دانشگاه مدیپول
logo
معرفی لیست منابع آزمون یوس

منابع آزمون yos

آنچه در این مقاله خواهید خواند

بهترین منابع آزمون YOS توسط مجموعه آرتان بورس تاپ جمع آوری شده است؛ تا شما عزیزان بهترین نتیجه های ممکن را در آزمون YOS 2023 به دست آورید. قبولی در هر آزمونی ملزم به این است که از منابع درست و اصولی استفاده شود. منابع آزمون یوس که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم تماما از موسسات و دانشگاه های معتبر تهیه شده اند. با مطالعه و خرید نمونه سوالات آزمون YOS شما می توانید بهترین نتیجه را در آزمون های قبولی دانشگاه های ترکیه به دست آورید.

آرتان بورس تاپ تمامی اطلاعات موجود در زمینه آزمون های یوس و اس ای تی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. اما هیچ خدماتی را برای دو آزمون یوس و اس ای تی انجام نمی دهد و این دو آزمون را برای تحصیل در ترکیه نه رد و نه تائید می کند.

جهت دریافت کتاب های آزمون yos با ما تماس بگیرید

سوالات خود را از ما بپرسید

بهترین منابع آزمون YOS 2023

همیشه انتخاب منبع برای شرکت در هر آزمون یا کنکوری اولین و مهمترین قدم می باشد. انتخاب منبع درست می تواند سرنوشت شما را در آزمون یوس تعیین کند. دپارتمان آرتان بورس تاپ با تلاش چندین ساله در زمینه ی مشاوره ی مهاجرت تحصیلی به ترکیه توانسته است همکاری های بسیاری با موسسات بزرگ و دانشگاه های برتر ترکیه برقرار کند؛ از این رو توانسته ایم ضروری ترین و بهترین منابع آزمون YOS را برای شرکت در کنکور دانشگاه های ترکیه (آزمون SAT و YOS) تهیه و در خدمت شما عزیزان قرار دهیم. اما بهترین منابع برای آماده شدن در کنکور YOS چه کتاب و یا دی وی دی هایی است؟ کتاب های موسسه متروپل و پوزا عالی ترین و بهترین منبع برای آزمون YOS هستند. از آن جایی که این کتاب ها در کشور ترکیه نوشته شده و به چاپ رسیده اند به صورت کامل تمامی موضوعات و سر فصل های آزمون را در برگرفته اند.

پکیج آموزشی آزمون یوس

پکیج های مختلفی برای آمادگی در آزمون یوس وجود دارد که می توان به پکیج آموزشی آزمون یوس شامل کتاب های پوزا، متروپول و کوراک اشاره کرد. همچنین برخی از موسسات در داخل کشور اقدام به تهیه DVD های آموزشی و منابع آزمون YOS برای آمادگی هرچه بیشتر در آزمون کرده اند. در مورد مقایسه کتاب های پوزا، متروپل و کوراک می توان گفت هر سه به یک اندازه خوب و کامل هستند. اما تقاضا برای کتاب های کوراک و پوزا بیشتر است. هر 3 این کتاب ها در کشور ترکیه نوشته و تدوین شده است. همچنین فیلم های آموزشی استاد مرادی از بهترین منابع ویدیویی برای یادگیری قسمت های مختلف آزمون یوس می باشد.

توجه کنید شما می توانید با پرداخت، کمتر از 10 درصد هزینه خود کتاب pdf کتاب ها را از ما تحویل بگیرید.

اگر به دنبال کلاس های آمادگی آزمون یوس هستید، دپارتمان آرتان بورس تاپ کلاس های آنلاین نیز برای آزمون yos برگزار می کند. این کلاس ها توسط بهترین استاد های حال حاضر کشور برگزار شده و علاوه بر آموزش تمامی مطالب تحت پوشش آزمون یوس اشکالات دانش آموزان را نیز در کلاس حل می نماید. برای ثبت نام و شرکت در کلاس های آنلاین و دریافت پکیج آموزشی آزمون یوس با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

مباحث ریاضی آزمون یوس

در خرید منابع آزمون یوس، به این نکته توجه داشته باشید که سرفصل‌ها و مباحث ریاضی آزمون یوس بسیار مهم هستند. سرفصل‌های مورد نیاز درس ریاضی برای آمادگی جهت شرکت در آزمون شامل: اعداد (چهار عمل اصلی، مبنا، اعداد صحیح، اعداد اول، فاکتوریل، ب.م.م و ک.م.م)، اعداد گویا و اعشاری، توان و رادیکال، اتحاد و تجزیه عبارات، نسبت و تناسب، معادلات و نامعادلات، درجه یک، قدر مطلق، منطق، مجموعه‌ها، رابطه، تابع، عملگرها و هم‌نهشتی اعداد، اصول شمارش، بسط دوجمله‌ای، احتمال، چندجمله‌ای ها، تابع درجه دو و سهمی، معادلات و نامعادلات درجه دو، مثلثات، اعداد مختلط، لگاریتم، سری و دنباله، سیگما و پای، توابع خاص (تابع جزء صحیح، تابع ساین و …)، حد و رفع ابهام، مشتق و کاربرد آن، انتگرال و کاربرد آن، ماتریس و دترمینان. اگر بتوانید در مباحث ریاضی آزمون یوس تسلط کافی را بدست بیاورید مطمعن باشید این آزمون را با یک نمره عالی قبول خواهید شد.

