همکاری با آرتان بورس تاپ

پلتفرم آرتان بورس تاپ با تجربه ی موفق در سالهای گذشته در حوزه ی مهاجرت ، در حال حاضر بستری آنلاین را فراهم نموده تا در قالب یک پلتفرم واسط ، بین متقاضیان مهاجرت و موسسات مهاجرتی دارای مجوز ارتباط بر قرار نماید. با این هدف که دانش پذیران یا کاربرانی که قصد مهاجرت دارند قادر به شناسایی معتبر ترین موسسات و اخذ بهترین مشاوره ها ، در کوتاه ترین زمان ممکن و کم هزینه ترین روش با بهترین کیفیت را داشته باشند. و برای داشتن آینده ای درخشان و فتح قله های پیشرفت مسیری هموارتر پیش روی آنها قراردهد.

فرم ثبت درخواست همکاری

"*" فیلدهای الزامی را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی مدیر عامل*

فرم ثبت درخواست همکاری

همکاران تامین کننده

آرتان بورس تاپ همواره تلاش کرده است در کنار کسانی که به آن اعتماد کرده اند، در راستای این هدف تمام و کمال بماند.
شما می توانید تمامی شرکت ها و موسساتی که با ما همکاری دارند را مشاهده کنید

همکاری با ما
اتصال

آباد مهاجر دانش

برای مهاجرت به ترکی به شما توصیه میکنیم هدف از مهاجرت خودتون به ترکیه رو مشخص کنید؛ میزان سواد، سطح سرمایه، نوع مهاجرت و… اینها موارد مهمی هستند که باید با دقت و اصول پیش ببرید.ما هستیم تا در این مسیر کمکتون کنیم.

سال تاسیس: 1388
نوع فعالیت: تحصیلی
شماره تماس: 09122021692

آباد مهاجر دانش
اتصال

آتیه داران علم و فرهنگ

موسسه آتیه داران علم و فرهنگ در سال 1390 تآسیس گردید. این موسسه با 10 سال فعالیت قانونمند در این حوزه به عنوان یکی از قدیمی ترین موسسات مجاز و فعال در تهران، توانسته است با صدها پرونده موفق، در خدمت هموطنان عزیز باشد

سال تاسیس: 1388
نوع فعالیت: تحصیلی
شماره تماس: 09037651670

آتیه داران علم و فرهنگ
اتصال

عدل گستر وزین

موسسه حقوقی عدل گستر وزین در راستای رفع نیازهای حقوقی تمامی اقشار جامعه در حوزه حقوق خصوصی بین المللی با در نظر گرفتن تمامی جوانب فردی و قانونی سعی در حل مسائل حقوقی و قانونی موکلین در سایر کشورها میکند.

سال تاسیس: 1388
نوع فعالیت: حقوقی
شماره تماس: 09120614423

عدل گستر وزین
اتصال

Study in Turkey

موسسه ما نقش پررنگی در برقراری ارتباطات بین‌المللی متقاضیان خارجی با دانشگاه‌های ترکیه دارد.از مزایای موسسه ما می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
کاهش حجم کاری کارکنان پذیرش دانشگاه‌ها، افزایش آگاهی از برند دانشگاه در بازارهای بین المللی، آوردن دانشجویان واجد شرایط به پردیس دانشگاه

سال تاسیس: 1388
نوع فعالیت: تحصیلی
شماره تماس: 905078531838+

موسسه study in turkey