ظ

  سلام خوبید من میتونم که هنوز تو مدرسه هستم ثبت نام کنم منظورم کلاس ۱۰ هستم و میخام ثبت نام کنم به بخاطر کارشناسی میخام همین دوره رو دوباره تو ترکیه بخونم ایا میتونم بورس را بگیرم و ثبت نام نمیایم؟

دیدگاهتان را بنویسید

پذیرش در دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت
بدون آزمون

باورت میشه امسال 15 تا از دانشگاه های ترکیه مورد تایید وزارت بهداشت شدند. از امروزخیلی راحت میتونی در دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت بدون آزمون در رشته های پزشکی و دندان پزشکی و ... قبول شی 
همین حالا کلیک کنید
close-link
                              میخوای بدون آزمون،پزشکی و دندان پزشکی قبول شی !
همین حالا کلیک کن 
close-image