خرید کتاب های یوس متروپل

برای به دست آوردن درصد بالا در آزمون یوس لازم است تا به اندازه کافی مسئله‌های مشابه آزمون‌های سال‌های گذشته توسط متقاضی تمرین شود؛ تا تمام زیر و بم کار کاملاً مشخص شود. البته وجود معلم‌های متخصص این روند را تسریع نموده و باعث می‌شود متقاضی ایده‌های کاربردی را از معلم دریافت و به سرعت به یادگیری قسمت‌های بعدی بپردازد. همچنین وجود منابع به روز و نمونه سوالات آزمون yos  با زمان‌بندی مناسب به صورتی که سوالات هم تیپ آزمون‌های یوس را در اختیار متقاضی قرار دهد بسیار حیاتی است. این کار باعث می‌شود که دانشجو روی مسائل متفرقه بیش از اندازه وقت نگذارد و تمرکز خود را روی بخش‌های مهم و مدنظر آزمون قرار دهد تا بتواند در کمترین زمان بهترین نتیجه را بگیرد.

در کنار خرید کتاب های یوس متروپل، توصیه ما به شما علم جویان عزیز این می باشد که قبل از اقدام به خرید منابع آزمون YOS حتما با مشاوران متخصص ما تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را به شما بدهند. قبولی های چند سال اخیر مجموعه آرتان بورس تاپ که در رشته هایی مانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و رشته های دیگر قبول شده اند گواه از کیفیت برتر منابع و مشاوره های تخصصی ما و لیست کامل نمونه سوالات آزمون yos می باشد.

نمونه سوالات آزمون yos

برای موفقیت در آزمون یوس علاوه بر استفاده از مجموعه منابع آزمون YOS حتما توصیه می کنیم نمونه سوالات آزمون yos که مربوط به سال های قبل هستند را بررسی کنید. بهترین زمان برای بررسی نمونه سوالات آزمون یوس یک ماه مانده به زمان برگزاری آزمون دانشگاه ها می باشد. در این یک ماه شما با آمادگی کامل به سوالات پاسخ می دهید و علاوه بر این به دلیل تسلط به مطالب به سوالات جواب درست داده و اعتماد به نفس زیادی پیدا می کنید. از طرف دیگر با قلق سوالات هم بیشتر از قبل آشنا می شوید و می توانید با آمادگی 100 درصد در جلسات آزمون حضور پیدا کنید. در این بخش از مقاله نمونه سوالات آزمون یوس برخی از دانشگاه‌ها آورده شده است. به طور کلی برای اینکه در آزمون یوس، آمادگی کامل داشته باشید دو راه به شما پیشنهاد میکنیم:

  1. شرکت در کالج‌های کشور ترکیه که هزینه‌های سنگین مالی و زمانی دارد
  2. راهنمایی شرکت در کلاس های آموزشی ترکیه و مطالعه نمونه سوالات آزمون yos با هزینه بسیار پایین‌تر و کیفیت بسیار بالا

دانلود نمونه سوالات آزمون یوس 2019

ما برای شما چهار نمونه سوال از دانشگاه های برتر ترکیه را فراهم کرده ایم. برای دانلود نمونه سوالات آزمون yos پنجاه دانشگاه دیگر، با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نمونه سوالات و بهترین منابع آزمون یوس را برای شما ارسال نماییم. می توانید پیام خود را به آیدی تلگرام (burstap_admin@) ارسال نمایید.

نویسنده آرتان بورس تاپ

سوالات متداول درباره منابع آزمون YOS

منابع زیادی برای یادگیری این آزمون وجو دارد اما بهترین آن ها کتاب های موسسه پوزا می باشد.
هزینه 5 کتاب پوزا 3 میلیون است که دپارتمان آرتان بورس تاپ کپی برابر اصل همان کتاب ها را 600 تومان به فروش می رساند.
بله شما می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا ما کتاب ها را با بهترین کیفیت به درب منزل شما در هر کجای ایران بفرستیم.
بله دپارتمان آرتان بورس تاپ دی وی دی های آموزشی این آزمون را به فروش می رساند. همچنین ما امسال برای متقاضیان بهترین کلاس های آنلاین یوس در ترکیه را معرفی می کنیم تا متقاضیان به راحتی در هر کجای ایران بهترین آموزش ها را فراگیرند.
Telegram WhatsApp Twitter
دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://artanburstap.com/?p=11889

برگزاری آزمون بورسیه تحصیلی

دانشگاه‌های مدیپول

مدیپول استانبول
  • مورد تایید وزارت بهداشت
  • پیراپزشکی، مهندسی
مدیپول آنکارا
  • پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی

زمان برگزاری: 11 خرداد ماه 1403

محل برگزاری: تهران، تبریز، ارومیه