همکاری با آرتان بورس تاپ

آرتان بورس تاپ با سابقه و تجربه موفق در حوزه مهاجرت، در حال حاضر بستری آنلاین را فراهم نموده تا در قالب یک پلتفرم واسط، بین متقاضیان مهاجرت و موسسات مهاجرتی دارای مجوز ارتباط برقرار نماید، با این هدف که دانش پذیران یا کاربرانی که قصد مهاجرت دارند قادر به شناسایی معتبرترین موسسات و اخذ بهترین مشاوره‌ها، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و کم‌هزینه‌ترین روش با بهترین کیفیت باشند و برای داشتن آینده‌ای درخشان و فتح قله‌های پیشرفت مسیری هموارتر پیش روی آن‌ها قرار گیرد.

فرم ثبت درخواست همکاری

"*" فیلدهای الزامی را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی مدیر عامل*

فرم ثبت درخواست همکاری

همکاران تامین کننده

آرتان بورس تاپ همواره تلاش کرده است در کنار کسانی که به این مجموعه اعتماد کرده‌اند، در راستای هدفش تمام و کمال بماند.
شما می‌توانید در زیر تمامی شرکت‌ها و موسساتی که با ما همکاری دارند را مشاهده کنید.

همکاری با ما
اتصال

آباد مهاجر دانش

قبل از مهاجرت به ترکیه به شما توصیه می‌کنیم هدف مهاجرت خودتون رو مشخص کنید؛ میزان سواد، سطح سرمایه، نوع مهاجرت و… این‌ها موارد مهمی هستند که باید با دقت و اصول پیش ببرید. ما هستیم تا در این مسیر کمکتون کنیم.

سال تاسیس: 1388
نوع فعالیت: تحصیلی
شماره تماس: 09122021692

آباد مهاجر دانش
اتصال

آتیه داران علم و فرهنگ

موسسه آتیه داران علم و فرهنگ در سال 1390 تاسیس گردید. این موسسه با 10 سال فعالیت قانونمند در این حوزه به عنوان یکی از قدیمی‌ترین موسسات مجاز و فعال در تهران، توانسته است با صدها پرونده موفق، در خدمت هموطنان عزیز باشد.

سال تاسیس: 1388
نوع فعالیت: تحصیلی
شماره تماس: 09037651670

آتیه داران علم و فرهنگ
اتصال

عدل گستر وزین

موسسه حقوقی عدل گستر وزین در راستای رفع نیازهای تمامی اقشار جامعه در حوزه حقوق خصوصی بین‌المللی، با در نظر گرفتن تمامی جوانب فردی و قانونی، سعی در حل مسائل موکلین در سایر کشورها می‌کند.

سال تاسیس: 1388
نوع فعالیت: حقوقی
شماره تماس: 09120614423

عدل گستر وزین
اتصال

Study in Turkey

موسسه ما نقش پررنگی در برقراری ارتباطات بین‌المللی متقاضیان خارجی با دانشگاه‌های ترکیه دارد.از مزایای موسسه ما می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
کاهش حجم کاری کارکنان پذیرش دانشگاه‌ها، افزایش آگاهی از دانشگاه در بازارهای بین‌المللی، آوردن دانشجویان واجد شرایط به پردیس دانشگاه

سال تاسیس: 1388
نوع فعالیت: تحصیلی
شماره تماس: 905078531838+

موسسه study in turkey